• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
sluni: já si akorát nedovedu představit co se stalo.... nebo co se mohlo stát, ale to je jedno... hlavně, že jsme všechny tady :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Luci, vsak vam to take moc slusi :slight_smile: , Sluni, diky

Baru, drzim palecky na zitrek...

Sluni, ja to chapu, dneska uz clovek musi zvazit co uverejni, ale nemyslim ze by se tady nekdy psalo neco zneuzitelneho...

Ted jdu malemu nachystat mlicko,aby meli na Jipce zitra cim krmit.Poprve jdu ozkouset odsavacku :wink: . Zitra me ceka prochazka na matriku a pojistovnu...
31. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
luci Petřík je hrozně roztomilý, kdy jste začali s příkrmem a jak mu to šmakuje ?
31. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Holky, tak ja vam to teda napisu....na druhe diskuzi kam jsem chodila byla jedne holcine zaslana do IP okopirovana jeji IP.....a docela zasadni vec, co jsme resily. Odhalily jsme totiz podvodnici, ktera mezi nas chodila. Nikdo mi nevyhrozoval.....jen jsem proste nechtela, aby i vasi postu nekdo okopiroval....teda zda uz to nekdo neudelal. :sweat_smile: Fakt se omlouvam....mozna to bylo dost unahlene, ale v dane situaci mi to proste prislo sileny... :pensive:
31. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
sluni hmmm, no člověk musí holt počítat s tím, že tu diskuzi i fotky může každý číst a vidět, ale do IP by teda nikdo přístup mít neměl :angry: No jo net, je super, ale někdy může být nebezpečný a ne jen pro děti...
31. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
sluni: víš co jsem si myslela? že tím IP myslíš IP adresu, adresu přes kterou jsi připojená k internetu a že Ti přes ni třeba někdo začal stahovat nějaké data z počítače krást hesla a tak.....
31. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Sima, diky za podporu, uz se nemuzu dockat az ho budu mit doma. Ted se snazim alespon vse uchystat, musim take nakoupit pidi oblecky.
31. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ofi, malej se mi take cpal k jedne strane :wink: , jinak fotecky maleho mam v albicku, pokud by bylo neco vice privatniho poslala bych ti mail. Nevim jestli se sem zitra dostanu.
31. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Oldri Já mám nejake pidi oblecky...pokud chces. :wink: A malyho budes mit brzy u sebe, neboj!!!!! :dizzy_face:

Fakt se omlouvam, ze jsem tu narusila pohodu...ale proste jsem se bala, aby vam nekdo neokopiroval neco duleziteho. :cry:
31. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
sluni: žádnou pohodu jsi nenarušila, ta tady bude pořád :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Sluni, uz se neomlouvej,taky bych vsechny varovala... hlavne ze jsme zpet :wink: Jak moc pidi velikost mas? 47/50?
31. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
už jsem tady :slight_smile:

Oldri : jééééééééééééé Staníček je nádherný :slight_smile: krásný klučina :slight_smile: pořád si nedovedu představit že mám v bříšku taky takového pidižvíka :slight_smile: nějak mi to pořád nedochází

no dneska mi prostě přijde že mě tlačí na jednu stranu :slight_smile:
Luci :slight_smile:tak to jsi taky měla o měsíc dřív :slight_smile: ale jste šikulky že jste to tak zvládli :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
olri neco malinkeho bych urco nasla...jirik mel 2240g... mam pekne kalhoty next 2x do 4, 5 kg, potom dost cepicek malych, kompletek next do 4,5 kg...hodne bodycek malych a kabatku...
31. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
no holky vy o měsíc dřív a já jak to vypadá o měsíc později :grinning:
31. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
tara se nenadejes a Matyska budes mit u sebe. :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
zítra jdeme na kontrolu do porodky, tak uvidíme jestli se to už někam pohlo nebo jestli jsme tam kde jsme byli
31. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Sima já jsem začla asi před měsícem přidávat večer do mlíka tak lžičku a půl nemlečné rýžové kaše, jen aby bylo mlíčko hustčí.A jinak furt papáme Hami mlíčko a včera jsem zkusila banán, jen málo a dneska už měl skoro půlku, tak moc mu šmakovalo :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
ne lžičku ale lžíci :grinning:
31. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
luci ja jsem vcera dala malemu kasi, nechtel vubec mlicko... :sweat_smile: a snedl ji z 90 ml vody a spal mi po ni celou noc 12hod....dost lidi mi rikalo, ze i u nekojenych se ma zacit s prikrmy az od 6 mesice...ale dr zase rikala mezi 4-5 mesicem,...si ma pa clovek jako vybrat. :angry:
31. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ofi, o měsíc dřív ale teď už má Petřík 66cm a 6,8kg :slight_smile: Když se narodil měl 2,46kg a 47cm, takže roste jako z vody :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Ofi nazdarek:slight_smile:,dekuju. Je to zvlastni kdyz takhle vidis mimco stejne stare jako je to tvoje v brisku, vid?Jen pekne zustante 2v1 co nejdele...

Tara, tak at ti to dobre dopadne..

Sluni, mame spoustu oblecku, kazdy nas o vanocich podaroval, ale od velikosti 56, coz je normalne akorat. Rukavicky a cepicky mame take. Takze vlastne potrebujeme jen oblecky kolem vel. 47cm, 50cm, vetsi ne.Pokud neco takoveho mas, kdyztak nafot a napis cenu do IP :wink: .Ted uz ale musim bezet.Pekny zbytek vecera.
Jééé Tara, ty už taky přenášíš???zítra držím palečky!!!já byla taky v porodnici na kontrolu, aspon jsem si to tam okoukla, byla jsem ráda:slight_smile:

Sluni, to mě mrzí, ta vaše diskuze, nejhorší je, že nemůžeš nikomu na netu věřit, vám už věřím a znám vás, je pravda, že už sem taky chodíme víc jak rok:slight_smile: ale ze začátku jsem taky byla nedůvěřivá, než jsem vás poznala víc. Nikdy nevíme, kdo může být na druhé straně pod cizí fotkou...

Holky, já jsem totálně zamilovaná do JIndříška, ale až tak moc, to jsem nečekala, pořád ho pusinkuju a objímám a vykládám mu, jak ho miluju nadevšecko, je to prostě silný pocit, být maminkou, je to nádherné...
ted jsem Sluni četla diskuzi na kojencich o sporech s rodinou kvuli jidlu,ze se driv zacinalo uz od dvou mesicu, ale ty deti byli hodne tluste, jak miselin, a ten malej zaludek si musi zvykat, ale ja to zas nejak neresim, jestli ted nebo az za mesic, kdyz to delam postupne, tak si stejne budu rikat ze to delam dobre :grinning: :grinning: Myslim, ze za mesic touto dobou zkusime i mrkvicku, jestli to bude 5. nebo 29. v mesici je jedno.
31. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
Radu, mas to uplne stejne jako ja, nekdy mam chut ho celyho sbastit :grinning: laskou, taky ho furt pusinkuju :grinning: Je to krásny pocit a silný :grinning:
31. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
raadi ja tento silny pocit zazivam dvakrat!!!!!!! je to uzasny!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

luci mas pravdu, je to asi jedno...jsem zvedava co anm rekne dr za tyden.
31. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
raada: a jak dlouho jsi přenásela Ty??
31. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj holky, já bych se mezi vás normálně přidala, ale co bych mezi vámi dělala? :grinning: Těhulka nejsem a dost dlouho ani nebudu a mamina už vůbec ne... Jinak je mi 23, ze severní Moravy, jsem něco přes půl roku vdaná a zatím ještě studuju, takže s manželem zatím na mimčo "nemáme nárok". Obdivuju ty z vás, které zvládají miminko i školu najednou, fakt smekám :dizzy_face: Nemám moc času viset na netu tak vás tak příležitostně dočítám a těším se na vlastní mimčo (snad). Jinak jsem nakoukla sem tam do diskuze, ale za moc to nestálo, ale vy tady máte fakt super atmosféru :slight_smile:
Uf, to byla zpověď :grinning: Držím holkám co budou brzy rodit palečky a vám všem ať miminka dělají radost (i ty větší děti)
31. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
oldri ahoj gratuluju ke standovi a mam vyridit gratulace od holek ze snazime se od ledna a porad nic :frowning2:
31. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
ahoj čtenářko, no klidně se přidej je fajn ze jsi se alespon trochu predstavila :slight_smile: Copak studuješ?A jak se vlastne jmenujes?
31. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
ctenarko a jak jsi vlastne prisla zrovna na nasi diskuzi?
31. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.