• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ahoj holky, my uz pekne makame na bytecku, tak tu ted moc asi nebudu. Jesteze Natalka uz v noci tak pekne spinka, jinak by me asi uz odvezli - pres den strhavat tapety, starat se o malou a domacnost a v noci byt vzhurum to bych tedy nedala :sweat_smile:

Mili: my druhe tedy zatim rozhodne neplanujeme, Naty me plne zamestnava a uzivam si ji. Beru pro jistotu HA, fakt to nechci riskovat, nedovedu si predstavit byt tehu.

Jinak s tou ms me tedy pekne stvete :zipper_mouth: Tak se mi zda, ze jenom ja jsem ji dostala uz 4tt po porodu ( a to jsem jeste zadnou HA nebrala)

dnes jsem vazila Natalku a ten cvalda ma uz 6,2kg, neuveritelne - z vychozi vahy 3,02 :sweat_smile: taky se uz pekne pronese :grinning:
11. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahojky holky,

tak dnešní noc byla po dlouhé době hrozná.. Terezka vůbec nechtěla spinkat, pořád fňukala, plakala, asi jí nesedlo to očkování.. Teplůtku měla jen trošku nad 37, tak jsme raději dali panadol.. Tak hajala vyjímečně s námi v posteli.. Teď už zhruba tři hoďky spinká, tak snad už bude v pohodě..

http://pisecky.denik.cz/zpravy_region/pi_20100201_deti.html

Odkaz na vítání občánků.. Všechny mimča pěkně seděla, jen my jsme musely být vyjímkou a plakat :grinning:
11. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
barush já taky dávám dudlíka už od porodnice, je t tak lepší...nejsi pak živý dudlík :grinning: a stou plínkou super nápad...i když toníkovi dudáček moc nevypadával.

sluni..no občas mě v ní pěkně škubne a stále necítím půlku břicha :pensive: Byla jsem u Dobrkovského..tak na to koukal a říkal, že mám asireakci na šicí materiál. Jendu půlku mám takovou tvrdší. Prý to mám hlídat, kdyby se mi tam udělala boulička - prý zapouzdřený hnis - muselo by se to fiknout :unamused: :cry: Ty už to máš uplně v pohodě??

oldri to je fajn, že už máte Stáníčka doma :dizzy_face: :dizzy_face: Tak si ho užívej, bobínka malého :dizzy_face:
11. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
ahojte
oldri-to je super spravicka :slight_smile:
ja som zjedla pomaranc a niako mna pali zaha :frowning2:
11. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoj Moni . tak to mě pálí žáha skoro po všem :frowning2: bez Rennie ani neusnu :frowning2: tak snad se po porodu změní je to dost nepříjemné, ale myslím má to většina těhulek :slight_smile:
a jak ti je ?
11. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
reny : ale moc Vám to slušelo i když malá plakala :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:
11. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
reny jsi tam nejhezčí maminka a máš nejhezčí miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
Ahojte mamulky. Já nestíhám dočítat.
Jen jsem si přečetla Barušku, odpověď na moji otázku. díky. No budu muset asi ten dudlík taky trochu využít, protože dneska je to taky takový roztahaný. Spí 2 hodiny a pak skoro dvě hodiny, než usne. Nají se a připadá mi, že je u toho unavená, moc se nesnaží tahat, pak nakonec odpadne, dám do postýlky a za chvíli se ošívá zvona. zase nakojím a takhle je to dnes potřetí, tak doufám, že už bude spát. Po včerejším odpoledni, kdy dojela dr., pak ještě příbuzní atd. ... malá byla skoro 5 hodin vzhůru a nebyla k usnutí. Hrůza! Pak ale v noci skoro 4,5 hodiny spala. Jenže od tý doby je to jak říkám, pije na několikrát a "fláká" to.
11. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Reny vypadáš nádherně! :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Jéé, děkuju :slight_smile:

Mě už z toho počasí hrábne, napadlo tady hrozně sněhu, skoro žádný chodník není shrnutý, takže dneska s kočárem nemáme šanci a Terezka doma nechce spinkat, takže nás čeká dlouhý odpoledne.. :frowning2:
11. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
Fakt je to tak šílený s kočárkem ve sněhu? No mám z toho hrůzu i tak, že to nebudu umět "řídit", natož v tom počasí! :sweat_smile: Jestli bude fajn, chtěla bych pomalu o víkednu na chvilenku ven. V úterý musím stejně k dr., takže to aspoň ozkouším.
11. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
Ivi, žádná sláva to není, když je aspoň trochu prohrnuto, tak to jde, ale vždycky se vrátím totálně zničená.. Ale dnes je to tady fakt šílený, auta sotva jedou.. Navíc Terezka měla v noci trochu teplotu, tak to nechci potom očkování moc pokoušet..
11. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
No tak to asi nebudu přehánět. Dnes jsem vyrazila do lékárny a musím říct, že ta hodinka mi stačila, bolel mě celkem spodek, ještě to chce odpočívat. Tlačit kočárek bych asi fakt dýl jak tu půlhodinu asi teda nezvládla.
11. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ahojky holky,
Reny malá je šikovná moc vám to slušelo :slight_smile:

Mili děkuji za uklidnění, že nejsem hrozná mamina která nutí miminu dudlík.

Ivi taky máme dnešek podobný jako vy.
Máte to lepší nám řekla doktorka že ven můžeme až za takových 14 dnů.
11. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
Baru a byly jste už venku? Malá je taky moc hezoučká :slight_smile:
No mě vyloženě dr. neřekla, že můžu hned, ale už v porodce mi bylo řečeno, že nejdřív tak za 4 dny po návratu domů. Ptala jsem se dr. jen kvůli počasí. Říkala, že pokud nebude mlhavo sychravo nebo vychr a tak, takže klidně pomalu můžeme.

Jé baru já si neuvědomila, že jste jen o 3 dny! :grinning: já už myslela, že snad i dýl, nějak mi to teď nedošlo.
11. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
Ivi, no akorát v pondělí jsme museli do města, vyřídit moje bydliště a zažádat o novou občanku kvůli malé. Pak do Pojišťovny a do obchodu už šel manžel sám já byla s malou v autě.
Za 14 dní bychom se měli domluvit na kontrole u doktorky, převážení atd.

Holky, vůbec nevím jak začít s malou chodit ven v takovém počasí, poraďte prosím.
Moc moc děkuji.
11. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
ahojte tak ja som zasa tak rozculena?vydeli ste niektora tu relaciu co davali na ceskom kanaly ct-lietanie deti?no ja som sa rozplakala a nedokazala som na to pozerat dlhsie ako minutu
a to este niektore mamicky za to platia
strhla sa tu aj diskuze na konikovy v kojencich
http://video.mail.ru/mail/elena200568/17/28.html
http://video.mail.ru/mail/neiki/2/4.html?liked=1
11. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
Ahojky... dívala jsem se na čt.. Nějak mi to hlava nebere, sice nemám miminko, ale už jsem jich taky pár viděla a držela na rukách, ale tohle je nářez... Ty maminy by měli zavřít za to, co s těmi dětmi provádějí. A jak u toho ti malí pláčou a jim to nic nedělá... No, vážně nechápu :angry:
11. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
ctenarka-ja som sa rozplakala ked som to vydela :frowning2:
11. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
Moni a ctenarko2, taky jsem o tom slyšela je to mazec. Řikala mi o tom i mamka. Co si ty matky představují že z těch dětí vůbec bude. To je fakt hrozné. Taky nechápu.
11. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
HOLKY, JA BYCH TY MATKY ZAVRELA......TO JE TYRANI DETI. JSEM VIDELA ASI JEN 4s A STACILO MI TO. SE MI UDELALO UPLNE SPATNE!!!!!
11. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
taky jsem to viděla no hrůza chtěla bych vidět jak by to bylo příjemné těm maminám kdyby s nimi někdo tak točil
a těm dětem se to očividně nelíbilo brečely chudinky malé
11. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
Holky, nám řekla taky mudra, že ven můžem hned jak nás pustí z porodky, do -5 s novošama a pak do -10. já chodila s Jindříškem ven a to bylo i -7 a mu byl týden:slight_smile: ale nejdřív na 20 minut, pak na 30 minut, postupně jsme prodlužovali.

Jinak dnes nemám vůbec čas dočítat, měla jsme tu kamarádku a pak byla s tou bulkou - doktorka mi řekla, že to normální enní a pokud se to neztratí, mám dojít za měsíc...přitom gynekoložka mi tvrdila, že to tam patří :grinning: fakt nevím teda, ti doktoři taky nic neví...
11. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
Raduško děkuji tak vyzkoušíme a uvidíme :slight_smile: Teď mám rýmu tak asi počkám až se vyléčím.
Je dobře že jsi zašla k mudře teď si to bude hlídat.
11. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
raduš myslím, že je dobře že jsi s tím byla aspon tě budou sledovat aby se něco nezanedbalo
11. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
old gratuluju že už jste doma :slight_smile: :slight_smile:

radi je dobře že jsi šla k dr. aspon si to dr. pohlídá

nám dr. taky říkal že můžem ven hned ale ještě jsme nebyli, tady na Ostravsku ted hlásili hnusný vzduch a fakt to jde poznat takže jsme seděli doma, ted 2dny nebyl ani Tomášek ale dneska už hlásili lepší rozptylvé podmínky takže zítra ven už určitě jdeme at vyzkoušíme ten náš tank :grinning: :grinning: určitě budem budit pozornost

ještě vám musím říct jak nás včera pobavil Tomášek: leželi jsme všichni v posteli a já se ze srandy malého ptám Tomášku co budem zítra vařit a on se usmál, podíval se na tatínka a říká ťaťa (tata neumí, říká ťaťa) takže dneska byl na oběd tatínek :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
holky to létání jsem taky viděla a normálně mi bylo zle....všechny děti tam brečely!!!! bylo mi jich tak líto!!!ty matky fakt nevim čím přemýšlej....tohle bych s žádným dítětem v životě neudělala!!!! :confounded: :astonished:

smar: :grinning: Smar a bylo to dobré?? :grinning: :grinning: Toník začal říkat táta asi před týdnem - samozřejmě neví, co to znamená, ale prostě říká táta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

raduš tak neboj, budeš pod dohledem...

baru začni chodit ven až bude mín jak -5 taktřeba na 20min a pak prodlužuj :wink:

Holky my deska byli na kontrole s tou ledvinoua počítali jsme s tím, že nám konečně dají termín operace....A představte si, že doktorovi se ta ledvina líbila, prý se to dost zlepšilo a perace je prozatím zbytečná!!! Chtěl další kontrolu dokonce až za rok...ale nakonec jsme se dohodli, že se na to mrkne zase za 3 měsíce, ať je to pod dohledem...Doposavad nám všichni říkali, že se operaci nevyhneme a dnes byl doktor optimistický, že prý MOŽNÁ nebude potřeba...ale to se uvidí časem a závisí to, jak se bude ledvina dále vyvíjet...Holky, ani nevíte, jakou mám radost:slight_smile:)))))))) :dizzy_face: :dizzy_face: Kéž by to tak fakt bylo a my se tomu vyhnuli...
11. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
mili jojo bylo to dobré :slight_smile:, Tom začal říkat první baba ale nevěděl co to znamená a vlastně to neví dodnes ale to nevadí, u nás je ted oblíbené slovo NE NE NE to umí velice dobře

mili moooooooooooooooc gratulujem k ledvině, je super že se to tak zlepšuje a že se možná vyhnete operaci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: budem držet palečky at se to dál zlepšuje
11. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
autor
smar toník zatím říká táta (ale fakt zřetelně!!) a dědě :dizzy_face:

jo ot by bylo super, kdybyhcom se tomu vyhnuli....jsem ráda, že jsme dnes takhle dopadli :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.