• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
paulie díky, jdu se ti mrknout na fotky :wink:
17. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Teda Martínek už je pořádnej kus chlapa :slight_smile: Kolik vlastně teď váží a měří a co umí, abych věděla na co se mám těšit s Nikolkou :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
jj, už se pěkně pronese - má odhadem okolo 8kg :slight_smile: Příští týden jdeme do poradny, tak jsem zvědavá na jeho míry :slight_smile:
A co umí? No, právě mi ukazuje, jak se hezky umí zlobit (to mu zůstalo z prvních měsíců :slight_smile:), jinak už se snaží pohybovat, všechno ožužlá, oblíže a roztrhá, už si trošku trénuje mluvidla (slyším to hlavně z chůvičky, když ho dávám spát: mammama nennene :slight_smile: a u jídla při troše fantazie slyším ham a mňam :grinning:) a rozhodně je pěkná liška podšitá, protože přesně ví, jak na mě :slight_smile:))))))
17. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

noci už začínají být né moc příjemné vždy se vzbudím a nemůžu usnout. Manžel je nachlazený a tak se mi zdá že to začínám dostávat od něho nějak cítím něco špatného v krku tak snad se to nerozjede :frowning2:

Mili: tak snad tě palec už dneska nebude trápit :slight_smile:

Simi: no už se to blíží :slight_smile: ten konec bude asi náročný :frowning2: ale všechny jste to zvládly, tak to musím zvládnout i já :slight_smile:

Moni: strašně rychle to uteklo, ale ty budeš hned po mě :slight_smile:

půjdu si koupit citrony a udělám si vitamínovou bombu :slight_smile:

máte nějaký dobrý recept aby se mě nemoc nerozjela????
17. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
čavec holky, už jsem tu dlouho nebyla :slight_smile:
ofi tak ještě nic?Už jsem zvědavá co budeš mít :slight_smile:
Pauli ahoj, tebe jsem tu postřehla jakou novou mezi námi, tak vítej :slight_smile:
V pondělí jsme byli s Petříkem plavat, bylo to boží.Fotka je přiložena :grinning:
17. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahoj Luci :slight_smile: moc Vám to sluší a je vidět, že si to Petřík užíval :slight_smile:

no já jsem taky zvědavá a ty jsi tušila co budeš mít, když jste si to taky nenechali říct?
nebo nakonec jste to věděli?
17. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Já jsem kluka tušila, protože jsem byla nějaká moc hezká podle všech :grinning: A ty tušíš?
17. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Luci : no já právě vůbec netuším :slight_smile: všechny takové ty babské rady ukazují na kluka, ale já nevím :slight_smile:tak to bude překvapení :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak tu teď mám dopoledne tchyni..vyžehlila mi aspon utěrky a ted si hraje s Toníkem :slight_smile: Palec už skoro dobrý, odpolko už budu normálně fungovat... Jinak musím Toníka pochválit, dnes spal v kuse do půl 5, pak si vzal jenom dudáčka a spal až do 6 do rána - to jsem si ho vzala k sobě, nakojila - on teda pak u mě hned usnul, tak jsme si ho nechala u sbe v posteli a spali jsme až do 8h :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zlatíčko naše :dizzy_face:

sima Toník třeba neměl po hexe vůbec žádnou reakci..třeba bude Nikolka taky v pohodě :wink: Jinak když ,měl horečku u chřipky, dávala jsem Panadol Baby Sirup, jahodový :wink:

ofi já myslím, že to není nemoc, ale blížící se porod :grinning: :wink:
17. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
dobre ranko babulky
tak ja som mala asi prvy krat poslicku vcera mna bolel spodek na ms ale tak slabucko a neviem ci mi netvrdlo brucho ale to vzdy ked sa niako maly pohol tak to mohlo byt nim holky jak spoznate ze vam tvrdne brucho?
17. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

Honzík je už o trošku lepší, už nemusíme odsávat co 3hodiny ale co 4ale že by se to nějak moc zlepšilo to ne :frowning2:

jinak nás dneska pořádně vylekal Tomášek ale je to naše vina :frowning2: podařilo se mu vlézt do koupelny když jsme byli v ložnici a na záchodě mám domestos a on se k němu dostal a otevřel ho, naštěstí ho nenapadlo to dát do pusy jen si tím polil oblečení a přišel za námi do ložnic,e a mě málem kleplo jak jsem ho viděla-úsměv od ucha k uchu a tepláky a ponožky celé odbarvené. Hned jsem běžala do koupelny co si vzal a pak honem mu zkontrolovat pusu zda to nespolknul a nejedem do nemocnice a pak převléct. Uf naštěstí dobrý jen oblečení můžu vyhodit ale on je v pořádku ale pro jistotu ho ted chodíme často kontrolovat jestli nezvrací-třeba zda neolízl víčko. Jsem na sebe nasraná, 2 jsme doma a stejně se tam dostal. Ani na prdel jsme mu neměli sílu dát že tam vlezl jak jsme štastni že je v pořádku

ted oba spí a já jdu hledat nějakou firmu co nám udělá návrh kuchyně, včera tu byli z té firmy co budou dělat ten nový byt-takže za koupelnu doplatíme cca 10 000 nebo 13 000 (podle toho zda se tam vleze žebřík či ne) a právě by potřebovali návrh kuchyně at ví kde udělat vývod na myčku apod. takže hledám někoho kdo to udělá-hlavně rychle :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
ofi-ja ked som isla na ultrazvuk a dr sa mna pytala ci chcem vediet co to je hned som jej povedala ze chlapcek a ona na mna a vy ste boli uz na utrazvuku ?A ja samozrejme ze nie :grinning: proste som to citila ale neviem to vysvetlit ja som nemala tusenie ja som to podvedome vedela
17. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
ahoj holky
koukam, ze ofi je jeste tady :slight_smile:
mona jeje ty uz mas poslicky, toto leti...
17. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
moni já to u Tomáška měla taky tak od začátku jsem věděla že je to kluk :slight_smile:, ted u Honzíka taky ale nebylo to tak silné protože jsem doufala v holčičku
17. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
lucajdak: díky :slight_smile:

Mili: provokace! jak to děláš, že máš tak spavé dítko? :grinning: U nás byla trošku neklidnější noc, neb se mu neustále něco zdálo a poplakával :frowning2: Ale jinak v pohodě :slight_smile:

k porodům se nemůžu vyjádřit - ani si nejsem jistá, jestli jsem kromě několikatýdenního tvrdnutí bříška cítila cokoli dalšího ...
ale zkoukla jsem drze albíčka všech diskutujících a máte fakt krásná dítka ... uf, skoro bych si dala další malinkaté mimčo u nás :sweat_smile:
17. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
dark-ahoj moja no zasa mi to zacalo :frowning2:
malicky este musi vydrzat :wink: a ty ako ?
smar-dr hovoria ze kazda zena moze zistit co caka ale musi to mat niako vyvinute tie zmysli :grinning:
17. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
mili u nás se spalo od 20 do 3:30 (Honzík tak spal, jen občas kuckal a breknul ze spaní) kdy jsem nakojila a zabalil to do 6 :slight_smile: takže jsem naprosto se spaním spokojena a ted spinkají oba a jsou jak andílci
17. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
mona porad stejne... nakukuju jak jste na tom s ofinkou :slight_smile: a cekam kdy se mi narodi neter nebo synovec :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
moni to je možné :slight_smile: no Tomem jsem si fakt byla jistá na 99%, ted u Honzíka ne to bylo ovlivněno tím že jsme oba dva doufali v holčičku
17. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
dark-si zlatucka :slight_smile:
neviem holky ale ja mam pocit ze prenasat urcite nebudem musim aspon dufat ze vydrzim do terminu proste mam zasa taky pocit :wink:
17. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
autor
paulie: no já jsem taky byla překvapená, jak spal..vždyť to znáš, jednou je to tak, podruhé onak.. :wink: Paulie jaké jste vlastně měli jméno pro holčičku??

smar to je super, že jsou kluci hodný :wink: měla jsi z toho strach, jak to budeš dělat v noci a ono se to docela vyřešilo viď? :slight_smile:

mona proč by jsi nevydržela?? vždyť je vše ok ne?? na kontrole jsi byla...

Jinak já teda vůbec netušila, co čekáme..každým dnem jsme byla přesvědčená o něčem jiném...
17. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
mili-neviem mam taky pocit nehovorim ze nevydrzim ale urcite dlho prenasat nebudem mat taky pocit a tu ta nekontroluju zo spodku cipek a tak len ked su niake komlikacie tu neviem ako je cipek na tom lebo tu vela ludi kvoly nabozenstvu a tak a oni nemaju radi ked sa maju v tebes parat preto tu robia ultrazvuk az po 3 mesiaci ked uz robia cez brusko

inak nemoze byt ta bolest ze sa mi roztahuje panev a malicky mi ide uz dole/lebo mne sa nezda aspon teras ze su medzi tym prestavky ako vra poslickove maju mozno sa mi zosuva dole a roztahuje sa mi panev
17. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
mili: pro holčičku jsme měli vybranou Hanku (i když mně se líbila i Johanka :slight_smile:)

souhlasím se Smardik - někdy má člověk prostě takové silné tušení :slight_smile: Já jsem si byla jistá klukem celkem od začátku, i když to na uzv chvíli vypadalo na holčičku :slight_smile: (ovšem spodní detailní záběr byl jasný i manželovi :grinning:)
17. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
paulie: po babičce..taky jsme nad ní uvažovali :wink:
17. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
mili: já jsem kdysi dávno prohlásila, že moje děti se budou jmenovat Tomáš a Hanka ... a nebýt těch sousedovic psů (vtipně pojmenovaných Tom a Jerry), tak ten Tom vyšel :grinning:
17. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
paulie zrovna jako mě se moc líbí jméno Sára..jenže už jednu Sárinku "doma" máme :wink: To by pak ke mě u babičky přiběhl pes i dítě :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
autor
mona já měla taky ke konci pocit, že s emi malý tlačí jakoby dolů...to je normální. Pro mě byly asi nejhorší ty poslíčci..měla jsme je od 34tt...skorko každé ráno...a předporodem 3 dny v kuse po 6min :confounded: :confounded:
17. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
holky já jsem teda asi nějaká divná, ale já takového nic necítím. Zatím se mě nezdá, že by se drobek tlačil dolů a nějak mě bolel spodek. Tak doufám, že to není nic špatného :frowning2:

Dark: jsi moc hodná že na mě myslíš :slight_smile: zatím se asi nic nechystá, ale v pátek jdu na kontrolu tak jsem zvědavá co mi řekne a snad se už začne něco dít :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
ofi mě spodek bolel tak poslední týden před porodem, poslíčci mě u Toma netrápili vůbec a u Honzíka jen jednou nebo dvakrát a to jsem si dala spršku a byl konec :slight_smile:

mona no já mám tušení že i třetí dítě by byl kluk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
smar vy chcete i 3.?? :sweat_smile: kdypak? :wink:
17. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.