• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhule Stará Boleslav a Brandýs nad Labem

(Zamčená)
21. května 2010 
týýjo v 9? no snad to stihnem, občas chrníme do osmi :grinning:

later... :sweat_smile: a to je Br. nebo Boleslav? já si to musim najít na mapě, tam znám jen pár záchytných bodů :grinning:
5. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
no tak klíďo později. jde se tam z mosta přes labe mezi br. a bol. mě je ale jedno kde bysme se sešli
5. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
mě to je taky jedno, někde nechám auto a pak dojdu kamkoliv:wink:
a vy jste obě z Br. nebo Bolky?
5. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
já jsem z br a anit je z bol. tak my bysme se mohli sejít někde v br. a pak bysme tam došly spolu
5. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
klíďo, tak přemejšlim kam hodit auto..na nám. by možná mohlo být takhle po ránu volno,ne :wink:
5. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
ten časík teda pak nějak ještě dopilujem,až se tu ukáže anit. :wink:
5. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
5. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz
autor
ahojkyyyy ach joooo my se vrátili až dnes ted z prahy :frowning2: a tam nemám net

tak se sejdeme ješte treba v týdnu holčiny. a jak bylo?
7. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
anit...ahojda, my se bály co se děje, no hlavně že je vše ok:wink:
bylo to super, jsme zavítaly do cukrárny, prošly teda brandejským staveništěm - hrůza všude rozkopáno, příště určitě už s Tebou a dáme tu Houšťku
co Davídek?
7. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
7. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
ahojkyy ach joooo tak to se na vás moc těším. kyčliky ok jen včera manža dorazil pozdě z práce tak už jsme u našic h přespali protože by měl davídek rozhozený režim . a ted mu asi začínají brnět dásničky protože ručička pořád v pusince slintá a dost pláče :unamused: no uvidíme.
7. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
jo tak to znám, Naty teď taky pořád bulí, venku teda byla zlatá, ale pak celej den doma..pokud nebyla na ruce,tak brečela, uslintaná, samá nudle :grinning: chudák malá až mi ji bylo líto :fearful:

tak uvidíme jak bude příští týden, pokud nebude pršet tak můžem vyrazit :wink:
7. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
tak joooo super tesim se snad nebude davídek neruda :unamused:

sluni a zy jsi z brandýsa?
7. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
ahojky
sluni, hezký fotky.
byli jsme pak na rehabce a hned jak jsme přišli domů, tak jsem ho položila na podložku a za chvíli se jdu na něj podívat a on na břiše. tak se mi poprvý přetočil. dnes taky jednou. zatím to teda nepřehání :slight_smile:
já holky příští týden můžu leda v pondělí nebo v úterý. ve středu máme očkování a ve čtvrtek vyrážíme pryč.
8. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
tak já zítra nemůžu, musim jet dopoledne k jedný paní pro pleny, tak jedině odpo a nebo to úterý... :wink:
9. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
ahojky holčiny tak to můžeme nechat klído na to uterý jestli se vám to hodí. :slight_smile:
9. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
no doufám,že nebude lejt..tím teď vyhrožujou :wink:
9. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
sluni snad neee :slight_smile: dnes se nejak domluvíme kde by jsme se sešly ju? já bydlím uplně na začátku st .bol u hospody modrá hvězda jestli víte :slight_smile:
10. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
ahoj holky! anit, já vim kde je modrá hvězda. tak půjdeme do tý houšťky? to bysme se asi sešli na mostě mezi br. a bol. jak se tam vchází.
10. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
tak jo superior :slight_smile: nahodte časík devčátka :wink:

modrá hvězda je vyhlášená že?? :grinning:
10. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
já bych radši kolem tý jedný, teda pokud to není pozdě...my většinou dopoledne ještě dospáváme :wink:

ale i dopoledne bysme to zvládly, malá v kočárku na chvilku zabere stejně

táákže kolem a kolem, my jsme zítra volný do čtyř :wink:
10. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
tak my klíďo taky v jednu. je nám to jedno, máme volno celý den.
10. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
tak super v jednu u toho vlezu tam na mostě ju? doufám že davídek bude hodnej bolej ho ty dásničky tak doufám že mě nechá si trochu popovídat :wink: teším se na vás
10. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
tak ok, taky se těším, doufám, že nám bude přát počasí. anit, pošli mi prosím do ip mobil kdyby náhodou něco..
a sluni, my se sejdeme někde v br nebo až na mostě?
10. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
tak zítra..i my se těšíme:wink:

latern...no já hodim auto zase buď na nám. nebo k tomu obch. tak se můžem sejít u KB :wink:
10. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
ok a v kolik? to by chtělo tak ve 12:50 nebo pak bysme přišly na sraz s anit až po 13
10. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
jojo v poho sejdem se v těch 50:wink: abymse byly u mostu na tu jednu :wink:
10. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
ahojky holčiny bylo by možné sejít se v půl druhé? vychází mi krmení přesne na jednu hodinu :confused:
11. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
anit..ahojky...klíďo :wink:
11. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
diky chci ho nakrmit ješte doma :wink:
11. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.