• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ivi gratuluju k pohybům....jinak u mě to taky bylo jak honění prdů:slight_smile: jejda, to bylo krásné očekávání...už se na to těším znovu:slight_smile:
3. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
raada: jak dlouho jsi prosím přenášela?
3. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
AHOJKY HOLKY ZDRAVÍME VAS Z PORODNICE:slight_smile: MOC VSEM DEKUJEME ZA POVZBUZENÍ A GRATULACE.
IVI ABYCH UPŘESNILA CO JE ZÁTĚŽOVÝ TEST-JSI PŘIPOJENA NA MONITOR KONTROLUJÍ STAV MIMINKA A PAK PŘIPOJÍ KAPACKU S OXITOXINEM LÁTKOU VYVOLÁVAJÍCÍ KONTRAKCE A PAK VYHODNOTÍ JAK MIMINKO ZVLÁDNE POROD. TRVÁ TO ASI 45 AZ 60 MINUT.
JINAK MALÁ JE MOC HODNA PLÁČE JENOM KDYZ MA PLNOU PLÍNU.
V PATEK BY NAS MELI PUSTIT DOMU.
3. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
baru: tak to je super, že se tak máte, ještě jednou velká gratulace
3. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
baru ahojda. to je mala hodna. tesim se na fotecky. :dizzy_face:
3. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
jůůůů baru maminko supeeeer.

tar,rodila jsem 40+3, takže už přenášíš dýl...malý měl 3710g.

holky prosim dejte si do profilu jmena deti a mesice stari,nepamatuju si je:slight_smile:

jinak díkza rady,asi s tím rezimem neco budu muset udelat:frowning2: on nemá totiz pokazdé hlad...
3. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Radi, oni jsou ty deticky uz pekne vychytrale - Natalka taky obcas place a strka si treba rucicku do pusy a ja si driv myslela, ze ma vzdy hlad. Ale tak to neni. Chce treba jen pozornost - kdyz si s ni hraju nebo mazlim ci prebalim, tak je po placi. Kdyz ma opravdu hlad, tak plakat neprestane :wink:
3. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
HOLKY JESTE JEDNOU MOC DIKY. AZ BUDEMEZ DOMA NAPISU POPIS PORODU A DAM FOTECKY DO ALBA.
JEN REKNU ZE MANŽEL MI BYL UZASNOU OPOROU A JELIKOŽ JSEM BYLA HROZNE UNAVENA A VZDÁVALA JSEM TO PORAD ME POVZBUZOVAL A JA MU DRTILA RUCE. DOKONCE PŘESTŘIHL PUPEČNÍ SNURU.
TAR NEBOJ TAKY SE DOČKÁS. TO ČEKÁNÍ JE HROZNE A TA OBAVA ZE MIMI BUDE VELKÉ JE TAKY ALE PROSTE VEN MUSI:slight_smile:
3. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Vidis, Barunko, ze jsi to zvladla - a jak jsem ti rikala, pritomnost manzela hodne pomaha. Uz jak psala bekulka, clovek pro bolesti zapomina dychat, panikari, tak potrebuje vzdy vratit na zem:slight_smile:

moc a moc gratuluji a tesim se na fotecky :dizzy_face:
3. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
holky jsme doma z porodnice, až to půjde napíšu porod a jaký je Honzík, ted jdu za Tomáškem když malý spí
3. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj Baruško! :slight_smile: Teda já se těším na fotečky. A děkuju za vysvětlení toho zátěžáku.

Tar myslím na tebe brouku, ať už to je za tebou.... Já jsem dnes 40+0, takže taky pojedu ten přenášecí týden.... :confounded:

Ivanau já je cítila, to jsem si byla jistá, že to jsou, 20+2 a přišlo mi to, jako když jazykem přejíždíš uvnitř pusy o tváře, lehounce

Holky už toho mám teda trochu plný zuby. Nic moc nemůžu, furt mě berou záda a břicho, celý dopoledne zase takový křeče a bodání. Ležet nemůžu, sedět nemůžu.... já snad fakt půjdu běhat ty schody nebo co.
3. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
ivanas: já už jsem dneska 40+5 :frowning2: tak mě nic moc nebolí, akorát občas záda a v noci břicho, jinak vůbec.
3. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
no já vím..... chudáčku, ale určitě ti to za chvíli vyvolají kdyžtak, budeš za sebou mít skoro další týden. Tak ty záda a břicho to máš jak já.... jen já to mám skoro celý dny (i noci), fakt nevím co dělat, nemůžu prostě nic, nikde si neulevím.
3. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Barusko moc moc gratuluju že jsi to tak skvěle zvládla :slight_smile: já taky doufám, že mi manžel bude velkou oporou.
Smar : to je super že už jsi doma tak jak budeš mít čas tak povykládáš :slight_smile:
3. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
když se v noci vzbudím a bolí mě břicho tak si říkám: že by už..... ale za chvilku to vždycky zaspím, takže nic :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ivi, u tebe to vidím nadějně, já měla křeče v podbřišku asi 3 dny, no už mě to nebavilo - takže horká vana, skořice do aromalampy, skákání na baloně, sexík:slight_smile: dlouhá svižná procházka, tyto křeče zpravidelnili po 6 minutách a večer už jsme jeli:slight_smile: v autě se zrychlily po 3 minutách a bylo:slight_smile:

Smar vítej!!! jupí, těším se na vyprávění.

Jinak já to na konci už taky vzdávala, já tlačila kolem 2 a nešlo to, tak jsme musela asi hodinu prodýchávat ty kontrakce s tlakem už na konečník, bylo to horzné, už jsem pak říkala, že nemůžu - měla jsme dost sil,a le už jsem neměla sílu snášet ty bolesti...no ale to jsme jen tak říkala, bylo mi jasné, že MUSÍM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Jé Radi to jsi mě potěšila! :sweat_smile: I když jsou to jen slova.... skořici do aroma lampy nemám, ale dělala jsem si od pátku skořici-hřebíček-zázvor čaj (takovej pálivej bylinnej, možná to taky pomohlo), balon budu praktikovat dnes skoro celej den :grinning: , večer se odvážím po dlouhý době ven (půjdeme s našima a ségrou mrknout na stavbu, ještě tam nebyla), no a doufám, že mi zbydou večer síly ještě na to sexování.... Kurňa, když už jsem 6cm otevřená, možná i víc, bylo to v pondělí, tak snad už to musi příjít ne?! :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Teda Ivi že by jsi bla otevřená na 6 cm a nic to se mi taky nezdá PA mi říkala že tak od 5 cm se už bývá v nemocnici a že se to už dobře rozjíždí tak je divný že u tebe jsi tak dlouho:slight_smile: ale aspon to nebude potom asi tak zdlouhavé :slight_smile:

a kdy jsi se začala otvírat ?
3. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
iva 6cm? to já jsem furt jen na 1cm :frowning2:
3. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
ivi: 6cm bez stahu a bolesti??? :sweat_smile: Tak to gratuluju, to budes mit porod raz dva za sebou...ja si uzila 10hodin stahu, nez jsem byla na 6cm :confounded:
3. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
Baru ještě jednou gratuluji a těším se na foto... :slight_smile:

Já teď doma odpočívám, opět unavená a odpo jdu ke kámošce na návštěvu..

No na ty "opravdický" pohyby si musím ještě asi chvílu počkat, přece jen jsem 18+5 a jistá si tím hemžením nejsem :slight_smile:
3. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Začala jsem se otevírat v 37+0 > 1cm, 38+5 3cm, 39+5 6cm a to bylo v pondělí. Dr. měla velkou radost, že se to tak dobře chystá a taky říkala, že to teda budu mít rychlý. O porodnici a tak nic neříkala. Sice se otevírám, ale k porodu ještě nic nenasvědčuje. Prostě pak začnou stahy nebo mi praskne voda a asi to bude raz dva, protože to už budu otevřená snad na max! :confused:
Zdeni stahy asi nemám, to nevím, jak bych poznala, ale bolí mě od neděle stále břicho a záda a je to celkem velká bolest, že se mi i špatně jde... nevím, jak tu bolest popsat. sem tam zmizí a pak je zpět, ale žádné intervali mezi tím nejsou, prostě je mi tak nějak mizerně skoro celý dny. teď hopsám na balonu a je to lepší.
3. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
Ivi s takovou rychlostí aby jste stihli dojet do porodnice
3. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
Bolest taková jako bych měla dostat MS nebo strhaný břicho (svaly). Ale i poslíčky jsem měla prý podprahový, takže já stahy jako takový vážně nepoznám. Třeba se ta bolest ještě zhorší nebo budu muset čekat na plodovku. Anebo to takhle vydržím prostě do pátku a budu už fakt otevřená úplně a dr. mě pošle do porodky, aby mi vodu jen praskly - já fakt vůbec netuším. každej všechno pozná a já prostě ne.
3. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
Ivi: tak to budou asi poslíčci když to nemá žádnou pravidelnost... a když jsi ve sprše a sprchuješ se teplou vodou tak to zmizí?
Tar já doufám, že jo. Máme to 20 minut.
Ivčo z jedné strany je dobrý, že máš vidinu, že by to mohlo být snadnější tím, že se otvíráš postupně..
3. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
tar zkoušela jsem to včera a bylo mi to příjemný, ale že by to nějak zmizelo to ne. Pak jsem jela s manželem na stavbu a trochu to přešlo až tam. Ale tak za hodinu to bylo znova no. Je to prostě skoro celý dny. Proto je to pro mě už fakt únavný, nevím, co dělat. Ta koupel by mi ulevila, ale prostě u nás to tak nějak není možný. Za chvíli voda nejde a nejsem tu sama, abych si dopřávala horký koupele a dlouhý sprchy. Když už to fakt nejde, namažu si aspoň záda nějakým kafrovým krémem a tak. V noci se většinou už taky mažu. Včera jsem zkoušela hřejivou koňskou mast a taky to bylo příjemný - až mě mrzelo, že to nemůžu naplácat na břicho.
3. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
Ivi to jo, jsem za to ráda. A tak si právě na druhou stranu říkám, na co to tělo vlastně čeká, když už se za chvíli nebudu mít kam otevírat?
3. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
Snad už to bude brzo, podle toho jak to popisuješ...
3. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.