• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
mili jo tak za 10let bychom chtěla třetí, takového našeho benjaminka co nás omladí :slight_smile:, ale to jsou jen plány záleží to hlavně na financích jak na tom za 9,10let budeme, oblečko, hračky se dají koupit v pohodě ale o to nejde, Tomovi platíme stavební spoření-1500 a Honzíkovi budeme taky + pak škola apod (chtěla bych at se naučí jazyk a ten se bohužel v normální ZŠ, SŠ nenaučí takže bud soukromá škoda nebo učitelka) a to fakt nevím zda v dnešní době zvládnem 3dětem dát a uvažujem o domečku až skončím RD takže uvidíme, ale jo pokud to půjde chceme třetí dítě. Ale fakt je že uvažujem spíš o pěstounské péči než o vlastním mimču
17. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
autor
smar o pěstounké péči??? no to je skvělé..to by bylo veliké rozhodnutí :wink: Přála bych vám, aby vám to všecno vyšlo tak, jak chcete :slight_smile: Takových lidí je málo...a vzali byste si uplně malé mimi??
17. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
mili no uvidíme, přese jen za 10let už manžovi bude 43 a mě 36 takže nevím. Ne malé mimi nechcem-za prvé těch moc v pěstounské péči není a kdyby náhodou bylo tak ho nechám někomu pro koho je to jediná šance jak mít mimčo, my máme 2vlastní děti takže určitě ne, bavili jsme se tak o dítku do 5,max. 6let - prostě než půjde do školy at je s námi a zvykne si, sehrajem se ne a at má pak změnu velkou-stěhování a novou rodinu, novou školu. na starší už bychom si netroufli
17. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
smar tak to je fakt pěkné od vás :wink: mimochodem máme skoro stejně staré manžely - mému bude letos 32 :wink: a mě 26..takže jsme stejná kategorie :wink: :grinning:
17. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
ahojda. mili mne bude letos 26 a manzilkovi 33......takze smar mame to stejne. :grinning:
17. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
autor
ahoj sluni kdy jsi vlastně narozená? :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
mili manžovi bude v červenci 33 a mě v srpnu 26 :slight_smile:

sluni tak to máme stejné :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
smar mě bude 26 v září :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
tak teda to jsem nevěděla, že jste takové mladice :grinning: no já zase o tolik starší nejsem v říjnu mi bude 29, ale vůbec si neumím představit, že bych už ve 25 měla 2 děti, jste dobré. Já v tu dobu akorát vylezla ze školy a jen se rozkoukávala co vlastně dál, hledala práci atd. No možná bych i momčo dřív chtěla, ale potřebovala jsem aspoň rok dva praxi... No a manžel je stejně starý, chodili jsme na školu spolu :wink:
17. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
mili: to by byl spíš bonus, ne? místo jednoho by přilítli dva :grinning: anebo taky ani jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ofi: ještě máš cca dva týdny "čas", tenhle pocit natlačeného dítka může ještě teprve přijít :slight_smile: Ale tohle nechávám na kolegyních - já díky tomu, že byl Martin celou dobu výš, mohla "přenášet" až do 40tt (jinak jsem měla císaře uvažovaného už v 38 - 39tt) :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
holky co máte dneska na oběd? já nevím co zítra vařit a manža jde odpoledne na nákup tak to musím vymyslet at koupí co bude chbět
17. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
smar já vařila včera- polévku vývar, potom jsem dělala těsto na palačinky, ty jsme měli k večeři a šunkafleky, tak mám dnes volno :wink:
17. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
paulie :grinning: právě... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

smar já si obědy objednala - nechávám si je vozit - jezdí k nám na vesničku dodávka z vedlejší vesnice. Tak jsem se přidala k důchodcům a chodím so také pro obědy - vaří dobře, je toho hodně, že se nají večer i manžel k večeři. POlívka i druhýjídlo za 53,-...no, nekup to :wink: Dnes mi to teda poprvé nechutnalo...byl hovězí guláš a měli to nějaké nahořsklé.. :confounded: Jinak včera byly karbanátky s kaší a minulý týden třeba palačinky, mňma. Vždycky je výběr ze 4 jídel :wink:
17. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
jinak já jím přes den jen chleba a až večeři dělám teplou, jsem doma sama a tak to nemá smysl si vyvářet a Nikolka pije ještě mlíčko :grinning:
17. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
ja mam narozky 10. 3. a manza 28.5.
17. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
PAuline : tak snad je všechno v pořádku tedka jsem dělala oběd a cítím trošku bolení jako no ms, ale jenom takový pocit :slight_smile: a ty jsi rodila teda normálne??

Smar : já jsem ted dělala zapékané brambory se zelím a klobáskou :slight_smile: jinak včera jsem měla pangasiase. Taky mě dochází nápady jak jsme s manžou doma tak musíme pořád něco vymýšlet :slight_smile:

Simi : taky mě bude 29 taky jsem chtěla po VŠ trochu praxe je to lepší po mateřské, když máš praxi :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
teda mili to se mas....to ja zase varim rada, takze by mi to asi chybelo.

smar ja sem delala sunkafleky....mnamka a uzenou pol s ryzi.

v patek budu delat asi leco.
17. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
ofi: všechno bude ok :wink: Jinak já jsem měla císaře, protože malý se zamotal a zasekl do podoby krásného rugbyového míče (takže příčná poloha - konec pánevní :slight_smile:)

já mám dneska obyč. těstovinky se sýrovou omáčkou, jinak včera jsem měla kuře s rýží .-) Manželovi bylo místo mě dopřáno kuchařské nadání :grinning:
17. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Čau holky moje, nestihám vás dočíst...jdu si umýt hlavu a na třetí vyrážíme k Dr. je mě z toho dooost nervozně a zároveň se nemůžu dočkat :slight_smile: :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
mili no já uvažuju že bych si tak 2x týdne objednala u nás ve školní jídelně-vaří dobře za 58 Kč ale je toho dost, ven stejně budem chodit tak si pro to zajdem ale výběr je ze 2jídel. ale nevím no zas stejně vařím Tomáškovi
17. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
ofi jo praxe je potřeba, ale člověk studuje a potom jde na mateřskou a když chce 2 děti, tak než z mateřské vyjde a nechce děti hned za sebou, tak mu je třeba 36 a zase tě potom nikde nechtěj, že máš 2 malé děti a potom si už zase stará, mají to ženské těžké v tomhle... Ale ty děti za to stojí :wink:
Já teda zatím vařím ráda, odreaguju se u toho. No mě to vždycky bralo, mám doma spoustu kuchařek, ale nemůžu jíst včechno, když ještě kojím. :angry: Ale asi jen tak nezhubnu, když tak vyvářím o víkendu králík a bůček atd. no hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
ivanau, moc dobře vím, jak se cítíš, taky jsem se vždy strašně těšila, ale zároveň se i bála, jestli je vše v pořádku. Ale je krásné vidět toho tvorečka na ultrazvuku, pro mě to bylo vždycky až neuvěřitelné, taková pohádka až mi to chybí :sweat_smile: , ale dalšího čerta bych teda fakt nezvládla :grinning:
17. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
Simi přesně a taky to napětí, že by nám už mohli říct co to bude... :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Ivi : určo bude vše OK a třeba se dozvíte co čekáte :slight_smile: jj já mám taky vždy takový divný pocit :slight_smile:

Simi : jj v práci je to dost blbé :frowning2: jsme tím jako ženské hodně diskriminované :frowning2:
17. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
autor
sluni to já taky vařím ráda...ale zase když je tu tahle možnost, tak mám přes týden více času na Toníka nebo pro sebe :wink: A jak jsem toho půlku nejedla kůli kojení (ted už jím všechno), tak mě to navíc nějak bavit i chutnat přestalo...A taky mi docházela inspirace. navíc takhle ušetřím za jídlo. je to levnější než vařit a chutná nám to oboum :wink:
17. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
smar klobouk dolů třetí dítě a z p.péče to je teda krásné gesto snad se vám to za těch pár let podaří...
17. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
ivi-drzim palecky nech sa dozviete co cakate ale ja tipujem chlapecka neviem niako mi na teba sedi hehe :grinning:
tak ja som si bola zo znamou na kavicke pekne sme si sedeli vonku nakolko je tu slniecko konecne a take teplo ze sa tomu divim ani bundu som nepotrebovala len som si dala mikinu a vonku sediet no poHADKA PORAT MAM DOBRU NALADU :grinning: je to o niecom inom ako byt doma a vonku prsi a ked si predstavim co tam mate vy uffffffffffffff :unamused:
17. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
ivi hlavně aŤ SE DOBŘE NATOČÍ... a vidíte co to bude
17. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
čauvec kočky pro dnešní týden v práci padla :grinning: , co víc si přát.
Jinak jídlo já taky nevařím, jen o víkendech. Manža chodí v práci na obědy a já taky. Máme ve škole automat s chlazenými jídly, je jich tam na výběr asi 20. Denně se doplňuje a občas obměňuje. Můžu si vzít i domů - je to zatavené v miskách. Když uvařím, stejně to zbyde na druhý den a nesní se to, protože přicházíme domů kolem 16hodiny. A já bych ani nevydržela hlady do té doby. O víkendech jsou u nás žrací dny :grinning: .
17. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
Ivi tak to jsem napnutá, co to bude.
ofi ty nás taky pěkně napínáš takovou dobu - já tipuju holčičku :wink: , máme jich tu málo.
17. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.