• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhule Stará Boleslav a Brandýs nad Labem

(Zamčená)
21. května 2010 
autor
ahojky zlatí :slight_smile:
je to s náma těžké co?

latern vítání bylo krásné ale bohužel mi ten den ráno zemřel dědeček takže ja to proplakala :pensive: je neuvěřitelné že se to stalo zrovna na ten den. no já bych se ráda sešla ale ted to počasí já se dostanu max na poštu a už supajdím zpátky protože už jsem nainstalovala sporták jelikož se mi Davídek už do kočáru nevešel :unamused:

dárky budu objednávat přes net ale nechci to přeháně. nejdřív objednám pro prcka apak budu nakupovat pro ostatní ale většinou nakupuju zážitky jako koncerty výstavy nebo víkend na horách , prootže věci se založí a zážitek ti z paměti nikdo nevymaže :slight_smile:
15. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahoj!
upřímnou soustrast. tak to muselo být těžký.
to nás počasí nezastaví, vyrážíme každý den na dlouhé procházky, a když někdy náhodou nejdem tak jéňulka je nervóza a brečí. tak radši chodím. j. zababušenej jak sněhulák a já vždycky omrzlá. dnes jsem si konečně koupila čepici :slight_smile: . ale má se to zlepšit, díky bohu, páč ještě nejsem psychicky připravená na zimu.

s dárky to je dobrý nápad. taky po něčem takovym kouknu. zatím mám jen jeden dárek pro mrně, toho mluvícího pejska a dál nevím co. asi nějaký auto nebo tak.
17. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
ahojky,to už tu nikdo není? :frowning2: ne, že by se to tu netrhlo :grinning:
12. led 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
ahojky jak se máš? mohly by jsme se zase po roce sejít co?? to počasí je hnus sotva projedu s kočárem na náměstí
18. led 2010 v 15:49  • Odpověz
ahojte holky :wink:
jsem tu diskuzi ani nemohla najít jak byla předtim vzádu :grinning: koukala jsem na fotky Davídka, neuvěřitelný jak je už velkej :dizzy_face:
lare..proč Ty nemáš žádný fotky malého??? :frowning2:
mohly bysme dát zase srazík..co ta cukrárna kde jsme minule byly? mají tam pěknej dětskej koutek :slight_smile:
19. led 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
ahojky sluni no teda vám už je rok no to to fakt letí neuvěřitelně.
holčiny klidně vás můžu pozvat i k nám mám dolce gusto kafíčka tak by jsme si pošmákly :wink: fakt je že je to dost dávnno co jsme se viděly a ty naše zlatíčka tak moc vyrostla neuvěřitelné. něco musíme domluvit až pominou ty mrazy ale jak říkám jste zvány k nám :slight_smile:
24. led 2010 v 17:23  • Odpověz
jé čau holky!
tak jste tu! :grinning:
no, já koukám sluni, že už ťapkáte, to jste hvězdy. a anit davídek už je tak velkej oproti tomu miminečku, co jsem viděla. to už by si spolu děcka i vyhráli.
sluni já nemám fotky, páč mě tak jednou večer napadl, kdo všechno si to může prohlížet a jsem je smázla. ale asi tam zas nějaký dám.
anit tak jo, tak se na někdy domluvíme. manža je teď občas doma, tak by nás tam mohl hodit.
sluni ta cukrárna je pro anit úplně z ruky.
24. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
autor
latern řekněte kdy se vám to hodí a pohoda. dáme kafí a kluci si aspon vyhrajou . :grinning:
s těma fotkama taky mě to občas chytne že to smažu ale zase si myslím že to není tak nějak nebezpečný no uvidíme možná to taky trochu promažu :fearful: jistota je jistota že???
25. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
s těma fotkama to chápu.. pár holek už tady mělo problémy..proto tam nedávám vůbec rodinné, ale jen Natálky....

anit..jojo, to mě nenapadlo, že je daleko..

later... taky klíďo dorazíme :wink: akorát teď jsme trochu nachcípaný, takže až budeme fit... a začátkem února jdu na operaci a pak nemůžu nic, takže u nás to vidim na návštěvu tak v březnu :-/
25. led 2010 v 15:41  • Odpověz
autor
holky domluvte se dejte mi termínmy a můžedme se sejít unás.

sluni jaké problémy měly ty holčiny začínám se trochu bát :frowning2:
25. led 2010 v 16:14  • Odpověz
ahoj!
koukám anit, že už ti taky zmizlo album :wink:
sluni, ty už jsi asi na tý operaci viď. tak držím palce, ať dobře dopadneš. snad to není nic vážnýho.
anit co s tí srazíkem? počkáme na sluni nebo někam vyrazíme zatím sami?
4. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
autor
ahojky sluni doufám že je už má po operaci a je ok

latern a nechtěli by jste se u nás stavit? Davídek je ted jak prdlej pořád knourá kvůli zoubkům ale ráda bych vás pozvala k nám pokud to pro vás zase není daleko. nebo se projdem venku až bude trochu tepleji ted chodíme max na hodku .

album jsem taky dala pryč jistota je jistota nevíš kdo tě šmíruje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
ahojte holky... jsem už po operaci, vše ok, zatim...akorát ještě nemůžu nic dělat, takže se domluvte zatim vy, já můžu až tak za měsíc :unamused:
13. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
sluni jsem ráda že to dobře dopadlo. tak srazík dáme určo. akorát to počasí je pořád na prd. na dlouhou prochajdu to není protožeje zima tak to musíme nějak domluvitasi až bude tepleji. já zatím pojízdná nejsem. můžete kdykoliv přiject ke mně místa je tady dooost. :wink:
15. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
ahojky!
sluni, tak to je dobře, že jsi ok. to musí být s malou docela fičák, když nemůžeš nic dělat, co. ale malá je hodná ne?
anit já bych i přijela, kdyby mě tam manža hodil, on teď většinou pracuje z domova. bych se s ním musela domluvit. co třeba pátek? nebo až příští týden.
16. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
latern tak super pátek je fajn :wink: tak se prosím zkus domluvit a konečně se uvidíme po půl roce :slight_smile:
16. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
:slight_smile: nebo čtvrtek nehodil by se vám?
v pátek mám čas tak do tří ct nemám nic :slight_smile:
tak písni kdyžtak ip nebo sms papa
16. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
misellll (1 dítě) - 29. bře ve 12:26
Pokud je tu někdo ze Staré Boleslavi šup sem na pokec
2. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
jsme tady stále ale míjíme se :grinning:
2. dub 2010 v 16:16  • Odpověz
autor
latern jsem uplně v šoku ty jsi taky těhu??? holka budeme to mít hooodně těžké vid s těma prckama
kdy se konečně uvidíme? :slight_smile:
21. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.