• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Tady..http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=581124&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
já zvažuju si vzít jen na 2 roky..
5. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
Ahojky holky, tak dnes nás pustili domů, fotečky jsem vložila do alba tak koukněte.
Malá je zlatíčko. Snad se nám teď upraví doby kojení. Tatínek je hrozně pyšný. Až budu mít více času popíšu porod.

Zdeni, gratuluji k bytečku.

Ivance gratuluji k Lucince, je super, že se dočkala :slight_smile:

Aji gratuluji ke kontrole. Je fajn, že se můžete začít snažit :slight_smile:
5. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
Barusko to je super že už jsi doma :slight_smile: jsi šikulka že jsi to tak zvládla :slight_smile: malá je krásná princeznička a moc Vám to všem sluší :slight_smile:
až budeš mít víc času tak se budu těšit na vykládání :slight_smile: dobře se vyspi teda vy obě :slight_smile:
5. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
baruško malá je tak krásná a ty vaše fotky jsou krásný, hlavně ta jak jste tam všichni tři
5. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz
sárinka vypadá na těch fotkách i podle váhy jako Nikolka ve 2 měs, hrůza jak byla Nikolka malá, jsem ráda, že to máme za sebou :pensive:
Tak Nikolka zabrala a zrovna je nenajedená a nevykoupaná, ach jo asi ji vzbudím, protože určitě jen co bych si lehla, tak by se probudila :frowning2:
5. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz
autor
dobré ranko - barushko, to vás pustili brzy, to je fajn!! kolikáty den vlastně?? na popis porodu jsme zvědavá. jinak sárinka je teda fakt nádherná a ta společná fotka, co máš v albíčku....uplně mě to dojalo :dizzy_face: tak buďtě šťastní :dizzy_face:
6. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: dneska se mi nechce vůbec nic dělat :slight_smile: tak aspon jdu vařit budu dělat krůtí závitky a nebo roládu ještě se musím rozhodnout :slight_smile:

tak snad je vám všem s mimískama dobře a snad jste měli všichni klidnou noc :slight_smile:
6. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky, já měla noc na prdinec, zas mě tak bolely noho, vzbudila mě bolest jendé a měla jsem ju úplně studenou :confused: trochu jsem se toho lekla, tak jsem zacvičila, vypila jsem si magnesium a bylo to trošku lepší, ale stejně je dnes cítím, tak jsem tady zkusila vzorek od elasti-q na bolavé nohy co jsem dostaly v kurz a příjemně to chladí...
...trošku jsem poklidila, oběd jsem si vzala včera u tchýně, takže veget...jo a už mám doma mamku se ségrou z Turecka, tak úleva :slight_smile:

Baru malá je hezounka a je to hrozně moc podobná :dizzy_face:
6. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
pozor..další miminko na světě..psala mi Tara..včer odpol. kontrakce, malý Matěj se narodil ve 20:44 císařským řezem a míry 50cm a 3540g takže jsi strašili zbytečně že bude mít 4kilového cvalíka :slight_smile:) a jsou oba dva v pořádku :slight_smile:))
6. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
autor
jeee tak matýsek už je taky na světě :dizzy_face: :dizzy_face: tak to měla stejný jako já...taky už jsme nedošli na kontrolu a chytly mě kontra :frowning2: chudák...to bude mít bolestivý...protože pak bolí břicho nejenom po operaci, ale mě oleloo i po těch kontra :frowning2: a taky s ejí sekli o půl kila...no hlavně že to má za sebou a jsou ok :dizzy_face:
6. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
Jééé takto je super že nemusela čekat až do středy :slight_smile: moc moc gratuluju :slight_smile: a hlavně štěstíčka a zdravíčka :slight_smile:

no a ted jsem na řadě já :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: úááááááááá
6. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
Ahoj kočky :wink: .

Tarase a Barunce moc gratuluji k maličkým uzlíčkům, to je nádhera.
Tak teď se tady roztrhl s miminky opravdu pytel :slight_smile: .
No Ofi pravda, jsi na řadě, ale máš ještě měsíc čas.

My byli včera na tom maškarním, to byla prča neskutečná :grinning: . Pár fotek je na face :grinning: .
6. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
ohoj holky,
Baru ta je kouzelná...:sweat_smile:
jinak nám se ten zadeček hned zlepšil pudr zabírá...
6. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
Jééééé tak to Tare moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty miminka tady teď jen letí :grinning: ale rodila císařem jen z důvodu váhy že?? Tak to je škoda, že se teda takhle sekli :pensive: přece jen je císař velký zásah...
6. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
Joooo a holky mám dotaz :slight_smile: prosím vás, jak j to s týdnama v téhotenství jsem už pochopila, ale může mě někdo vysvětlit ty měsíce?? No já jen, že mě včera došlo na meil z rodiny.cz - poslední den 4.měsíce je tady... Ve 20 týdnu?? Já byla přesvědčená, že jak ukončím 21tt, tak končím 5 měsíc.. Takže když se mě teda někdo zeptá v kterém jse měsíci, tak co mám říct?? :slight_smile: díky
6. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
Tar taky gratulace...
ajkaa: jdu se kouknout na fb
6. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
vložila jsem nějaké fotečky Honzíčka :slight_smile: :slight_smile:, oba už mi spinkají tak si asi půjdu lehnout k televizi spát se mi ještě nechce spali jsme odpoledne všichni skoro 4hodiny,Tom je ted nějaký uspaný
6. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
smar: Honzíček je klrásnej, ten pruhovaný kulíšek je skvělěj :sweat_smile:
6. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
bekul dík, koukala jsem na fotky tvého Honzíčka a taky je to fešák, asi jsou Honzíci fešáci a v porodnici mi jeden dr. a jedna sestra říkala že Honzíci jsou klidní :slight_smile: u nás to zatím platí až na dnešek, to skoro nespí a furt chce být nalepený na prsu ale jinak je fakt zlato a vůbec o něm nevím, stíhám při klucích i odpočívat - včera i dneska jsme spali před 3hodinky
6. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Barunko, ta vaše společná fotka, ten pyšný výraz tatínka, dojemné, fakt,mějte se moooc rádi, fakt z vás ta láska uplně čiší...
Tar, gtratuluju moooooc. Dnes jsme u nás na Masopustu potkala Marku a řešili jsme tě a vidíš, ty už máš mimuško. Mimochodem Marku má krásnučké bříško a Šimonek byl krásný cowboy:slight_smile:

Holky rodil tady někdo přirozené většího obříka než já?(3740g)???? :grinning: asi ne, co? :grinning:

Smar, Honzíček je krásnučký.

Tak a ted je teda na řadě Ofi, Marku a pak Ivanau, co? zapomněla jsemna někoho??? teda, většina z nás už jsme maminky:slight_smile:holky hodím do albíčka fotky z dnešního masopustu, mrkněte, v čem jsme vozili nae mládě:slight_smile:
6. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
barunko moc gratulu jsem ráda že to máš konečně za sebou a můžeš se radovat z princezny a ta společná fotka je fakt krása, jak někde do časopisu :slight_smile:

holky mám tu nějaké kupony do DM co nevyužiju, kdyby někdo měl zájem pošlu seznam co nevyužijem,je zas škoda to vyhodit
6. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
smar to si dobrá ale já mám doma taky zlatíčko.. teď hodinu jen tak koukal a ani nemrčel a už zase hezky spinká, Honzíčci jsou nejlepší :sweat_smile:
raada: asi jen ty, pěknej macek na porod
koukám na film pa pa
6. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Smar a co říká Tomík na brášku? Je hodný, nežárlí??
6. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Tak fotka z masopustu je u mě v albíčku. Jindříšek měl fáro:slight_smile:
6. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
bekul ono je to tím že mám manžu doma tak se o Toma stará dost on-nachystá mu jídlo nebo pití, přebalí ho, ven spolu jdou takže to mi hodně pomáhá, ten pravý záhul přijde až půjde do práce a upřímně už ted se toho bojím jak to s nimi zvládnu sama, jak na potvoru to vychází tak že se v noci budí na mlíko stejně, přes den jí taky stejně takže to bue zajímavé

aji Tomík trošku žárlí-jak vidí že kojím nebo ho mám v náručí tak se chce mazlit ale ví že se mnou to nejde tak je pořád nalepený na tatínka, co jsem doma z porodnice dost se na něj upnul ale Honzík se mu líbí-pořád ho hladí po hlavičce a usmívá se na něj, jak Honzík zapláče tak se hned žene ke košíku nebo postýlce a mává na mě že tam mám jít. jen co jsem doma z porodnice tak se zas zhoršil ve spaní a usínání je problém a v noci se dost budí, podle mě je tohle reakce na tu změnu (včera se vzbudil ve 23 a do 3 nespal)
6. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Radu já jí viděla :o), ten kočárek je super. Ale nemusela jsi být u něj nějak moc ohnutá? Nebo to bylo jen pro foto?
6. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ajka, vozil ho synovec, já bych ho neuvezla:slight_smile:
6. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
Smar to jo, asi má stresík. Snad se to brzo spraví. No až s nimi budeš sama, tak jak píšeš bude to záhul, ale ty to zvládneš na jedničku, neboj :wink: .
6. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Radu jak to, že bys ho neuvezla?
6. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
Radu já nejdřív viděla tu fotku a říkám, ježiš co to má ta Radka na hlavě, no tak asi se to u nich nosí, možná tam mají velkou zimu. a pak jsem viděla ten kočárek a bylo mi jasný, že to je nějaká akce :grinning: .
6. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.