• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
mili já jsem dneska taky grogy :confounded: malá vůbec nespí, jen vřeští :pensive: Teď spí, ale jen díky tomu, že je u postýlky zapnutý fén a ten zvuk ji uspává, jinak to nedělám, ale už se mi fakt podlamovaly nohy únavou, jen nevím, jestli ji tak bolelo bříško nebo co... teplotu nemá :confused: Jdu se nějak zmátořit, nakrmit ji a půjdem ven. Už by to chtělo jaro, chybí mi sluničko a to dost.
Reny já to znám s tím focením, já fotím ráda a myslím si, že to docela ujde, no živit se s tím sice nedá, ale na rodinný fotky dobrý, boužel nikdo jinej není schopnej v rodině kloudně fotit, tak nejsem s Nikolkou skoro na žádné fotce :pensive: Už jsem si říkala, že si doma postavím stativ a vyfotíme se na samospoušť :grinning:
1. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
tak a já jsem se rozhodla, že fotku do profilu si dám až s Matějem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
tarasa, myslím, že to bude co nevidět, když si ve 41tt, to já neznám, rodila jsem 36+3tt :sweat_smile:
1. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
autor
sima ještě prý funguje puštěný vysavač... :wink: jinak společných fotek s toníkem taky moc nemám...jen pár. fotíme havně jeho:slight_smile:))

tar: tak jooo..budeme napnutý :sunglasses: jinak já rodila 38+6, takže to taky neznám...
1. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Reny to jo.. raději bych si hrála se Sofi uplně se těším až zkouškový bude za mnou..ale stejně ta představa, že ještě se 2 roky crcám se mi moc nelíbí :slight_smile:) já dělám ted z dějin evropské reformace..takže Luther apod. hooodně dat a hooodně lidí :slight_smile:)
Simi tvoje fotečky jsou fakt super... já rodila 37+5 :slight_smile: taky si 41 neumím představit... :slight_smile:
jinak co se Simi setkat na Andělu až bude lepší počasí??
1. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
neprovokujte těma vašima 36,37,38 + plus něco :grinning: já jsem dneska 40+3 a dneska mi doktor řekl váhový odhad, prej 4kg +-600g ale prej spíš mínus :confounded: no to mě klepne
1. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
autor
tar to by tě ale správně měli poslat na císaře pokud máš tak velikej odhad :confused: :confused:
1. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
mili nestraš mě! :cry:
1. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
a to připomínám, že mám pouze 155cm :unamused: :unamused:
1. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
tar tak to ja musela na cisare v 32+2 hlavne ze je malej vporadku uz ma pres 3kg :wink:
1. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
tara 155cm, já mám 180 a nikolka měla 2200g a stejně jsem si myslela, že ji nevytlačím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ale jen tě straším, doktoři snad vědí co dělají :sweat_smile:
1. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
sari určitě se srazíme :grinning: , což o to počasí, ale to moje dítě je trochu problém :grinning:
1. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
no uvidíme jak to bude, co mi řeknou ve čtvrtek, minule mi řekli, že nechávají přenášet max 10 dní, což znamená že přesně za týden bych měla nejpozději porodit.
1. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
Simi no tak.. určo to problém není..Soifnka je hodná ale bojím se že to někdy zakřiknu :slight_smile:))
Taro neboj se.. doktor ví jakou máš pánev a zda to ta tvá zvládne... jinak šup tulení s manželem..nebo úklid at Matýska vytřepeš sama :slight_smile:)
1. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
autor
tar uvidíš - určitě to všechno dopadne dobře - doktoři by si nic neriskli :wink: Já mám 170cm, široký boky - a přes to mě poslali na akutního císaře (odhad byl 4,5kg)...nakonec měl Toník 4030g a velkou hlavičku, která by neprošla....nebo by musel jít kleštěma nebo nevim jak :unamused:
1. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
sar: tak tulení, úklid i teplou koupel jsem vyzkoušel a Mates se drží jako klíšťátko :grinning:
1. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
autor
jinak mi psala holky smardik, že porod byl celkem rychlej, akorát o dost bolestivější než u Toma. moc jí prý nešlo tlačení...prý na první porod bude vzpomínat radši... :confused:
1. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
autor
Sari když dáváš Sofinc eodstříkané mlíčko - dáváš jí to rovnou z těch Avent kelímků nebo to děláš nějak jinak? Já mám příští pátek ples, 1 krmení musí zvládnout manža :wink: ale právě jsem našla doma Babylove flaštičku, která má dudlík jako NUK dudlík, tak přemýšlím, že bych mu to dala z toho....ale je to jenom 110ml. Já vůbec netuším. kolik mi teď Toník vypije...ale tuším něco přes 200ml :sweat_smile: KOlik dáváš Sofince??
1. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
no budu důvěřovat doktorům, ono mi stejně ani nic jiného nezbývá :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
autor
tarasa určitě, věř jim, dělají to denně několikrát :wink:
1. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
Taro to víš..je mu tam dobře :slight_smile:
Mili přelejvám to do aventu jako do lahvičky...má je ráda..jiné nechce.. jak je to široké tak ji to připomíná prso...
Jinak Mili Sofinka vyžahne 160ml, kolem vánoc jen 120...
1. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
no já jsem taky zvědavá kdy to nastane, s manželem jsme oba docela vysocí já mám 175 on 185 a tak doufám, že náš mimísek nebude obr:slight_smile: stačilo by mě tak 3300 :slight_smile: ale mám pocit že to bude víc :slight_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
Ofi to máte stejně jak my s manželem..a Sofinka ve 3. měsících měla 64cm :slight_smile:) je to dlouhán :slight_smile:)
1. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
Sari :slight_smile: ty jsi to měla tak akorát :slight_smile: to by se mi taky líbilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sofinka je teda dlouhán krásně roste :slight_smile:
1. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
autor
sari tak to mu tu budu muset nechat min. 200...to znamená že to nechám v avent kelímku..ten je na 220ml větší lahev nemám.

ofi vy jste si nenechali říct co to bude ale máš alespon tušení????
1. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
Mili : nenechali je to pořád překvapení tak doufám, že mi to tedka někdo neprozradí na nějakém monitoru :frowning2:

nemám vůbec tušení každý říká něco jiného hodně lidí říká že to bude kluk protože mám docela malé bříško a takové špičaté a ostatní zase říkají že to bude holka . Vůbec netuším :slight_smile: :slight_smile: ale jsem už strašně napjatá a zvědavá :slight_smile:

holky na těch pásech v nemocnici se měří srdíčko miminka? a nebo ještě něco jiného? a kontroluje se tedka pozice ? jak je otočené nebo ne ??
1. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
autor
ofi na monitoru se kontroluje srdíčko a činnost dělohy a jestli jsou ty křivky vůči sobě v pořádku :wink: pozici ti musí zkontrolovat na utz, ale zkušený doktor to pozná i ručně :wink:
1. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
ofi: a jestli budeš jako já, tak křivku dělohy budeš mít úplně na dolní hranici :grinning:
1. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
Já mám právě jen 2 lahvičky..avent 125 a 330ml, a ta 125 nám nestačí :slight_smile: jinak to nech v tom kelímku pokád máš nástavec... já mám jen obyč avent kelímek ne ty pevné jako máš ty.. jinak u odsávačky mám ještě jednu lahvičku ale z té pít nechce...
1. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
díky za rady :slight_smile:
Tara : jsem zvědavá :slight_smile: a ty to máš jako klidné ? jako žádná činnost???
1. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.