• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
zdez super, taky se těším, až jednou budu Nikolce zařizovat pkojíček, ale asi ne v tomto bytě, to bychom museli spát v obýváku, no ale ani by mi to nevadilo.
Holky od kdy tak myslíte je dobré, aby děti měli svůj pokoj a i v něm spali, já mám představu tak od 1,5roku :unamused:

Jo a taky se chci zeptat, kdy dát dítě do sporťáku, sedět bude cca kolem 6-7 měs, tak snad kolem 8 už bychom mohli ne?
4. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holčičky :wink: .

Jééé Ivanka má miminko, no toje krása, Lucinka se narodila přesně v termínu že??
Já jsem taky dnes posel dobrých zpráv - jsem zpět od Dr., vše v pořádku, jen asi modřinka nebo oteklinka mrňavoučká za dělohou, prý zmizí. A Dr. říkal - vzhůru do snažení - nač čekat. prý jen ještě mám počkat 14 dní, až dostane zprávu z nemocnice, že by případně nařídil léčbu. Až to povím manžovi asi ho klepne pepka z jistých důvodů :grinning: .
4. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
ajkaaa, super, tak držím palce :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
ajii-zlaticko tak to som strasne rada tesim sa s tebou a dufam ze coskoro hlasis //
potrebujeme novu tehulku :grinning:
4. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
No jo, dobrých zpráv není nikdy dost. A největší radost mám, že mi řekl, že už můžu dělat úplně vše, i cvičit, plavat a tak. Já byla skoro pořád zavřená doma už od října. kromě toho , když jsem jela do školy nebo na zkoušky. Ale jinak jsem pěkný chcípáček, dnes jsem šla z města pěšky - asi 1km a jsem úplně na odpis - bolí mě holeně a svaly. A byla mi strašná zima, ikdyž jsem byla hodně navlečená.

Zdeničko tak to je bomba zpráva s tím bytem.
4. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
aji..no to mám radost, že je vše ok!!! :wink: tak doufám, že nám brzy přibyde nová těhulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Mony já nevím, nejdřív jsem se na to chtěla vyprdnout, a počkat po státnicích, já mám těch škol fakt moc a je toho hodně. A navíc v pondělí jdu do práce :angry: už. Ale Dr. mi říkal, ať to nedělám, že je tělíčko dobře připravený na těhu, a prý by to mělo jít hned. A byl hrozně rád, že jsem dostala ms za 28 dní od předešlé, a říkal, že se krássně srovnal cyklus a to je prý dobře.
4. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
A že je fajn, že ms přišla krásně pravidelně i po té operaci. Prý je to známka dobře připraveného těla. Tak teď nevím no. Docela mě nahlodal.
4. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Sima není to moc pozdě? Od 1,5 roku do pokojíčku? Tak ono je to indi vindy, ale rok si myslím, že postačí.
4. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
ajii-neviem no ja by som asi do toho isla mozno neskor by to mohlo byt horsie ja niesom dr a zasa sa vam to nemusi podarit napoprve
ja by som do toho urcite isla :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
simi my bychom chtěli toníka dát do svého pokojíka spinkat max. v 1 roce. a zařídíme mu to, až si tam bude hrát - to znamená tak okolo 2 let, možná dříve. zatím tam má pár obrázků a tak...pak mu tam uděláme klučičí království :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
simi: hodne lidi to dela, ze dava deti do pokojicku spat, kdyz uz dite spi celou noc. Kamaradka tam mela holcicku od pul roka. naucila ji spat tou metodou "kazde dite muze v noci spat" nebo jak se to v cestine jmenuje (znam jen nemeckou verzi) a od te doby tam v pohode spala. Kdyz nemusis krmit, tak je to v podstate bez problemu, myslim si.
4. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
aji - do tohooooo. at mame brzy dalsi miminko!!! Uz tu dlouho nebyla zadna nova tehulinka
4. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ajko : jéééé tak už se těším na další těhuli :slight_smile: moc držím palečky a budu se těšit až najdeš //

Zdeni : tak to je super že budete mít takový velký byteček :slight_smile: moc Vám to přeju a to zařizování bude skvělé :slight_smile: bude tě to moc bavit to mě taky bavilo :slight_smile:

Mona: super že už jste otočení :slight_smile:a Davidek je ukázkový :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
Ajka, jééééé, super, moc moc mám radost a běžte do toho v klídečku to zkuste, dodělávej školu a uvidíš, ono to obvykle přijde, když se to nejmíň hodí:slight_smile: jděte do toho!!!

Ivi, gratuluju k Lucince, měla jsi to dlouhé asi tak jak já, zdá se to krátká doba, ale pro ěm byla nekonečná:slight_smile: teda, tady se roztrhl pytel s mimčama :slight_smile: Tar, jak jsi na tom???

Zdeni,moc gratuluju k bytečku!

Jinak my nemáme pokojíček pro Jindříška, takže bude s náma a ani bych to jinak zatím nechtěla, chci ho mít pod dohledem, dokud nebude umět pořádně chodit a mluvit, aby za náma došel, kdyby něco...jsem asi přecitlivělá maminka:slight_smile: ale kamarádka dala malého do vlastního pokojíku asi ve 2 letech a on se tam sám bojí a doted - už chodí do 1. třídy tam jen usíná a pak se stěhuje do postele k nim, to bych nechtěla, chci ho tam dát, až bude schopný vydržet celou noc a nemít z toho stresy...holky, stejně je to hrozné, tady ty praktiky,učení a odnaučování, co, kdy a jak, neexistuje přesná doba a univerzální návod, kdy je to nejvhodnější, každé dítě je jiné a my to můžem dělat jen podle svého vlastního svědomí a s těma nejlepšíma úmyslama, ať už to děláme v jakémkoliv věku...děláme to s láskou a to je hlavní...

Zdeni a co je to za knížku? a jak se to dělá podle té knížky správně?
4. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
ajko dobré zprávy, jsem ráda :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
jdu na chvíli za vámi ale asi chvíli - Tom usíná ale Honzík sebou mele takže bude chtít papat

zdez gratulujem k bytečku, to je super

simi kdyby to šlo tak u nás byl ideální pokojík tak kolem toho 1 roku protože to jsme malého začli rušit, když jsem spát a povídáme si ruší ho to takže kvůli tomu spaní fakt od toho roku by byl ideální ale jako funkci dětského pokoje že si tam bude hrát tak možná od těch 2let? malý má 15měsíců a hraje si tam kde jsem já, chodí po celém bytě a hračky mu všude takže na hraní pokoj zbytečnost. My budem dělat pokoj v tom novém bytě v létě takže cca v 18měsících ale počítám že bude jen na spaní nebo že tam bude jak si budu hrát i já, jinak celý byt a obyvák
4. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
bekul asi malimu mlicko nestaci protoze vsechno vypije a pak jeste breci hlady jinak se snazim hodne pit piju i feniklovej caj na prdiky,taky musime cvicit vojtovku uz mu to pomaha mel povoleny brisko tak proto jinak uz se snazi pretacet na brisko takovej malej a jak se snazi :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Radu 2 roky je na spaní pozdě, proto má z toho doteď stres a není na to zvyklý. Ve 2 letech už má dítě rozvinutou smyslovou soustavu, leccos chápe a pamatuje. Kdežto malé mimčo ne.
4. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
4. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Luca meningitida je pěkná mrcha, u nás to měl kluk v 17 letech, a byl chudák, rok byl na dietě a pak měl pořád oslabenou imunitu a angíny, takže nakonec mu vyndali mandle. Teď je v poho. Očkování by mohlo pomoci.
4. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
jako preventivně před meningitidou
4. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
sima můj Tom šel do sportáku po 6měsíců protože řval že v tašce nic nevidí ale my měli vložnou tašku, když bylo hezky tak byl ve sporátku a jak škaredě nebo jsem věděla že bude skoro celou dobu spát tak jsme šli s taškou
4. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
Aji já vím, ale zas si říkám, aby toho nebylo moc, víš i ten pneumokok dáváme, tak nevím ,ale tohle mě rozhodilo. :pensive:
4. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
goly: já to cvičení moc neznám, musím se poptat dr. aby mi něco ukázala... to je fakt šikovnej, můj se teda jednou fakt otočil na bok a na jednou na jednom rameni byl už skoro na bříšku ale myslím že to byla haluz :grinning:
4. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Čau tak tady je to dnes samá dobrá zprááva :grinning: :dizzy_face:

Takže gratulace největší Ivči a Lucince :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: miminko to je kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zdez, to budete mít super větší prostor a víc místa :slight_smile:

Aji tobě taky gratuluji a doufám, že se do snažení pustíte hned...držím pěsti :dizzy_face:

Jak píšete o tom spaní dětí ve vlastním pokojíčku, tak je fakt, že něco do sebe to má, že si zvykne brzo...my třeba bydlíme ve 2+1 a myslím, že tak tři roky nejmíň tady ještě zůstaneme, takže to naše děťátko bude spávat s náma v pokoji...co se dá dělat... Ale zase známí se teď stěhovali do domu z bytu a syn snimi spával taky v pokoji a v domě má svůj pokojíček (má 5let) a říkali, že si zvykal cca tři noci...vždycky přišel k nim, tak ho zase odvedla, pohladila, počkala až usne a tak to dělala fakt několik nocí, až vydržel spinkat celou noc.
4. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Smar, zatím to je dobré, Honzík bude ještě hodně spinkat, ne?

GOl, teda, vy jste o 14 dní mladší a tak jste šikovní? tak to teda náš pecivál na bříšku předvádí jediné - cucá si ručičku:slight_smile::slight_smile: a hlavu zvedá jen večer, když ho mažu:slight_smile::slight_smile::slight_smile: o nějakém přetáčení vůbec nemůže být řeč:slight_smile:

Holky, tak teda už nekojím po 1,5, ale vydrží i 2 hodky, ale pak tak pije, že se zakuckává:slight_smile: a po kojení mi pořád ještě odpadává únavou a spí, někdy jen 5 minut, ted už půl hodky:slight_smile: je to náš spachtošek:slight_smile:ale už sebou mele, bude vstávat:slight_smile:

Holky, teda s tím pokojíčkem mě děsíte, já si nedovedu představit, že dám půlroční mimi do jiného pokoje...jsem asi citlivka, co?:slight_smile: no a navíc, my žádný pokojík nemáme...my jsme šli ale do vlastního pokojíku, když nám byly 4 roky a nějak jsme s tím problémy neměli, ale možná to bylo tím, že jsme byli 2. No ale stejně s tím asi nic nenadělám, pokojíček tady prostě nemáme a asi ještě dlouho mít nebudeme, takže s náma v ložnici bude spát ještě dlouho...
4. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
tak já teda mám malého u sebe (přiznám že často i v posteli :grinning: )a jelikož pokojík není vymalovaný a dodělaný celkově nábytkem vybavený atd. tak to ani nehrozí ale i tak bych tam prcka dala asi až kolem roku nejdřív...
4. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Simi já do sportáku půjdu už ted na jaře..zatím bude ležet..na léto až bude sedět koupím i golfy na cestování..ale taky polohovací..jinak si myslím samostatný pokoj až později..jsem docea pro aby dítě bylo s rodičema déle..nelíbí se mi když se mimčo narodí a oni ho hned šoupnou do jiného pokoje.. ted se nechci nikoho dotknout pokud to tak má...
4. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
za chvíli jedu na kafíčko za holkama z práce tak se na ně těším dost mi chybí :frowning2:

no my máme jeden pokoj nachystaný tedka tam bude komoda s věcmi a přebalovací pultík a pak uvidíme kdy tam mimčo dáme- asi záleží na situaci :slight_smile:
4. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.