• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
autor
ivi no přijde mi to teda taky málo...Já mám teď Toníka ustrojeného takhle (právě šli ven) - body s krátkým, punčocháče, fleesový pveral, zimní bundu, boty, kulicha a rukavice...plus je v termo fusaku a ještě přes vrch přikrývka. Když je Lucinka tak malá, dala bych ji tam tu deku....a ta kombineza je oteplena??
15. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
autor
hlavně ji dej čepičku a rukavice a namaž ji obličej :wink:
15. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
holky tak dnešek stojí za houby, už začíná být nachcípaný i Tomášek a je řádně protivný, Honzík nemůže spát a je ufnukaný a jen by chtěl být u mě v náručí nebo u prsa ale to se snažím omezit tak mi pláče v košíku a jen furt chodím k němu a dávám mu dudel, manža začíná kašlat a dneska začli dělat na baráku rekonstrukci-dělají tu rekonstrukci těch koupelen a rozvody plynu, vody a nevím čeho ještě takže od rána tu chodí po chodbách hromada lidí, vrtají, řežou (to je právě na houby protože něco řezou v bytech a je z toho strašný smrad (kuchyn, koupelna katastrofa a ložnice taky takže jsme celý den v obyváku a jestli to tak bude i dál tak budu muset s klukama asi k našim protože v tom smradu se fakt nedá být, akorát by je bolela hlava a bylo by z toho špatně. Šla jsem do obchodu, do banky a vyřídit porodné ale nedošla jsem tam protože se Honzík vzbudil (spal asi 20minut) a tak řval že mi manža volal at přijde takže zítra to snad vyjde

ivi já Tomáškovi dávala body, na to overalek, mikinku, teplé ponožky a kombinézu a šup do fusaku a do tašky, jak jsem oblíkla víc byl zpocený ale vím že se všichni divili že ho tam málo oblíkám že většina dětí měla ještě deku ale on jak měl víc tak měj potničk. Hlavně dej teplou čepičku a rukavičky a obličej něčím namaž-prodávají se přímo krémy do větru a mrazu, my máme od Nivei
15. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
ahojky, co nového? prošvihla jsem nějakou novou mamku?
ivi přesně takto oblékám já a když je lehce nad nulou tak na dupajdách nemám gatě ale jen mikinku ale jinak oblíkám stejně, jen dvě čepišky a dvoje rukavičky.. musíš odhadnout dle zimy, mě říkala dr aby byl lehce teplý nosánek ne horký a ne studený... ale takto oblékám i já... taky jsem měla vís a zádička okamžitě byly s potničkama :frowning2:
15. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
baru já dávám Honzíka na bok spinkat rád tak spí a boky střídám ale někdy dávám i na zádička, fakt to střídám, na spinkání dávám overalek-dávám ho do ted i Tomáškovi je to nejlepší a pytel jsem začala dávat jak se začal odkopávat at mu není zima ale jak si začal sedat tak mi v něm řval a nechtěl v něm být takže mi ted spí v bodyčku a punčocháčích a na tom má overalek a z ubrousků jsem spokojená s těmi zelenými s DM a pak s bílými pampers (ty ale kupuju jen jak jsou v akci jinak ne)
15. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
smar náš Honzík je na tom skoro stejně, sám yvdrží jen chvíli ale u mě je klid jenže to tak nejdee stále...
15. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
jo holky mám i body + dupačky nebo froté overálek + svetřík + gatě + ponožky, rukavice, dvě čipičky, kombinézu oteplenou + fusak.... ruce má lae vždy ledový ato je má ve fleec rukavicích, ty ještě strčený v kombinéze a tu pod fusakem... tak nevím, jinak je teplá. myslím. Jenže ono se to vzimě neodhadne, jestli má teplej nosánek, když obličej má ledovej z toho prostředí.
15. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
bekul mi to dělá jen dneska, normálně nechce být furt u prsa a hezky spinká nebo je v košíku a kouká se ale dneska prostě prso a pláč vede, uvidíme jaká bude noc. ale ono za to může i ta rýma, má ji horší než včera a to že je tu furt hluk
15. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
ruce nevadí studený... ivi to neboj to nic... ivi to má ale nos nebude ít uvidíš.. jak je studenej tak je ji chladno.. aspoň tak to dr. říkala mě zkouším to na tvář svou nebo hřbet ruky páč jinak mám ruce taky ledový a to bych nepoznala. no uvidíš časem to jistě odhadneš.. navíc ji tam úplně zastrč a schovej dolů pod kryt kočárku.. a bude
smar tak to u nás je to normálka, jo to asi jo malej byl u rýmy taky takovej nevrlej ale jinaki celkem spí v poho a kojím x krát za hodinu ale pak tři hodoiny klid a v noci i č v poho... snad se jí brzo zbavíte...
15. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
ivi tak já oblékám takhle :grinning: : má to, co nosí doma tj bodýčko a gatě a potom dám jen 2 kombinézy na sebe, jedna je taková chlupatá teplá a druhá ještě teplejší na vrch a to nejdůležitější, jsou o dost větší než Nikolka a to schválně, protože ji takhle mám obléklnutou raz dva a tak dlouho neječí, potom šup s ní do fusaku, taky mám emitex. No a samo že má rukavice a bavlněnou čapku a na to teplou. Ruce a nohy má studený taky a to i doma.
No už aby bylo jaro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
bekulko a ostatní, taky máte někdy nebo taky 1x za den takový období, že furt by pili a spát ne? Dneska to máme zase celý odpoledne, co hodinu kojím, pak křičí, utiší se v náručí, pak ji dám spát, za chvíli se tam zase hemží nebo i hned, zase kříčí, pak zase hledá a pořád dokola..... a poznají děti, že je noc? přijde mi zajímavý, že přes noc se budí fakt málo, jen 2x a spí v klidu a nevyvádí jak přes den
15. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
holky díky! :wink:
15. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
bekul já kojím co 4 hodiny a v noci jak kdy, v noci jí 20, 24, 4 a pak v 8 ale většinou bud ve 24 nebo ve 4vynechá :slight_smile: :slight_smile:

ivi jo my takový den máme dneska od rána
15. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
autor
ivi každý pláč neznamená hlad :wink: bacha na to, ať si nezvykne, že při každým zakňourání dostane prso... :confused: My jsme to od začátku měli stanovený a dostával mlíko po pravidelných intervalech...
15. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
autor
smar to máš stejný režim jako my - 8-12-16-20... ted to máme s příkrmama už posunuté a přidanou svačinku v 10:30, ale z tohodle režimu jsme vycházeli :wink:
15. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
mili Honzík si to tak nějak nastavil sám tak uvidíme jak se to mění. Když jsi tu mám k tobě dotaz, Honzík má furt rýmu můžu už i mu dát nějaké homeopatika na nachlazení nebo je to nějak ohraničeno věkem nebo třeba kg? podle mě ne ale nejsem si jistá a ty se v tom vyznáš, jinak jsem narazila na fajn stránky s homeopatiky takže se chystám jich pár objednat do lékarničky :slight_smile: nějak jim fakt přicházím na chut
15. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
ahojda holky.
mili teda u vas to slapalo jako na dratkach-super vypilovany rezim. To by s Jirickem asi nevyslo. :sweat_smile:
Co prst? Uz je ta bolest lepsi???

Ja jsem dnes byla na kosmetice. Hlidala ma mamka.

A s tim strojenim mam boj i nekdy ted. Nevim, jak maleho oblect. Ale uz je dost zahrevny, tak to moc neprehanim. :wink:
15. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
smar homeopatika určitě můžeš!! Dej mu Aliium Cepa :wink:

sluni ahojda, ten prst mě dneska pěkně bolí :frowning2:
15. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
mili To me mrzi. Vzala jsis neco na bolest???

Jsi dobra, jak se vhomeopatikach vyznas. :wink: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
Mam novinku. Ma mladsi sestra se bude 2. cervence vdavat. Vcera byla pozadana o ruku. :dizzy_face:
15. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
ivi no my to tak máme, přes den slyší telku rádio a hlasy a spí i je vzhůru ale v noci jen jí a spí, prostě to pozná ale naučit přesně časově hodiony jen tak nemusí jít, nám to ale jde celkem spí celou noc jen někdy kolem 5 chce povídat a ne a ne se uinavit ale většinou spí až do 8, tak dobrý.. zatím teda, jo a někdy malej taky jí takhle a mě se prsa jakoby nově startují a plní a malej je neukojenej někdy ale stalo se mi to asi tak 5x jen a nebo jen v určitou hodinu jí víc a kojím dlouho a dokola k nezastavení :grinning:
smar no každej to má jinak a taky se to mění v různých týdnech aspoň mě ale vesměs to tak je zajeté...
15. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
Ahojky holky! teda dnrs byl zatím nejhorší den, Jindříšek měl přes den 2 totální záchvaty pláče, chtělo se mu spát a nemohl usnout, nedal se utišit, bylo to šílené, jednou jsme to vyřešila procházkou venku a jednou jsme ho musela zavinout do zavinovačky a uhopsat na baloně, ale bylo to šílené...fuj:slight_smile: ted už naštěstí spí...

Jinak já oblékám, ted když je kolem 0: to co má na sobě(overálek nebo dupačkaa body), na to mikinu a bundu, 2 rukavice a čepici+kapuci od bundy. Pak do klasické zavinovačky, fusaku a na to deku. Fusak mám starý po manželovi. No akdyž je třeba _10, tak mu dávám kombinézu nebo ještě teplé kalhoty. No ale teda nemá nikdy studenou tvář, je tam schovaný pod dekou:slight_smile:jinak já fakt ho moc neoblékám,on u toho řve, kazže ho radši zabalím do zavinovajdy, fusaku a deky:slight_smile: ale taky už se moooc těším na jaro kvůli tomu oblékání.
15. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
autor
sluni jojo, vzala jsem si homeopatika není to po nich tak ostrá bolest, dá se to vydržet...ale bolí to jak čert... :confused: Manžel mi teda dneska pomáhá jak zkušená mamina :grinning: já dnes jenom kojím.... :sunglasses: dopolko tu byla mamka. Sluni o kolik máš mladší ségru?? :wink: To je super, nude veselka v rodině :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
ahojte maminky moje
tak my sme boli dnes na ko a vsetko je v poriadku :slight_smile:
ivi-stale mi je to niake divne ze si uz maminka neviem este nedavno si pisala ako mas pozitivny test a uz maminka :grinning:
15. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
ahoj moninko :slight_smile: to jsem moc ráda, že je vše v pořádku...a kde lsatně budeš rodit? v gb nebo na slovensku?? a už máš vše nakoupené? :wink:
15. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
mili-budem tu v gb rodit myslim aj ze to tu je ovela lepsie len co mna mrzi ze tu nerobia testy na streptokoka tak porodna baba mi dala dnes cislo na kliniku kde si to musim zaplatit
uz mame uplne vsetko aspon si myslim :slight_smile: len uz cakame na Davidka :slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
mona jo to si nech udelat...tady uz je to běžné...já jsem pozitivní, ale že jsme rodila císařem, ak to nakonec nikdo neřešil :wink:
15. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
ahojky, můžu se k vám přidat? :slight_smile:
15. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
Ahojda Paulie - jasně!!! :dizzy_face: Nové dušičky vítány - a kór známé :dizzy_face: Takže vstupenka do této diskuze: pověz nám něco o sobě, je tu plno zvědavých bab :grinning:

Holky, pozvala jsem Paulie k nám, je to manželka mého bratrance :wink: Mooooc fajn holčina . určitě sem zapadne a svými cennými radami jistě mnohým pomůže :wink:
15. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
tomu říkám uvítání :slight_smile:))))
je mi 26, jsem z Phy, mám chlapečka Martínka, ...
15. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.