• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Smar jsi šikulka, 2 tak malé dětičky a krásně to zvládáš. Za ten demestos nebuď naštvaná, uhlídat 2 dítka je fuška - ono někdy i jedno. Hlavně, že se Tomíkovi nic nestalo, nestříknul to do očíčka nebo do pusinky. Kolikrát se jen otočíš a je to hotovo, dětičky jsou všetečné. Jsem moc ráda, že to tak dobře dopadlo.

Čau Pauli :wink: .

Darkys ty seš špionka :grinning: .

Sima na hubnutí máš celý život, prosím tě jsi maminka ne modelka a sluší ti to.

Mili to je fajn, že palec lepší. Prosím tě a z čeho to vlastně máš???
17. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
Holky a co Ivanas?? nějak vás asi dočtu v neděli bych řekla, podle počtu příspěvků :grinning:
17. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu jen na skok - budujeme, budujeme, uz fakt unavou nemuzu, jeste 10 dni a snad bude vse hotove a my prestehovani...je to prace pro vraha, zvlast kdyz delame skoro vse sami, remeslnici jsou tu desne drazi, radsi jsme investovali do nove kuchyne, spotrebicu a samozrejme pokojicku pro Natalku :dizzy_face:

dnes se nade mnou manza slitoval a mam volne odpolko, tak jsem ze sebe smyla barvu a prach :grinning:
17. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
autor
ofi já teda nevím..u tebe vážně netuším, co čekáte... :wink: nechám se taky překvapit :slight_smile:

ajkaa: jo tak to bych taky ráda věděla..začalo mi to po porodu, asi jak se tělo čistilo, hormony a tak...
17. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
ahojda ajko. To mas fajn, ze mas padla. :grinning:

zdezli ahojdaa. jee, tak se vam nove bydlenicko rysuje. super. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, Jiricek zacina byt pekny zrout.... :sweat_smile:
17. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
Ahoj Zdeníííí, vydrž!!! bude to nádhera, se těším za tebe - mě se to říká viď, když nic nedělám

Mili aháá, to já vím, že po porodu, ale jsem právě nevěděla z čeho. Možná bbych dala pozor, aby se z toho neudělal chronický zánět - se to pak po čase vrací a opakuje. A chodit několikrát ročně na řezání, nic moc.
17. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
Sluni, bude malej Otesánek?? jedl jsem , snědl jsem .......... :grinning:
17. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
sluni, Naty je taky zroutka, na 56 cm ma asi uz 6,5kg:slight_smile: jsem zvedava, co na to pristi tyden doktor :sweat_smile:
17. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
Sluni, padla je paráda, ale nezáviď - nebude to takovej veget - zítra musím do Prahy do školy - vstávat v 5, domů dorazím ve 20.30 :frowning2: .
17. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
autor
ajkaa já vím - hned jak mi tohle pomine, dojdu si k homeopatce :wink:

zdeni ahooooj!!! já už se těším na fotečky - ukážeš nám pak nějaké?? jak jste zařídili malé pokojík?? a vydrž - ta námaha za to stojí :dizzy_face:
17. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
Zdeni : to budete mít super, ale je to fuška taky jsem přestavovali ale úplně celý byt komplet před 2 lety :slight_smile:

Ajko : když jsem chodila do práce tak jsem taky vařila jen o víkendech :slight_smile: ale mě to baví jen když mám síly :slight_smile:

jojo bude překvápko :slight_smile:

hodím do albíčka bříško tak se mrkněte :slight_smile: ale už mě popraskal bok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
aji to vis moji nasazeni spioni nefunguji tak musim spionit sama :grinning:
ja taky varim jen o vikendu, jezdim z prace nejdriv v sest a manza uz je bud po jidle (protoze by to tak dlouho nevydrzel) nebo ma odpoledni a chodi domu v deset
ofi ja jsem taky zvedava co to bude :slight_smile:
zdeni ahooooj jsem te nevidela ani nepamatuju...
17. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
mili, jasne, ze vam pak dam neco na FB :wink: Natalka to bude mit ruzovo-bile, princeznovske :dizzy_face:

Nejvic me stve, ze Natalku "zanedbavam" - je cely den s moji mamkou, ja jezdim na kojeni, pomuchlovani a zas mizim na to nase staveniste - no ale dnes se to konecne uz pohlo, uz mame vymalovane 2 mistnosti, ted uz to pujde, ten nejvetsi binec a prace je za nama.
17. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Klari, ahoooj, nediv se, stehujeme se, makam,makam, makam
17. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
zdeni vsak ji to pak vynahradis
17. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
autor
zdeni to je fajn, že ted mamka pomáhá...už máte asi většinu za sebou vid? a jak je to teda velký byt? kolik místností? a vybavení kupujete komplet nové nebo si berete s sebou z nynějšího bytu?
17. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
zdeni ja se nedivim...
17. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
autor
ofi kráááásné bříško :dizzy_face: mě tzo popraskalo uplně stejně, ale můžu tě uklidnit - měla jsem to ještě víc a dneska už to není vidět..Ono se to jakoby zatáhne a zbledne - zůstanou jenom mini bílé čárečky...ale to není fakt vidět :wink:
17. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
klari, koukam, ze mas albicko....

mili: mame 4+1, bereme si s sebou, co mame + dokupujeme stenu a stolek do obyvaku, komplet kuchyn a detsky pokoj, skrin do loznice - a samozrejme zaclony, zavesy a deko...no silene, hlavne to musime stihnout do 1.3., jinak platime dva najmy, a to nemuzeme potrebovat. Jinak byt je 103 m2, ale hlavne prace jak na kostele - musime polozit podlahy ve dvou mistnostech, predelat koupelnu a zachod, atd atd...fakt des, ale majitel nam to vse proplati, jinak bysme to nedelali, cpat penize do ciziho...jen tu praci nam nikdo nezaplati
17. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
autor
zdeni tak to je spoustu práce...ale zase to budete mít nové a pěkné :slight_smile: jinak rozlohou je to teda veliké, to je fajn...a je to v patře? je tam býtah? a balkon? a jakto, že vám to majitel proplatí? já myslela že jste ten byt koupili..nebo budete v pronájmu?
17. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
ofi, fakt moc pekne brisko - ze strii si nic nedelej, moc jich nemas - ja mam cely predek popraskany, ale uz to hodne zesvetlalo a neni tak hnusne, jak to bylo...ale do bikin stejne jeste letos nepujdu :grinning: tankini to jisti :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak chodim taky cvicit - cviceni po porodu na zpevneni dna panevniho, zatazeni delohy a brisnich svalu, je to super, a hlavne tam jsou maminky z predporodniho kurzu, tak ted resime deticky :wink:
17. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
mili, je to porad najem, na vlastni jeste nemame...udelame si ho, jak chceme my, hezky, moderni , a majitel nam proplati material - barvy, podlahy, dlazdicky, instalatera atd. Je to prvni patro v dome se tremi byty, mame velky balkon a dole zahradu, dokonce s piskovistem:slight_smile:
17. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
to len ja mam take velke brisko v mojom tyzdni????
asi to bude obrik :grinning:
zdez-za chvilku to bude uz za vami a pekne si budete byvat :wink:
ofi-peknucne brusko
17. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
autor
zdeni tak to je super:slight_smile: a můžete ho třeba časem koupit do osobního vlastnictví od toho majitele?? už se těším an fotky, mooooc :dizzy_face: jinak já zatím na cvičení nechodím...dlouho se mi hojila jizva po císaři :confused: ted koukám pomalu po nějakém pilates aspon...ono se prý žádné aerobní cvičení nemá, když s ekojí...tak aspon to pilates.
17. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
Ofi krásný bříško, a ty stie zblednou a nebudou vidět.

Zdeni téda ty seš akční, makat na bytě a ještě chodit cvičit, to se nedivím že padáš na pusu. byteček je krásně velký, to se bude bydlet jedna báseň. Práci ti nikdo nezaplatí, ale zas to budeš mít nové a podle sebe, a to je lepší.
17. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
zdeni to vis doufala jsem ze ti privolam mimco, ale zatim se nenechalo nalakat
17. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
aji - jo, ale predstav si, ze jsem jeste neshodila ani deko - cely den makam, kojim, pomalu nejim, do toho tedy 1 tydne cviceni a nic - posledni 3kg z tehu ne a ne dolu

mili - to je cviko vedene PA primo pro maminky, jsou tam i holciny po cisari, jedna dokonce jen 8tt po porodu

- snad to pak budeme moct odkoupit, byt je to pekny, pekne delany v super miste, bylo by to fajn...
17. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
dark: doufam, ze tam melo byt TIM a ne TI, ja ted zadne nechci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
autor
zdeni to je fajn, že to vedou kvalifikovaný lidi...ty holcine se to asi dobře hojí...já si jště nedávno n abřicho nemohla ani sáhnout :angry:
17. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
autor
No nic..jdu něco dělat, za chvíli přijdou klouci z venku a já nemám ani uklizený nádobí, nic..zatím pa
17. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.