• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
nemusíš spěchat, však já to v pc mám :wink:
4. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahoj holky, jsme doma,jdu spat, mam teplotu, pak se sem snad nekdy podivam, Jindrisek je uzasny, jen papa a spinka.
4. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
radi vítej doma :slight_smile: a ještě jednou gratulujem
4. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
Ahoj radi! To je moc fajn, že je tak hodňoučký. Odpočiň si, co to půjde
4. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
Ahoj Radusko to je fajn že jste už doma gratuluji k Jindříškovi ať Vám dělá jen radost a je zdravý :slight_smile:
Odpočívej a až budeš fit tak za námi přijd :slight_smile:
4. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
Radu pripojuju se ke gratulantum at ti klucik pekne roste :slight_smile: .
Ofi IP
4. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Dobré ránko kočky tak my jsme se rozhodli zajet do Olmika na dárky tak snad už ted něco koupíme :slight_smile: tak tu budu až večer :slight_smile:
Oldri IP
5. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky, no konečně doma, tak jsem se těšila.jak se nám mají těhulky a maminy a mimina?trošku jsem to proletěla očima a kdzž vidím, že \nikolka má v 7 týdnech váhu jak \Jindříšek tedka :slight_smile: jw to prostě valibuk, no :slight_smile: taky mi dal zabrat. ted dospávám spánkový deficit a snažím se ležet, když malý spinká. a snažím se vybalit a zorganizovat si to tu - jsem ráda, že jsem měla vše na svém místě a po příjeydu mohla hned přebalovat a tak...Jindříšek je naše sluníčko, spinká tK 2-3 hodky, pak je tak 2 hodkz vyhůru, kouká kolem, kojíme - asi 4x ya tu dobu, vždz u toho usne, pospí si, přebalíme, pokoukáme a zase kojíme-ale je spokojený. \Prdíkz nás trápilz jednu noc v porodnici, kdzž jsem dala na oběd sestřičkám malého a onz do něho anrvalz příkrm, protože se jim tam probudil a řval...no no coment:slight_smile: jinak amsírujeme bříško při každém přebalení a zatím dobré.

Porod podíšu časem, ted na to nemám energy:slight_smile: ale manžel bzl největší poklad, moc mi pomohl a i ted pomáhá, vaŘÍ, UKLÍYÍ, OBSKAKUJE MĚ, stará se O MALÉHO, chová, přebalaje, snaží se naučit ho převlékat, nejradši bY i kojil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak to jsou zprávy od nás a co vy, zdeni jak zvládáš???

Holky a dotaz - je možné, aby se mi malý v noci budil ( a knoural) kvůli tmě a když je rožlá lampička, spí celou noc a jen se napapká a spí dál?? mají to vaše miminka taky tak?
5. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahoj Radi! :slight_smile:
S ničím ti bohužel poradit neumím, ale jsem moc ráda, že jsi tak spokojená a moc ti přeju, aby to tak šlo i dál. Po kom je Jindřišek takovej budulínek? Ty takovej drobek? Hned jsem si říkala, jak jsem viděla jeho naducaný tvářičky. :slight_smile:
Úplně zírám, jak jsi doma (a nejen ty) těsně po porodu a hned mi připadáš jak profík (jakoby to nebylo tvoje první). Já si říkám, že budu úplně bezradná.
5. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
ahoj radi.
vitejte doma....jen pekne dospavej a odpocivej pokud to jen pujde.
Jirik to takhle taky mel, ze chtel spat pri rozsvicene lampicce. Byl zvykly z nemocnice, jak ho tam meli parkrat pres noc a porad tam sviti. Ono se to srovna.... :wink:
5. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
Ahoj Radu to je super,že už jste doma, že máš podporu v manželovi :slight_smile: Jinak takhle malé dětičky nerozlišují den a noc.. to až tak ve 3 týdnech.. Sofinka je zvyklá že doma večer kojíme po tmě..a taky se snažím na ní v noci nemluvit prostě nakojit, pohladit, pošeptat a šup znovu do postýlky.. a funguje to super, v noci ji položím a hned spí.tedy kromě dneší noci..to jsem měli dost akční..
5. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
Sari to mě zajímá - kojíš po tmě? Jako úplně? No já jsem se koukala právě né vyloženě po lampičce, ale po takovém hodně tlumeném světýlku, který se strčí do zásuvky. Ale nevím, jak moc to svítí. Nejradši bych to měla v pokoji a chtěla to mít jako takovou "bludičku" i při přebalování. Ale fakt netuším, jak moc na tu pokakanou prcinu musím vidět :sweat_smile: . Jak teda vlastně přebalujete, musíte mít rozsvíceno nebo jak? A co říkáte na tu bludičku do zásuvky?
5. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahoj holky, dik za rady, po tme jsem se pokousela kojit, ale nestrefim se zatim do pusinky, mame ted takz lampicu na zemi s tumenym svetlem a postupne chceme ubirat, nebo koupime tu bludicku. na prebalovani chodim do koupelky a tam mame regulovatelne svetlo, takze si pridal, jen kdyz je moc pokakany.jinak neutiram ubrouskama, ale plinkama a mame velikou spot5ebu. jeste ze jich mame tolik :grinning: \ jidrisek je totiy porad pokakany :sweat_smile:

Jinak \ivi, profesional, u nas je soming in, rodila jsem celou noc, maleho mi dovezli a starej se, yacal pak plakat, musela jsem neco delat, tak jsem ykusila kojit, cetla jsem toho o tom dost. pak do3li, ye ej viyita a mame si deti vyslect, tak jsem to musela udelat a naucila se to primo na malem :grinning: no a pak se pokakal a bzlo, musela jsem prebalit a bzl celz, tak i umyt, ten chvat na umyvani anstesti ukazovali v kurzu, tak jsem to zkusila, chudak, ale uz to umim. ukazali mi jen mereni teploty a koupani v den porodu, byla jsem mimo, pak uy jen chodili okoupejte si miminko, prijdeme vazit, no a tak jsem to zkusila :grinning: neboj, to jak priijde, tak to budes umet a brzo budes vedet, ze ted se tvari, ze chce papat, td je pokakany a ted ho trapi prdiky...je to zazrak, ale prijde to samo...
5. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
Ivi kojím při lehkém osvětlení z venku..jednu část žaluzek si nevytáhnu..je tam takové šero a přebaluju v noci tak že rozsvítím na chodbě a trochu světla si pustím do koupelky..
Radu neboj on si časem Jindříšek to prso najde.. :slight_smile:)to je super, že ho už ted trenuješ na tu tmu..aby se mu lépe pak zvykalo na den a noc.. já když je Sofinka hoodně pokaděná ji dávám pod kohoutek..přehodím si ji přes ruku a hotovo :slight_smile: má to ráda..
5. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
zvláštní, tohle říká každá mamina :slight_smile: ... no dokud nezažiju, neuvěřím.
Holky dnes jdeme s manželem na Poslední leč (zakončení myslivecké sezony), tak se dám trochu do kupy. Když to vyjde, možná mě tam i někdo vyfotí :wink: tak pa a mějte se mamulky, těhulky :slight_smile:
5. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
Sari díky za tip. No vypadá to, že ta bludička do zásuvky by teda taky nebyla špatná :wink:
5. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Raduš jsi šikulka že to v pohodě zvládáš :slight_smile: já si to zatím taky nedovedu představit, ale snad to zvládnu :slight_smile:
tak my jsme nakoupili docela dost věcí koupili jsme sadu povlečení + mantinel+ nebesa ještě musíme dokoupit tu tyčku na to
další povlečení ušijeme s mamkou snad se nám to povede :slight_smile:
tak jsme koupili matraci kokos pohanka za dobrou cenu a taky nějaké oblečení takže jsem docela spokojená :slight_smile: už základ všeho máme :slight_smile:
O světýlku do zásuvky taky uvažujeme a kamarádka říkala že je to velice dobré a je s tím moc spokojená.
taky se nám zalíbil kočárek ale na netu jsem se se o něm moc nedočetla je to firma JEDO a vypadá bezvadně a má strašně moc vychytávek :slight_smile: tak uvidíme jak se rozhodneme :slight_smile:
5. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
Radi, to je bezva, ze uz jsi doma a dokonce online :dizzy_face:

My zvladame, jen mame za sebou pernou noc, Natalku jsem kojila po pulhodinach snad tri hodiny a ona mela porad a porad hlad...nakonec jsem z toho uz byla vynervovana ja i ona, tak jsem ji dala prikrm. Dala si 30ml a byl klid, pak uz jsem v noci kojila normalne po trech hodinach... Nevim, jestli ji moje mliko nestaci, nebo jen nejak trucovala, je to ale lenoch, u jidla ji musim porad nejak postuchovat, aby pila :sweat_smile: Vcera ji konecne odpadla pupecni snura a budeme moct koupat - zitra pod dohledem PA zaciname :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
čus kočky,

Radu vítám vás doma :wink: , jsi šikulka, že to tak pěkně zvládáš. Odpočívej, dokud má manža dovču a je doma.
Smar pošlu IP, ohledně toho testeru.

Ofi kočárek Jedo? to jsem snad nikdy neslyšela, pak ho dej do alba, kouknu se.

Zdeni, každý má někdy svoje dny, i ti vaši cipískové, tak zas bude líp a Natálinka hodňoučká.
5. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Zdeni, ještě máš u sebe maminku?
5. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ivi ten zelený domeček je nádherný.
Smar, máš to tam.
5. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj Ajkaa, jakpak to jde?

Ofi, to jsem rada, ze jste dobre pokoupili, my jsme dnes take objednavali lozni soupravicku, kapsar a zavinovacku :wink:
5. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
Oldri jo jo uzili jsme si to :slight_smile: IP

Zdeni : a je to dobré kojit tak často za sebou ? nemíchá se jí tam to mlíčko ?
5. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
Aji dala jsem fotky kočárku do mé alba tak se mrkni - na stránkách mají jen jiné verze podvozku :frowning2:
5. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ofi, no asi neni, ale kdyz ti mimco place a porad si strka ruce do pusinky a ty vidis, ze ma hlad, tak se tim moc nezabyvas :sweat_smile: Obavam se, ze ji mlicko nestaci, jak je malinka, tak asi potrebuje vic, nez ja zatim produkuju - zatim totiz ani nepribira, je porad na porodni vaze. no dnes prijde PA, budeme koupat, tak mi ji i prevazi a zeptam se, co mame delat. Zatim to je tak, ze v noci jednou prikrmuju, jinak se snazime si vystacit s mym mlikem...
6. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Zdeni to je jasne hlavne ze je mala potom spokojena. A neplace :slight_smile: tak uvidíš co ti řekne odpoledne PA třeba ti nějak poradí :slight_smile: a měli jsi nakoupený ten příkrm před porodem nebo jsi ho ted kupovala ? co máte v plánu dneska ?
tady je nějak mrtvo :frowning2:
6. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
zdez-mala je taaaaaaaak milenoucka :grinning:
o :grinning: fi-dobre ranko :wink:
6. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
Moni dobré ránko :slight_smile: co máte dneska v plánu ? a jaké je u Vás počasí ?
6. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
ofi-tak zahodinku ideme s mojim sa pozriet do nemocnice kde budem rodit maju kazdu nedelu otvaracie hodiny a mozme si to tam poprezerat :slight_smile: a ty co budes dnes robit a varit?
6. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
tak to jdi určitě zvědavá jaké to tam je :slight_smile: pak musíš povykládat
no my se tam taky někdy chystáme máme otevřeno každou středu.
Tedka budu vařit masovou roládu a brambory :slight_smile: a taky chci udělat kiwi řezy a odpoledne chceme zkusit nafotit pár foteček bříška a zkusit složit postýlku, kterou jsme v týdnu koupili :slight_smile: no jinak pohodička a odpočinek před pracovním dnem :frowning2:
6. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.