• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
jinak mili toník je šikulka a pěkný klučina
9. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
Ahij holky,
vyvecka, hm a má nějakou rýmu nebo kašel asi ne co. No zašla bych teda k doktorovi, ale zuby to být můžou, moje mamča říkala, že třeba ségra je měla už v 6m a některým dětem můžou růst i dřív.
Víc bohužel neporadím, ale myslím na vás a držím palce, ať je vše v pořádku :wink:
Hrozně mě překvapilo, že má Tomášek už 5 měsíců, toto letí :confused:

Mili, Toník krásně roste a je teda šikovný, už se taky těším, až to Nikolka bude umět :slight_smile:
9. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
naštěstí dneska jdeme na očkování,takže se mi na prcka podívá,nic jiného nemá
ale děkuju
9. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
autor
ahoj holky:slight_smile:

veru a to jsi mu měřila v zadečku? jestli jo, tak tam se vždycky 0,5 stupně odečítá...Takže ve skutečnosti by měl 38,2 což ještě není tak hrozný. A ty jsi mu dávala zábaly na celé tělo??? Veru, ale to by se nemělo...malým dětem se maximálně dává studené na nožky a ruce, ale nikdy ne na tělíčko :confused: Jinak zoubek to samozřejmě být může, ale teď spíš řádí chřipky..kamarádky chlapeček je teď taky nemocný.
9. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
jo v zadečku a měl vysokou,nic jsem neodečítala,ne jen na ručky a na nožičky jsem mu dávala zábaly,tedka mi konečně spinká,dneska budem spolu celý den v postýlce,akorát dojedem k dr na očkování a na kontrolu a asi zruším zítřejší plavání,chudáček malý,nejradši bych si to vybrala za něj,když jsem viděla jak mu bylo a jak trpěl,bobíšek
9. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
veru tak to se fakt odečítá, ptala jsem se na to, jak byl toník nemocnej. s těma zábalama dobrý :wink: plavání určit zruš... veru a tomík a jak ti ted spí tomík přes den? už máte nějaký režim?
9. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
spinká mi kolem 9-10,potom kolem 1-2 po obědě,pak občas v 5,ale to jenom někdy a o půl 8 jde do hajan spinkat a v noci se budí jenom 2x,takže to docela jde
9. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: koukam, Pardubice vstavaji casne :grinning:

Baru: porod zahul, ale to je fakt valna vetsina - zvladla jsi to super a urcite souhlasis, ze Sarinka za to stoji :wink:
9. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
ahoj zdeni
9. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
ahoj veru, tak co, jak Tomasek roste? A vubec, jak se dari?
9. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
jo roste dobře a je to čipera :grinning: ,jinak se nám daří dobře,prý se budete sěhovat,tak to gratuluju
9. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
to mam radost - snad i ta tepltoka brzy ustoupi :wink:

jo, my uz pomalu rozjizdime renovaci bytu, dnes jedeme objednat kuchyn a koupit par veci pro Natalku do pokojicku. Tak se tesim.

No a vecer vyrazim poprve na kurz poporodniho cviceni - ten, co nam tu plati pojistovna - snad mi pomuze shodit ta posledni 3kg, se kterymi nejak nemuzu hnout
9. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
doufám :frowning2:
9. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahoj maminy :slight_smile:

Veru : snad bude Tomíkovi lépe nejhorší je že člověk neví co ho trápí :slight_smile:

občas už mívám dost strach z toho porodu :frowning2: včera jsem tady četla diskusi o nástřizích no a měla jsem depku ještě větší tak to raději už nečtu :frowning2: vím že jste to všechny zvládly, ale stejně mám už strach :frowning2:
9. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
ofi bdu v klidu,nástřih nebolí,vůbec nevíš že ti to udělali
tedka mu je dobře,protože spinká krásně aklidně,konečně,uvidím,co mi řekne doktorka
9. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Veru :slight_smile: vím že jste psaly že s to dá vydržet, ale asi potom to šití je horší nevím jestli vám to umrtvovali , ale tam ty holky psaly že to bylo horší než porod :frowning2: no tak snad mi to budou dělat šetrně -

vím že se zbytečně straším a že mi taky nic jiného nezbývá :slight_smile:
9. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
ofi, o nastihu jsem taky nevedela, delaji ho pri kontrakci a to mas tolik jinych bolesti, ze to fakt necitis...oni ti to ani predem nerikaji. Siti jsem taky ani necitila....

...spis jsem byla prekvapena, ze porod placenty je docela bolestivy
9. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
Zdeni : no ono si člověk asi říká že už to má za sebou a pak ti řeknou že ještě musíš vytlačit něco tak podobně velkého jako je mimi :frowning2:
jste šikulky že už to máte za sebou docela Vám to závidím :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
9. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Jo Mili díky, PA říkala, že když bude potřeba tak si je vyloupnu nebo mě je vytáhne manžel :sweat_smile: ale mimochodem, když jsem byla na odsátí vajíček a to mě uspávali úplně do tvrda, tak jsem se na ně taky ptala a říkali nechte si je to nevadí...
9. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
ofi já to měla umrtvené a cítíla jsem jen občas takové lehké bodnutí,ale na to že nesnesu když mi berou krev,tak todle byla pohoda,placentu jsem měla besbolestivou
9. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
veru : tak snad mě to taky umrtví :slight_smile: jinak ta placenta je asi bolestivá, ale je to asi to poslední :frowning2:

Veru a měla jsi před porodem poslíčky ? jak to vypadalo? to bolí jako břicho nebo jen tvrdne nebo tak něco?
9. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
ofi určitě umrtví
mě tochytlo v 8 večer,ale bylo to po delších intervalech,bolelo mě břicho jako při ms,ale víc,tak jsem to prodýchávala,postupem noci inter. se zkracovaly a boles byla větší,tak jsem chodila po bytě,hopsala na míči,to bylo nejlepší
jinak dřív jsem měla poslíky asi jen 2x a je to jako ms
9. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
Ofi už to máš za pár, neboj zvládneš to, nestresuj se tím, buď ráda, že je mimčo v bříšku a že mu nic nechybí a ještě odpočívej a užívej klidu. Každý porod je jiný, takže stejně nevíš, co tě čeká. Jo a mě taky nástřih nebolel nebo spíš tě bolí vše tolik, že nástřih ani nevnímáš a hlavně po nástřihu už mimčo vyklouzne, takže výhra :grinning:
9. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Simi : super a díky že Vás tu mám vždy se aspon trochu uklidním :slight_smile: :slight_smile:

veru díky moc no tak to já poslíčky asi nemám teda zatím ne :slight_smile: jen mě občas bříško tvrdne, ale to už dělá dlouho :slight_smile:

jo a a ještě dotaz do kdy jste řídily auto? mě už se tedka docela blbě řídí, ale ještě je to v pohodě :slight_smile:
9. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
já v nedělu odpoledne a v pondělí se Tomík narodil,takže až do poslední chvíle
9. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky, nejak za vama nestiham chodit, tak vas aspon vzdy v noci pri kojo doctu.
Velka gratulace tar!
A kdepak mame Ivanku, uz by mely byt s Lucinkou doma.
Ofi, me teda porod placenty nebolel vubec. Trochu jsem zatlacila, Dr. zatahla za pupecni snuru a bylo.
Siti me i pres umrtveni bolelo, ale spis jak me drzeli temi haky, aby me mohli zasit vevnitr :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ve srovnani s porodem, pohoda. Tak se neboj, ja jsem hrozna posera a zvladla jsem to.
9. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Ahojky holky! :slight_smile:
Tak už jsem od včera doma. Zatím se nebudu rozepisovat, doma borčus, dnes jsem ještě nejedla, ale přidala jsem Vám pár foteček. Pak se stavím na dýl. pate :wink:
9. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Ivi, Lucinka je krásná :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

veru když měříš v zadečku fakt se odečítá půl stupně a teplota může u zoubků být, mi dr. říkal že to děti může trápit i 2měsíce před tím než fakt vykouknou nebo to může být šestá nemoc, uvidíš co ti řekne dr. ale s teplotou ti ho asi nenaočkuje aspon mi náš dr. říkal že kdyby měl teplotu, byl nachlazený tak at na očkování nechodíme a jen mu zavoláme že nepřijdem

ofi o nástřihu jsem nevěděla vůbec, porod placenty bolel ale zas žádná hrůza to není ale šití teda stálo za to, to mě fakt bolelo značně i přes to umrtvení

ivi vítejt doma, Lucinka je krásná :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
ahoj ivi, tak vítejte!! lucinka je pusinečka malá, krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: těšíme se, až napíšeš víc...co kojení??
9. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.