• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
baruuu taky gratuluju ale jen se domnívám, tak si už maminka???
ofi třeba budeš... držím palce
3. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
ajkaaa, nevím proč, nevyznám se v tom :unamused:
3. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
Simi to si mě s tou holčinou z porodnice pobavila :slight_smile:) jj jak říkáš.. prostě taky jsme nějak vyrostli... a na netu jsou asi jiné tabulky co by měla Sofinka umět než podle nich jede ta paní....protože dle toho pozadu nejsme..no nic..

Ivi gratulace k pohybům... je to krásný co.mě to hodně uklidnilo když jsem ji začala cítit
3. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Beku přihlašuju se!

Aji ahoj! No pořád! Naštěstí zítra je čtvrtek a v pátek ráno jedu k dr. tak se aspoň zeptám, co bude dál (jestli bude něco dál) :wink:
3. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
sari, koukala jsem teď na fotky Sofinky a je kouzelná, nám pasení jde mnohem hůř, zvedá nohy atd no.
3. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
IVA NAŠLAS MĚ???
3. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
našla jsem tě podle mailu, jsi Bekulka? --- ale asi to nejsi ty že?
3. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
Holky, dle mého názoru jsou ty rehabilitace zbytečné, potřebují jen body...kamarádka tam taky chodí zbytečně...vždyt ty děti nemůžou být podle tabulek, někdo má pohyblivost v genech, vetší děti mají velkou hlavičku a těžko budou pást koníky tak rychle...moje doktorka to ted nezkoumá vůbec, jak paseme koníčky. My je teda moc nepaseme, jen večer, když ho mažu na zádech...Sari, taky bych ju oc netrápila, některé věci se prostě přehání...

Tar, já mylsím, že si tě tam zítra nechají..měli by, kvůli té vodě...a když řekneš, že už tam chceš radši kvůli té vodě zůstat, určitě si tě tam nechaj a vyvolají už...moc na tebe budu ymslet, dej pak vedet!!!
3. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
jasan, že jááááá :sunglasses:
3. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
Tar určitě to bude otázka pár dní, nemůžou tě kvůli té vodě jak píše Radu nechávat ještě dýl přenášet. :wink:
3. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
iva: ještě jednou díkes
holky fotky v albíku!!!
3. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
beku pak se stačí kdykoliv ozvat a je :wink:
3. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
ahojky za chvíli za vámi, Honzík spí a Tomík jde taky, tatínek ho okoupal a ted mu dělá mlíčko a půjde spát, dneska měl celý režim narušený tak jde dřív
3. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
beku máš nádherné fotečky
inak dnešní první plavání bylo super,Tomíkovi se to strašně moc líbilo,dělal pěkné blbosti ve vodě,takže supeeer
3. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
BEKUL, HONZÍK JE KRÁSNUCKÝ.

Smar, jak zvládáš? co Tomík, jak se tváří na miminko???
3. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
díky to je milé, pro mě je úžasnej ale je hezký to slyšet i jinde
3. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
Dobry vecer holky,

vcera jsem uz nemela silu zapinat pocitac, tak vas jdu docist nez zas padnu do komatu...Stanicek uz neni pod svetylkem, vcera mi ho dali poprve pochovat a dneska jsme poprve prebalovali a krmili z lahvicky. Byl hodnouckej, ale je videt, jak je jeste moc unavenej...Musi dospat tech 5 tydnu...V patek by me mozna uz mohli k nemu zase prijmout.....
3. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
oldři ahojky taky už máma no to gratuluju, staník má žloutenku? my měli taky
3. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
radi zatím dobrý aleš ještě nebylo moc co zvládat, dneska nás pustili a jeli jsme k rodičům tak si hráli s Tomem, oběd uvařili a jak jsme dojeli domů Honzík spal a vzbudil se před chvíli takže uvidíme zítra co a jak. Tomík dneska viděl malého poprvé, do porodky jsme ho nechtěli tahat a zatím vypadá že se mu líbí, směje se na něj a chodí se na něj pořád dívat a chce ho hladit ale žárlení přijde
3. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
smar ty už to máš za pár, určitě to bude v poho, ty si zkušená matka
3. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj Bekul, jj mel zloutenku, svitili ho 3 dny.
3. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsme si zavedla tu tabletu clotrymazolu na tu mykozu a pěkně mě to pálí :confounded: :confounded: Doufám, že to přejde.... No a s tím palcem se uvidí zítra.

ahoj smar díky za všechny sms - nakonec jsme se dohodly, že sem budeme chodit dál :dizzy_face: budeš to ted mít asi doma těžký, ale zvládneš to - zatím je honzík hodnej vid:slight_smile: a kojíš plně? tomík si zvykne ale je jasný, že nějaký žárlení příjde...to je normální. tak to zvládi - ale ty nebudeš mít problém, jsi už zkušená mamča :dizzy_face:

oldri a kolik ted stanicek vazi? je to sikulka, ze papa z lahvicky a neboj vsechno brzy dozene :wink:

bekul malej je šmudlík nádhernej.... :sunglasses: dej mu za mě pusinku :sunglasses:
3. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
autor
ahoj veru kam chodíte na plavání? my chodit nebudeme ani nemůžeme kůli té ledvině :unamused:
3. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
Mili, malej uz ma 2040g (porodni byla 1980g, po porodu sel na 1900g), kazdy den pribira, ale to je i tema ifuzkama co dostal behem zloutenky. Rikali ze pokud se mi podari kojit, muze jeste i zhubnout.
Resim odsavacku, jakou pouzivate? Ctu dobre reference na babyvac...
3. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
oldri já mám avent isis...manuální.
3. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
mili taky tu budu chodit dál, dávám tady jen takové fotky co mi nevadí že někdo uvidí takže v tom problém není a Ip budu používat jen normální věci, pokud by to bylo něco osobnějšího nebo tak tak mám na všechny emeil nebo přes skype :slight_smile: :slight_smile:. Jojo plně kojím Honzík papá krásně a já měla už v neděli mlíčko, už jsme překonali i porodní váhu jak krásně přibírá, dostal pochvalu a dr. si z něj dneska dělala srandu že ho musí pustit domů když tak přibírá at jim nestrhá váhu, už má 2950 g :slight_smile:. Tomášek byl dneska hodný ale počítám že zítra to určitě přijde, až zjistí že se mu nemůžu věnovat jak chce, ted byl ještě celý zblblý z toho že mě od pátku neviděl tak se držel tatínka ale jak se zas upne na mě bude to sranda ale zvládnem to. Honzík je šikulka a budí se co 4hodiny na kojení, jen od 19-21 vyvádí protože ho trápí prdíky tak chodíme v klubíčku, masíruju a cvičím nožkama at může spinkat, dneska jsme nasadili kapky tak uvidíme zda budou zabírat. Ted už jdu spát protože už usnul, dneska se zklidnim brzo :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
autor
smar to je super, že tak krásně přibírá :wink: ty jo my měli 3kg ve 30tt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....jenže taky jsme se narodili 4kilový :sweat_smile: tak ti přeju hodně sil, budeš je potřebovat :wink: co manža? byl u porodu??
3. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Holky tak vás dočítám, vy jste zlaté, že mě gratulujete k pohybům, jenže já fakt nevím jestli to pohyby už jsou :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Mili, ted nosni odsavacku, zapomnela jsem to upresnit :grinning:
3. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
mili je to asi tím že jsem měla tak brzo mlíko :slight_smile:, vždyt on je sobota 4:44 a někdy v neděli kolem 5ráno jsem se nemohla dočkat jak se vzbudí at ho můžu nakojit. Mám dost mlíka, chci si koupit odsávačku protože to nemůžu vydržet jak mi to teče a jak mám plné prsa tak udělám zásoby do mražáku, ted to jen tak odstříkávám. Jo manža byl u porodu, porod popíšu zítra ted už jdu spát když mi oba spí
3. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.