• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
u nas je teplo, vse taje, vcera bylo jak na jare, teplo a slunicko :dizzy_face:
8. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
ahojda. Holky, trochu vas zanedbavam,...ale nestiham. :unamused:
terezka mela pres vikend zvysenku...vcera byla dobra, chtela jsem ji dnes pustit do skolky, ale rano si stezovala na bolest hlavy + rucicek a nozicek. tak jsme jeli k dr....zatim ji nic neni a bud to zdola a nebo se rozjede viroza. takze ma byt doma...ach jooo.
Jiricek dostal dve vakciny hexu + synflorix. ted spinka, byl pekne mrzuty. A vazi 6kg a meri 61cm. Je to obrik... :sweat_smile:
8. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Mili a vaříš nebo zatím skleničkuješ..já jsem si říkala že nedříve budu skelničkovat a pak vařit.. jo a jakou používáš lžičku uplně obyč umělohmotou nebo speciální??

jinak holky..dneska Sofinka spala 8,5 hodiny v noci..náš rekord.. škoda že jsem se do půlnoci učila na zkoušku tak jsem to moc nevyužila :slight_smile:)

SImi fotečky máš krásný..Nikolka je už pěkně udělaná žádný malý uzlíček..už to jsou velké ženské :slight_smile:)
8. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
čauvec kočky :wink:

Radu a na kolik zvedli tu hranici?? Se ti nevyplatí jít na 2 roky??
Sima fotečky jsou kouzelný :wink: .
Smar to je fajn, že je Honzík hodný, a i Tomík, že je takový rozumný. Jen tak dál :slight_smile: .
8. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
Ahoj ajko :slight_smile:
už jsi šla do práce nebo se mě to už plete??
8. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Sima, Nikolka je krásná a opravdu už všecičko dohnala!!!

Holky já si poprve objednala na internetu ze sekáče oblečky a jsem nadšená, za 800 mám 12 ks krásných mikin,rifliček a manžestráků, jako nových,fakt, všechno značkové...bodíčka a overálky jsem nakoupila v tescu a zas máme v čem chodit:slight_smile: doporučuju:slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
autor
sluni tak yjdeme dnes na hexu, tak jsem na toníka zvědavá... a terezka je zase nemocná? chudák :cry: to j epořád dokola, co... :pensive:

sari já začala skleničkama - je to fakt lepší, než se ze začátku patlat s takovou troškou - navíc to nikdy nerozmixuješ do tak hladké kaše, jak má první lžička být. Doporučuju Hami - mají velký sortiment a obsah skleniček fakt hlídaný. Hipp má trochu vyšší obsah sodíku, ale taky ho mám doma. Ale víc se mi zamlouvá Hami :wink: Jinak to kombinuju - někdy dám jenom skleničku, někdy třeba brokolici ze skla + domácí brambora.. Včera měl jenom domácí (mrkev+cuketa+brambora) - vařím an páře. Ale evidentně mu líp chutnají Hami :sweat_smile: taže se s tím nehodlám nějak extra patlat - prostě to budu kombinovat, tak jak jsem měla doposavad v úmyslu. Tak půl na půl :wink: sari a na jako jdeš zkoušku? z čeho?
8. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
raada tak to je fakt super kup, za 800 tohle všechno??? Jinak já pyžamka a bodyčka nakuuju jedině v Tescu, ještě pár tričkek. A kde jsi nakoupila přes net?
8. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Radu, to je super koupě :wink: .
Ofi jojo, už jsem byla dnes v práci - jen se kouknout a podepsat novou smlouvu :confounded: , nic moc. Pracovat budu až od středy.
8. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
jo sari a lžičku mám z dm umělohmotnou, mám jich hodně..různé barvy
8. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
Ja mam lzicky od Nuku, ktere se barevne zbarvi, kdyz je jidlo jeste moc horke :grinning:
8. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
zdeni to je super fce, o já každé sousto konroluju horním rtem...
8. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
Urcite budou v CR taky k dostani...a kdyz ne, muzu dovezt...ci zaslat :wink:
8. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
ahojky holky tak jsme byli na prohlitce ve 2 mesicich a uz mame 3,76kg a 51cm :grinning: pekne malej pribral za 3 tydny 1 kg :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
Gol ahoj, tak to je super, že tak pěkně přibíráte, malý je šikulka :wink: .
Zdeni tak ta lžička je bomba, to jsem snad ani neslyšela, skvělý :slight_smile: .
8. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
Goly teda Matyášek je šikulka a pěkně papká a roste :slight_smile:

holky prosím o radu kolik jste doopravdy potřebovali kojících podprsenek???? a je nějaká věc co jste si koupily a nepotřebovaly jste to a naopak co potřebovaly a neměly koupeno??????
8. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
Mili zkoušku už mám za sebou- Dějiny evropské reformace..takže Luther a tak.. mám za 2...bylo to vtipný jsem tam přišla a byl tam jen jeden kluk a on přišel a říká tak pojdte a ten kluk, že si to chce ještě přečít a já že jako má příjít kamarádka mi dceru pohlídat a on..tak si ji vemte sebou mě to nevadí a v kabinetě mi říká klidně tady může pobýhat..tak říká no ona ještě nechodí :grinning: ..
Mili já mám 2 klasické umělohmotné ale když jsem hlídala děti tak často měli jakoby s ohebnou špičkou..a nevím zda ji taky pořídit nebo prostě at se snaží s tou klasickou umělohmotnou...
jee zdeni to je super, to se prodává i v čr? to bych si pořídila jednu :slight_smile:)
jinak my zatím tedy příkrmy ne ale těším se.. a taky to bude řešit tak že začátek skleničky a pak budu i vařit doma a zamrazím
Goly..sujper vy hezky rostete.. to je dobře že mu chutné :slight_smile:)
8. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
ofi: ja mam kojici podprsenky 4 a plne vyuzivam 3. Jedna je krajkova a spise sexy, ale zato ne moc pohodlna, tu mam na sobe jen ve vyjimecnych situacich :grinning: Jinak mne mliko fakt dost tece a ty vlozky do podprsenky mi casto nestaci, tak musim casto prat. Jsem rada, ze mam ty 3 :wink:

Jinak snad vyuzivam vse, co jsem koupila...a co mi chybelo??? ani me nic moc nenapada... no, nevim, co mas ty... doporucuju takovy ten polstarek s tresnovymi jaderky na boleni briska. My ho dostali, nekupovala jsem, ale jsem rada, ze ho mam. Natalce dost pomaha. No a pak jsem dokupovala kosmetiku - vsude se pise, jak mimi nic moc nepotrebuji, jak maji ochranny film a kdesi cosi, ale Natalka ma silene suchou pokozku, takze jsem dokupovala kremy na oblicej...ale to si muzes vzdy koupit i po porodu dle potreby, kazde mimi je jine :wink:
8. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Ofi já mám kojící 2 a nepoužívám žádnou.. mám klasické podprsenky s kosticí a často kojím ve škole a tak..a prostě nosím tílko a triko a triko povyhrnu a tílko s podprdou stáhnu a kojím..

jo jinak doporučuju koupit rovnou kapičky na bříško..a fenyklový čaj..jsem se s ním prolévala..jinak mi nic nechybělo..jen jsem si koupila jedno balení vložek do podprsenky a bylo to málo stále ještě kupuju a používám denně..
8. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
Kupovala jsme na www.laclik.cz a ty ceny tam byly fakt superní. Jsem nadšená:slight_smile:

Zdeni, ta lžička je super:slight_smile: kolik to stojí?

Já mám kojící 3 a ještě by semi sešla nějaká, vložky mi nestačí a častomám mokré i tročko a mikinu nebo celou peřinu :grinning:

Holky, já bych chtěla krmit domácí zeleninkou ze zahrady, už se těším, jak jindříškovi vysázím mrkvičky a cuketky a tak:slight_smile: no ale v červnu asi těžko budu sklízet úrodu, že:slight_smile: tak začnu taky skleničkama a pomalu začnu hledat slevy, někdy si totiž říkám, jestli to mlíčko tomu mojemu otesánkovi bude do půl roku stačit:slight_smile:

Sari, gratuluju ke zkoušce, Sofinka přinesla štěstíčko:slight_smile:
Dnes se mi ani trochu enchce s malým ven,mám lenoru:slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
radi: maji ruzne, ja kupovala 3 v baleni asi za 115 KC
8. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
děkuji za rady :slight_smile: já mám zatím jen jednu tu podrpdu a pořád přemýšlím jestli koupit ještě jednu a nebo se podívat po nějaké levné nechce se mi za to moc utrácet protože vím, že ji pak asi moc nepoužiju jsem dost zvyklá na ty s kosticemi :slight_smile:

Zdeni : no prácě mě každý říká, že žádnou kosmetiku nemám kupovat, ale tak si říkám, že bych asi něco doma měla mít asi vyrazím do města a něco pořídím :slight_smile: a z té kosmetiky se Vám zdá co nejlepší a cenově dostupné ???
8. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
ahojda.
raada obchudek super... :wink:

ty lzicky maji i v DM...ale jsou od MAMu. kdyz je jidlo hodne horke, tak zmeni barvu...a dva kusy staly 99Kc.

JInak vsem chvalim fotecky. Sima mala je kouzelna. :slight_smile:

saronko gratuluji ke zkousce a pan profesor byl vtipny... :grinning:
8. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
ofi myslim, ze kojo podprdy vyuzijes hodne. nality prsa do kostic neradim moc oblikat... :wink: jakou mas velikost???
8. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
ufff, dnes bojuju s Naty, je unavena, ma ocicka jak kralik a ne a ne zabrat, probere se mi vzdy po 5 minutach a place :frowning2:

Ofi, ja kupovala Niveu Baby v akci, hodne dobry je Sebamed - no a pak jsem dostala nejake vzorky v porodce, vyzkousela a osvedcila se mi nem.znacka Penaten, tak jsem ji dokoupila. Ale to nevim, zda se da v CR koupit.

Kapicky na brisko, jak rika Sarka, dulezite :wink:
8. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
ahoj sluni - jo, Mam je dela taky :wink:
8. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
ahoj zdez
Jiricek ma ted taky obdobi, ze by spal -ocicka jako kralik a stejne neusne. kde usne hned, tak to jedine v kocarku. dnes ho tam ale dat nechci...kdyz je naocovany.
8. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
Ja z kosmetiky používám Seba med pěnu do koupele a na tělíčko Excipial U Lipolotio - na recept v lékárně zdarma, pak z lékárny slunečnicový nebo olivový olej a na zadeček mám sudocrem, rybilku, bepanthen a střídám. Do mrazu na obličej mám Infadolan. Ale mám i různé věci od Nivei a mydýlka a kravinky, ale to budu používat až později:slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
ja pouzivam seba med, ale stejne Jiricka moc nemazu...nema to moc rad. :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
sluni, natalka taky mazani nerada, ale nema sanci, loupe se nam jak had :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.