• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
luci jste krasny!!!!!!!!!!!!
31. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem ráda že se to tady nějak upravilo . no jsem si říkala že každý musí trošku počítat že si to tady třeba někdo čte , ale co vždyt nic špatného nepíšeme :slight_smile:
Byla jsem z toho včera taky taková špatná jako že bychom si už neměly psát a tedka je mi teda o hodně lépe :slight_smile:

jinak mimísek se ve mě dneska teda mele a zdá se mě že je natlačený pořád na jedné straně a tam mě okopává :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Jeste jednou se omlouvam, ze jsem tu udelala takovy rozruch!!!! :pensive:
31. led 2010 v 17:29  • Odpověz
Tak jsem přihodila i foto a jsem zas komplet :grinning: nic jdu se zkrášlit, jdeme s manžou do kina :slight_smile:
31. led 2010 v 17:39  • Odpověz
Sluni nemusíš se za nic omlouvat :slight_smile: vždyt se nic nestalo a hlavně že jsme tu zpět :slight_smile:
31. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Jé holky, jste mi udělaly radost, já jsme taky nemínila odejít, vždyť jsme tu dnes ráno s někym i kecala, ymslím, že s Ivulí:slight_smile: já jsme si teda fotku z profilu smazala, jsem totiž netušila, co se děje, ale vidím, že nic:slight_smile: tak ji tam zas dám, teda aktuální s malým a ne svatební a album jsem si nechala,mám tam bříška a není tam v podstatě nic vidět a aktuální fotky mám na těch našich stránkách a sem jsem je stejně dávat nechtěla, nemám na to čas, doufám, že stránky všichni znáte a také heslo, kdyby ne, ráda pošlu. IP jsme si smazala, ale stejně jsme tam nic neměla.

A s tím, že to tu někdo cizí čte počítám, spíše bych chtěla poprosit ty, kteří si nás čtou pravidelně, aby se k nám v klidu přidali, každého přovítáme, ale je mi trochu nepříjemné, když někdo napíše, že si nás už dlouho čte, ví o nás všechno a my o něm nic:frowning2: takže holky, které jste nesebraly odvahy a chodíte sem za náma anonymně, šup sem za náma:slight_smile:

Leni, artík ti plače??? celé neci? nedovedu si to představit, vem si ho k sobě do postele, potřebuje tě ze začátku cítit, neboj, on se pak naučí i v postýlce...Jindříšek taky chtěl být v porodnici u mě v náručí...vydrž, bude líp...
31. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Tak víno je dobrý, učení moc nee :angry: .

Sluni neomlouvej se už, vždyť se nic nestalo a jsme zas tu. :wink:

Lenoušku, tak to je mi líto, brzo bude líp.

Ivanau hezké kino přeji.

Ofi takže taky malý fotbalista??

Luca krásné fotečky :dizzy_face:.

Jj, souhlas s Radu. Proto bych uvítala pro začátek, kdyby nám třeba slečna/paní ctenarka2 něco o sobě řekla, případně se přidala, když už se teda částečně odhalila. No :slight_smile: , my jsme mírumilovné, že holky, nekoušem :grinning: .
31. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Radi, ja mam strach vzit si ho v noci do postele. co kdyz usnu a zalehnu ho? Takze s nim radsi chodim po byte dokud neusne a kdyz konecne usne, tak se zase nejpozdeji za hodku, dve vzbudi na kojeni.. ale my to nejak zvladnem, bude jen lip. I na to nespani si clovek pomalu zvykne, pokud z toho teda nezcvokne :wink:
31. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Sluni, děkuji, vy jste taky krásný, hlavně mám pocit, že maminka je s miminkem vzdycky krasnejsi :grinning: :grinning:
Aji díkec :slight_smile:
31. led 2010 v 18:01  • Odpověz
ahojky, tak jsem tady taky.... včera mě to tak vynervovalo, že se mi celou noc zdálo, že mi někdo vybral účty a tak, no hnus :frowning2:
31. led 2010 v 18:09  • Odpověz
lenousku neboj, nezalehnes ho...dejte se hi mo mezi sebe, urcite ti hned usne...lepsi nez ho naucit na noseni. :wink:

ivanau hezke kino....

Holky, ja vam to nekdy vysvetlim...co se stalo....
31. led 2010 v 18:13  • Odpověz
tara promin!!!!!!
31. led 2010 v 18:14  • Odpověz
sluni já to nepíšu kvůli tomu aby ses mi omlouvala, v pohodě :slight_smile:
31. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Luci Petřík je už tak velkej klučík taky Vám roste jako z vody :slight_smile: a Petulka se narodil o kolik dřív ? v kolikátém týdnu jsi byla?
31. led 2010 v 18:21  • Odpověz
jééé petule,my máme taky tu modrou bundičku ušatou,jak máte na fotce:slight_smile:
31. led 2010 v 18:39  • Odpověz
kde jste kdo? koupete malé uzlíčky? :slight_smile: tomu našemu se do té zimy asi nechce
31. led 2010 v 18:55  • Odpověz
Ahoj holky četla jsem mail a souhlasím, jinak máme nové miminko?? nějak nestíhám dneska jsem byla líčit.. hodně práce ale super penízky, tak manžel hlídal a asi si to užili se Sofinkou :slight_smile:
31. led 2010 v 18:56  • Odpověz
holky co se to tu stalo jestli hledate dobrou diskuzi skuste dáma.cz muzete si diskuzi uzavrit a nikdo cizi vni cist nebude jen kdo vni bude mit pristup to plati i o pristupu do fotoalba skuste se podivat
31. led 2010 v 18:56  • Odpověz
Taky se moooc tesim na dalsi prirustky... :slight_smile:
Jiricek spinka. Dasne jsem mu namazala, tak snad bude spinkat klidne.
ahoj saronko a goly
31. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Barushka by měla zítra nastoupit do nemocnice, že? tak snad se tady ještě zastaví.... nebo už třeba rodí :slight_smile:
31. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak super, ze pokracujeme, bylo mi z toho vcera smutno...
Hned vam dam fotecky maleho do alba a pak vas doctu.Maleho porad ho sviti kvuli zloutence, ale uz pribral a ma 1990 g (porodni byla 1980).
31. led 2010 v 19:42  • Odpověz
Ahoj holky, teda já jsem tak ráda, že jste zase tady, uffff :grinning: Co bych si bez vás počala :wink:
Musím vás dočíst, abych byla v obraze
31. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Ofiku ja jsem rodila ve 36+2 :slight_smile:
31. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Sima prisla ti vcera odpoved?Ja jsem to psala a uz jsem skoro spala :grinning:
31. led 2010 v 19:47  • Odpověz
Oldři, krásnej malušenkej :slight_smile:
31. led 2010 v 19:51  • Odpověz
luci ahoj :slight_smile: , díky moc přišla, psala jsem pozdě promiň, ale byla jsem z toho celá špatná :grinning: , vždyť já už si tady s váma píšu rok :wink:
31. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Oldri maly je nadherny. Tak nejak vypadal Jiricek. :dizzy_face: :dizzy_face:
ahoj simi

Taky myslim na barusku...
31. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Holky, fakt me to mrzi....ale ta informace me dorazila a kdyz jsem si predstavila, co vse je mozne do IP napsat....tak jsem asi rozjela vec, ktera vam vydesila... :sweat_smile:
31. led 2010 v 19:56  • Odpověz
oldři malej je krásnej, Nikča se narodila 36+3, ale byla o týden mladší tak teda 35+3, ale taky měla 43cm, stejně jako Stáník, váhu 2200g. Je dobře, že přibírá, neboj za chvíli z něj bude chlapák :wink:
31. led 2010 v 19:58  • Odpověz
sluni, já to chápu, ale jen mi pořád nedocvakává, co se přesně stalo, to ti jako někdo čet IP a něco hnusnýho ti napsal nebo jak si to zjistila, jsem asi natvrdlá :pensive:
31. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.