• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Tak holky, šup sem - už je nás hodně maminek, tak ať to máme taky v názvu :dizzy_face:
30. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
mili super :slight_smile: už byl nejvyšší čas, ted už se rodí až v lednu :slight_smile:
30. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
tak jsem taky tady :slight_smile: snad nás všechny najdou :slight_smile:
30. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
Tak už do nové diskuze moc moc gratuluju Radce k Jindříškovi!!! Konečně se dočkala... Přeju mu všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Teda, už 11 maminek? :slight_smile: Holky, a kdo je teď na řadě jako první? Ty smar?
30. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
anoli nene já ne ale kdo nevím jestli gol, bekulka
30. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
anoli: už nás je hodně, to je dobře:slight_smile:
30. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
super :slight_smile:
Mili ted se vzbudila po 3 hodinách.. nakojeno přebaleno a ted tak na půl spí s otevřenýma očima a čučí na panenku.. ale většinou dopol spíše má svou koukací..pak spí přes poledne.. a kolem 2 vyrážíme ven a to hned usne.. někdy už při oblékání :slight_smile: a spí většinou kolem 3-4 hodin..ten čerstvý vzduh jí utahá :slight_smile: a pak už třebas jen hodinku spí a pak má koukací..no jak kdy.. už to není to spavé miminko jako když jsem si ji dovezla z porodnice :slight_smile: jako přes den kojím kolem 3 hodin, ale už nespí jako v noci že nakojím položíma spíme..
30. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
a jaaa soooom tuuuuu :grinning:
30. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
jsem tu taky správně? :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
luci-no neviiiim :grinning:
30. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
luci nejsi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
joj holky tu je take hnusne pocasi a to musim ist do mesta medzi sialencov tu nieje poznat ci je vikend alebo bezny den ty ludia asi nepracuju strasne vela ludi je vsade a to musim do banky ufffff :angry:
30. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
moni my byli včera pro stůl a hrůza, na parkovišti se skoro nedalo zaparkovat, v obchodech nával lidí, prostě děs.
30. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
no holky ale chcelo by to novu tehulku-nove masicko :grinning: budem musiet napisat holkam :slight_smile: tak strasne im to zelam a hlavne dark a cell
jo a esteze mame tehulku ivanau a pridala sa k nam anoli inak by som bola na zezname posledna :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
smar-tak si predstav ze ja zijem kde je 12milionu obyvatel pomooooooooc
jo na skype som si to precitala a ty si uz nebola prihlasena dakujem :slight_smile: aj tak som si to nedala ked som to vydrzala doteras a nechodim moc ven tak proc
30. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
moni mě to stačí tady úplně, ještě že do obchodu nemusím protože to byla síla, jen jsme koupili co jsme chtěli a šli jsme a byli jsme bez Toma

já na to narazila náhodou tak jsem ti to poslala protože jsme se o tom bavili

my jdem ven, neusnul tak jdem nebo mě z něj dneska odvezou, je mi blbě, jsem nevyspaná a on furt řve a řve a kouše do všeho, slimtá jak labrador, vše cpe do pusy a nejvíc kouše mě
30. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
já jdu kouknout na vánoční trhy
30. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
aj ja idem do toho mesta nech to mam co najskor za sebou tak zatim pa
30. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Luci my pojedem do Brna asi ve středu tak mě musíš pak napsat jaké ty trhy letos jsou jestli to stojí za to tam jít :slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
tak testy na cukrovku mám V POŘÁDKU :slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
ofi gratulace..
jinak jsem si uvědomila že jsem před rokem v této době začala chodit do snažilek..je to super, jak jsme se vypracovaly až k maminkám :slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Čau holky :wink:

Radulce velká gratulace k Jindříškovi :slight_smile: .
30. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
SAri děkuji :slight_smile: aspon můžu dál mlsat jen mě trochu pobolívají zuby, ale to je asi tím, že do sebe to sladké docela láduju :slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Nazdárek! :slight_smile:
Byla jsem s mamkou u dr.
30. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ofi jen se láduj..já musím mít denně něco sladkého..je to šílený jsem závyslák :slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
moni, dark trochu znám a moc bych jí těhu přála :wink:

ofi, velká gratulace k testíkům na cukrovku :wink: :dizzy_face:

Já jsem taky strašnej mlsal, je to hrozný, chtěla bych se toho zlozvyku zbavit, ale zatím mi to moc nejde. :unamused: Teď zrovna jsem dojedla kousek výbornýho dortíku. Kolegův syn měl o víkendu 4. narozeniny, tak nám přinesl na ochutnání... :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Sari, taky jsem si vzpomněla, co ta tvoje cukrovka? To se nějak ztratilo nebo jak se pak postupovalo až do porodu a i teď po?
30. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
no já tedka mám taky takové období :slight_smile: kdy musím pořád něco dobrého jíst :slight_smile: tedka do sebe láduju studenskou pečet mají jí na hypernově v akci 1+1 za 20 kč :slight_smile:
30. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Aho holky :wink: tak véééélikááááááááá gratulace Radušce k miminkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Zítra mě čeká ta poradna, tak sjem zvědavá o čem se pordaíme :grinning: snad už dostanu průkajdu... ultrazvuk mě asi nebude dělat, když jsem byla před týdnem že? A holky v té poradně vás jako prohlíží nebo co?
30. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ivi určitě dostaneš průkazku, proto tomu začínají říkat tak důležitě - poradna! :grinning: A v kolik jdeš?
Jinak já taky pořád žeru a sladký bych teď taky pořád... ale já takový stavy měla i předtím, prostě jednou chuť na to, pak na to atd.... a nejlíp všechny chutě během dne prostřídat! :grinning:
30. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.