• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Mili, děkuju za uklidnění, jsem přemýšlela, čím to může být.. A oni dětičky bojkotujou prsa, to jsou věci.. Jj, jsou pěkně vyčůraný.. :grinning: Tak snad se to už nebude opakovat.. To byl řev, to bylo strašný.. A hned ráno jsem od tchýně poslouchala, jak malinká plakala atd.. Už si nemůže pomalu kňournout, aby to hned nekomentovala.. :angry:
5. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Jo holky, tak to mi Jindříšek dělá taky, že řve u prsu,prostě to není vhodná doba, kdy chce papat, nabídnu tak 3x a když mi pořád dává najevo,že nee, tak to schovám, pochováme se, a čekám, dky si zas řekne.někdy ho bolí bříško a pro to nechce papat, on si pak řekne sám...

Jo holky koupete někdo v kyblíku? normálně se mi v něm Jindříšek postavil:slight_smile: asi jak je nadlehčovaný tou vodou,no byla jsme v šoku:slight_smile: ale už je nám malý a vanička už pomalu taky,ach jo, jsme zkrátka mooooc velicí:slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Radu to já jsem drsnější..když už fakt nemůžu a s prsem zlobí celý den tak ji vyhožuju nutrilonem a když se trošku nasosá a zase křik...tak prso hodím zpět do podprdy a říkám..no máš smůlu..už jsi dojedla :slight_smile:)) to vždy manžela pobaví... no samo jí za půl hodiny dám znovu :slight_smile: ale jako kázen musí být :slight_smile:)

Taro to mě mrzí že budeš tak dlouho čekat..ale třebas se to povede samo a císař nebude potřeba..

jo Radko..nám je vanička taky malá hihi..kolik Jindříšek měří??
5. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
saronka: i kdyby se mi porod rozjel, tak mě stejně vezmou na císaře, Mates je prostě moc velký na moji postavu...
5. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Sari, já tohle právě neznám, Terezka vždycky pěkně papala, tak mě to včera zaskočilo.. Ale pobavila jsi mě: Kázeň musí být.. :slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Reny ona už to na mě zkouší potvůrka..takže prostě ji vykládám že jako toto nejde..ale asi mi nějak nerozumí :grinning: no jinak ted 3 dny zkoušela křičet když jsem ji položila na deku nebo přebalovák že se chce jako nosit..přitom jsem ji nikdy nenosila..tak jsem ji pokaždý vrazila dudlík a zabavila cvičením nožiček u kterého se uplně směje nahlas a ted už je zase klid..ale fakt od 3. měsíce zkouší...ted už je to fakt i o výchově :slight_smile:)
5. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
holky, me Natalka bojkotovala uplne jako osobu :grinning: Kdykoliv jsem ji vzala, tak se rozplakala, kdyz lezela sama, tak ok. Byla jsem docela v soku...no a druhy den jsem to dostala :sweat_smile: jsou pekne chytre ty deticky.

Nam vanicka porad je, nevim, kolik merime, ale nosi porad dupajdy 56, bodycka 62. Ale uz se s nami koupala ve velke vane a to se ji mooooc libilo. 2x se mnou a 1x s manzou :dizzy_face:

dneska ma spaci den :sweat_smile: to uz dlouho nemela, vetsinou vyzaduje cely den pozornost, ale dnes spinka u nas v posteli, tak ji nechavam a uklizim a planuju stehovani.

Tery, chudacku, tchyne nad hlavou, to by me kleplo...at jsou vztahy, jake jsou, tohle je nebezpecne blizko :wink:
5. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky, psala jsem Ivance, tak vas mam moc pozdravovat. V pondeli ji asi pusti, tak se hned ozve. Tar budu na tebe moc myslet, oni doktori vedi co delaji. Asi bude cisar lepsi. Nas Arthurek mel jen 2940 g a byla jsem natrhla az na..., takze 4kg si vubec nedovedu predstavit.
Vcera jsme meli kontrolu, tak uz ma 53 cm a 3 kg. Tak ja zase mizim za tim mym kriklounem. Nekdy mu rikam pyrana, bo se mi k prsu hrozne drave prisava..
5. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
sary: pravdu mas :grinning: :grinning: taky uz se snazim vychovavat, ale asi z tech mych pokusu neni moc moudra...kdyz ma hysteraka, tak ji taky rikam, ze ted jako "schluss" a ze nema proc plakat, ale vetsinou to nezabere :grinning:
5. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
raada: kámoška koupe a malá ji v tom taky stojí, nožičkama se odrazí ale stojí díky podpoře rukou drží se okraje, kyblík se jí moc líbí :slight_smile:
tar: a tobě CS vadí?? kámoška rodila 4,6 kg a 2 h. ji šili pak tak do toho bych nešla.. byla šíleně potrhaná a léčila to 3 měsíce ani sednout nemohla
5. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Tar souhlas..kamarádku nechali rodit normálně 4.kilového Matese..a jako druhý porod a měla co dělat.. fakt jako hustý..nenastřihli jí takže potrhaná a malému je 1,5 a pořádně si nemůže sednout a má probémy při sexu a tak..
uvidíš bude to v pohodě..
5. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Beku jdi za pediatrem my máme na to mastičku na předpis, dává se max 2x denně a vždycky nám super zabere když je hodně špatný a taky nechávám větrat ...
5. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
šári zrovna ho jdu rozbalit, taky mě to napadlo a tu mastičku si asi seženu nevíš název co máte? myslím že se to samo nezahojí... já mám jen rybilku a bepanthen
5. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Beku je to IMAZOL, jinak jsem než jsem dostala toto používala klasický pudrový zásyp aviril a taky to pomáhalo..chce to jakoby socho když už je to mokvavý či tak..
5. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj holky,
reny mě vyvádí u prsa a většinou i u flašky, no říkám, že kdybych ji krmila na veřejnosti, tak na mě snad zavolají policii :sweat_smile: , jinak s tou depkou, myslím, že ten začátek s mimčem je fakt náročný a nějaké depky fakt jsou. Už se fakt těším na jaro a až Nikča ještě povyroste, budeme pořád venku :slight_smile: Teď je to naprd, venku šedivo, hnusně :angry:

jinak my koupeme každý den ve velké vaně, buď jsem tam s ní já nebo manžel a cachtáme se s ní, je potom unavená, takže usne bez problémů

S porodem, Nikča měla jen 2200g a nastřižená jsem byla taky a nevím, kolik jsem měla stehů, no ale tak 20min mě asi šili teda, tak nevím, jak bych rodila 4kg dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
5. únor 2010 ve 14:04 • maicky
šári tak mokvavé mi to ani nepřijde ještě to okuknu, mám pudr bebé kloratane nebo tak nějak z lékárny, ale používám masti, tak obojí asi těžko že, to chce jedno či druhé... imazol si píšu a uvidím co mi řekne dr. ale půjdu tam až v pondělí tak uvidíme co to za víkend zas udělá

sima, reny holky mě taky vyvádí někdy u prsa a trhá se, mlátí hlavičkou a vzteká se :grinning: ale v restauračce už sem kojila 3 x a lidi se ani neotáčeli tak pohoda hi hi
5. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
tak co mame nejake nove miminko?
5. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
tak jsem zpět od doktora :slight_smile:
monitor byl v pořádku srdíčko nám bilo o sto šest :slight_smile:
u doktora zatím taky vše v pořádku zatím se neotvírám a hlavička je prý poměrně nahoře tak je to dobré:slight_smile:

jen jsem tam seděla asi 2 hodiny :frowning2: uffff tedka mě všechno bolí
Sari ještě že jsi mě poradila tu vodu a něco k snědku :-ú bylo to moc fajn :slight_smile: jsi zlatíčko :slight_smile:

Tar: teda ty už to máš naplánované, ale nechají tě teda docela dlouho přenášet :frowning2: třeba se to rozjede normálně :slight_smile:
5. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
Beku masti jako rybylka jsou fajn jako prevence ale pokud je to červené tak se dává bud pudr..a nebo tamta mastička..ta mastička jakoby uschne..či jak to popsat a fatk stačí natřít a hned to má lepší..
jinak já už kojila hodněkrát v čekárně u doktora, nebo v restauracích a ve škole..a zatím naštěstí na veřejnosti vše ok :slight_smile:)
Ofi super, že je vše v pohodě.. no jo no..to záleží jak se to dobře natočí... jsem ráda, že se to hodilo..já tenkrát nevěděla ale naštěstí jsem měla sebou banán a to ji probralo :slight_smile:)
5. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Šári :slight_smile: :grinning: :grinning: díky

holky jak se tady bavíte o těch opruzeninách tak kamarádka je doktorka farmacie v lékárně a ta mě moc doporučila krém "SUDOCREM" je to krém na ty opruzeniny a je na bázi pudru nebo spíše asi aviril babe , ale je prý o moc lepší, tak kdyby Vám nic nezabíralo tak zkuste tento- jo a je docela levný :slight_smile:
5. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
ofi u nás sudocrem vůbec nezabírá, jak to má fakt červené od průjmu tak zabírá jedině imazol a to mi připomíná že už máme málo, musí se koupit
5. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
aha no ono to chce asi zkusit každému zabírá něco jiného já jsem to taky nezkoušela, takže nám to třeba taky nemusí pomáhat:slight_smile:

a jak ti je ? a co Honzík je hodný?
5. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
nam sudocrem teda pomáhá:slight_smile: každý je holt jiný:slight_smile:

my jsme byli na dlouhé procházce a vrátili se až ted, malý bude přespaný, tak uvidíme, jak usne. Jinak se rozhodl fakt papat po 3-4 hodinách i přes den, plní má přání, bobulka:slight_smile:to jsem se ani nezačala snažit:slight_smile: ale asi jsem mu to prso i já rvala, ted fakt čekám,kdy bude chtít moc:slight_smile:

Holky,jsem ráda, že vás tu mám, věříte??? :wink:
5. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
Radulko :slight_smile: to já jsem taky moc ráda že Vás tu mám :slight_smile:

přišli jsme z venku a je tam pěkný větr :frowning2:
5. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
ofi tak dobré zprávy super
šári tak já jdu do toho pudru nejprv asi, ten mám doma
5. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
Beku jj zkus..já ho měla taky doma takže jsem dávala ten a pak se ptala doktora a napsal mi ten Imazol.. jinak je toho určo hodně co zabírá..
5. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
nám sudocrem taky pomáhá :slight_smile: A když malá měla ze začátku velký problém s opruzením, tak nám dala doktorko umíchat svůj zázračný krém a opravdu zázračně pomohl. Možná taky záleží na plenách, ale taky má určitě každé mimčo jinak citlivou pokožku, tak jsou na to jinak náchylné

Dnes jsem tady s Nikčou sama, manžel je v hospodě, ale je hodná, nejdřív mě na hrací dece pozorovala, jak něco dělám a teď jsem ji dokonce dostala do postýlky, ale samo že protestovala, touhle dobou moc spát nechce.
Myslím, že tam vydrží jen chvíli, potom ji vykoupu, nakrmím a půjdeme spát obě. Jen doufám, že ji manžel v noci nevzbudí :angry:

raadi, taky jsem ráda, že to tady můžu s váma probrat a pokecat :wink:
5. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
Baruško Sárinka je kouzelná..moc vám to sluší..
Jo holky..jak dlouho si dáváte MD?
5. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
autor
Sari kde jsou fotky barushky? jinak já 3 roky
5. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.