• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahojky! Tak dnes mám svůj den D a pořád nic.... no jsem vážně zvědavá. :sweat_smile: Už se fakt těším, už ty smíšený pocity přepadly a chtěla bych už mít odrozeno. To těhu už je dlouhý, chtělo by to nějakou změnu. :grinning:
3. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
holky to je milé, taky jste mi moc chyběly, co chcete vědět? My se máme dobře až na ty prdíky :frowning2: a fotky mi sem nejdou furt vložit, nějak to nejde zmenšit, tak nevím co s tím :frowning2:
3. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Ahoj, tak zatím žádné miminko..
Radu a nemáte spurtíka?? prostě každé dítě vyžaduje jídlo jinak..někdo má pravidelně po 3 hodinách a někdo zase ne..my taky nemáme pevný režim.. co 2-3 hodiny, když jsem venku tak 3-4, prostě i během dne se to mění..dost hladová je večer..takže ji kojím pak koupeme a pak kojím po 1,5 hodině.. a krásně mi pak zabere a spinká 7 hodin... jak mi řekla laktační poradkyně..taky jíte jak máte hlad a ne přesně co 3 hodiny..u dítěte je to samé..jednou má hlad dříve jindy později.. jako doma mě to neomezuje a venku vím že vydrží dýl..
3. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Ivi : tak dneska by se to mohlo rozjet co ? aspon by jsi to mela za sebou :slight_smile: ale je vidět že Lucince se tam u tebe líbí :slight_smile:

Ahoj Bek : jak to zvládáš? a vykládala jsi nám už o porodu? je to už nějakou chvíli tak nevím jestli jsem to nezapoměla :slight_smile: kdyby ne tak šup šup vykládej :slight_smile:
3. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Bekulko, jestli chceš, tak mi je pošli po několika mailem a já ti je zmenším a pošlu zpět. :wink: (ivana.patuckova@seznam.cz)
Já už se bála, že máte nějaký problémy, že sem nechodíš.

Ofi no od rána mám zase křeče v podbříšku, ale myslím, že to nemá s porodem jako takovým nic společnýho. Nebo já nevím no, klasický stahy prostě neznám.
3. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
ivanko muzu ti taky naky poslat na zmenseni prosim me to taky nejde zmensit :fearful:
3. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
jasnačka :wink:
3. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
ofi no já myslím že jsem to už psala ale klidně, tak v kostce, na štědrý den jsme se odpolko s manžou milovali :slight_smile: u večeře mi asi rupla voda, no nebylo jí moc a nebyla tak teplá jak mi lidi říkali tak jsem myslela že vytíká sperma že :grinning: ale bylo to na několikrát na wc a já pořád že pohoda, u stromečku jsem trochu funěla ale pořád říkám to je normálka a o půl 11 už sem volala do nemocnice že mám stahy co 3 minuty tak řekli ať jedeu že to poslíčci asi nebudou, v 11 mě přijali po natočení ozev a že je času že děloha ukazuje slabotu, jenže stahy stále časté že a já vzdychala tak mě prohmátla porodní asistentka a řekla, klystýr, oholit atd. a šup do sprchy to se sklidní, rodit budem za dlouho, jenže stahy stále stejné, tak řekla no ale nejste otevřená ani na milimetřík a že dokud nebudu na 4 aspoň nemůže mi dát čípek a inejkci na urychlení, za pár hodin sem se dočkala asi kolem 1 a pak už sem se otvírala sprcha byla super, ulevila dost horká voda a seděla jsem na balóně ale jak jsem šla točit ozvy tak sem umírala na té posteli, naštěstí sem se dočkala, ve 4 ráno se začalo chystat na porod, dokud malej nebyl na konci porodních cest tak to byla síla ale samotné zatlačení hlavičky trvalo tak 5 minutek, měl omotanou šňůru ale lehce pak si ho sama vytáhla už za ramínka a bylo to, ani mě nešili, byl malej 2,5 kg takže jen malá ranka ale žádné stehy. takže tak asi ale fakt to za to stálo, vůbec mi nedochzelo že sem porodila :grinning: byla sem tak unavená že sem tam chvílemi odmívala, dýchání mi nešlo chvilkama, při bolestech se nejde moc soustředit ale manža mi to stále říkal dokola a to dost pomáhalo, nějaké kurzy by mi byli prej na prd ani jsem na nich nebyla a držela se rad PA byla skvělá :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
goly v čem jsi mi to poslala? ty fotky se mi zobrazují jako na nějakém odkazu stránek a jde mi to uložit do mého PC pouze jako odkaz na stránky, né jako fotka po fotce - takhle s tím nic neudělám. nemáš je někde uložený prostě jen stažený z foťáku?
3. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Goly tak ségra přišla na to, jak ty fotky dostat - takže jdu na to :wink:
3. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Gol, máš to v mailu. :wink:
3. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Bekul závidím ti toho 2,5kg prcka - my máme o kilo víc :confounded:
3. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Čau holky :slight_smile: pěkné ráno..tady sněží - zase :sweat_smile: Jsem ráno ležela tak půl hoďky v posteli a číhala na nějaký to vrtěníčko a nic moc, pak jsem začla vést monolog a to mě jednu chvíli zacukalo na jednom místě, ale když já furt nevím jestli je to ono :sweat_smile: :pensive: a nemělo by se to zintenzivňovat? Ale asi je ještě čas ne? Jsem tak akorát na ty začátky co?
3. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
iva my byli 37.0 narození, seká se mi mail nemáš skype?
3. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
dobrá ráno, to my jsme s Matesem stále v tandemu :angry:
3. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
ivan dekuji uz je mam v albicku fotky tak juknete :wink:
3. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
beku mám, jen se zapnu a najdu si tě
3. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
tak jsem si tě našla, přihlaš se
3. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
ivanas: buď solidární a přenášej se mnou, jo? :grinning:
3. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: koukám, že Ivča je čilá tak zatím se Lucince nechce.No Luci do takového počasí bych raději byla ještě v bříšku :grinning: :grinning:
Potřebovala bych holky poradit, maminky jestli budete vedet.Máme zvlhčovač vzduch, aby se malému dobře dýchalo, funguje dobře, v ložnici máme příjemných 20-21 stupnů a 66% vlhkosti, ale vždycky ráno se mi zdá že je Petřík zahleněný, má sucho v nosíku ale přitom kucká z těch hlenů.Odsát to odsavačkou na vysavač nejde :confounded:
Dnes dostal banán s jablíčkem, hrozně mu šmakovalo, ale v polovině začal kuckat, a zas jako by chtěl ty hleny vykašlat.Nevíte co to může znamenat?V pondělí máme jít na očkování Hexu a Synflorix a tak nevím jestli budu moct.K doktorce jít nechci, protože ona vůbec nic neví, je blbá.Musim změnit Mudr. :confounded:
3. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Holky vy si už nevzpomínáte na první pohyby? :wink:
3. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Ivananu já si vzpomínám, že mě začlo asi v 19tt takové zvláštní lechtání v bříšku, víš co mi to připomínalo?Jako pocit na prdění, bylo to takové bublání a dělalo mě to ze začátku při snídaní a pak večer jak jsem ulehla :grinning:
3. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahojda vsem. :slight_smile:
lucajdak petrik je proste zahleneny. Potrebuje ze sebe ty hleny dostat, takze kasle a muze ti je i vyzvracet...hodne zvraci treba po mlicku deticky...se jim pak ulevi. :wink: To nic neni, neboj.
3. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Luci no tak něco takového nevýrazného pobublávavého se ve mě asi děje :grinning: :sweat_smile: příjdu si jak debžot, že to nepoznám, na střeva jsem se nikdy nesoustředila, tak ani nevím jak to dělají běžně :grinning: no snad je tam dole vše ok :dizzy_face:
3. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
ivanau: mě to za začátku přišlo jako by mi někdo vypustil do břicha bublinky z minerálky a jako by mi tam jezdili a bylo to přesně 19+6 :slight_smile:
ivanau Gratuluji k pohybum!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sluni a myslíš že to na to očkování nevadí?Jinak nezvrací.
3. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
to nevadi...to nic neni, deticky se zahleneni zbavuji dlouho. urcite ti malyho oockuji.
3. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Sluni moc děkuji :wink:
3. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Sluni no říkám kdo ví jestli je to mimino nobo střevo, ještě si radši chvílu počkám... :sweat_smile: holky letím, jdu s taťkou na meníčko
3. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.