• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahojky,Barušce velikánská gratulace!Ať Sárinka krásně roste a je zdravá :wink:
2. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
raada Dle meho to odsajes jen odsavackou na vysavac...zadni rymu ti obyc neodsaje. :unamused:
2. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
ahojky holky, gratuluji Barusce k jeji Sarince :dizzy_face:

radi: Natalka nam taky chrochta, odsat to ale nejde, je to moc vzadu a v podstate to neni ryma, jen nejaky sekret, se kterym se miminka neumeji vyporadat - alespon tak nam to rikal detsky dr

Ahoj peti! jak se dari? jsi tu dlouuuuho nebyla...anebo jsem te propasla... :sweat_smile:
2. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahoj Zdeni,nepropásla,fakt nebyla :grinning: Děkuji za optání,daří se nám dobře :slight_smile: Co u vás?Natálka krásně roste :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
2. únor 2010 v 09:51 • kozinka
autor
Petul a už je u vás všechno v pořádku? Ze začátku si pamatuju, že byly doma nějaké neshody a tak.... :confused:
2. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Mili není,je to pořád stejná katastrofa(s tchánem) :confounded: Ale s tím už nic neuděláme dokud se neodstěhujeme.Já se s ním nebavím a vyhýbám se mu jak můžu,jinak to nejde.Toníček už je šikulka,takový velký chlapák :slight_smile: A už třeba nějaký náznak že by zkoušel sedět?
2. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
petul jojo toník už sedí s oporou a občas i sám už :slight_smile: třeba ve vaně sedí sám :dizzy_face: petul to mě mrzí s tím tchánem...a plánujete koupit nějaké jiné bydlení? :confused:

holky psala smar, že je zítra pustí, že Honzík krásně přibírá :dizzy_face:
2. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
dobré ranko, tak já stále 2v1 (jsem zvědavá jak dlouho vám to ještě budu psát) :grinning: a jinak jestli to bylo teda ono tak mi odešlo včera kousek hlenové zátky...
2. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahoj Tar a co ti říkal doktor ? kdy máš přijít ? jak dlouho tě nechají přenášet ? a jak ti je ?
2. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
ofi: nález mám furt stejný, vůbec to nepostupuje, na další kontrolu jdu ve čtvrtek a přenášet mě nechají asi max do pondělka, to se dozvím ve čtvrtek.
2. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Mili to je super,já už se na to taky těším! :dizzy_face: My letos začínáme stavět ,ale do té doby než se postaví dům já zcvoknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chtěli jsme zatím jít někam do podnájmu,ale všechno je drahé,všude chtějí neskutečné peníze a byt není vybavený a na nějaké nakupování ted nejsou peníze, když se bude stavět.No na našem vztahu se to podepisuje hodně,věčně se hádáme,ale pořád jsme ještě spoluPřeci se kvůli tomu nerozejdem.To bych ani Vojtíškovi neudělala.
2. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
jooooooooooooo a Barušce velká gratulace, takže teď jsem na řadě jáááá, takže IVČO žádné předbíhání :grinning:
2. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
Holky co to tady je,vždycky se rodilo dřív nebo v termínu a ted všichni přenášíte :sweat_smile: Tak všem bezproblémový porod a ať to moc nebolí a máte miminka brzy u sebe :wink: Držím vám všem palečky a vždycky na vás kouknu :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
No vida tak baruška to stihla bez vyvolávání :slight_smile: moc moc moc gratuluji k Sárince, ať jsou všichni moc šťastní :dizzy_face:

Tak vidím Ivčo,že jsi tu :slight_smile: já měla včera takové tušení...a nic :grinning: aalé do večera času dost..

Holky máte některá stejné datum narození mimiska?? Myslím že ne že?? Já jak sem nechodila, tak si nejsem jistá...
2. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
jeeeeeeee gratulujem Baruske to je nadhera
tak mi sme vcerra boli na predporodnom kurze ktori trval 6 hodin mali sme to z tej nemocnice kde budem rodit ale som strasne nadsena vsetko nam vysvetlila ukazala polohy ako je najlepsie rodit a urychli to no vsetko :sweat_smile:
a asi skusim porod do vody :slight_smile:
2. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
moni, voda je super, skoda, ze jsem pak musela z vany ven :frowning2:
2. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Moni přeju ti aby to vyšlo jak si přeješ.. já si taky myslela jak se naložím do hydromasážní vany..ale musela jsem celou dobu jen ležet na monitoru...
2. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
Ty kurzy mají něco do sebe, chodím na ten 15týdení a jsem zatím spokojená, dostávám ty infirmace tak nějak po kouskách, že to stíhám vstřebat a to je příjemný + si zacvičím. Mě zas furt vrtá v hlavě ta dula :sweat_smile:
2. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
nevim holky najprv som si hovorila do vany????
a ta asistentka mala pravdu ked sa mi tam nebude pacit staci ist von :slight_smile:
2. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
Věřím, že to v té vaně může být úleva...a tym jsi jako při kontrakcích až dokud neporodíš, pokud to jde? Nebo jsi venku a pak jdeš místo na křeslo rodit do vody nebo jak? Možná se ptám jako debžo, ale fakt to nevím... A jaká je šance, že bude místo?
2. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
holky dotaz kolik máte nebo jste měli nakoupených balení plínek?? a jaké velikosti? uplně ty nejmenší ???
2. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
no já si koupila balík belly a pak ještě jeden ale doporučuju newborn od pamperek nebo huggies ty jsou totiž menší než ty bella... sofinka v těch bellách docela plavala zezačátku... no po těch newborn jsme používali 3-6kg, takže koukni na akce a ty 3-6 nám vydržely tak 2 měsíce..
2. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
Sari díky :slight_smile: my máme koupený 2 balíky newborn a potom máme 3-6 tak uvidíme jak to naše drobátko bude veliké :slight_smile: tedka jsou samé akce tak toho chci využít. Od zítřka začíná zase akce v hypernově myslím zase 50 % na huggies sleva tak to se docela vyplatí :slight_smile: za plnou cenu bych ty drahé asi nekupovala.
2. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
moni, u nas byla vana, kde se mohly rozdychavat kontrakce a relaxovat - s hudbou, svickama atd. na tu jsem teda ale nemela vubec naladu. Pak jsem sla do rodici vany, kdyz uz jsem byla otevrena, asi tak hodinu pred vlastnim porodem. Byla bych tam zustala, kdyby nebyly spatne srdecni ozveny miminka - byla jsem totiz celou dobu na monitoru. A jak uz byla Natalka uplne dole, tak jsem musela vylezt - je to skoda, protoze voda mi fakt delala dobre a taky se porodni cesty mnohem rychelji uvolnily
2. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
jinak jsem toho naseho drobka vcera vazila a uz ma 5,7kg! skoro dvojnasobek porodni vahy, mazec!
2. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
zDENI teda, Natálka nás dohání:slight_smile: my máme 6150g, teda měli jsme před 5 dny:slight_smile: a asi 60cm.
jak jste na tom? my máme oblečení 56,62 i 68, střídám, ale 56 už máme fakt jen pár kousíčků. A jinak paseme koníčky celkem dlouho a už zvedá hezky hlavičku, ale jinak se mu nic moc nechce, nejradší spí a kouká po místnosti, hračky ho ještě nezajímají, ani se je nesnaží chytat, teda nesnaží se chytat nic, Natálka jo? baví ho se sám houpat v autosedačce (houpe ji kopáním:slight_smile: pak ještě vydrží pod hrazdičkou a nejvíc ho baví řádit ve vaně:slight_smile: jak jste na tom vy?

Holky, čtu knížku nejštastnejší miminko v okolí, jště existuje i batole a je to super! Zjistila jsem, že JIndříšek večer pláče, protože chce být zpět v děloze :grinning: tak se budu řídit pokyny a třeba už plakat nebude. No ale stejně to všecko dělám, člověk na to přijde intuitivně sám:slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj holky :wink: . Kdo nám to sem leze, koukám, že teď nás budou hlídat a mazat příspěvky. No hlavně aby si hlídali i jiné věci :angry: .

Barunko veliiiiiká gratulace k Sárunce.
Radu a jak ho dáš zpátky?? :grinning: co máš proti tomu pláči dělat??
2. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
maminy mám dotaz - začíná mi vytékat nějaké tekutina z prsa, může to signalizovat blížící se porod nebo je to normální v rámci těhotenství? :slight_smile:
2. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
ivanau-my to tu mame tak ze v tej vane mozes byt ako mala zdez predychavat kontrakce a taktiez aj porodit ked je vsetko v poriadku pocuvat hudbu mozem si doniest vlastne cd a dokonca aj dvd :grinning: no ale na to asi naladu nebudem mat a este vcera som sa dozvedela ze co mam porodnu asistentku tak ona mi este bude davat masaz ked budem chciet no supeeeeeer :slight_smile:
2. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.