• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
aji já vím že má asi stresík a chápu to, my dítě chtěli a věděli jsme co čekat on se chudák nemohl rozhodnout, prostě v tom je a musí plavat ale je to šikulka a zvládnem to, nějak se sehrajem :slight_smile:, my zatím spíš řešíme jak je koupat oba at to co nejvíc vyhovuje, bud jeden řve nebo jsou po jídle nebo spí apod. takže zatím hledáme systém co a jak. No a manža taky žárlí, je na zabití a člověk by řekl že bude mít rozum že když už je to druhé dítě bude chápat že se mu musím věnovat a že pro Toma je to taky změna tak že mu se taky budu snažit věnovat

jo a musím pochválit Tomáška, dneska stál chvíli sám úplně bez držení :slight_smile:, jinak šíleně řádí a snaží se už všude vylézt, zatím leze na ten svůj hrací stoleček a s chodítkem lítá jak drak až se bojím že si ublíží, dokonce si ho zvládne ve stoje přenést i přes práh

radi super fotečka, to měl Jindřišek fáro :slight_smile:

ještě jsem zapoměla pogratulovat tar k Matýskovi :slight_smile: a aji tobě k tomu že se už můžeta začít snažit, já to tu jen tak prolítávám očima, celé to nemám čas číst tak mi možná něco uteklo
6. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
:dizzy_face: Jee, tady je novych miminek. Vsem maminkam a mimiskum moooc gratuluji. Hodne zdravicka vsem!!!

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Ajka neuvezla bych to,protože byl moc malý a já jsme velká:slight_smile: vezl to malý 10-tiletý synovec:slight_smile:

Holky, mi se dnes teda vůbec nechce spát.Jindříšek usnul tak nějak sám a neunavil nás, manžel šel do sklepa kutit a já si jdu asi číst.Jinak manža mě trošku štve, pořád chodí do sklepa tam si něco kutit ze dřeva a dělá to tak, že je max. ochotný chodit vynšet koš a nebo nosit prádlo do prádelny a pak je tam třeba hodinu,slyšm ho jak vrtá až nahoru a on si mylsí, že je nenápadný:slight_smile::slight_smile:
6. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
ahojka holky, tak jsem uložila synátora :slight_smile: a mám chvilku.
Chtěla jsem hlavně kuknout na Taras a vidím,že už má taky Matýska u sebe :dizzy_face: ...super a moc gratuluju!!!a teda žádný macíček, 3,5kg úplně normální váha...takže zbytečně tě doplašili :confused: .
Raduš jsem moc ráda, že jsem vás konečeně viděla...Jindřišek je moc hezkounký bobánek :dizzy_face: ...šla z tebe cítit spokojenost a štěstí...tak to má být :wink: . Škoda, že jsem vás nestihla ještě dřív s tou superkárou :grinning: :grinning: :wink: ....bomba!
6. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
Tak jsem vás teď trochu dočetla...a musím přivítat holky z porodky :dizzy_face: Smardi a Barušku.. hned jsem kukla na foto těch vašich zlatíček :dizzy_face: ...ještě jednou přejem,ať vám dělají jen radost.
A po dlouhé době taky vítám Bekul :dizzy_face: ...teda tebe jsem tu tááááák dlouho nečetla.
6. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
jeeeeee gratulujem dalsie miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
radi-jo zapomnela si na mna aj ja som este pred porodom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 23:13  • Odpověz
Radu nene já jen 3240 a i tak jsem si říkala jak to mohlo projít hihi :slight_smile:)
Kdo je ted na řadě s mismískem??
7. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
DObré ránko :slight_smile:
tedka jsem na řadě jááááá :slight_smile: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
7. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
7. únor 2010 v 09:50 • nachala
tar gratuluju :slight_smile:
7. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
Mili chtěla jsem se zeptat, máš už pro Toníka postýlku dole..jako ten rošt?? kdy se dává dolů? když už si děti sedají??
Jo co je vůbec s Verčou?? dlouho jsem o ní neslyšela??
7. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
ahojky co je nového?
smar: no a jak dlouho stehbou manža bude ještě doma? Snad to nějak zvládneš a nikdo jiný nepomůže?? někdo z rodiny třebas, kamarádka atd. že by vzala malého ven ať máš trochu úlevu třeba..
u nás byla noc :frowning2: malej jedl každou hodinu a půl už sem se bála že nemám už mlíko ale dopol. se to zas srovnalo a pohoda navíc měl hodinovou škytavku chudák tak sem poprvé uvařila fenyklový dětský čajík a cucal hezky, jen chvilku a hned tuhej.. krásně teď odpol. prdí tak to už je asi z toho čajíku
7. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
autor
sari ještě nemám, na spaní ne e, ale na hraní už aspon zvedáme tu bočnici...a nenechávám ho v postýlce samotného. přitahuje s za ty šprušle, tak aby se někde nepřekulil nebo něco...Až si tačne stoupat nebo sám sedat, tak dáme rošt na obou postýlkách o patro níž :wink: sari jak jsme dopadli na té rehabce?? nebo tam jdete až v pondělí?
7. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
marku, moni, jéé já už o vás tak dlouho nevím... :sweat_smile:
7. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
Mili dostaly jsem velkou pochvalu prý za 14 dní takový skok je hodně dobré..další ko až za 14 dní není potřeba to hlídat.. ale jak dlouho tam budeme chodit nevím.. jinak to modrání..asi prý moc křičela a nedýchala... máme cvičit ten cvik dál..
já si říkala, že bych dala dolů až začne lézt..protože to se fakt už může snažit chytnout a tak.. nevím.... jo a co příkrmy.. dáváš kašičku nebo mrkvičku a tak?? jak mu to chutná??

jo jinak holky..jak zvažuju to RD na 2 roky..tak mě trochu vyděsilo že už ke konci roku bychom se mohli pomalu snažit o druhé :slight_smile:) no 2 roky rozdíl bych docela brala..mín ne.. Smar máš můj velký obdiv..to bych nedala.. určitě to zvládneš na jedničku
7. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
sari já dala postýlku níž jak si Tom začal sedat ale úplně dolů jsem ji dala až se začal stavět

bekul u nás byla stejná noc-jedl co 2hodiny a celý den je to to samé, je jak hodinky přesně co 2hodiny a fakt saje a nedudlá tak doufám že se to zas srovná a vrátím se k co 4hodiny. Jo rodiče pomůžou-moji ale oba pracují ale o víkendu pomáhají, včera měli Tomáška u sebe na celý den a zítra taky dojedou

manža má zatím paragraf do příštího pátku a pak se uvidí jestli půjde do práce nebo už bude doma, máme zjištěné že si pak ještě může vzít jeden paragraf-má nárok na 9dní (placených) a pak na den do práce a tím mu vznikne nárok na dalších 9dní nebo dovolenou ještě uvidíme

sari nevím jestli na jedničku, zatím se to dá díky tomu že fakt je ten manža doma a pomáhá, ale až s nimi budu sama bude hůř-zítra s nimi budu poprvé sama asi na 2hodiny, manža jede vyřídit rodný list

jinak Honzík už je na dudlíčku, pořád si cucal prstíčky tak jsem mu dala dudlík a je spokojený a museli jsme se smát jak jsem mu ho poprvé dala tak Tom se mu ho snažil vytáhnout ale ted už v pohodě už ví že patří Honzíkovi do pusinky a dneska jak jsem ho přebalovala tak plakal tak ho vjzal ze stolu a dával mi ho at mu ho dám, stejně jak když pláče hned se žene ke košíku a k postýlce. Musím říct že jsem se reakce Toma hodně bála ale zatím dobrý, je šikovný a ted si hraje i sám když mám Honzíka nebo sedí vedle mě jak kojím a hladí ho, nesnaží se mu ublížit nebo tak, velká změna je fakt jen v tom jeho spaní to je od návratu z porodnice hrozné
7. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
Psala Oldřiška že Staník krásně papká - zatím teda jen z flašky -a už má 2300 gramů :slight_smile: tak uvidíme kdy je oba pustí moc Vás všechny pozdravuje :slight_smile:

jdeme si dát horkou vanu :slight_smile:
7. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
smar jsi fakt šikovná, i manža, jak to zvládáte a Tomášek vůbc ten je prostě zlatíčko, že je hodný a o brášku se tak stará...je to uplně dojemné :wink: spaní se snad zlepší..doufej. a jak honzík v noci??

sari to je fajn, že to máte dobré, to mám fakt radost :dizzy_face: bud ráda, že vás hlídají, za to to stojí :wink: jinak příkrmy dáváme už týden zeleninku - nejdříve mrkev, pak brokolice, cuketa a kombinuju různě s bramborou...v týdnu zkusíme dýni a ještě špenát. no a různě to kombinuju :wink: toníkovi chutná mooooooc, je to jedlík :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
mili normálně mi Honzík usíná kolem 21 a na kojo se budí v 1 a v 5 ale dneska v noci se budil co 2hodiny a přes den chtěl taky tak takže uvidíme co a jak ale ted mi zas spal 4hodiny tak snad bude dnešní noc zase dobrá uvidíme :slight_smile:, ale jen si říkám že nechápu z čeho jsem byla tak utahaná když jsem měla jen Tomáška :grinning: :grinning: :grinning: i když je fakt že on i Honzík jsou úplně jiní Tomášek byl uplakánek co nechtěl spinkat, trápilo ho bříško, nesnášel oblečení a Honzík je v pohodě a skoro nepláče, bříško až na jeden den v porodnici dobrý, převlékaní a přebalování prospí nebo u toho dokáže usnout
7. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
smar tak to je fajn, že je honzík hodný :wink:
7. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
smar, nechci tě strašit, ale bude hůr,jindrula taky u oblékání spal nebo byl klidný - asi mšsíc:slight_smile: no ale ted už je to zas v pohodě, jen když jdeme ven tak už ho to někdy nebaví:slight_smile:

mona, jejda promin, na tebe jsem zapomněla, no vidíš:slight_smile:jsem to já sklerotik:slight_smile:

my dnes vstávali poprve extra brzo už v 6:45 jindříšek spustil hrozný křik a svíjel se,pak se mi 2X hodně poblinkal,m přitom papal před 2 hodinama...ted jsem ho nakojila,ale u toho taky řval a ted dřímá u mě v náručí,tak jsem zvědavá,co bude :frowning2:
8. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
smar, ale honzík může být hodný pořád, moooc bych ti to přála. jinak jindříšek jedlpřed den po hodce a půl do 2 měsíců,tedka hledá nový systém,2 dny jedl co 3 hodky a v noci vydržel 6 hodin, včera zas jedl víc a v noci co 3 hodky, takže čekám, co se z toho vyvrbí:slight_smile:

Sari,já taky chtěla na 2 ale zvedli tu hranici a z učitelského platu... :grinning: no ale stejně mi to ted příjde šíleně brzo, takže pujdu na 3 a pak chci taky druhé mimi,na mateřské se mi líbí:slight_smile:
8. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
radi, ahoj, ja to musim zaklepat, ale Natalie se mi ted budi uz jen jednou za noc - kolem 5. kojime a pak se spinka zas dal :dizzy_face: dnes v noci pila fakt malo, tak malo, ze jsem mela rano v posteli mlecnou potopu :grinning:
8. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Zdeni, to se mi stává často, když malý pije jinak, než je mé tělo zvyklé:slight_smile:
Já ted žehlím a po dlouhé době mám Jindříška v šátku, aby dospal ten brzský budíček:slight_smile:
Zdeni, už se ti Naty natahuje za hračkou nebo ji bere do ruky? jindříšek zatím pořád jen čučí a směje se, ale vůbec nemá potřebu věci brát do ruky.
8. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
radi, Natalka to obcas udela, ale rekla bych ze nahodne. Ale prijde mi, ze by obcas uz chtela po necem sahnout, ale nevi jak...to otvira pusinku a vztahuje rucicky, mava s nima smerem ke hracce...ale nedokaze ji jeste vzit
8. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
jindříšek má občas problém dostat ručičku do pusinky, civí na tu ruku a ona ne a ne poslechnout, on otvírá pusinku a zvedá hlavičku k ručičce a ručička nic:slight_smile::slight_smile:
8. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
:grinning: jsou kouzelne ty nase deticky :slight_smile: Ja prave vybiram dekorace Natalce do pokojicku, houpu ji nohou v lehatku a ta kouka na hracky a pekne se kreni :dizzy_face:
8. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile: venku je pěkná zima měla jsem nějakou závadu na autě tak jsem to jeli spravit, ale jak na potvoru to přestalo dělat než jsme dojeli do servisu :frowning2: :frowning2: no takže musíme počkat až to zase bude dělat :slight_smile: hrrrrrr

je to super jak jsou vaše dítka šiková :slight_smile: už jsem zvědavá na to naše :slight_smile:

Zdeni a jaké je u Vás počasí taky je tam taková zima?
8. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
autor
ahoj holky, tady je taky pěná kosa:( dneska jdeme s toníkem na druhou hexu a na půlroční prohlídku..tak pak napíšu, kolik už měříme a vážíme:slight_smile:

simi - kouzelné fotečky, malá je taková rozumná na nich :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
ahojte zlaticka moje
tak ja sa po pracovnom vikende hlasim rano som sa zobudila a uz pracovala trosku sme tu robily uklidy a premesiestnovali vsade skrine no hruuuuuuuuza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
raadi-nevadiiii ja to chapu :grinning:
8. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.