• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
holky moje zlaticko me prave pri prebalovani komplet posralo, nahodil me od krku az po pas :zipper_mouth: :angry:
10. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
ahoj holky, jak tady psala mili o dalším mimču, tak jen dotaz ... Je normální, že jsem ještě neměla MS sice kojím, ale i dokrmuju, neměla by někdy přijít ? :sweat_smile:
10. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
sluni a kdy jste byli na očkování? To může mít tu teplotu i několik dní ?
10. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
holky mám tu nějaké kupony do DM co určitě nevyužijem, některé mají platnost do března. Napíšu tu seznam a kdyby jste některá nějaký chtěla napište a pošlu, mě jsou na nic ale je škoda je vyhodit.

Platnost do 9.3 (slevy 50%) na:
- Dermacol-Enja zpevnující tělový balzam 200ml-
- Naturline-Mega Omega doplněk stravy 30tobolek
- Lady Speed Stick-150ml
- Labeta-bio suchá směs pro přípravu chleba 450g
- Oral-B - Vitality 3D White Luxe akumulátorový zubní kartáček
-L Oreál-men expert hydratační krém
- Merca Cultura-štýrská dýnová semínka 50g
- Adidas-sprchový dámský gel 250ml
- Max Factor-Masterpiec oční linky
-2x MaxiVita-ginko biloba 30tablet
- Wilkinson-quattro bikini dámský holící strojek
- L Oreál-kolagen krém 50ml nebo oční krém 15ml
- L Oreál-Excell 10 barva na vlasy
- L Oreál-rtěnka C.R. Shine Gelée
- Expression kojal tužka na oči
- FA-deo spray 150ml nebo stick 50ml nebo roll-on 50ml
- Kneipp-vlákninapro menší chut 150tablet
- Nestlé-tyčinka 25g (nesquick, ciniminis, chocapic)
- Naturlina - doplněk stravy pro štíhlou linii 30tablet
- Excellence-barva na vlasy
- Elnett-lak na vlasy 300ml
- Maresi-bio mléko do kávy 300g
- Kate oss-Velvet Hour eua de toilette 30ml
- Libresse-invisible clip normal 10ks
- Corega-bio formula tablety 30ks
- aquafresch-dětský zubní kartáček
- head§shoulders-šampon 400ml
- Pearl Drops-replenishing white bělící zubní pasta 50ml
- Nivea-summer beauty smooht legs gel krém pro neodolatelně krásné nohy 200ml
- nivea-visag expert lifrt čistící pletová voda 200ml
10. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
platnost do 30.6
- Weleda těhotenský pěstící olej-sleva 65 Kč
- Weleda mandlový pletový krém 30ml-sleva 65 Kč
- babylova mama-masážní olej 250ml- 10 Kč
- Hipp masážní olej na strie 100ml
- 2x canpol babies-těhotenské kalhotky nízké nebo vysoké - 25 Kč
- 2x Jessa jednorázové dámské kalhotky 5ks-15kč
- Lovela speciální jemný pracík prostředek 1,5 l - 20 Kč
- Lovela speciální jemný pracík prostředek 1,9 kg - 50 Kč
- Hipp-Natal aktiv čaj pro těhotné nebo kojící ženy 200g - 10 Kč
- Hipp-Natal aktiv čaj pro těhotné nebo kojící ženy 200g -při koupi 2kusů sleva 25kč
- 3x Mami drink nesycený nealkoholický nápoj 1l - při koupi 2kusů sleva 10kč
- 2x babylove plenkové kalhotky pro novorozence 28ks - 15 Kč
- 2x Hipp čistící vlhlčené ubrousky jemné 56 ks-20 kč
10. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
sima byli jsme v pondeli. v pondeli celkem dobry a vcera odpol zacal zarovat...ted uz je dobry.

lenousku to jsou prihody s detickama, co?! :grinning:
10. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
Tak jsme zpátky od doktorky, vše je v pořádku, vážíme 5,30 a měříme 60 cm.. Akorát mi bylo hrozně líto Terezky, i slzička mi ukápla.. Položila jsem jí na bříško a ona začala pást krásně koníky a odměnou jí za to byla injekce :cry: Tak doufám, že nebudeme mít taky horečku..

Lenoušku :grinning: Něco podobnýho se stalo manželovi :grinning:

Mili u nás druhý mimčo zatím nehrozí.. Příští rok budu dělat státnice a pak se možná začnem zase snažit, ale nedá se to plánovat dopředu..
10. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
Tak jsem si lehla na gauč a spala jsem 2 hodiny :slight_smile: no musím si nedespát potom mi to bude chybět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky prosím dotaz používáte kojící polštáře ?? a jestli jo tak jak moc ??
já o něm dost uvažuju , ale mám doma takový starší super polštář, který je taky takový had tak si říkám, jestli to nebude stačit :slight_smile:
10. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
Ofi, ja si pred casem koupila takovy ten velikansky od kamosky. Na kojo ho moc nepouzivam, ale mam ho na jidelnim stole a Arthurek na nem prec den krasne spinka. jak ho dam do postylky, rve jak tur, ale na polstari krasne usne. Asi nechce byt sam..
10. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
Ahoj kočky!
Nějak jsem sem nestihla za den dojít. Na procházku jsem nakonec nešla, protože naši dopoledne odjeli a od oběda čekám na dětskou dr., prý přijde v pozdějším odpoledne. Ale kolik to má být nevím, doteď tu není. Zrovna jsme dojedli a teda řeknu vám, že zase fakt za dlouho. To je tak jednou za den nějakej kolaps, že se malá nají, třeba i 20 min nebo tak, pak jakoby půjde spát, ale začne se tam vrtět, protože si děsně pose.... a tak ji přebalím, aby klidně spala, jenže to zas začne honit jazyk a chce znova. No a tak jsem musela znova a takhle jsem tu s ní strávila víc jak hodinu. Teprve teď šla spát. ´´Uplně jsem měla strach, jestli to mlíko není slabý nebo jestli jen nedudlá, ale lokala, to bylo slyšet (i když ke konci o dost pomaleji).

Leni vy už budete mít tři týdny? To letí... Hele a jak to máte s plínkama, máte jakou velikost? V albertu je zase akce a nevím, jaký bych koupila.
10. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
Ivy, ju, zitra uz mame 3 tydny. Pulka sestinedeli za mnou, jeste jsem nezcvokla, tak uz to snad doklepu. I kdyz manzel dnes odjel na sluzebni cestu, vrati se az v patek, tak snad to tu ve dvou zvladnem. Plinky mame jeste porad ty nejmensi, 2-5 kg. Arthurek je prcek, pred tydnem mel na kontrole teprve 3 kg.
S tim kojenim to mam nekdy podobne, nejcasteji v noci. nejak se nemuze dojist nebo co.
10. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
leni : díky tak snad mi bude ze začátku stačit jen ten co mám doma a kdyžtak potom dokoupím ten kojící :slight_smile:
10. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
autor
ofi já teda používám kojo polštář do te´d a hodně. je mi to pohodlné, protože má u kojení obě ruce volné :wink:
10. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
Mili a sedis v tureckym sedu? Ja totiz nemuzu, mam omezenou hybnost prave kycle a pri normalnim sedu musim Artika stejne pridrzovat, protoze je moc nizko.
10. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
autor
leni v tureckým sedu kojím až občas ted, kdžy je toník velikej a už mi jakoby sedí na noze..když byl malej tak se to nedalo. sedím na gauči normáln s nohama na zemi a mám na klíně kojo polštář a na nm toníka:slight_smile:
10. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
ofi já teda využívám kojo polštář hodně- u Toma i ted Honzíka, i jak jsem nekojila využila jsem ho u Toma dost protože jsem ho do něj dala a on si v něm hověl a byl spokojený nebo když spal u nás v posteli tak at nespadne
10. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
vidím že ho hodně využíváte mě se zdá taky docela fajn :slight_smile: no uvidím jak mi bude vyhovovat ten co mám a kdyžtak koupím viděla jsem ho všude :slight_smile: díky :slight_smile:
10. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Ahoj Ivi,
taky se nám to stává, prostě po druhé malou nakojím a pokud odpadne sama tak ji dám řihnout a spinká a položím ji do košíku a někdy třeba začně kňourat tak dávám dudlík :slight_smile:
Ohledně těch plínek, byla jsem hrozně spokojená s Bella happy ve velikosti Newborn 2 až 5 kg, měla jsem jeden balík do porodnice, bylo tam 42 ks a vydržel nám týden, ještě mám balík Mini 3 až 6 kg ty jsou ještě velké, teď jsem začala používat Pamprsky ty žluté New Baby 3 až 6kg ty jsou skvělé, a v pondělí jsme koupili v akci dva balíky Huggies classic velikosti Mini 3-6 kg ale ty jsou taky trošku vetší.
Omlouvám se, že jsem nenapsala ohledně toho světýlka ale manžel ho montoval až když jsme se vrátili z porodnice :slight_smile: Je fajn, moc nesvítí a malou neoslňuje.
10. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
Holky děkuji za vaše názory zkušenosti se šitím. Tak je to týden ale ještě pořád to bolí jako čert a někdy ani nemůžu chodit. Natož vstávat s malou z postele. Uvidíme jestli to bude trvat tři týdny nebo třeba do konce 6ti nedělí.
10. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Holky, nemáte náhodou nějakou tabulku na velikosti botiček pro děti? Nebo nevíte, kdy zhruba má mimčo velikost 17?
10. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
čau holky, jdu jen pozdravit, dočtu snad zítra, dnes jsem k.o. :slight_smile: , páček a hezký večer všem
10. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ahojky, dnes jsem se sem ještě nedostala.

Musíme se pochlubit, už 3 dny usínáme bez pláče kolem 19 až 19:30 a je to díky téknížce a nápadu Barunky, zapřít dudlík smotanou plínkou - díííííííííkýýýýý :grinning: konečně večer nepadám únavou :grinning:

Jinak já kojící polštíř nevyužvám, používám normální, ten kojící je pro mě moc velký a taky se propadá - mám ten s kuličkama.ale používala jsme ho dost v těhu na spaní.

Jinak holky já si nedovedu představit, že bych ted byla zas těhu, moc si to užívám a i to další těhu si chci užít, ale takto by to bylo moc narychlo. Nooo ale asi bych se měla nějak chránit, zatím jsem hazardovala a spoléhala na to, že kojím a nemám MS :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo holky, jinak jste tu některá co kojíte a neberete antikoncepci? a už máte MS? moje kámoíška to dostala až asi po roce, ale kojila celou dobu, od půl roku s příkrmy.
10. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
raada a víš že můžeš otěhotnět i když nemáš MS a kojíš??? Ovulaci totiž normálně máš...říkal mi to doktor... :confused: jinak já antikoncepci neberu a kojím. a ms ještě nemám. radu a co to je za nápad s tou plínkou? to mi nějak uniklo...
10. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
Mili, právě že vím :grinning: ale to bylo jen jednou :grinning: my se k tomu zatím dostali jen jednou,kvůli těm náročným večerům, ale ted už Jindříšek usíná krásně po koupání, tak snad to bude lepší. Jinak se teda ale musím přiznat, že poprve nic moc,dost mě bolelo to šití, mám to takové zatvrdlé...ale bude líp:slight_smile:
10. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
raada já s tim mám problém od dneška :confused: takže my jako za celýpůlrok asi 5x...se uplně stydim, jenež já prostě echi, navíc mě furt bolí jizva a není mi příjemný, když mi manža šaá na břicho..noé snad to časem přejde :confused: a co je s tou plínkou?
10. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Mili to byla moje rada jelikož já jsem začala dávat dudel už v porodnici protože než by mi měla malá pořád dudat prso tak mi to schválily i dětské sestřičky. Jenže malá s ním neumí takže když už jí ho dávám, leží na bočku tak jak má plínu trošku ji sroluju a ona zabraňuje aby malé dudlík vypadl ale když chce tak si ho v táhne zase do pusinky.
10. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
Dobry vecer holky,

ja jen hlasim, ze uz mame Stanicka doma, propousteci miry 46cm/2250gr.Zitra snad budu mit cas vas docist, ted se jdu natahnout, malej se budi co 2-3 hodky na krmeni...

Ofi, ja mam kojici polstar uz dlouho, mela jsem ho v tehu na spani a ted se o nej opiram pri krmeni :wink: ...
10. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
Oldriško tak to moc gratuluji že už máte Staníčka doma :slight_smile: a ty míry jsou skvělé, krásně to dohnal :slight_smile:
10. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
Dobre ranko.
Oldrisko Vitejte doma. Podobne miry mel Jiricek, kdyz nas pousteli domu. Hezky se zabydlete a at se Vam dari. :dizzy_face:

S tou plinkou a dudlikem super napad. Jiricek uz dudlika v pusince udrzi, ale kdyz byl mensi, taky jsme s tim meli problem a tohle me teda nenapadlo. :rolling_eyes:

Sex po porodu...za 1. na to neni takova chut (unava je silnejsi, mrcha jedna) a za druhe telo se musi dat dokupy...a po cisari je fakt neprijemne to sahani na bricho. :frowning2:
Mili tebe jeste boli jizva??? :fearful:
11. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Oldri to je skvělé, že už jste doma :slight_smile: a váhu máte krásnou :slight_smile: už se těším až tu budeš a povykládáš nám všechno tak se držte :slight_smile: přes den tu budu :slight_smile:

už bych chtěla mít taky toho našeho drobka u sebe :slight_smile: no ještě musím vydržet :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.