• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ne,s takhle malýma dětma se smí být ve vodě maximálně půl hodky,platíme za 10 lekcí 1900,-, + 2 lekce máme náhradní,jinak 1000,- mám přispívá pojištovna,takže super,mále milou a mladou instruktorku je fakt super
16. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
Mili taky bych dala 2
Reny normálně v lékárně zrovna dneska jsem zase koupila 2 sáčky tak máme doma 4 pro případ...
Jinak Mili my ten comfort měli a zrovna v době kdy moc nekadila a že by jí to pomohlo tak to ne.. vykadila se až tuším 3. den..
jo holky vy co dáváted příkrmy neo Sluni ty máš s tím taky zkušenosti..já mám strah jí pak začít dávat sladké..jako ovocné příkrmy...můžu je zezačátku nedávat??
16. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
aha, to me pojistovna uz nic neprispeje.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nevadi. Alle docela palka teda.
s Terezkou jsem neplavala, ale myslela jsem si, ze by chodila taky...pro starsi deti, taky nabizeji plavani.
16. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
saronko ahojda. zacina se zeleninkou. a proc mas strach ji sladke nedavat???
16. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
proč by ti nic nepřispěla?,nabízejí tam i pro starší mrkni na jejich internet.stránky
sari neboj sladké jí dávej pomalinku,nejdříve jablíčko a potom přidávej,já dávám přesnídávky hamánek
16. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
myslim, ze uz mi nic neprispeji....cerpala jsem program pro matky...
16. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
ale já mám vojenskou a tam přispívají speciálně na plavání pro kojence a do tří let,zkus to zjistit za to nic nedáš
16. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
ja mam ceskou hospodarskou...
16. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
aha tak tam nevím ale zeptej se jich
16. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
jezis, nejake nove upravy...
16. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
aha, tak nic...to se mi nejak spatne nacetla stranka...pardon. :sweat_smile:
16. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
je mili zapoměla jsem vám gratulovat k odložení operace Toníčka,je to super,jen tak dál
16. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
veru jogurty až od 8měsíce a ze začátku bílý, nějaký kvalitní
16. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
uf tak jsem Vás dočetla :slight_smile:
téda vy jste se o těch příkrmech rozvykládaly, že mi to příjde teda dost složité :slight_smile:
já jsem byla v práci pro výplatní pásku - poslední - a tak jsem pak šli do města dali dobrý oběd a nakoupili další věci pro drobka :slight_smile:

Dark: stále jsem tu a mám ještě necelé 3 týdny tak jsem zvědavá kdy to bude :slight_smile:

Mili : citím se docela v pohodě jen takové ty bolesti ke konci :slight_smile: včera jsem třeba nemohla vylézt z vany :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no však to znáte :slight_smile:

Ivi : je super že jsi nakousla to odstříkávání, ale myslím, že se na to potom stejně budu ptát všechno jsem si nezapamatovala :slight_smile:

Pauli : vítáme tě mezi námi :slight_smile:
tak snad jsem na někoho nezapomněla :slight_smile:
16. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
no se bojím že pak nebude chtít baštit zeleninku..
já se těším až začneme ale zatím pořád kojím takže ještě máme čas :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
saronko neboj, ona si Sofinka za ten první měsíc na zeleninku zvykne, takže pak bude baštit jak ji, tak i ovoce bez problémů :wink:
16. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
Ahoj holky, něco nového???
16. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj Aji :slight_smile: u nás asi nic nového :slight_smile: já zatím pořád 2v1 a jak je tobě? co v práci?
16. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak palec už mám lepší, už mě to tolik nebolí..zítra dopolko mi ještě pohlídá tchyně a pak už budu fungovat.. Ale teda můžu říct, že jsem si fakt odpočinula ta tyhle poslední 2 dny...Fakz jsem jenom kojila :dizzy_face: Dnes už jsme to teda nevydržela a trochu tu poklidila a potajnu vyžehlila pár ubrusů aspoň...když byli kluci venku.. :sweat_smile: Manža mi zakázal vstávat, ale já užmusela, už mám proleženiny na zádech skoro :grinning: :grinning: :grinning:

sari vždyt se začíná zeleninkou...měsíc dáváš jenom zeleninu, pak postupně maso přidáš a pak až ovoce :wink: neboj se, sofinka si zvykne :wink:
16. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
Mili, ty jsi hrozně akční :slight_smile: Nechceš zítra přijet? Nakupila se mi tu spousta prádla na žehlení :wink:
16. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
paulie: já tu mám ještě tu druhou kupu..takže bohužel zítra nestíhám :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
a sakra - zase to zůstane mně :slight_smile:))
Btw - dítě mi dnes zahodilo klobouček do dáli a rozhodlo se mně zničit přímo :frowning2: :slight_smile:
16. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
paulie: takže jsi opět potrhaná??
16. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
dneska ne tolik :slight_smile: ale pro jistotu jsem zatáhla žaluzie a "větrám" :grinning:
16. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
Ofi díkys za info. Mě je fajn, jen jsem utahaná, půjdu chrnět.
Mili ať paleček moc nebolí, chuďátko. Ty proleženino :grinning: , hezky ležet a odpočívat a papat dobroty :slight_smile: , to je odměna za ten nemocný a bolavý paleček.
16. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
autor
ajkaa neboj , dobrot mám vždy poblíž dost :grinning:
16. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
ahojte zlaticka moje-tak mna dnes chvilkami poboliva brisko zeby poslove/ale je to vazdne len slabunko
mili-nebud taka akcna a odpocivaj :dizzy_face:
ofi-to je zvlastne ze si uz na rade bozinku jak to utekaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
no a vy holky???/este nedavno ste rodili a uz tu riesite prikrmy :wink:
16. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás nějak dočetla uffff :grinning:
Mili, je super, že snad nebudete muset na tu operaci :wink:
Paulie, vítej :slight_smile:
Ofi už to máš za pár, už jsem tak zvědavá, co to bude za človíčka :grinning:
mona tobě už se to taky blíží, ty jo :sweat_smile:
reny držím palce na zk :wink:
My jdeme zítra do poradny a na očkování, bojím se, jak to s Nikčou potom zvládneme, protože manža má oslavu v práci, tak snad nebude mít malá moc velkou horečku. Holky co jste dávaly? Mám doma panadol baby a nějak ji mám ochladit, kdyby bylo nejhůř? Poraďte nějaké typy.
Na příkrmy už se taky těším, ale ještě počkám, přeci jen se narodila skoro o měs dřív, tak ji vlastně nejsou 4měs ale spíš 3měs. Myslím, že začneme až jui bude 5měs jen trochu, aby si začala zvykat.
Jinak už jsem si myslela, že přestanu kojit, protože se u toho strašně vzteká a už prakticky vůbec nepije a silou ji tam tu hlavu přirazit nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zjistila jsem, že když ji nemám na kojícím poštáři ale v ruce, tak to jde, tak snad ještě vydržíme. No ale stejně už od 1měs dokrmuju...
17. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile:
Sima: díky :slight_smile: Mně na reakci po očkování mudra doporučila Nurofen čípky pro děti (myslím, že 60mg) a dát mu to, až bude mít 38 a výš (po odečtu) ... nakonec jsem je ani nepoužila, protože neměl teplotu tak vysoko :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.