• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahoj holky, včera jsem vás ani nestihla, manžel zpravoval počítač a večer jsem byla kecat s kamarádkama v restauračce, jedna je těhu, má termín v červenci a za měsíc má svatbu, tak bylo co probírat :grinning: Šla jsem spát až v 1:30, tak jsem celkem hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale bylo to super.
Nikolka je poslední dobou fakt zlatíčko, přes den je moc hodná a v noci spí 7h v kuse, snad to nezakřiknu, ale už to zvládá takhle spinkat snad měsíc :slight_smile: A pozor už ji fakt nezavinuju, tak mám radost :dizzy_face:

Sluni tak sis to taky užila bez dětí :wink:
ofi teda 38tt, už se těším na další miminko :slight_smile:
oldři Stáníček je super a zvládáš to skvěla
kapičky dáváme už jen baby calm a taky si někdy kápnu jako mili, je to bašta :grinning:
ivanau ty už si 21tt, ty jo :slight_smile:
14. únor 2010 v 07:25  • Odpověz
Ivi, sabíka dávaly sestry už v porodnici čerstvě narozeným dětem, takže to asi neublíží :wink:
14. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Dneska jsem se krásně vyspala, Terezka papala v půl devátý, pak skoro sama usnula v postýlce a vzbudila jsem jí v půl sedmý a to by snad ještě chrněla.. Ale už mi to přišlo hrozně dlouho bez papání :slight_smile: A teď ještě spinká.. Brouček malinkej šikovnej :slight_smile:

Simi, to je dobře, že sis to s kámoškama užila, to je třeba :slight_smile:
14. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
dobré ranko u nás noc hrůza Honzík má rýmu :frowning2: :frowning2:, nevím z čeho nikdo nemocný u něj nebyl, my nemocní taky nebyli ani jsme nebyli nikde kde by ji mohl chytnout ale přesto má rýmu tak odsávám a spal se mnou at se trošku vyspí, v postýlce usínal ale vždycky začal plakat díky plnému nosu tak jsem ho vzala k sobě, tak se trošku uklidnil.
14. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
dobré ránko maminy :slight_smile:

Simi : super že Terezka tak pěkně spinká :slight_smile:

Smar: třeba je to jen nějaká jednodenní snad bude lépe :slight_smile:
my jedeme do kina na 3D Avatara tak snad to bude dobré když to stálo tolik peněz :frowning2: myslím, že je to jedna z posledních vyjížděk na delší dobu :slight_smile:
jinak kdo to slaví tak přeji krásného Valentýna :slight_smile:
14. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
ofi začlo mu to už včera v noci (začal tak nějak jak olympiáda tak jsme tu čučeli ve 4 ráno s Honzíkem na olympiádu) takže jednodenní to asi nebude :frowning2: a před chvíli se díky těm hlenům total sblil ale ve spánku takže ho pak musím celého převléct, dát prát věci z košíku a umýt vlásky protože má poblité i vlasy
14. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Smar chudáček malinký tak snad to brzy přestane a bude mu lépe :frowning2:
14. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
Smar, brouček malinkej, snad bude brzy líp :frowning2:
14. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
ofi: na Avatara se těš, je to jeden z naprosto nejlepších filmů, co jsem kdy viděla :slight_smile: Jinak krásnou neděli všem
14. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahoj mamulky! :slight_smile:
Dnes jsem tu až teď, manžel spal po šíleně dlouhý době až do oběda, tak jsem sem ani nešla. Malá už spí asi od půl 1 a stále se nemíní vzbudit. je to moc fajn, ale tak jsem se těšila na procházku a za manželem do domečku. No musím si počkat. :slight_smile:
Kapičky jsem včera zkusila, jen teda je vydolovat z té lahvičky byl děs! Vůbec to nechtělo kapat. Nedalo mi to a ochutnala jsem a mňam, hned bych je celý vypila! :grinning: Malá se po nich olizovala, jsou fakt moc dobrý... a všem vám díky za rady.

Smar, to tě strašně lituju nebo spíš Honzíčka. Muselo to být pro něj hrozný. Snad se z toho brzy dostane. :frowning2:

Ofi tak už se ti to taky krátí co?! :wink:
14. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
Ivanau, ejdja, ty už jsi 21tt? už jsi byla na II.screeningu?Co budete mít za mimuško? mm z tebe radost!!!

Ofi, věřím ti, že je to divný pocit,že má Oldřiška už mimi u sebe, já to zažila se Simou, ona už měla taky princezničku dlouho u sebe a já pořád nic:slight_smile: ale u vás je to ještě o mnoho větší rozdíl. Jinak lněné semínko pražené je vynikající, dávala jsme si ho an chleba s máslem . staí dát na chvilku na pánvičku, ono to začnbe vystřelovat jak popkorn:slight_smile:
14. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
Ofi,jejdato je miminečko malinkaté krásné, jejda!!! ty šátkuješ? já šátkuju, ale v kolíbce už nám trčí nožky ven . máme 64cm:slight_smile::slight_smile: jejda, stáníčkovi by se v šátku moc líbilo, on je tak brzo narozený, že by si tam užil jako v děloze...mám šátek šanami a žádný kurz jsem neabsolvovala, všechny úvazy najdeš na netu - i videa, jak to vázat. Kdybys měla dotaz, klidně piš:slight_smile:

Copak Zdenička??? zařizuje???

Smar, Honzíka je mi líto, ale zvládáš to fakt skvěle!!!
14. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Ahojky holky, jak se máte? Přeji hezkou valentýnskou neděli :slight_smile:

Smar, včera jsme řešili rýmu a u naší malé a Honzík ji má taky to mě moc mrzí. Manžel koupil tu hadičkovou odsávačku tak se snažíme odsávat po stříknutí kapiček a naštěstí to není tak hrozné aby v klidu nespinkala.

Malá nemohla odpoledne usnout takže místo v košíku spinká v postýlce v ložnici. Přijde mi že i když má sotva 14 dní, vůbec ji nezajímá že by měla spinkat nějakých 20 h pořád by koukala a spát moc nechce v noci ale spinká krásně vždy se vzbudí na kojení, přebalíme a zase usne. Už se těším až půjdeme ven, manžel zatím nechce tak čekáme na kontrole ve třech týdnech u doktorky.

Reny malá je šikovná.

Simi je super že sis užila posezení s kamarádkama

Oldři Staníček je rozkošný!!

Mili, závidím ti že máš možnost jít si zazpívat. Tak moc mi zpívání chybí.

Ivi, to není možné že už jsi 21 týden to tak utíká :slight_smile:

Ofinko, tvé smíšené pocity opravdu chápu. Brzy se dočkáš. Obdivuju tě, že jste vydrželi mít překvapení.

Sluni, fajn že sis užila volné odpoledne.
14. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
No jo holky je to tak :grinning: na ultrazvuk jdeme ve středu, tak doufám, že bude vše vpořádku a že se dozvíme co čekáme...Mám v 15hod vleký ultrazvuk a 15,30 ještě kardio ultrazvuk na srdíčko, ten si připlácíme...

Smar doufám, že bude malému brzo líp..
14. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
Ahoj sluníčka :slight_smile:
tak jsme viděli super kino :slight_smile: bylo to fakt dobré takže doporučuju :slight_smile: udělali jsme si pěkný den a ještě jsem zhřešila a koupila si boty, ale byli o 50 % levnější a taky už jsem je potřebovala :slight_smile: tak jsem ráda že jsem ušetřila dost peněz :slight_smile:

Raduš tak to lněné semínko vyzkouším :slight_smile:
no je fakt zvláštní pocit že Oldriška už má u sebe takového krásného chlapečka a já ho nebo ji mám v bříšku :slight_smile:

Barus:už jsem napjatá a těším se :slight_smile: a pořád si říkám bude to holčička a nebo klučík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

díváme se na olympiádu a pak půjdem do vany :slight_smile:tak pěkný večer :slight_smile:
14. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
Holky, mám pár otázek?
Dávala jste některá po návratu z porodnice ještě mimi na bok, když spinkalo? Já dávám ale nevím jak ještě dlouho?
Co jste dávaly nebo dáváte malým bobiškům na spinkání?
Jaké máte osvědčené vlhčené ubrousky? Zatím nakupujeme různě a zkoušíme.

Moc Vám děkuji za vaše názory.
Mějte se hezky. Pa
14. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz
Ahoj holky, nejak jsem dnes nesthala a od zitrka budu 2 tydny bez netu, takze vas pak budu docitat.

Ofi, uz se ti to krati, budu na tebe myslet a kdyztak mi dej vedet, cislo mas.

Baru, diky, taky se na prcka nemuzeme vynadivat. Pred chvili nam odcestoval na bok postylky a spustil alarm chuvicky Nanny. Dala jsem ho na zada a on byl na boku, sikula.V porodnici ho davali po krmeni na brisko ale neurolog rikal na zada, tak si vyber...

Vlhcene ubrousky jsem mela z DM sensitive, maji okotest sehr gut :slight_smile: , ale snazim se pouzivat spise cistou vodu, je jeste malickaty, tak at ho moc nedrazdime...Jinak Sára je moc pekna :wink: .

Tak se tu mejte krasne, tehulkam prijemne cekani, maminkam hodne deticky a za 2 tydny zase dorazim...
14. únor 2010 ve 23:38  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:tak včera jsem fandili Sáblíkové - ta holka je fakt dobrá :slight_smile:
Snad jste měli klidnou noc vy i vaši drobečkové :slight_smile: já si půjdu koupit ty lněná semínka a uvidím co to se mnou udělá :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahojky! :slight_smile:
Baru taky nevím, jestli na bok nebo na záda. Vím, že na záda by to bylo asi lepší, už jen proto, že se musí učit točit hlavičku ze strany na stranu. Ale ta naše knedla si není schopná krknout po jídle a pak se v postýlce kroutí a naříká, protože jí bolí bříško. Na boku si myslím, že jí to líp jde tlačit a nebolí to tak, tak nevím no. Když ji dám na záda, je hned míň klidná, asi jak jí to tam tlačí.

Teda Oldři, takovej drobeček a taková šikula! :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak mám znova říznutej ten plaec...dnes to teda bolí víc jak minule..tak ležím s nohou nahoře..ve 12 přijede manža a pomůže mi...jinak tu se mnou byla dopolko mamka, tak jsme ráda. Jak dám nohu dolů, bolí to... :confounded:

baruško:
- cca do 3 měsíe jsem Toníak polohovala - každé spinkání v postýlce na jiný bok. Dala jsem mu za zádíčka polštář nebo peřinku a o to byl opřený. Dávala jsem ho tak i na nc, akorát časem se mu to už nelíbilo, tak jsem s tím přestala. Dělala jsem to, aby když si ublinkne, aby to nevdechnul...A navíc jsem ho takhle polohovala i kůli hlavičce, aby točil na obě strany.
- na spinkání dávám od narození Toníkovi overal - http://www.hardy.cz/images/zbozi/00830.jpg Třeba takový, ale bavlněné, mám nakoupené pěkné z Tesca. Mám jak bavlněné, tak teplejší froté.
- vlhčené ubrousky jsem zkoušela různé, ale nejvíce mi vyhovuje Pampers zelené Active baby a potom zelené Babylove z DM.
15. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
ofi já jsem strašně napnutá, jestli čekáte Marušku nebo Jiříka..normálně na to furt myslím :dizzy_face:
15. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem dnes trochu nevyspalá, taky jsem držela palce Sáblíkové, ale stálo to za to, že jsem nešla spát :slight_smile: Byla to zlatá a bylo to fakt dojemný ta radost :dizzy_face:

JInak taky dávám spát tak nějak ještě na bok a spí v rychlozavinovačce, ale spíš to má jako deku, protože dole ji trčí nohy, je už dlouhá :grinning:
Mili a spí Toník ve spacím pytli ? Já právě nevím, jestli ji nedát jen teplý oerálek...
15. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
sima nene, spací pytel zatím nemáme..Toník spí v bavlněném pyžámu a přykrývám ho fleesovou dekou a peřinkou, už od narození :wink: Spací pytel asi pořídíme, až se bude odkopávat, zatím to nedělá a spí klidně :wink:
15. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Mili : já jsem taky strašně napjatá :slight_smile: a těším se :slight_smile: no bude to překvapení :slight_smile:a veliký je to takový zvláštní pocit že nevíme kdo to bude :slight_smile:
15. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
Ahojky holky,

manža má dneska volno, tak jsou venku s Terezkou, tak se trochu učím.. Ve středu to bude boj :frowning2:
Včera jsme byli na večeři a bylo to super, po dlouhé době mezi lidma, jídlo bylo výborný a dostala jsem tam od nich i růžičku :slight_smile: Ale stejně jsem měla pořád na mysli Terezku..

Ofi, teda klobouk dolu, že jste to vydrželi, já bych to nedala.. A co si myslíš, že to bude?

Simi, Terezka byla snad v zavinovačce jen měsíc, moc se jí v ní nelíbilo a leží teď většinou na zádech a cestuje po postýlce.. Spací pytel mám, ale zatím jsem jí ho nedala..
15. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
A zapomněla jsem na Mili.. Ráno jsem si na tebe vzpomněla, snad to brzo přestane bolet a je dobře, že ti mamča s manžou pomáhají, ať můžeš aspoň trochu odpočívat..
15. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
Čau holky...Ofi já tě teda taky obdivuju, že jste to tak vydrželi :slight_smile: já se toho středečního ultrazvuku nemůžu dočkat a to nám prďolka ani tu svou výbavičku nemusí ukázat :sweat_smile: :slight_smile: ale asi nemám ani žádný tušení :slight_smile:
15. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahojky!tak já dávám spát v overálku a pokud ho neposere :grinning: tak v něm je i přes den a po koupání dáme čistý. Overlky mám bavlněné z tesca a na to dvám spací pytel a balím do klasické zavinovačky-ale taky to plní jen učel deky-trčí nožičky:slight_smile: a polohuju kvůli ublinknutí-zásadně v noci neříhá:slight_smile:po každém. kojo na jiný bok-nepřetočí se díky zavinovačce
15. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
reny : vůbec nemám tušení :slight_smile: hodně lidí říká podle břicha že kluk, ale já nevím to jsou takové babské rady :slight_smile: a já nevím možná mi něco říká, že by to mohla být holčička :slight_smile: ale uvidím žádné tušení nemám :slight_smile:

Ivi. ze začátku jsem to nesla těžce, že to manžel nechce vědět, ale ted jsem i ráda že to bude překvapení :slight_smile: ale už se taky nemůžu dočkat :slight_smile: jsem zvědavá jak dopadnete vy :slight_smile:

Mili: glavně odpočívej s nohou nahoře mamka s manžílkem ti pomůžou. je to asi dost bolestivé :frowning2:
15. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
Holky potřebovala bych poradit s oblečením na procházku.....
Stačí když dám dupačky, na to gaťky a teplý capáčky, pak kobinézku a do fusaku (mám emitex)? Nebo mám ještě do fusaku nacpat deku (nebo přes něj)? Přes to mám ještě kryt. Mamka mi říká, že je to fakt málo, tak nevím no...
15. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.