• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
jo jo fenyklový čaj se snažím pít 3x denně, i když někdy je to jen 2x, pak ještě do toho střídám kojící... dnes kapičky zkusím. Malá konečně usnula s pecičkama v zavinovačce. ale naštěstí je i tak moc hodná a trápí jí to celkem málo proti tomu, co jste si tu některá zkusila.
13. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
autor
ivi já dávala sabíka pravidelně asi do 4 měsíce nebo tak nějak, pak jsme přešli na babycalm a ten dávám dodneška...pravidelně večer před spaním 10 kapiček :wink:
13. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
:dizzy_face: děkuji
13. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
ivi já dávala kapky Tomovi hned co jsme přišli v porodnici a v pohodě, ted na pokoji se mnou byla mamča a malá na prdíky dost trpěla a sab simplex ji schválili že ho může dávat. ty baby calm jsou až od 1měsíce. a já nakapala na lžičku a dala mu je, mlíko jsem k tomu vůbec nedávala a malému to strašně jelo, viděl lžičku a už měl radost a vždycky se pak olizoval, hodně mu chutnali
13. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
autor
smar jo tak mi to říkala i ta kámoška..sabík se může hned. tak dobrý. je fakt že pak ke konci jsem mu to dával ataky už bez mlíka. a babycalm dávám taky bez.
13. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
mili my sabíka dávali hned ale vůbec nepomáhal, pomáhal baby calm po těch to bylo trošku lepší ale ty už nebyli pro toma taková chutovka, ted zatím nedávám nic je to v pohodě

včera trápilo bříško zas Tomáška-měl na oběd polívku a byla tam trošku normální čočky a vadí mu to :frowning2:
13. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
holky které šijete doma našla jsem super látky třeba na povlečení asi budu kupovat a kamarádka mi ušije povlečko pro kluky http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=546586

já uvažuje o téhle
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30686975&tab=2
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30547997&tab=2
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30934500&tab=2

pokojík bude do zeleno-modra (strop modrý a stěny zelené+na zdi nějaká burdura)
13. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
Čau holky, tak jsem se sem pár dnů nedostala je něco nového?? Já dnes navařila a upekla jsem manžovi zákusek k valentýnu a máme pohodičku... Včara jsem si zkoušela něco na ples a byla to docela srandovina s tím bříškem, tak nevím v čem půjdu :grinning:
Jo a čučela jsem dnes na zahájení olympiády a normálně je tam můj ex (taková ta první láska od 15 do 18) :grinning: no vypracoval se chlapec :grinning:
13. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
autor
ahoj ivi a co jsi pekla dobrého?? :slight_smile: a s kým jsi chodila??? kterej to je?? pochlub se!!! :sunglasses: :sweat_smile: :dizzy_face:
13. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj holky,
na tom baby calmu je psano od mesice, ale magistra rikala, ze by to od tech 2 tydnu melo byt v pohode.Stejne tak i doktorka.Davam zatim jen 3 kapky primo z kapatka pred krmenim (bezna davka je 10), chutna mu to.Sabika ale taky poridime, vsichni si ho chvali.Fenyklovy caj piju2x za den+kojici caje...

Nosite nekdo v satku?
13. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
autor
oldri ten babycalm je fakt přírodní, klidně dej 10 kapek - mimochodem mě hrozně chutná, tak si taky vždycky kápnu :grinning: :grinning:

šátkuje raada
13. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj Oldri :slight_smile: jsi šikulka že to tak zvládáš:slight_smile: je až nepředstavitelné, že jsme měli mít termín ve stejný čas a ty už máš drobka u sebe cítím se velmi zvláštně :slight_smile:je to až neuvěřitelné

Mili : my jsme taky dlouho v kině nebyli a myslím, že taky zase dlouho nebudeme :slight_smile:

Taky jsem pekla bábovku a dívala se na olympiádu :slight_smile:

jak se tady bavíte o těcj kapičkách tak si to raději hned píšu, ale určo jak to budu potřebovat tak se Vás stejně budu ptát

Tar : zdravím tě a těším až tu budeš vykládat zážitky :slight_smile:
13. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
ofi ještě mě napadly 2 věci, které jsme byla ráda, že máma nemusím shánět - krabička na dudlík a řetížek na dudlík. Je to za pár kaček a obojí se hodí furt. V krabičce s sebou osím náhradní dudlík, kdyby ten jeden malej někde vyválel...a tím řetízkem ho připínám k autosedačce, aby někde nespadnul, třeba v krámě nebo prostě když někde jsme :wink:
13. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Mili : super díky už si to píšu :slight_smile: a jak někde půjdeme tak to koupím a ta krabička je nějaká speciální a nebo stačí normální nějaká plastová ??
13. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj Ofi, jsem rada ze jsem te zastihla.Uzivej si jeste tehotenstvi, tece to rychle :slight_smile: .Jdu dat do albicka nejake nove fotecky prcka...
13. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
Oldri : Staníček je nádherný :slight_smile: no a jak je v té zelené dece to je prostě úžasný vůbec mě nedochází že něco takového mám v bříšku :slight_smile:

Holky jedly jste někdo ty lněná semínka???? a když jo tak jak ?
13. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ofi to zelene je velka bambusova plinka od firmy Kikko, je super mekoucka, mame ji jako rucnik po koupani.
Ted uz musim koncit, ale preju pekny zbytek vecera a zitra se zase ukazu.
13. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
ahojdaa. jak se mate???
ja byla dnes pres 4 hod bez deti....jsem si to uzila. :grinning: :sweat_smile: :grinning:
13. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
ofi prodávají se nějaké pěkné určitě, at to trochu vypadá...já už ani nevím, kde jsme koupila tu moji.
13. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
ahoj sluni:slight_smile: a kde jsi byla? :slight_smile:
13. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
Mili :mrknu na net :slight_smile: díky :slight_smile:

Oldri : aha :slight_smile: tak přeji taky pěkný večer :slight_smile:
13. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
ahojda mili. Jak se mate??
Byla jsem s nasima v afi. mamka se sla dat ucesat na ples...teda barva a chtela to natocit na natacky...slecna ji rekla, ze na natacky netoci... :rolling_eyes: to je des ty sluzby. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja jsem byla s tatkou na vystave v arene...koupil mi tam zehlicku a tuplak hrnek na kavu. :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
pak jsem ho pozvala do costa cofee na caj a ja si dala mega capucino....mnamiiii. :grinning:

Oldri Stanicek je k sezrani. Ja uplne vidim Jircka. Takhle presne vypadal.... a ted ma 6kg. Nas asi brzi sni. :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
sluni to jste měli super den teda :wink: já byla včera zpívat na plese, takže dnes jsem chodíci mrtvola...navíc manžel lehnul - rýmička :rolling_eyes: takže je všechno na mě...jinak v pondlěí jdu opět na řezání palc eu nohy a pak mám ještě steh na ruce...řízla jsem se nožem :sweat_smile: :confused: Takže u nás veselo. A dnes jdu spát, jsem grogy :unamused:
13. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Mili : dobrou :slight_smile:
13. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
jezis, to jsi se teda osklive rizla... :frowning2: a rezani palce nezavidim. :cry: Jojo, nejhorsi muzska nemoc na 7....rymicka. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
tak se hezky vyspi. :dizzy_face: dobrou noc.
U nas je taky veselo. terezku ankonec zdolala viroza... :angry: :frowning2:
13. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
ofi ahojda....holka taky ti to utika!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
Sluni : no už se mi to blíží tak nevím jestli se mám bát a nebo se mám těšit, ale asi obojí dohromady :slight_smile: jak tady vidím ty vaše drobečky tak se těším, ale jak čtu jak je to někdy těžké tak se bojím :slight_smile: no asi jako každá z Vás před porodem :slight_smile:
terezka nakonec lehla to je mi líto:frowning2: ale snad jí to brzy přejde a bude zdravá :slight_smile:
13. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
jdu se natáhnout na gauč a asi jako vždy na něm usnu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak holky dobrou a přeji Vám všem klidnou noc se svými drobečky
13. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Sluni, diky, malej basti jak divej a nemuzeme se na nej vynadivat...

Ofi, neboj se, dobre to dopadne :wink: , kdyztak ti holky poradi. Dobrou noc.

Jinak jsme dali ty nahrate pecicky na brisko a bylo po prdikach:slight_smile:.
13. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Mili no nevím jak moc k chlubení :sweat_smile: vkus se po letech evidentně mění :grinning: ale je to David Vincour - krasobruselní - taneční dvojice. Chodili jsem spolu na gympl...takže první láska se vším všudy :wink: zvláštní teď bych si takovýho chlapa nevybrala...
A pekla jsem piškot se zakysanou smetanou a čerstvým ovocem (udělala jsem mu srdíčko z jahod :grinning:) a politý želatinou.

Ofi já jím lněný semínka, říkaly nám v kurzu, že jsou zdravá (probíraly jsem stravu v těhu), zatím jsem si je sypala na chleba s lučinou a bylo to moc dobrý. Paní nám říkala, že jsou výborný opražený a smíchaný s rýží, ale to jsem nezkoušela ještě.
13. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.