• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ahojte idem vas docitat :slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
autor
veru na tu moč ti měla dr. dát sterilní zkumavku...já mám doma, kuli tomníkovi - my musíme moč hlídat kuli tem ledvinám:( chytá se to tak, že po kojení ho rozbalíš a prostě čekáš.......je to blbý no :unamused:

barush promin já už pak nebyla na FB, jeli jsme do krámu....díky za odpověď - to je fajn, že se rozkojila- mě naskočilo mlíčko až 6.den po pordodu.... :unamused: Ale taky jsme do 6 měsíců plně kojili a uplně bez problému. Teď už dáváme zeleniku k obědu, ale stále kojím :wink:

Jinak holky, čerstvé maminky - teď bude těžký období to 6n..však jsem to tady už psala stokrát....a všechny holky to můžou potvrdit, že to stojí za prd - ale bude líp, nebojte :dizzy_face: Tak se držte :dizzy_face:
9. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
zkumavky mám tady taky,jenom jsem nevěděla jak se to chytá,no to bude sranda
9. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
autor
veru já mám vysledováno, že mi čůrá do půl hodiny po kojení většinou..takže když ho nakojíš, nech odříhnout a pak tak za 10min rozbal - já ho mám třeba na hrací dece a kolem všude přebalovací podložky:slight_smile:))) a čekáš se zkumavkou až TO přijde.... :grinning:
9. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
mili ahojda. to musi byt komicke...ja bych mela moc vsude, ale ne ve zkumavce. :grinning:
9. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
holky chci se zeptat, to očkování musí být přesně za měsíc, máme jít teď 18.2. a tedy potom asi 18.3., ale 19.3. jsme pozvaní na svatbu a nechtěla bych nechat hlídat Nikolku, když by měla teplotu, jde to třeba posunout o pár dní dřív nebo později ?
9. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
simi nemusí to mít přesně za měsíc, my ho odkládali asi o týden a nebyl problém. Raději to posun a hezky si užijte svatbu a na očkování běžte potom, u nás byla na každé očkování reakce a to teplota až 39,2
9. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
autor
sima taky si myslim že to nemusi být přesně za měsíc..když je mimčo nemocné, taky se to odkládá :wink:

smar my první hexu nic a ted mám podezření....dala jsem toníka spát do kočárku, ale tak divně kňourá ze spaní...navíc nemohl zabrat. uvidím, až se vzbudí, jestli nebude mít horečku...
9. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
sluni já to chytala i na přebalováku nad vanou to je lepší a praktičtější :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
holky díky a s tou teplotou, je jen v den očkování nebo to trvá několik dní ? ptám se asi blbě
9. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
simi my byli na očkování vždycky dopoledne a teplota začla večer nebo v noci a tak ty 3dny ji má-ten další den po očkování ji mívá fakt kolem 39 a pak už do těch 38, mi dr. říká jak po očkování přijdete domů dejte preventivně něco na teplotu tak hned dáváme, bez toho by to asi bylo ještě víc
9. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Kočky jak často koupete? Nebo jak jste koupali ze začátku? Já bych tak za tři dny a mýdlo taky nemám, asi jen vodou. i když v porodce jí myli vlásky mýdlem Johnson.

A co ta Tar??? Já o ní vůbec nic nevím....
9. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
ivi koupeme obden a mýdlo jednou týdne, v porodce jsem si koupala sama a jen vodou
9. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
Smar, ty jo, až takové horečky mají mimča po očkování? To je hrozné.. My máme jít zítra na 3měsíční prohlídku a očkování, akorát mi přijde, že má Terezka trochu rýmu, přes den dobrý, v noci mi přišlo, že trochu chroptila.. Může se očkovat s rýmou?

Ivi, Lucinka je krásná.. A my koupeme skoro každý den..
9. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
autor
my koupeme od porodky každý den + dávám welledu. vynechali jsme za celý půlrok jenom 1x, když měl teplotu.
9. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
autor
reny jestli nemá tu rýmu fakt hodně tak by to nemuselo vadit, i když záleží na dr.
9. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
Holky s tím očkováním mě děsíte:frowning2:

My koupeme každý den a jen ve vodě, už jsme si na to tak zvykli, správné to asi není:slight_smile:

Smar, mám Šanami 5metrů a je super, pokud se Honzíkovi líbí zavinování, v šátku bude naprosto v tranzu a ty budeš mít volné ruky pro Tomáška.

Holky ta knížka se jmenuje Nejštastnější miminko v okolí od Hervey Karp a doporučila ji tady jako první Sima (stejně jak obchod Laclík:slight_smile::slight_smile: Sima, Smar a nečetli jste ten druhý díl Batole?

Mili, představa jak chytáš moč mě uplně rozesmála:slight_smile::slight_smile: Veru,myslím na vás, at jste zdraví...
9. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Holky díky za rady!
Mili taky mám Welledu, ale jen olejíček na tělo. zatím asi budu mít jen vodou.
Jo a ještě prosím jednu radu. malá má asi kolem čtvrt na osm zase papat a předtím by se teda měla vykoupat. Mám ji teda pomalu probrat předem nebo stačí až na čas kojení? Nevím, jak moc se jí to pak natáhne - ale to asi nevadí že?

Holky moc se omlouvám, že to píšu už po třetí, ale nevíte co je z tou Tarasou? Měla jít v pátek na vyvolání a já nemám sílu číst starší diskuze. Připadám si jak se chřipkou, sotva lezu, je mi všelijak a nemám pořádně ani chuť na jídlo, přitom hlad by tu i byl. Doufám, že mě to brzy přejde.
9. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
ivi ip :grinning:
9. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
pardon že zasahuju do diskuze. :grinning:
9. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
Ivi,já teda melého nebudím, když se mu dobře spí ať spí, pak se napapáte později, to nevadí, větší stres je ji budit, děti nejsou roboti,ale to je jen má rada a můj názor, ty si to udělej, jak vám to vyhovuje :wink:

Tar už porodila, začlo to samo,ale šla na císaře a mimčo nakonec bylo celkem normální váhy, tuším 3,5 kg, no rozhodně míň než Jindra:slight_smile:
9. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
Radi já budu ráda za každou radu. Mě taky přijde přirozenější počkat až se vzdudí, ale takhe mi to kladli na srdce v porodce. Ale většinou ji nijak nebudiím, už kouká, kroutí se tam, takže to i vychází. Děláte to každá tak, že je necháte spát, i kdyby to bylo třeba 5 hodin? Teď myslím ty úplně nejmenší, u těch starších je to asi jinačejší.
9. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
rado my jsme třeba ještě horečku po očkování nikdy neměli,jenom byl den nevrlý a jinak super
9. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
ivi nech ji spinkat,je to lepší,kdyby měla hlad,tak si řekne
jinak od porodky koupem ob den někdy i 3 den a bez problému,ze začátku jsem nedávala nic a potom takovou pěnu,ale ne weledu
9. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
mili já mám doma koupený z lékárny,když jsem byla těhu atd. takže jsem jí řekla,že nepotřebuju
9. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
Holky díky, mě to tak taky přijde fajn...... Ale jak si pak uděláte režim, když nevíte, kdy se prcek vzbudí?! :sweat_smile: (PS: já vás teď budu zahrnovat samejma otázkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
9. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
ivi ptej se,neboj režim se zavede,u nás ještě tedka není pořádný,na to je odbornice mili
9. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
ahoj, ivi co tři dny až ted co dva koupu...
9. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
jéé myslím že až se narodí naše malé tak se Vás taky budu pořád ptát :slight_smile: snažím se tedka všechno zapamatovat něco si i píšu, ale nezapamatuji si to :slight_smile:
9. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
jo jo ofi, jak říkáš... taky zapomínám.
9. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.