• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Simi myslím, že zavinování fakt nevadí.. chodím ještě do jiné diskuse a tam holky taky zavinují..a šlachy..to je asi tím že málo kope nožičkama ale přes den..v noci stejně spinká... zvedá nožičky a tak??
no možná ji Simi fakt něco trápí...
no já si fakt nemůžu stěžovat.. můžu jí mít vedle sebe na dece a učit se a ona si hraje.. sama..někdy ale taky vyžaduje pozornost..a taky si umí zakřičet :slight_smile:)
2. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
autor
simi kamarádka zavinovala do 6. měsíce :slight_smile:
2. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
sari, snad to zase přejde, ale fakt se v ní nevyznám, nesměje se tak, jako dřív. Včera jsem ji už i měřila teplotu, ale neměla ji.
Ještě mám s ní hrozný trápení s jídlem, u prsu i u flašky se po pár locích začne kroutit, sem tam hrozně zařve, je to očistec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdybych ji krmila na veřejnosti, tak na mě snad zavolají policii, hrůza. Prostě neumí jíst v klidu. Mám asi výjimečné dítě :sweat_smile:
2. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
Ivi : taky mám hned lepší náladu když Vás tady pročítám jak jsem doma tak nejsem až tak v kontaktu s lidmi a to jsem dost společenský tip a v práci jsem pořád s někým byla a vykládala tak mi to dost chybí. Jo jsem teda doma s manželem a to už chytáme trošku ponorku, ale zatím je to dobré :slight_smile:
2. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
simi: to u toho jidla dela obcas taky - ale kdyz zmenim polohu, kojim treba vleze, tak je to zas ok. Na verejnosti se nastesti nepredvadi :wink: vcera jsme s ni byli na veceri u cinana a v pohode :dizzy_face:
2. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
mili, tak teď s tím zavinováním nevím, když ji totiž nezavinu, tak mi přijde, že je v tom velkém prostoru taková ztracená, nějak to nezvládá. Když se vzbudí a rozbalím ji, tak se začne hrozně protahovat a já si přijdu špatně, jako že ji ubližuju no :pensive:
2. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
ahoooj tak než doženu tu ztrátu a informace tak zešedivím, konečně mám net....
2. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
Simi to se mi od včera taky vzteká... dneska nejdela 4 hodiny tak sála krásně.. ale mysím, že ji trápí vzduch, kterého se naloká...
fakt si myslím, že můžeš zavinovat..vůbec bych se toho nebála..
2. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Ofi jak se těšíš na mimi??? Už to máš za pár... :sweat_smile:
2. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
Bekuli ahoj!!! Zrovna jsem tě zaregistrovala na facu. Už se těším na fotečky, tak honem! :slight_smile: Já netušila, že jste neměli net - chudáčku.
2. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Beku tak už jsem ho viděla, úžasný! :slight_smile: Už aby mě odvezli..... :grinning:
2. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
až zítra snad to zmenším, jdu kojit a pak spáááát
2. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
jo na fb ahaaa je sladkej, taky se dočkáš....jak se cítíš?
2. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Ahoj Bek :slight_smile: to jsem ráda že budeš on-line :slight_smile: těším se moc, ale nevím jestli se ted víc nebojím porodu a nebo se těším :slight_smile: jsou to takové smíšené pocity :slight_smile:
jsem moc ráda že jste v pořádku a že Vám to jde :slight_smile:
2. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
neboj je to jen pár hodin a pak ti to už bude jedno! navíc Veru to štěstíčko za to stojí :slight_smile: přijdu ráno jdu kojt pa
2. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
bek : ráno se na tebe budu těšit a aspon nám povykládáš více :slight_smile: dobrou :slight_smile: jj máš asi pravdu stojí to za to :slight_smile:
2. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
autor
simi normálně zavinuj - děti se normálně protahujou :wink: toníka jsme nezavinoval anikdy a protahuje se po každým spinkání - je jim to příjemné :dizzy_face: fakt kamarádka zavinovala do 6 měsíce, hlavně stahovala ručičky. neboj se toho, měla to schválené i od doktorky :wink:
2. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
ahoj bek to je fajn, že jsi tu :sunglasses: těšíme se že nám brzy povíš více :wink:
2. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
mili díky za uklidnění :slight_smile:
bek ahoj, chyběla si tu :wink:
2. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
simi ještě k těm nožičkám - my v podstatě do ted děláme, že večer před koupáním (když se věnujeme Toníkovi nejvíce) mu prohýbáváme nožičky - děláme že jedeme na kole, u toho různý blbiny a tak..on se kolikrát krásně vyprdí a ještě si protáhen nohy :grinning: i když ted to už zvládá sám - začíná se částěčně stavět a propínat nohy...

jinak holky, máme první "slovíčko" - nebo spíše první shluk slabik - dnes celý večer Toník říkal dědě dědě dědě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je táááááááááák roztomilý :dizzy_face: :dizzy_face: do teď jsme říkali agu a taky abu a prská sliny..no sranda :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
bekulko-ahoj no ty si nam tu chybala :slight_smile:
mili-jeeee tomusi byt uzasne ho pocuvat :slight_smile:
simi-ja ti veru nemam ako pomoct ale asi zavinuj hlavne ze malinkej je v tom dobre a to je asi najdolezitejsie :wink:
2. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
mona to je super pocit..najednou se na to dítko koukáš uplně jinak...jinak "zní" jestli mi rozumíš :wink:
2. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
MILI-VIEM AKO TO MYSLIS ALE PREDSTAVIT SI TO NEVIEM URCITE INAK TO UZ VNIMAS AKO VLASTNE DIETATKO AKO NIEKOHO INEHO MUSI TO BYT NADHERNY A SILNY POCIT A MUSID BYT NA NEHO VELMI PYSNA :wink:
2. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
ja mam troska strach o maleho uz asi vyse tyzdna je strasne kludny viem ze v tomto obdoby su miminka kludnejsie a ze tam uz nemaju tolko miesta ale on sa pohybe len troska a zasa je klud :pensive:
2. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
holkytak jindřšek po koupání usne manželovi na rukách aspí tak 30 minut, ted je vyspaný a očekává zábavu, tak tu sedí se mnou. za chcilku bude chtít spát a nebude moct usnout:frowning2: už to tak je 3.den...)

Bek ahoj, ukaž prdolu!!!

teším se na smar,zítra určitě přijde juknout.

Zdeni, taky slintáme:slight_smile::slight_smile: necháp to:slight_smile: a ručinku taky strká do pusinky, potřebuje si ji prozkoumat a taky se tím děti uklidnují, to je v pohodě...

Jinak já Jindříška zavinuju do zavinovačky - spí ve spacím pytli a přesto mu lehce zavazuju zavinovačku, má to spíš jak peřinu, kterou ale neodkope:slight_smile: a taky se pak protahuje, ale on by se asi budil, kdyby nebyl trošku svázaný ...navíc děti velký prostor postýlky děsí...náš prdolka spinká v kolíbce a tak je malinkatá a stejně mu ještě dávám takové polohovací válečky, aby byl z obou stran o něco opřený...

Mili,uplně jsem to měla po porodu stejně, prsa ven, prdel holá a větrala jsem, co mohla:slight_smile: neustále ve sprše, mazala rány, ozařovala biolampou(tu mi donesla porodní babka:slight_smile:, člověk se musí věnovat sobě a mít soukromí...

jinak holky je to normální, že kojím přes den po 1,5h? a on je jak hodinky, fakt. chce přesně v 7:30,9:00,...když vidím, jak kojíte třeba po 4 hodkách...jenže on pije tak 3 minuty a je hotový... přes noc kojím po 3-4hodkách a vy někteří spíte celou noc:slight_smile:tak nevím holky, co radíte?
2. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
mona mě s etaky toník ke konci hýbal o dost méně, neboj :wink:

raada a proč ho po koupání nedáš rovnou do postýlky? jinak s tím soukromím po porodu jsi to řekla přesně...nesnesla jsem tu jedinou návštěvu....lidi fakt nemaj soudnost někdy :angry: a kojení po 1,5h nevim no...to je dost často...a určitě má hlad??zkusila bych ho prostě pomaku natahovat. tak mu dej 7:30 a třeba 9:05...a posouvej každý den o pár minut.
2. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
ahojda. copak je noveho??? nestiham docist... :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
sluni: baruška má Sárinku
2. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Radi, po hodině a půl kojíte? Jak píše Mili, zkusila bych to prodlužovat.. Já tohle teda naštěstí neznám, hned v porodnici se Terezka naučila jíst po třech hodinách a teď jí zhruba po čtyrech a večer kojím kolem jedenácté a chrní tak zhruba do šesti..
A není to tím, že pije jen tři minuty? To je docela málo, ne? On nevydrží dýl u prsa?

My tady máme zase veselo, Terezka nemůže usnout, tak chvílema huláká, chvílema kňourá..
2. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
tak už tady asi nikdo nebude, tak dobrou
2. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.