• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
mili jo a ještě je to malý rychlík, za 15minut je nakojený :slight_smile: ale on fakt tahá šíleně, až se z toho zakuckává jak tahá a tahá
3. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj Oldri :slight_smile: je super že Staník tak krásně přibývá :slight_smile:
určitě ho budeš mít za chvilku u sebe :slight_smile: a ty jsi v pohodě?
3. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
oldri nosní odsávačka jedině babyvac2 - ta na vysavač - je naprosto špicová a odsaješ to rychle. :wink: doporučuju!! :wink:
3. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
smar to je super, my začínali na 40min..te djsme na 6-8, někdy má za 5 hotovo :wink:
3. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj holky MÁME DALŠÍ MIMINKO :slight_smile:

Ivanka psala že ji v 8 hodin praskla voda a jeli do nemocnice

Lucinka se narodila v 4: 07 má 3,4 kg a 50 cm a jsou obě v pořádku :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

poslala i fotečku, jak ji stáhnu tak ji hodím k sobě do albíčka :slight_smile:

tak Ivance moc gratuluju a přeji jim oběma hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:
4. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
Jé ofi, tak to jsi dneska posel výborných zpráv!!
Mám z Ivanky a Lucinky velkou radost ...tak jim přeju holkám hodně zdravíčka!!!!
4. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
jeee to je rychli preju ivance a Lucince hooodne zdravicka at pekne papa tesim se na fotecky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Oldři tak to hezky baští a bude to lepší, i nás svítili 3 dny
mili díky, 1 pusinka za tebe a 10 dala maminka, nemůžu si pomoct :grinning:
Ofi juuuu tak Ivik maminou huráááááááááááá, taky gratuluju a hlavně to zdravíčko přejem
4. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
To jsem prisla akorat :slight_smile:
Ivance moooooc gratuluju :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
bekul ahojky jak se mate :wink: my pekne pribirame akorad uz musimprikrmovat malimu moje mlicko uz nestaci tak davam 1 denne bebu :frowning2: :frowning2: je hodne hladovej :grinning: Honzulka je nadhernej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
je to super že to měla Ivanka tak rychle :slight_smile: jsem za ni moc ráda :slight_smile:

fotečku Lucinky mám u sebe v albíčku tak se mrkněte :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Jeee, velka gratulace k novemu miminku, tak se Ivanka dockala - bylo to rychle - super :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
ahoj goly - díky, koukám že si rodila dva týdny přede mnou, to víš doháním to, jsem trochu mimo obraz jak jsem byla mimo net, Maty je brouček, škoda že nemáš mlíčko no já jak přes den málo piju tak mám taky míň, vycucne pak obě prsa ale většinou jedno jen musím to hlídat, jak si to poznala že ho máš málo, vycucl a řval hlady nebo jak? nenalily se?? asi se ptám blbě ale zajímá mě to, každej chválí Bebu že je nejlepší a pak Nutroš, tak zvažuju co budem pak papat... kámoška má Bebu ale prej se po tom hůř kaká, jde to ztuha prej ale jinaki je nejkepší a nejuvíc podobná mateřskému mléku prej a cenově sem koukala že dobrý.. co myslíš?
4. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky,super, máme další miminko :slight_smile: Ivanko gratuluju a přejeme s Petříkem hodně zdravíčka :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
ahoj Lucinko, jak to jde s prckem?
4. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Jéé miminko, konečně se Ivanka dočkala.. Tak přeje hodně zdravíčka a jen samý úsměv na tváři :dizzy_face:

Já jsem teď dorazila od holičky, nechala jsem si udělat čokoládovo blonďatý melír a vypadá to super.. Bylo už na čase.. Terezka se rozčiluje v postýlce, tak si s ní jdu hrát.. Zatím paps
4. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Holky, moc vás zdravím a gratuluju Ivance k narození miminka!!! :dizzy_face:

Mám na vás dotaz, nemáte některá zkušenosti s tím epi-nem? Díky
4. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
jeeee gratulujem Ivanke hlavne mooooooooc zdravicka malinka nech robi le radost :grinning:

tak aj ja mam dobru spravu dnes som bola na kontrole vsetko je v poriadku Davidek je dole hlavickou a od zadecku po hlavicku meriame 32 cm vraj tabulkove miminko :wink:
4. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
reny: tak to ti závidím, já včera utratila 700 ale kéžby za nový účes či melír, bohužel u zubáka :frowning2:
taky si nechala říct, ale snad na jaře, sem to ostříhala na mikádo a teĎ TO ZAS NECHÁVÁM DORŮST NA DLOUHO
4. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
jééé dalši miminko, Ivance moc gratulujem a přejem Lucince hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile:
4. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
smar-ahoj vydis moje padagogicke sklony sa ukazali :grinning:
4. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
juu další miminko..velká gratulace...
4. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
jeee Lucinka je na světě :dizzy_face: Tak to moc gratulujeme!! :dizzy_face:
4. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
HOLKY; MY SE BUDEME STEHOVAT!
4. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
zdeni to je skvělééééé!! našli jste vyhodný byteček?? :dizzy_face:
4. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holky,
gratuluju Ivance a Lucince, že to obě takhle zvládly :slight_smile: , tak ať se jim jen daří, už se na ně těším :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
mili: joooo, 4+1, garaz, sklep, 100 m2, dobra cena a muzem zustat ve meste, kde bydlime, klidne misto a presto blizko centra, supeeeer
4. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
zdeni bomba... krásně vleké to se budete mít :slight_smile:) těšíme se na fotky
4. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
Jsem fakt happy, bude to sice pekna makacka, ale stoji to zato :slight_smile: Uz zitra dostaneme klice a muzeme zacit planovat a renovovat. Od 1.3. tam bydlime oficialne :dizzy_face: A Natalka bude mit konecne pokojicek - na tohle zarizovani se tesim nejvic. :dizzy_face: :grinning:
4. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
zdeni tak to je super...je to veliký, s garáží..to jste přesně chtěli viď :dizzy_face:
4. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.