• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ctenarko klidne se mezi nas pridej...alespon nam sem zaneses zase jina temata... :wink:
31. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
jak pisi holky ctenarko budou i nová témata na konverzaci :slight_smile:

ahoj Dark :slight_smile: a je u Vás snažilek nějaká změna nějaké novinky ?
31. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
ja vas taky obcas docitam :wink: ale ja cekam az se objevi nove miminko :dizzy_face:
31. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
no já jsem vás na začátku taky jen četla a neměla jsem odvahu se přidat, nikdy jsem do žádných diskuzí nepsala, myslím že nás čte víc lidí a nepíše
vím, že jsem už nevydržela, když otěhotněla saronka a musela jsem ji pogratulovat, tak jsem vám držela všem palce no a za měsíc už jsem byla těhotná taky stejně s reny :slight_smile: To jsem ještě nevěděla, že se se saronkou potkáme ve sprše v Podolí :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Kuk :wink: , téééda holky, Vám se ale mušelo štejskat, že jste toho zase tolik napsaly :slight_smile: .

Sima to je jasný, může tu číst kdokoliv, o to nejde. Ale do soukromé zprávy by neměl mít nikdo jiný přístup, natož, aby se ti tam hrabal že.
31. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Jo a vítám čtenářku :slight_smile: .
31. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
já taky nejdřív jen četla, nikdy jsem taky nechodila na žádnou jinou diskuzi a neměla jsem odvahu, ale pak jsem taky neodolala, no ale právě pro to chci ujistit naše anonymní čitatelky, aby se nebály za náma přijít...

holky jindrulka dnes nechce spinkat:slight_smile: čučí tu se mnou u pc:slight_smile: tak si s ním asi jdu lehnout:slight_smile:
31. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Radu tak mu hezky ukaž všechny tetičky a pak hajdy na kutě, a že posílám pusu :grinning:
31. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
aji mas moc hezkou fotku
31. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Dark děkuju, jsem ráda, že mám na tebe konečně kontakt :slight_smile:
31. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
Ahojky holky, přeji hezký večer všem.
Jsem moc moc ráda, že jsme zase tady všechny :slight_smile:
Sluni vůbec se neomlouvej, prostě si nás chtěla ochránit :wink:

Moc děkuji, že na nás myslíte a prosím myslete i nadále, zítra to asi všechno nějak začne a dopadne. Uvídíme. Budu když tak psát sms některé z vás. Ale prostě se nemůžu zbavit strachu, co bude a jak. Hlavně z té bolesti, ale zase si říkám zvládly to jiné musím taky. Tak se mějte hezky. Pa
31. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
Zítra po 10 nastupuju do porodnice.
31. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
Barunko neboj se, bude dobře. Myslíme na tebe, drž se kočko :wink: .
31. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
Baru, drzime palecky!!!!!!!! Tesime se na mimiska!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
baru vsechno zvladnete a za chvili budes mit u sebe ten tvuj poklad :slight_smile:
aji uplne jsem zapomnela pozdravuje te val
Barusko :slight_smile: myslím na tebe at to máš rychle za sebou neboj zvládneš to a nedivím se že máš strach to má asi každá z nás --- i já :slight_smile: ale musíme to zvládnout :slight_smile:
drž se kočko :slight_smile:
31. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
Baru budu moc držet pěsti, ať je to rychle a vše je v pořádku :dizzy_face:

Kino docela ušlo, byli jsem na tom Nějak se to komlikuje - čekala jsem větší komedii, ale docela to šlo...
Taky jsem ráda, že tu všechny jsem... :slight_smile:
31. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
Dark díky, že tak pozdravuju, přijdu se mrknout :wink: .
31. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
Baruško, kočko, budeme na tebe myslet, neboj se, zvládneš to.. Snad to budeš mít brzo za sebou..

Kdyžtak nad tím přemýšlím, tak jsem ráda, že to na mě přišlo tak nečekaně.. Pořád jsem čekala poslíčky a když začaly bolesti, tak jsem rovnou rodila..

Přeju brou noc, já tady budu ještě chvíli dumat nad statistikou :frowning2:
31. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
Holky, jsem grory...jdu do hajan a taky tu trochu dotira manzilek... :grinning:
Pridala jsem dalsi hadriky na MMB.... :wink:

Dobrou noc vsem a tesim se zitra na prirustek. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
Bobrou holky, krásné sníky a Barunce zítra rychlý porod a štěstíčko brzo v náručí. :wink:
31. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
Dobre rano holky, ja se dnes tak kraaaasne vyspala. Arthurek chtel papat jen o pul jedenacte, o pul druhe a o pul seste. mezitim krasne spinkal, jupiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Barusko, moc na tebe budu myslet.
1. únor 2010 v 06:42  • Odpověz
Ahoj kočenky! :slight_smile:

Teda tady to ožilo, všechny nová fota! :grinning:

Oldři, Staníček je nádhernej, to je drobeček. Ani se nedivím, že ho chceš mít už doma.

Sluni, vůbec se neomlouvej, nenarušila jsi tu atmosféru. Spíš bych řekla ze své zkušenosti, že se mi sem teď chce ještě mnohem víc a víc se na vás těším. No znáte to, když vám někdo něco vezme a pak vrátí. :slight_smile:

Baruško myslím na tebe. Celkem ti to i závidím, i když vím, že máš strach. To máme všechny, nevíme jaký to bude a ještě vědět, že to každou chvíli může přijít.... To čekáme i normálně, ale přecijen ty už to máš o 100% jistěšjí. :wink:

Ahoj Leni! Tak jak jsi se vžila do role maminy? Já si to stále nedovedu představit.... :zipper_mouth:
1. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Ivi : jo jo přesně tak taky se na Vás víc těším :slight_smile: téda Ivi ty budeš na řadě s Tar :slight_smile: může to přijít každým dnem :slight_smile:

kdy jdeš k doktorovi ???

Barus myslím na tebe snad to bude rychlé :slight_smile: už se těším na Sárinku :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Ahoj Ofi! :slight_smile: No jdu dnes, asi po 3 hodině odjíždím z domu, mám tam být na půl 5. Ale mám dojem, že mi řekne, ukažte se v pátek nebo zase v pondělí.
1. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky..co mimískové?? zítra moje kamarádka má naplánovaného císaře...chudinka dnešní den bude pro ni určo náročný...
Simi já si moc dobře pamatuju, jak jsi psala hned po mě že jsi našla // a taky..jak jsem si dělaly srandu že se potkáme v Podolí..fakt neskutečná náhoda.. když si vemeš kolik tam je pokojů a oddělení :slight_smile:))
Baruško drž se..at máš Sárinku brzo u sebe..
Ivi Lucinka jede asi na termín :slight_smile: 3.2. :slight_smile:
jinak Barunka pokud se narodí mimísek dnes bude mít hezké datum 1.2.2010 :slight_smile: a pondělní miminka jsou hodně pracovitá :slight_smile:)
1. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
Dobré ráno holky!

Baru, myslím na tebe, bolest zvládli všichni, tak se není čeho bát! je to jen na chvilku a pak máš zaslouženou nádhernou odměnu!

Čitatelko, klidně tu s námi buď a nemusíš být ani snažilka, rádi s tebou pokecáme o čemkoliv a budeš mít zas jiný nadhled neovlivněný těhu nebo kojícíma hormonama:slight_smile:
1. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
Ivi : tak to jsem zvědavá co ti řekne třeba bude nějaká změna :grinning: :grinning: :grinning: a 2.2.2010 je taky krásné datum :slight_smile:

holky to jste měli opravdu velkou náhodu že jste se potkali ve sprše :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Arthurek krasne spinka, tak vam popisu muj porod. Od 38. tydne me moje Dr. predala do pece porodnice, takze jsem tam ve stredu 20.1. byla na prvni kontrole. Tusila jsem, ze do konce tydne porodim, protoze jsem od nedele trochu krvacela. V porodnici mi rekli, ze je vse krasne nachystane, otevrena na jeden centimetr. Na monitoru malej spinkal, takze mi sestricka troubila u bricha, aby se probral. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doma me navecer pobolivalo bricho, ale myslela jsem si, ze je to po tom vysetreni. Po veceri jsme koukali na telku a tak kolem pul desate jsem citila jakoby ze me neco teklo. Myslela jsem si, ze je to proste jen zvyseny tehu vytok. Vzdy jsem si predstavovala, ze kdyz praskne plodova voda, ze je toho nejmin kybl :wink: Kdyz uz jsem si ale po treti menila vlozku, bylo mi jasne, ze se neco deje a taky jsem zacinala mit bolesti. Tak jsem dosla za manzou s otazkou jestli se nudi (ten film byl hroznej), ze mam pro nej trochu vzrusa, budem rodit. Zacal litat po byte jak splasenej kralik, no proste vic nervozni jak ja. Dojeli jsme do porodnice, vzali me hned na monitor. Dopoledne jsem to cislo ukazujici kontrakce mela nekde kolem 6, vecer uz ale pri kontrakcich kolem 60 a zacinalo to dost bolet. Na sale jsem slysela jecet nejakou rodicku, coz mi teda odvahy nedodalo. Prisla doktorka, vysetrila me, otevrena na dva centimetry. Prijali me na porodni box, dosla porodni asistentka se studentkou. Obe byly super, hodne povzbuzovaly a chvalily, coz mi hodne pomohlo a dodalo silu na tlaceni. PA rika, pripravte se na to, ze porod opravdu boli, ale je to jedina bolest, ktera ma smysl. Navrhly mi na urychleni klystyr, tak jsem si ho nechala dat a pak stravila asi pul hodky na zachode a ve sprse. Kontrakce uz asi po trech minutach a cim dal silnejsi, pomahalo mi chodi po pokoji. Nejhorsi bylo, ze se mi pri tech kontrakcich delalo hrozne zle, byla jsem zlita studenym potem a mela jsem hrozny strach, ze omdlim. Mezitim me PA asi jeste dvakrat vysetrila, propichla mi vak blan (pry nepraskl uplne, proto tak malo plodovky), dostala jsem jeste oxytocin na urychleni. Pak uz jsem jen lezela, prodychavala ty sileny kontrakce a drtila manzelovi ruku. Pak uz jsem zacinala citit hrozny tlak na konecnik, tak jsem si PA zavolala, ze uz asi musim tlacit. Nechala me asi jeste dvakrat prodychat kontrakce, pak jsem si o ni a studentku zaprela nohy, rekla at zavru oci, pusu, bradu na hrudnik a tlacim. Zatlacila jsem asi ctyrikrat, na popate jsem citila, ze je hlavicka venku, pak jeste jednou a ozval se nadherny krik :sweat_smile: Bylo deset minut po jedne. Takze to byl vlastne hrozne rychly porod. Dali mi Arthurka hned do naruci, manzel mezitim prestrihl pupecni snuru. Pak ho popsal, trochu ho otreli, zvazili, zmerili a dali mi ho zpet na prilozeni. Skoro hned se prisal, strasne roztomile u toho knoural, no bylo to proste nadherny.Manzel brecel stestim. Pak ho dali manzelovi, musela jsem jeste porodit placentu (netusila jsem, ze je tak velka, skoro jako Arthurek) a zacali me sit, coz trvalo asi hodinu (byla jsem hodne natrzena vevnitr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Pri siti jsem se koncetrovala na manzela, jak krasne s malym mluvil, coz mi pomahalo nemyslet na tu bolest tam dole. Na porodnim boxu jsme zustali asi do pul pate, Arthurka odnesli na novorozenecke odd. a me presunuli na sestinedeli. Maleho mi donesli zpet kolem osme, takze jsem si trosinku odpocinula, pak uz jsem ho mela celou dobu u sebe. Takze shrnuto, fakt to hodne boli, ty kontrakce, samotny porod uz je vlastne uleva, ale jak rika kazda mamina, stoji to za to!!!
Manzel mi pak rikal, ze jednu dobu byl u porodu jeste jeden doktor, ja o tom vubec nevim, takze chvilema jsem fakt asi byla uplne mimo. Jeste vam chci dat jeden tip na odprosteni se od bolesti (ma to nece spolecneho s budhismem). Pomaha myslet na jinou bolest, takze ja si vzdy u zubare a ted u porodu predstavovala pri kazde kontrakci, ze me nekdo picha spendlikem do chodidla. Zni to smesne, ale pomaha.
1. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.