• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ahoj holky, sháním dřevěnou postýlku k babi, použitou za dobrý peníz, nevíte o něčem?Já bych koupila klidně novou z Ikea za 700 ale nemám to jak dopravit do Vysokého Mýta k babi.
1. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
Leni a jak to máš tu postýlku podloženou? Taky knížkama nějak?
A moc díky za ty rady. To sluníčko je určitě fajn. Jen si říkám, - nevadí to prďáskům, když na ně svítí a svítí jim na očička, i když je mají zavřená?

Luci zkus mrknout na nějakej bazárek. Třeba na Aukru myslím seženeš za ty peníze stejnou postýlku, i když + cca 100 za poštovný a dovezou ti to přímo domů. Jen to projet a podívat se, postýlek je tam mraky.
1. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
ja zrovna ted cekam az se rozjede ms, protoze uz jsem zacala spinit, jinak jsem chtela testovat v zitra, ale ted to asi nema cenu dalsi negativni test videt nemusim, tak snad to vyjde pristi mesic...
jinak koukam o barunce zadne zpravy?
1. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ivi kouknu, sice tam nejsem zaregistrovaná ale manžel snad ano
1. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Čau holky, tak Baruška už je v akci co?
Byli jsem s manžou mrknout na kočárky, koupit neteři dárek a koupili jsme si 4nové rybičky, protože nám jedna umřela...

Ráno u snídaně koukáme z okna a nějký velky pes začal napadat takového toho malého boxera, držel ho za krk a třepal sním, pes byl uplně ve vzduchu, tak ho majitel bránil, švihal toho velkýho vodítkem, no hrozný. Jenže ten velkej tam žádného majitele neměl, Tak ten pán pak už chytl toho velkýho za krk a držel ho, ten jeho malej po něl skákal, rvačka jak sviňa - lidi koukali a tak ten pán prosil nějakýho pána ať mu pomůže, no a ten nesl nějakou velkou krabici a pomohl mu tak, že tou krabicí přidržoval toho jeho malýho psa :sweat_smile: (z jedné strany to chápu, taky bych moc nechtěla pomáhat u dvou rozzuřených psů), jenže toho velkýho furt držel pod krkem a pes si začal lehat, tak ho chlap pustil, vzal svýho psa a valil pryč. Byla jsem v šoku, ten velkej tam ležel, Manžel říkal, že ho asi uškrtil nebo co...pak pes zvedl hlavu a nakonec si stoupl a stál na místě, evidentně dost otřesenej, stál tam tak 15min. Tak jsem se rozhodla zavolat policajty, když ten pes neměl majitele, z jedné strany mě ho bylo líto, Taky jsem si říkala je to na dětským parku, až by příště nechytl pod krkem jen psa... :unamused: Na 158 mě řekli, že musím volat na 156 a tam mě řekli, že se teda přijedou podívat a prej: vy jste byla u toho přítomna? Já říkám, ne ale vidím to z okna a ten pes nemá asi majitele, tak aby se něco nestalo... A on: tak nám to jako jen tak voláte? Říkám jo jen tak vám to volám. :sweat_smile: NO TO MĚ NAŠTVALO a až by bylo večer ve zprávach, že pes napadl dítě nebo někoho, tak by se zas hrozně všichni divili. Jeli jsem asi za 20 min. pryč a ještě tady nebyli, pes už taky někam odkráčel a pak jsem z auta viděli, že si ho vede nějakej hašišák... :confounded: Tak jsem se zas snažila zbytečně, manžel se mě smál, že jsem teda zachránce :rolling_eyes: přišlo mě to ale správně :pensive:
1. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
Jééé to je dlouhýýý :frowning2: nemusíte to číst holky :slight_smile: jsem se musela vyzpovídat :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ivanau já bych taky zavolala - městskou policii, u nás mají dokonce na centrále útulek. mají za povinnost přijet, pes se nemůže jen tak poflakovat po ulici a už vůbec ne po dětském hřišti. No prostě se na to vyflákli a pak řeknou, že pes tam už nebyl, je mi to úplně jasný :angry: . Hašiš by měl dostat pokutu nebo aspoň vynadáno a psa mít na vodítku nebo aspoň s košíkem. Souhlasím s tebou.
1. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
jsem zpátky od holičky :slight_smile: tak vidím že zatím žádné zprávy od Baruš tak vás za chvíli dočtu :slight_smile:
Ofíku nový účes?? :wink:
autor
ahoj holky, psala barushka, že podle nálezu je částěčně otevřená a čípek se zkracuje. vypadá to prý že se to možná rozjede samo dnes. Ted ji dělají zátěžový test. Pokud se to nerozjede samo, zítra vyvolají :wink:
1. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ajko byla jsem na světlém melíru :slight_smile: minule jsem si to nechala ztmavit a tedka jsem šla zase trochu do blond :slight_smile: jsem si říkala že když na toho holiče tedka nebudu mít čas tak at vypadám aspon trochu svěžeji a to s těmi světlejšími vlasy vypadám :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
Ivi : téda to bych taky na ty policajty asi volala udělala jsi správně no jsou to blbci a až se něco stane tak je pak hrůza :frowning2:
1. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
jj, Ofi super :wink: . Já už se těším na léto, v zimě mi vlasy tmavnou a vypadají jak pochc.ná sláma, jak by řekl klasik. Jenže barvit si je nechci, jsou moc dlouhé. A ušmiknout mi je to zas líto.
1. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
Tak teda moc myslím na Barunku, ať se to samo dnes rozjede a nemusí být vynervovaná až do zítřka :wink: .
1. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Holky dík jste zlaté :slight_smile:
No každopádně to má Barča za pár, snad to bude rychlovka :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
Aji přesně tak :slight_smile: ale ty máš nádherně dlouhé vlasy :slight_smile:
měla jsem taky dlouhé až skoro po pás, ale ted je mám kratší- ale stále dlouhé- je to dobré do culíku :slight_smile: já jsem byla vždy přirozená blondýna, ale pak mě začaly vlasy tmavnout a tak jsem začala s melíry :frowning2:

Přeju Barušce at to má rychle za sebou takovéto čekání je na prd :frowning2:
1. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
ahojky tak čekám,že tu bude další mimčo,tal jsem zvědavá
jinak my jdeme ve středu poprvé plavat do bazénku,tak se moc těšíme
1. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
Radu přesně.. a když mě pak šily tak taky.. manžel držel Sofinku..se mi šíleně klepaly nohy.. a držela jsem ho rukou a mačkala..mi pak říkal..to asi bolelo hodně co.. :slight_smile:)
1. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
sari tys neměla spodek umrtvený,mě šili dlouho a necítila jsem teda vůbec nic,jenom občas takové štípnutí
1. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
Holky tak za půl hodiny razím k dr., večer dám vědět, jak to pokračuje.

Mili - zátěžový test? Co si pod tím představit? :sweat_smile: Takže Barušce zatím žádnou vyvolávačku nedali a možná se to rozjede, to je fajn.
Ofi nový vlasy ti závidím. Já je mám příšerný, jsem z nich zoufalá. Ale fakt :frowning2:
Ivi to je fakt síla, jak ty lidi přemýšlej a jak ty instituce fungujou! Představ si, před pár měsícema nám utekl kocourek na strom, asi ho někdo vylekal a on vyběhl tak vysoko, že nemohl slézt (na nějaký jehličnan v protějším lesíku). Byla hrozná zima a on tam několik hodin brečel, až to nahánělo slzy i sousedům. Tak to mamce fakt nedalo a volala hasiče. Musím podotnout, že byl večer a víte co nám hasiči řekli? Že nemůžou přijet, protože je TMA!!!! :confused: :grinning: - no teď se tomu směju, ale nechápu to dodnes... no dělají jen u ohně, tak asi světla nemají! :grinning:
1. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ivi: no taky jsem byla už neštastná a těšila se na to :slight_smile: aspon mi to ted nějakou dobu zase vydrží :slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Ivi, tak dobré pořízení, dej vědět, jsem zvědavá :slight_smile: .
1. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
no Veru já měla jen trošku potrahaný kolem moč. trubice..takže jak je to tam hodně citlivé..prostě samá nervová zakončení tak to bolelo šíleně..i ta samotná injekce a to si o sobě myslím, že fakt hodně vydržím..ale toto bylo maso..nejvíc z celého porodu..já totiž jak mám te vysoký tlak, tak to dost teklo a bála se ta doktorka, jak to půjde dál tak říkala, že to raději zašije..bylo to pár stehů ale na 2 místech...no ale pak jsem zase odpol. mohla sedět v tureckém sedu :slight_smile:) a už jsem to necítila vůbec..
1. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
Ivulko : tak se drž a pak se tu ukaž :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
ahojky, tak v porodnici zase nic.... nález furt stejný na monitoru žádné kontrakce.... takže nejspíš vyhraju soutěž "kdo bude nejdéle přenášet" :grinning:
1. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Tak jsme doma z vítání občánků, manža šel teď s Terezkou ven a já se jdu učit :frowning2:
Jinak vítání bylo fajn, byly tam mimča, co byla s náma na pokoji.. No a Terezka byla než to začalo hrozně hodná, ostatní mimča docela plakala a když to začalo, tak začala brečet Terezka.. Tak jsem s ní musela chodit po tý síni, tak to byla sranda.. Ale jsem naštvaná, protože babči u toho nemohly chybět a nakonec nebyly schopné nás ani vyfotit.. No malý dítě by to vyfotilo líp.. :unamused: Takže moc fotek na památku nebude..
Až budu mít chviličku, tak zkusím nějakou vybrat do alba..
1. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
Reny tak to je škoda, to by mě taky mrzelo. Památka n acelý život viď! :frowning2:
1. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
Reny ..my vítání občánku na Praze 9 nemáme..škoda..to nevadí, že Terezka plakala.. prostě jsou to děti ... s tím focením je to hloupé...
já se musím taky učit.. chtěla jsem jí ve středu na zkoušku ale asi půjdu až v pondělí jen nemám ještě hlídání
1. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
Sary, to učení je děs, viď.. Radši bych byla venku s Terkou, než seděla u učení.. Za chvíli dorazí kámoš, tak snad mi s tou statistikou pomůže..
1. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
teda holk yjá vás obdivuju stím učení....já už bych to nezvládla, jsem ráda, že to mám za sebou. jste fakt dobré :slight_smile: a fandím vám :sunglasses:

já mám dneska nějakou depku nebo co...asi změna počasí :pensive:
1. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.