• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Aji děkuji :slight_smile: no už roste rychle a jak se máš ty ? už máš na Vánoce nakoupeno ??
4. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
ofi-ahoj :wink:
4. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj Moni jak se máš? tobě teda taky bříško pěkně poskočilo :slight_smile: a co Vánoce pojedete domů nebo jste v UK ? a už máš dárky ?
4. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
ofi-ja uz nemozem letiet potrebovala by som papier od lekara a ani sami tam nechce tu mam aj maminu tak mi to tak nechyba a posledny let mi stacil strasne som sa bala o maleho aby sa nieco nestalo :frowning2: radsej pekne doma v klidku
darky???jaaaaa?????keby si prisla do londyna tak vydis tu pobehovat moniku 24 decembra ako vsetko zhana kazdy rok si poviem ze zacnem skoro nakupovat a este nic nemam len pre mamku take kremy ktore viem ze ma strasne rada
noooo to brusko rastie straaaasne rychlo ked to pojde takto dalej v 30 tt sa budem uz gulat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Mona mě se líbí fakt, tak možná jsi je fotila před vypráním :slight_smile: . Ale je fakt, že to těhu oblečení je hrozně drahý :angry: .
Mám se fajn, je mi dobře, nic nebolí, válím se doma :slight_smile: . Ale až se bude blížit 15.12., tak budu zase na kaši. To jdu na kontrolu a uvidí se, jestli budu muset na tu operaci. Mno tak, kdyby na to došlo, tak doufám, že už se při mé smůle nevyskytne žádná komplikace a nebudu na vánoce v nemocnici :frowning2:.
Jinak jsem ještě v životě neměla tak dlouhý prázdniny, jsem už od července doma- jen 5 dní v srpnu a 1.9. jsem byla v práci :grinning: . Manža včera říkal, že jsem moc hodná, že už půl roku hlídám barák :grinning: .
Ofi na vánoce už něco nakoupeno mám. Manža si přál strašně navigaci do auta, tak tu už jsem mu koupila a i dala, protože jsem to prostě nevydržela a stejně jí byl se mnou vybírat, tak o ní věděl. Manžovi chci koupit nějaký pořádný pouzdro na tu navigaci, protože jsem úplně u vytržení, když ho vidím, jak ji tahá v té bublinkové folii. Jenže mu to nechci říct, tak doufám, že si to pouzdro nekoupí sám! Pak mám pro něj parfemek, řetízek na ruku, a ještě si přál další paměťovku do té navigace. No a zbytek budou nějaké drobnosti.
Já jsem úplně propadla mobilu sony ericsson Satio, už jsme se na něj byli podívat. Tak dostanu ten, a pak už jen nějakou drobnůstku, protože ten telefon je moc drahý.
4. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Mona, jak to, že máš v UK maminku?? Já myslela, že jste tam jen s přítelem za prací :slight_smile: .
4. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
aji-mamka dojela sem pred 3 rokmi mala som tu aj brata my sme tu uz ako doma tu to mam radsej a radsej tu aj zijem aj mamka si tu zvykla este teras sme s matom poziadali o dom nakolko tu uz mame odpracovane roky a cakame rodinu tak dufam ze do toho roka by mohol byt nas kde by som to dostala na slovensku :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Mony tak to je super :wink:
4. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ofi já se vážila u dr. 19.11. a to jsem měla 8 nahoře, možná 8,5 až 9 (nevím, kolik jsem vážila předtím, první váhu mi změřil až při obdržení průkazky). Ve středu jdu znova, tak uvidím, kolik tam bude nahoře. Předtím to šlo hodně pomalu, te´d se bojím, aby se to nerozjelo. Ale zatím nevypadám tak hrozně, tak to snad tak hrozný ani potom nebude.

Mony teda bříško už máš pěkně kulatý! :slight_smile: Přijde mi holky, že když se tam klube kluk, vžycky je to bříško nějak větší (nebo je to jen moje domněnka).

Simi já myslím, že by jsi ven jít mohla, možná i měla. Novorozenci by neměli jít pod -5 a to zdaleka není ne?! Jestli je nad 0, buď v klidu, určitě to zvládne. Když jsem se narodila já, byly kalamity a mamka vyrazila normálně hned (no v tý době nikdo nic moc neřešil). Však můžete jít třeba jen na hodinku nebo půl.

Aji ahoj! Tak držím palce, ať všechno dobře dopadne. A i kdyby se zákrok konal, tak aspoň pak bude klid. :wink: neboj.
A dárečků máš teda pro manžela hafo! Já mu loni koupila řetízek na krk a to z bazárku za 2000 a teď k narozeninám za stejný prachy opět z bazárku na ruku. Jsou to šílený pálky a já si potrpím spíš na pozornosti do 500, když už tak 1000. Nic dražšího jsem nikdy nikomu nekoupila. To už mi přijde moc. A letos to bude opravdu pozornost do 200 pro každýho.
Taky jsi mě pobavila s tou navigací - nebo spíš s pouzdrem. Tak to manžel, i když ji měl na dovolený půjčenou, tak ji prostě vypnul, sundal a položil mezi sedadla "jen tak" na ruční brzdu :sweat_smile: . Tak buď ráda, že ten tvůj je tak soudnej a dá to aspoň do té bublinkové folie :grinning:
4. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
ivi-ze jo aj mne sa zda ale vraj kluci su vetsi a tahsi no ale nevim :grinning:
4. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
aji- a super darecky ja vubec nevim co kupim jedno viem masinku na vlasy :grinning: :grinning: a zase mam o robotu postarane :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
holky idem na navstevu k susedke tak zatiiiiiiiiiiiim :grinning:
4. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
mony ten stojek na vlasy je super věc... jen aby se příteli nevylomili zuby z nástavce, jinak tam bude mít "plot" :grinning: Manžel je vždy pruhovanej jak divoký prasátko! :grinning: Chudáček malej, budu muset něco vymyslet anebo si na něj doma dám pozor, aby to nestříhal sám
4. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
tak jsme doma, byli jsme venku 3hodky a byl fajn, Tom se dobře vyspal a ted si tu hezky hraje-no hezky kramaří mi šuplíky :slight_smile: ale nepláče a je usměvavý

ivi záleží na dítěti, moje dítě zuby značně prožívá, od kamarádky dcera je v pohodě a další kamarádka si teda užila hodně-malému jak rostli tak spal hodinu za den, nejedl,nepil a skončili na kapačkách, smrdělo mu z pusy šíleně takže fakt jak každé dítě. Já říkám že je to chlap tak že to prostě musí prožívat, jen doufám že ted k nám nedorazili mužská smrtelná nemoc na 7- RÝMEČKA

ivi bříško máš krásné :slight_smile:

jdu číst dál dokud mě nechá
4. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
simi jen běžt ven, je tam super :slight_smile: my chodili i v -5 at se hezky otužuje chlapec, náš dr. nám doporučoval být venku co nejvíc, klidně i 5,6hodinek a ted to mám zas tak v plánu, nechodili jsme jen když byl fakt velký mráz nebo když hodně foukalo

moni krásné bříško :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Aji budu ti držet pěsti aby to dobře dopadlo a aby jsi měla klidné Vánoce

Moni tak to jo :slight_smile: no já to mám s těmi dárky podobné a ještě k tomu nikdo nic nechce tak nemám vůbec žádné nápady :frowning2: :frowning2: a to mě dost štve :frowning2:

Ivi : no tak to uvidíš kolik bude váha ted :slight_smile: četla jsem že ted by se mělo přibívat asi nejvíc :grinning: :grinning: :grinning: no to bude sranda a o Vánocích se letos nebudu vůbec ostýchat a budu se cpát jak o život :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: snad to potom shodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
holky já měla 28+1 navíc 7kg a od té doby nevím, doma váhu nemám ale v úterý jdu na poradnu tak jsem zvědavá :slight_smile:

aji držíme palečky aby kontrola dopadla dobře a operaci se vyhnula, jen si to doma hezky užívej :slight_smile: a hlídej domeček

manža dneska přišel s tím že by na vánoce chtěl alkoholtestr tak se musím po něčem podívat ale vůbec se v tom nevyznám

ofi no já mám pro manžu letos drahý dárek-chtěl spol.hru Ubongo a ta stojí přes 700 takže ji dostane a pro malého taky-ten krokouš co jsem včera ukazovala 999 Kč :grinning: a dál mluvit nebudu kolik stáli hračky pro něj
4. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Smar tak to ti věřím, hračky - to jsou pálky neskutečný.
Manža má tester služební - digitální, tak když tak večer napíšu, co je to zač. A můžeš se pak kouknout, kolik stojí. Tahá ho všude :grinning: . My měli teď v sobotu oslavu a já měla 3,9 promile, tak z toho měl děsnou pr.el. V neděli jsem měla míň, ale bylo mi mnohem hůř :zipper_mouth: . Ježiš alkohol je metla lidstva, fuuuuj :grinning: .
4. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
Já mizím berušky. Jdu do stavebnin pro nějaký háky na polici do mé pracovničky.
Hezký den všem a taky vašim drobečkům, ať už v bříšku nebo v postýlce. Papa :wink:
4. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
Jo Smardíku, a hry - to jsou taky astronomický ceny :angry: . Vydřiduši, neví už, co by za to chtěli :unamused: .

Ofi, když už nevíš coby - každý má vše a nic nechce, tak se docela rozmohlo např. poukázky ke kadeřnici, masáže, pedikura, manikura atd.., můžeš koupit na jedno použití nebo třeba permici. A nebo nějaký dárkový balíčky, šampon, pěna, sprcháč, kosmetika - to potřebuje každej, k tomu jim hoď fusekle :grinning: a máš to. Nebo se mi líbí pro rodiče nebo prarodiče ty fotoknihy nebo kalendáře vašich dětí - jak dělá Smardík.
4. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ofi - ty fusekle nový - ne svoje :grinning: .
Já už padám nebo mě Ofi zabije :grinning: :grinning: :grinning: .
4. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Aji to jsou super nápady a nejlepší jsou ty FUSAKLE :slight_smile: to jsi mě docela na konec pracovní doby pobavila :slight_smile: no něco promyslím ty poukázky nejsou špatný nápad :slight_smile:
a už utíkej a vyber něco pěknýho :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
aji dík :slight_smile: za ten tester bych byla ráda, přece jen bych raději koupila něco na doporučení :slight_smile:. No hračky jsou drahé ale co by pro ty dětičky neudělal, u nás jede značka FP :slight_smile:
4. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
Smar a co takhle těch 6 hodin děláte? Vždyť to musíš být nestukečně uchozená? Já jdu sem tam s mamkou a mám co dělat, abych ušla hodinu... :unamused:
4. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
ivi ted už tak nechodíme už se na to necítím, chodili jsme tak jak byl malý protože jak jsem psala když jsme nešli ven nespal, spal za den hodinu nebo u prsa ale jak jsem vzala, vypadlo řev. Prostě jsme chodili a chodili :slight_smile: křížem krážem Orlovou, zašli jsme děcka přebalit, nakojit a hned zas šup ven :slight_smile:. dneska jsme byli od půl jedenácté do půl druhé a mám celkem dost :slight_smile:
4. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
No to věřm, i tak mě to přijde nepředstavitelné, být tak dlouho venku :confused:
4. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
Tom je po obídku a třel si očka tak je v postýlce a vykládáu usináčkovi, snad ještě na hodku usne a já tu jím hambáč a chvíli relaxuju
4. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
snad budete mít konečně chvilku pohody..

holky, pokochejte se zelenou nádherou :dizzy_face: (teda mě to přijde úžasný!) Narazila jsem na to náhodou
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/kasarka/album/nase-zelene-kralovstvo
4. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
ivi nespíííííííííí ale nepláče, vykládá v postýlce :slight_smile: :slight_smile:
4. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
ivi já teda zelenou moc nemusím ale tohle je super :slight_smile: :slight_smile:, ivi CD ti pošlu až zítra já to nestihla naistalovat ještě ale hned jak usne jdu na to
4. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.