• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhule Stará Boleslav a Brandýs nad Labem

(Zamčená)
21. května 2010 
tak jo, mě je to jedno. teda, taková pravidelnost v krmení, já nikdy nevím, kdy to přije :grinning:
11. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
to víš už jsme na um tam je to dost jasný :unamused: :pensive:
11. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
anit..co máte za UM?
11. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
holky...tady prší... srazíme se i přesto?? snad to tam nepřijde :grinning: :confused:
11. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
anit, nebuď z toho smutná, jsi bojovala jak málokdo :wink: . tady neprší, i když se tak pře půlhoďkou černalo od západu. to bude jen přeháňka
http://www.accuweather.com/world-forecast-hourly.asp?partner=netweather&traveler=0&locCode=EUR|CZ|EZ001|Brand%FDs%20nad%20Labem-Star%E1%20Boleslav&metric=1
11. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
later...díky meteorologoško :wink: :grinning:
11. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
už papáme a neprší, holt pláštenky sebou

sluni um je umelé mléko už jsem bohužel na nem víš?

tesim se na vás papa
11. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
sluni blbe čtu promin :grinning: nutrilon snáší ho dobře
11. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
ahojky srazík byl superr těším se na další
máte krásné dětičky fotečky dodám až prijde manža nějak je nemůžu vloži t jsou velký a já nevím jak je zmenšit :unamused:
11. srp 2009 v 16:39  • Odpověz
ahoj, taky se mi srazík líbil, nakonec mi malej pak celou cestu domů krásně prospinkal, tak asi neměl vůbec hlad. těším se na fotky.
11. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
latern más smetanu no :grinning: davidek hrozne povídá asi dojmy :grinning:
11. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
srazík super, až na to vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
fotky dám za chvilku, jen připravim véču
11. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
ted to vypadá na slejvák
sluni copak vařís ja večer vetsinou nejaký salátek nebo polévku :wink:
příste můžem nekam do restaurace venkovní :wink:
11. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
tak fotky zde :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=329906

anit..mě napadly cestou špagety, tak jsem koupila pár surovin a spatlala jsem omajdu a špagety udělám až dorazí manža :wink:
11. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3147542#navigator

holčiny ahojky tak konečne fotečky :wink: sluší vám to tam

v sobotu razíme na chaloupku a pak se zase sejdeme ju? pa
13. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
ahojky, hezký fotečky!
anit, já ve středu nejspíš budu muset jít do boleslavi pro nějaký papíry do cukrárny u terezky nebo tak nějak. nemáš čas se sejít na procházku nebo zákusek? ty sluni jasan taky jestli se ti chce do boule :wink:
24. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
latern ahojky urcite můžeme do cukrárny tak jen napis v kolik ju? máme po očkování a je ok tak to ve stredu bude fajn :slight_smile:
25. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
ahoj, tak je davídek šikulka, že to zvládnul. já jsem si říkala, že vyrazím kolem půl desátý tak bych tam mohla být na desátou. ale nejsem nijak dohodnutá tak jestli se ti to hodí jinak tak dej vědět :wink: .
25. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
urcite je lepsi dopoledne nez zacne parák :wink: myslím na desítku ok nekde u kostela? kdyžtak si to jeste upřesníme na mobil :wink:
25. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
tak ok já počítám s desátou u kostela :wink:
25. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
ok tesíme se papa :slight_smile: kdyby neco pisneme si na mobil :wink:
25. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
ahoj přistěhovali jsme se na Zahradní město a hledáme maminky a dětičky na seznámení.
17. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
ahoj holčiny jste tu ještě? nebo dovolenkujete? my jsme se včera vrátili z dovolený týdenní a manžel mi ujel do práce, tak jsem taková smutná, že už to skončilo. taky jsme si zhýčkali dítě, protože teď jsme se mu neustále věnovali a já už teď asi doma nic neudělám :angry: :grinning: :grinning: .

teď je tak hezký počasí, mohli bysme zase vyrazit s kočárkama, co říkáte.

anit co davídkovi zubáky? kolik už jich má? my jsme ještě bezzubí a mi to nechybí :slight_smile:

ahoj nefertiry vítej mezi námi jak se ti líbí v Brandýse? kam chodíte s Dominikem?
21. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
ahojky no my jsme pořád někde poletovali ale dovolenka jako taková asi až v listopadu manža je hrozně zaměstnanej v práci takže smůla.

jinak jsem pro srazík. ted to tady vře kolem toho papeže tak v týdnu můžem na prochajdu

latern davídek se nám se zoubkama zasekl ale pořád ho trápí ale zatím venku žádnej uf :unamused:

nefertiry můžeš se k nám pridat i když máme prcky v kočárku :wink:
27. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
ahoj, dovča až v listopadu? to je blbý, abyste pak měli počasí. se zoubkama je mi líto, to je děs. my furt nic. je teda někdy protivnej, až si říkám, že to jsou zuby, ale asi ne.
a kdy uděláme tu prochajdu? co zítra nebo v pátek, jestli nebude pršet?
30. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
ahojky no ta dovča je na prd ale i tak hory jsou hory za každéhopočasí tak to snad davídek zvládne

vycházku dáme já mužu ale spíš třeba zítra odpoledne po jídle to by jsme si ještě dopo napsaly jo? zase do houšky ?

jinak v sobotu máme vítání občánků na zámku v Br. moc se těším . klído se přijdte mrknout :wink:
30. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
anit my jdeme zítra od 12 na solnou jeskyni, tak bysme pak mohli tak ve čtvrt na 2. vyhovovalo by vám to? později bych to asi nedala s krmením.
30. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
ahojky ještě ti písnu kdyžtak na mobil jak to stíháme s papaním jo? zase nám to vychází tak nějak kolem jedné . kde máte tu solnou jeskyni?
1. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
ahoj, máme to před mostem tak v úrovni br. zámku, ale na opačný straně
1. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
ahoj holky, jste tu ještěěě??? :grinning:
anit jaký bylo to vítání, mě to zajímá, páč když nám přišla pozvánka, tak jsme tam nešli, děda zrovna slavil narozky. teď mě to docela mrzí.
máte už ňáký dárky? já budu muset někdy zmobilizovat línej zadek a zajet do práglu do nějakýho obchoďáku ať to s malym nehoním na poslední chvíli.
někdy bysme se konečně mohli sejít, cooo ?
14. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.