• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhule Stará Boleslav a Brandýs nad Labem

(Zamčená)
21. května 2010 
ani...my už tu od pátku nebudem, vrátíme se sem až koncem července, ale určitě jak bude pak volno,tak se sejdem :wink:

later...no my jedem už ve vel.74..menší nemají cenu, hlavně overaly, do nich by se malá nenacpala, jsou nějak divně číslovaný nebo co :grinning: :wink:
24. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Tak si sluninko uzijte dovcu, tise závidim a těším se až taky někam vypadneme.

Ani, taky se těšim na srazík.

Doufám, že bude alespoň pěknej víkend. Manžel nebude doma :confounded: .
25. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
A Sluni, kde ty vlastně bydlíš?
25. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
ahojky tak na ko u dr, vše ok Davídek váží 4820g a měří 57cm :slight_smile: tak mám radost
latern ty budes sama doma? manža je taky porád nekde na služebkách ale aspon más u sebe zlatíčko :wink:
v týdnu by jsme mohly na tu prochajdu když nebude slejvák :wink:
27. čer 2009 v 07:23  • Odpověz
autor
latern a super fotečky moc vám to slusí v tom sátku se mu Jánečkovi moc líbí :wink:
já mám objednanou manducu to je jako klokánka tak se pak taky vyfotíme :slight_smile:
27. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahoj Ani, to je Davídek šikulka, jak mu chutná! Asi dobře vaříš :grinning: .
Jsem zvědavá co budeš říkat na tu manducu. Mě se Jéňa do toho šátku už nevlaze do kolíbky a tak ho musim dávat na stojato, ale to mi přijde, že jak tam visí jen vlastní vahou, že ho ten šátek škrtí do nožiček a taky mi tam moc dlouho nevydrží, jak se to provisí tak chce pryč, tak taky přemýšlím nad nějakou alternativou.
Budem doma bez taťky, no, ale si poradíme :sunglasses: . Jéňa má dneska nějakou spavou, byl zatím vzhůru jen hoďku a jinak chrupoší a tak je děsně roztomilej, tak se tady nad ním dojímám jak je krásnej a úžasnej, znáš to, ne :dizzy_face: .
Jinak mám tucha, že by příští tejden už mělo bejt snad líp, hlavně doufám, že bez toho deště, protože je tady hrozně vlhkej vzduch, jak vyjdu ven tak jsem splavená a už mě to neba. Nevím jak mám ani malýho oblíkat, jestli mu není vedro nebo zima... Tak bysme mohli teda vyrazit. Já zatím nemůžu jen v úterý.
27. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
latern ahojky no vetsinu vařim já zbytek nutroš :unamused: ale v pohode hlavne že mu to chutná a neblindí :slight_smile:
ta manduca super klidne ji vezmu a můžes prubnout a dám ti odkaz kde jsem ji koupila mají ji tam nejlevneji :wink:

http://www.babyprofi.cz/klokanka-manduca-bezova-p-21021.html?cPath=174_274

jojo znám to když spinká vypadá jak andílek tak na nej zíram jak na svatej obrázek, jsou to zlatícka nase :dizzy_face:

venku je fakt hnus taky vždy davídka po cestě musím zbavit jedné vrstvy to vlhko je hnusný :confounded: já budu cely týden doma tak se potkáme
27. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj ani, kdybys měla místo v kočárku tak bych tu manducu moc ráda zkusila a davídkovi se v ní líbí?
co bys řekla na procházku ve středu kdyby nelilo? teď to tady bouří jak blázen,co. dneska jsme byli v houšťce když nás chytl ten slejvák :angry: chjo a to vypadalo tak nadějně!
29. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
ahojky latern jsem nemocná chjo di toho je davídek nevrlej a já mám strach abych ho nenakazila vůbec nechce spinkat tak doufám že to nechyt tak prochajdu asi až příští týden a manduku vezmu určite
30. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Jéé, tak se brzo uzdrav! To máš smůlu, že jsi onemocněla. A neboj, on do mlíčka od tebe dostane protilátky. My jsme dneska trajdali venku, ale přišel takovej pařan ,že jsme se šli schovat. Malej spinká tak bych měla něco dělat, ale se mi tááák nechce!
30. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
ahojky tak je mi trochu lépe ale ještě to není žádná hitparáda
tak snad příšští týden vyrazíme. malej ted spinká konečně je venku trochu vzduch hurááá mám ho u otevřenýho okna tak je spokojenej ,
jinak papaá dost a já mu zase nestačíms mým mlékem tak to dělám takž e jednou mudám plnou dávku mého a pak nutroš. takže denně dostane tři dávky nutroše a zbytek moje tak jsem ráda že ta odsávačka to mlíko podpořila už to vypadalo na konec.

jak se máte vy a jak papáte ? a po kolika hodínách ? po mém mléce papa po dvou po nutrilonu po třech až čtyřech
2. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoj! To byl teď večer mazec, malej řval jak tur, vůbec nevim proč, to jsem ještě nezažila, naštěstí už ho taťka ukolíbal tak spinká.
My papáme pořát z prsu, mlíko neodsávám, takže nemám ani páru kolik, ale musím říct, že docela často. I když pokaždý to není jídlo, někdy si tak cucne na žížu a někdy je unavenej a spíš si u toho prsu chce usnout. Ale po kolika hodinách pije to nesleduju, vždycky si na mě pískne a já dám :grinning: .
A jakou máš odsávačku? nějakou elektrickou? já mám takovou obyč. balókovou a mě to nebaví odsávat, strašně dlouho to trvá a bolí to to si radši odstříkám růčo. Teda to je debata, kdyby to četl nějakej chlap :grinning:
3. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
ahojky prosimtě všechny děti jsou nervní z toho vedra takže bud v klidu je to určitě tím malej mi taky nespinká az ted se ho tradičně ujal manžel.
mám avent elektrickou a je fakt super je to sice drina ale mám přehled kolik vypil a koli dám dokrmů no uvdím jak dlouho to ještě poteče a kolik . dnes jsem mi vytájla 500ml tak mám radost na mě je to docela dost . at půjdeme spolu ven budu mu muset udělat asi nutroš nebo když se zadaří odsaju dávku. jen nesmí být takový pařák protože v tom se snad ani ven jít moc nedá :frowning2:
3. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
ahoj, tak jak jste strávili volno? my jsme každý den byli na výletě, dokonce jsem se i okoupala, takže bylo super. škoda že na nás taťka nemá víc času :frowning2: .
se divím, že máš nervy se s tím mlíkem pořát tak párat, jsi dobrá. mě by už z toho asi šlehlo. jsem ráda, že ho mám teda dost. i když mi malej visí na prsu často :slight_smile: .
jéňa spinká, tak je to andělíček, ale jinak už se ví dost vztekat. je vidět, že nepláče, ale vzteká se :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
6. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
ahojky byli jsme u našich a chodili jsme hodně ven tak to bylo super . těším se až se setkáme i my s mimčama ted jedu na chaloupku do čtrvrka ale pak už určitě

s tím mlíčkem bud fakt ráda je to namáhavé ale mám pocit že je ho čím dál méne tak uvidíme na jak dlouho to ještě bude
11. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
my jsme taky byli na chaloupce na šumavě, chtěli jsme najít houby, ale skoro nic jsme nenašli :angry: tak se musela vypravit babička něco nám donesla :dizzy_face: .
to je hrůza, asi se zase mineme, ve čtvrtek odjíždíme na slovensko na oravu za tchánovcema. nevím jak dlouho tam budeme, tak doufám, že už se pak sejdem :wink: .
jo a zjistila jsem, že svět je fakt malej. před nedávnem jsem šmírovala na jedný diskuzi kam asi chodíš (járňáci) a viděla jsem tam svatební fotoalbum a jsem tam jukla a zjistila jsem, že tvůj švagr je asi můj kolega z práce :grinning: . mimoch. jsi byla na svatbě fakt kočka a to prostředí je nádherný a máte krásný fotky. kde jste se brali?
já bych se teda takovejma fotkama pochlubit nemohla :confounded: .
13. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
ahojky no míjíme se slušně :grinning:
tak to jsi pracovala na letišti že? to je sranda jak je ten svět vážně malej.

brali jsme se na Štiříně bylo to krásný

tak si to na slovensku užij my zase odjedeme ve středu na týden na chaloupku a pak kdr. nezdá se jí velikost hlavičky davídka tak budeme muset na přeměření a projistotu naneurologii no snad budeme ok :unamused:
18. črc 2009 v 16:09  • Odpověz
no to teda jo :grinning: . tak snad to už konečne vyjde po vaší chaloupce. už se domlouváme nejmíň měsíc, nj prázdniny. užijte si chaloupku. My jsme tu už s malým sami, taťka je v práci, tak je mi smutno.
jojo, pracovala jsem na letišti :dizzy_face:
držim pěsti ať je davídek ok, je dobře, že jdete na vyšetření, doktoři jsou dnes pečlivý, aspoň budete mít jistotu. dej pak vědět jak jste dopadli.
malej je dnes nějakej spavej, od rána byl vzhuru sotva 5hod, tak mám leháro a čtu.
20. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
ahojky no snad budeme ok modlím se ale ten rozměr hlavičky není tak hroznej ona dost plašákuje teda aspon doufám že jo :confused:

pak se sejdeme to jasný najdeme nějaké hezké místo kde budenějaká zahrádka nebo parčik třeba houška je hezká a je tam chládeček. :wink:
21. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
ahojtík, tak jsme zpátky doma z dovči..teda ani se nám sem nechtělo :grinning:
tak až budete mít časík mžem někam zajít :wink:
28. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
ahoj! no my než jsme se domluvily tak ty už jsi zpátky, to je dobrý! :grinning: my jsme teď doma, tak to visí na anit kdy se vrátí z chatičky a jak zvládnou doktory.

anit hošťka by byla super, jen nevím, jestli je tam teď bezpečno jak jsou ty polomy. musely bysme to vyzkoumat. nebo můžem jít pod zámek jak udělali promenádu kolem labe je tam i zahrádka pro děti a do zámeckýho parku. nebo klíďo i někam do boule. mě je to jedno, hlavně ať už se sejdem!

sluni a jak jste se měli?
28. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
later...jsem tu diskuzi nemohla najít jak byla v zádu :sweat_smile:
my se měly super, akorát teda počasí hnus fialovej..v celý republice 40°a my tam krásných 19 :grinning: zima hrůza... teplo bylo jen první 3dny...
včera jsme byly na očko,takže teď chodák malá spinká,má pořád teplotu...takže je to naše malý kňourátko
28. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
no jo to znám po očkování, taky mi ho je vždycky hrozně líto.. mě minule ani nechtěl vůbec spát, jen furt kňoural. dobrý je, že člověk ví, že to trvá jen ty 2 dny a je klid.

tady to počasí bylo taky na nic, buď strašný horko, že by člověk pomřel nebo furt pršelo a pak bylo takový to vlhko hnusný. no a minulej tejden přišel tak strašnej vítr, že sou všude vyvrácený nebo polámaný stromy, to aby se člověk bál kde na něj co slítne.
28. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
no nám asi leze i zoubek,takže tu protivnost máme zvýšenou, ale naštěstí spinká..teda spala by furt..v noci chrněla kromě asi 20ti min pořád a teď přes den taky..teplotu má, ale usmívá se,tak je to fajn

no ten vítr byl hustej, to lítalo všchno co nebylo přidělaný k zemi :confounded:
28. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
ahojky no konečně jsem se k vám dostala tak holčiny příští týden byhc dala srazík jen ut st čt jsem a si mimo budu v Praze jdeme na kyčle . malej měl ted trochu rýmu a zvýšenou teplotku tak to byl fofr ale už to snad bude ok . co třeba příští pátek nějak dopo a šly by jsme někam do chládku nebo co navrhnete. papa :grinning:
1. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
anit...ahojky, taky mám příští týden volnej,tak rádi přijedem..snad bude Davča v pořádku :wink:
1. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
ahojky, my v pátek můžem max. tak do 12. jdeme poo na rehabilitaci. hodilo by se vám to tak?
davídkovi přeju brzké uzdravení.
1. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
nám je to jedno, časíku máme háábaděj :wink:
1. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
ahojky holčiny tak můžeme hned ráno bude treba lépsí počasí :slight_smile: Davídek už je lepsí a do pátku bude uplne ok :wink:

jen se musíme dohodnout kde :wink:
2. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
ahojky, tak co na 9? a kam to nevím. chtěli byste do té houšťky? nebo pod zámek?
5. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.