• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Sluni, dik za tip, zitra si vas doctu.Dobrou.
1. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
hola hola..máme další miminko ... ve 23:45 se Barušce narodila Sárinka, 50cm a 3,6kg :slight_smile:) jsou vpořádku...
2. únor 2010 v 07:14  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Je sari díky za info a velká gratulace Barušce k holčičce s tak pěknou váhou, bude se mít určitě k světu :slight_smile:
2. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
My včera měli hrozný den, Nikolka byla celý den uplakaná, brečela i v kočárku, tak nevím, co se dělo.... Uvidíme dnes, ale včera jsem byla na odvoz do blázince, ach jo :frowning2:
Holky taky se vám někomu to díte při krmení tak kroutí, ať ji kojím nebo dávám flašku tak se kroutí, máchá rukama a křičí, ale není to tím, že už by nechtěla dělá to hned po pár locích, málokdy je v klidu :frowning2:
2. únor 2010 v 07:45  • Odpověz
ahojky tak baru konečně gratuluji k mimču-holčičce,doufám,že jsi měla porod v poho a když ne,tak neboj,malá ti to vynahradí : ),hlavně,že jste obě v pořádku
2. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
Baruška psala, že jí není nic moc, dost krve bylo a prý má nízký tlak a je dost unavená, malou u sebe ještě nemá ale moc se na ní těší..je prý tmavovlasé a okaté miminko :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
jéééééé tak další miminko Barušce moc gratuluju :slight_smile: Hlavně Sárince hodně štěstíčka a zdravíčka :slight_smile: a stihla to ještě 1.2.2010 to je pěkné datum :slight_smile: snad to měla relativně v pohodě :slight_smile:

tak ještě Ivi a Tar a pak už jsem na řadě jááá :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
Ahojky! :slight_smile:
No Mili uvidíme, doufám, že to i tak nebude trvat dlouho. :slight_smile:
Jé tak Baruška porodila teda 1.2.? To je moc hezký. :slight_smile: Doufám, že to moc nebolelo a bylo to rychlý. aaaaa teď čtu, že je chudáček unavená. No z toho se dostane a bude jí fajn. Už se těším na fotečky. :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Ofiku ahoj! :slight_smile: No jak jsem měla smíšený pocity, už se na to začínám i těšit. :sweat_smile: Jsem zvědavá, kdy a jak to přijde.
2. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Baruško, moc moc gratuluju k holčičce, konečně jsi se dočkala.. Včera jsem kolem půl dvanáctý kojila a říkala si, jestli to Sárinka stihla, že by měla krásný datum.. A vy jste šly holky zrovna do finiše :grinning:
2. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
holky..dneska v 9 jde na císaře kamarádka..moc na ni myslím, protože její holčička má vadu srdce..držte palce at to dopadne dobře a půjde na operaci- jako malá až ve 3. měsících a ne hned po porodu..pusinka malinkatá... jinak bude mít také hezké datum 2.2.2010 :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Sari a má vážnou chorobu? Třeba to nebude nic tak hroznýho, i když operace a kor srdce není nikdy veselá. :pensive:
2. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Holky mám dotaz na ten Facebook - když mám žádosti pro přidání přátel a dám Ignorovat, ukáže se to těm lidem, že je "nechci"? Připadá mi, že se tam k sobě lidi hlásí jen proto, že jiim to face nabízí.
2. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
dobré ráno, tak jsem šla číhnout jestli už má Baruška malou u sebe a ono fakt jooooo. Tak jsem moc ráda....a moc gratuluji! :dizzy_face: :dizzy_face:
- to je vždy holky taková úleva, když vím, že někdo rodí a pak čtu, že už to mají za sebou a jsou v pořádku. :slight_smile:
sari: to je moc smutné, že takový brouček má nemocné srdíčko, držíme palce :slight_smile: a dej pak vědět, jak to teda dopadlo.
2. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Ivi jj nemine jí operace ve 3 měsících a pak ve 3 letech..má přehozené tepny v srdíčku a půlka srdíčka nefunguje...
Ivi neukáže :slight_smile:) jen za čas tě to zase napíše zda si je nechceš potvrdit.. já taky si kde jakou modelku co jsem líčila nepřidávám..jako co je komu do mých fotek..
2. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Sari díky. :wink:
Tak to je chudáček malá, ach jo. :frowning2: Já si tak říkala celé těhu, jak je super, že je malá zdravá a teď mě celkem děsí, jestli jí stejně něco nebude, na co se nepřišlo. Třeba mě vyděsila i 13. komnata s Kateřinou Kornovou, které se narodil syn ze zkažené plodové vody - to se myslím zjistí až u porodu ne?! No snad se nikomu nic takového nestane.
2. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
Ivi jj to se zjistí až u porodu a co je jejímu synovi??jinak brácha se narodil taky už byla plodovka zkažená a nic mu není..nesmíš se s tím stresovat..říkej si Lucinka bude zdravá a teča..
2. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
Dobre ranko.
Baru Velika gratulace k Sarince. Krasne miry. :dizzy_face: preji obema hodne zdravicka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Sari no má mozkovou obrnu, pak mu ještě zjistili autismus a ještě něco. Ale vypadal super, je mu 20 a fakt je na něm poznat jen lehké opoždění, jinak ho teda dala do kupy neskutečně! Fakt to stálo za to ten dokument.
2. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
dobré ranko:slight_smile: baruška mi taky psala, ale už to víte, takže veliká gratulace - posílala jsem jí i sms :dizzy_face: Sárinka je kus ženský, má super míry :wink:
2. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
autor
ivi ta kornová neměla zkaženou plodovou vodu - měla špatnou funkci placenty, to je něco jinýho. Zkaženou, nebo zkalenou plodovou vodu měl i Toník a to nic není :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Baru, gratuluju moooc,holky, to je úža, že už jsou z vás maminky.

Ivanas, tebe tu sleduju od začátku, jak jsi dychtila po každé informaci a těšila se na první utz a kopanečky ated už taky budešmaminou...je to fakt taková mala realityshow:slight_smile:

Marku, mi taky řekli, že jsem rodící tip a taky jsme tlačila 3 hodky:slight_smile:
2. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
taky barunce moc gratuluju :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Mili ale ona to tam myslím tak popsala, tak nevím no. Možná říkala placentu, nevím. Ale to je fuk. :wink:
Radi to jo, to jsi vystihla. :grinning: Já si zase pamatuju, jak Baruška říkala, že možná o mimču začnou uvažovat, že je to jen budoucnost.... no a vidíš. :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
Ivi : tak to já jsem zatím té fázy kdy se bojím, ale na druhou stranu jsme zvědavá :slight_smile: ty už to máš opravdu každým dnem :slight_smile: já musím ještě chvíli vydržet :slight_smile: ale myslím že to strašně rychle uteče :slight_smile:

jo holky taky mám strach jestli naše mimi bude v pořádku sice různé testy vyšli v pořádku, ale stejně u porordu se může stát cokoliv a je to potom hrozné na celý život, ale nesmím si to vůbec připouštět :frowning2:
2. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
barusce taky moc gratuluju k Sarince :slight_smile: nam uz v pondeli budou 2 mesice to tak utika :wink: :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
To jo holky, letí to! :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Sarinka má stejné míry jako náš prdola, tak doufám, že nevude tak rychle růst:slight_smile:
dnes se manžel díval, jak praská ve švech polička,kde už jsou věci, co jsou Jindříškovi malé a jak ta aktuální polička zeje prázdnotou:slight_smile: tak jsem ho uklidnila, že dnes budu žehlit a zase bude plno:slight_smile::slight_smile:
2. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Holky, potřebuju radu, Jindříšek tedka po ránu chrochtá - má v nose trochu rýmy a taky někdy pokašlává, jak mu ta rýma stéká krkem, ale posadím si ho a pak je vše Ok a pak to má trošku třeba po procházke.Mám mu to odsávat, když se s tím jakoby vypořádá sám, ale jde mu to do žaludku? a jak se vlastně odsává tou ruční odsávačkou?
2. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Jo jinak holky fotečku si dám,ale chci nějakou s Jindříškem a normálně žádnou nemám:slight_smile::slight_smile:někdo mě musí vyfotit:slight_smile:
2. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.