• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
mili mě obojí ale to bych musela mít nafukovací byt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
no to je pravda :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
no a nafukovací byt nemáme a ani nevím že by se dal pořídit takže jen jedna věc a vzhledem k tomu že miluje balonky, je štastný jak má něco co se kutálí tak vezmu asi toho krokouše a budu sbírat po celém bytě balonky :slight_smile:, a to jsem jich ještě objednala 50navíc :slight_smile: kdyby se nějaké poztráceli, jéžiš to bude sranda :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahojte babulky co nove inak som pridala fotecky bruska :grinning:
3. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Zdravím všechny maminky i snažilky .... mám potřebu se svěřit... zítra jdu poprvé na transfer ... prostě IVF ... jsem natěšená a zároveň plná obav z nastávajících dní... stále si říkám, že budu ležet alespoň 5 dní a nepokazím si to stále svým běháním a potřebou uklízet před svátky... javascript:addEmoticon(':slight_smile:','vBody') No v každém případě moc si přeji aby to dopadlo a v mých skoro 34 měla druhé dítko a ten život dostal šmrnc a prostě větší rodinka mě láká... a když to trochu půjde a nebudou to zrovna dvojčátka .... budu pracovat do svých 40 na dalších potomcích :slight_smile: Vám všem pěkný večer i den, Romča
3. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
romi-ahoj aj ja ta zdravim a drzim palecky nech ti to vyjde :slight_smile:
3. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
dobré ranko...
4. pro 2009 v 07:11  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: včera jsem koupila krásnou mikinku :slight_smile: měla jsem z ní ohromnou radost :slight_smile:

Romi : zdravím tě a přeji ti aby vše dopadlo dobře a aby se mimísek uchytil a zůstal s vámi

Radunku by mohli dneska pustit tak uvidime jestli se tady ukaze :slight_smile: snad uz je to lepsi
4. pro 2009 v 07:11  • Odpověz
romi zdravím a přejem at se to povede a je tam mimišek, nejlíp dva :slight_smile: :slight_smile:

tar, ofi dobré ranko

holky noc zas hrůza, usinání večer taky. Kdybych věděla jak se Tom zhorší do druhého ted nejdu, to říkám upřímně
4. pro 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobré ránko Smar : a jak to že se tek zhoršil mu se nechce spát nebo co ? kamarádka mi včera vykládla , že má 2,5 letou holku a ta že má taky velké problémy s usínáním a že v 21 hodin je už vyspaná :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
ofi chce se mu spát ale dám ho do postýlky a hysterie řve a řve a zvládne řvát i 2hodiny, včera se mu chtělo spát jak jsme šli ven ale jezdila jsem 2hodiny než usnul a spal hodinu a půl a večer usne tak 21:30 a to je tak od 19uknouraný,tře si oči, v noci se mi třeba ve 2 budí a do 5 řve, řve a řve ale jde na něm vidět že chce spát. přes den má od středy období kdy se jen po mě plazí, chytne se mě kolem krku a nechce pustit. Už jsem tak nevyspaná že jsem to v noci nevydržela a o půl třetí ho vzala do postlel k sobě ale furt se převaloval a pořádně usnul až v 5
4. pro 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:

Romy, taky držím moc palce a určitě dej vědět, jak to dopadlo! :wink:

Smar a co takhle zkusit nějaké bylinky, které podporují spaní? Já už taky nevím, co bych na tvém místě dělala, je to hrůza.
4. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
ahoj holky, tak malej má půl hlavičky už mimo dělohu a ikdyž to čípek ještě drží tak mám dost bolesti a fakt je moc nízko, snažím se polehávat co to jen jde.. musím ještě týden až dva aspoň minimálně prej, streptokoka nemám a jinak vše v pořádku, toť mé aktuální info od dr., dneska ofiko nastupuju na MD tak jdu vyřídit papíry. Jen vás jdu všechny pozdravit, bo nemám net na baráčku ještě tak sem už nemám přístup tak často a to jsem vedle :frowning2: ale holt ležím a nebo po troškách vybaluju a zabydluju... už máme postavenou doma i postýlku :sweat_smile:
Přeji všem krásný zimní pohádkový čas ať už na punči či doma v teple :sweat_smile:
a prckům krásného Mikuláše, zatím pa pa
4. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj bekulko! :slight_smile:
Moc moc na tebe myslím a držím palečky, aby tam prcek zůstal co nejdýl a na druhou stranu jen tak "potřebně", aby jsi neměla velké bolesti. Dost si to nedokážu představit, jak to píšeš. Věřím, že nám kolem vánoc sem taky přidáš takovej malej "vánoční dáreček". Tak se měj krásně a kdyby jsme se "neviděly", tak si užij aspoň co to jde vánoční pohodu kolem svátků. pa :dizzy_face:
4. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
ivi no má pod postelí kaštany-to prý pomáhá a bylinkový čaj na dobré spaní a to nepomáhá. asi nezbývá než vydržet, zase z toho vyroste. nejhorší je že můj vnitřní pocit mi říká že Honzík bude to samé

bekul ahoj, držte se, určitě to ještě chvíli vydržíte, už jste daleko :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
Smar zrovna teď, když potřebuješ nejvíc odpočinku a klidu co :pensive:
Přidala jsem Vám taky aktuální pupík.
4. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
ivi dneska jdu pro homeopatika už konečně vím jaké jsou na zuby tak třeba to po nich bude lepší. Ono můžu mu dát paralen, panadol to pomáhá ale myslím si že to fakt jen v nouzi, že tak to nejde řešit častěji-jo jednou za měsíc třeba jo ale na jak mi holky radili že jak jejich děti trápí zuby že třeba 3týdny v kuse co 8hodin dávají čípky, to já nechci

ted mám chvilku klid, máme zapnutý jim jam a nějaké zvířátko jezdí na kole a mu se to strašně líbí a pak jdem ven :slight_smile:, kamarádce pohlídat před dr kočár
4. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj Bek :slight_smile: to jsem ráda že ses na nás přišla podívat a že jsi aspon relativně v pořádku
musí to být dost nepříjemné, ale ještě chvilku holka vydrž a potom už bude Honzík moc přijít na svět :slight_smile: jsi šikulka odpočívej a taky si užívej předvánoční čas a občas se na nás přijd podívat at víme jak se máte :slight_smile:

Smar: no to s tím spaním je hrozný :frowning2: snad se to rychle upraví :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
Ivi bříško už je krásné :slight_smile: no to utíká my jsme od sebe přesně o měsíc já dneska začínám 7 měsíc a III. trimestr strašně to utíká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Ofi to jo, utíká to teda... oproti těm prvním měsícům strachu je to nepopsatelně rychlý.

Smar a do kdy dětem takhle rostou zuby, jakože jsou takhle uplakaný, protivný atd.?
4. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Ivi koukala jsem na tvoje bříško, nádhera :wink: takový jsem měla když jsem šla rodit :grinning: Ale bez strii že?Já měla to štěstí, že jsem je taky neměla :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj Luci jak je ? Co Petřík jak to zvládáte ? je hodný ? a co prdíky a spaní ? smaé otázky:slight_smile: lae chtěla jsem se ještě zeptat jakou velikost oblečení nosí tedka ???
4. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj Luci! No ono zas tak velký není, jak to tak vypadá (teda mě se nezdá). Spíš mi každej říká, jak je malý. No ale je pravda, že teď fakt rychle roste. Nemám strie žádné, ani nic podobnýho, ale to všechno ještě může přijít. Spíš mám mraky celulitidy na nohách :angry:
4. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Ofi, máme se už lépe, co jsme najeli na Nutrilon, tak je to lepší, prdí nás trápí vždycky v noci, to se po jídle vždycky svíjí, ale nepláče, tak dnes zkusím místo Sab Siplexu kapky Baby Calm.Jinak probio kapky nezabírají.Ted se chystáme ven, to je Petřík moc spokojenej.Oblečení, něco ještě 56 ale jinak už 62.A přibral za týden půl kila, takže váží 4,8kg a má 56 cm :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahoj Luci, to je dobře, že už je lépe :slight_smile: teda Petřík už je velkej kluk, 4,8kg :wink:
No Nikča má 3400g v 7 týdnu, teď ji zrovna držím na ruce, byla nějaká nespokojená. Luci a ty dokrmuješ vždycky po kojení nebo jen někdy?
Já nevím, jestli s ní mám jít ven, jsou tam jen 3°C :confounded:
4. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Luci tak to je super že už je Petřík takový chlapák :slight_smile: a snad budou lepší i ty prdíky a zabeou ty druhé kapky

Ivi na stehnech má taky celulitidu a to jsem docela hubená takže si z toho vůbec nic nedělej :grinning: :grinning: a kolik jsi přibrala ? já už jsem +8 kilo :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
ahojte zlaticka tak aby sa nepovedalo aj ja som pridala fotecky mojho obr bruska :grinning:
4. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
bekulko-myslime na teba drz sa :wink:
luci-dobrych sprav je vzdy malo som rada ze je vam uz lepsie :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zkoukla nové fotečky :wink: , moc vám to všem sluší :slight_smile: .
Ofi, Ivi a Mona vám ta bříška pěkně povyrostla.
Mona máš super džíny. :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
aji-ani by som nepovedala su super dala som za nich pekne peniaze a pekne sa vyprali a uz niesu take napasovane v stehnach :angry:
ako sa mas zlaticko?
jo brusko ide neuveritelnou rychlostou a kila niako stoja :grinning:
4. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.