• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
mili: asi jo, rikala, ze byla hned po porodu fit, ale brisko ma porad jak v 7 mesici :sweat_smile: mej se, ja pujdu kojit a pak jedem koupit koberec :sweat_smile:
17. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
Jůů nakupování, tak Zdeni dobře pořiďte. A 3 kg, to už není nic, to shodíš, nebooj.
17. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
17. únor 2010 v 16:33 • aknel2002
uf, teda vy tu jedete :slight_smile: Přišla jsem z procházky a hned několik stránek diskuse :grinning:

O nějakém cvičení taky uvažuju, ale mudra mi na kontrole po 6nedělí nedoporučila aspoň rok nic náročného ... a v jedné diskusi jsem zjistila, že mamky po císaři cvičí už třeba po 2-3měsících, tak si připadám jak trubka :astonished:

Btw - nemáte nějaké tipy na hraní si s 8m dítětem? Básničky mi úspěšně ignoruje (nemá rád, když ho chytnu za ruce), tělocvičné aktivity nezvládám po pár minutách já (ehm - není fyzička :grinning:), tak si v podstatě jen prohlížíme hračky, neustále na něj všelijak jukám, apod.
17. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
aji ten domestos mě štve protože si fakt mohl ublížit a my bychom ho neochránili, naštěstí se mu nic nestalo

holky tak jsme dneska byli poprvé venku (dřív jsme nebyli hlásili blbé rozptylové podmínky a fakt ten hnus z nové huti apod šel cítit) a všichni se za tím našim monstrem otáčeli a mohli si hlavy vykroutit. Honzíkovi se v kočárku líbilo asi půl hodiny se koukal kde to je a pak to zabalil a spinkal a Tomášek taky dobrý, jen ze začátku byl zaražený kde ho to vlastně dáváme, že to není jeho kočárek

paulii mi malý básničky a knížky taky úspěšně ignoroval, začal je brát až ted v 15měsících a za ruce nemá rád jak ho chytnu dodnes (proto u nás nehrozí dělat paci paci), v 7,8 měsících u nás jela věž z kelímku to jsem mohla stavět dokola dokolečka, pak zrcadlo takže jsme se různě šklebili do zrcadla a hrací hrnec FP, jo a chodíli jsme na plavání kojenců a hned po šestinedělí chci pokračovat, jen musím vyřešit hlídání pro malého
17. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
holky mna zasa boli dost to podbrisko :frowning2: pojdem uvarit syrovu omacku a asi sa natiahnem alebo poskacem na mici
17. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
Smar: knížky jsou fajn, ale musí být dětívzdorné, protože je chce tak maximálně ožužlat, roztrhat, atd... Zrcadlo je taky moc prima (narcis jeden :slight_smile:). Jak je to na tom plavání? Musí se potápět i rodiče?
17. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
Mona: zkus se natáhnout a nohy hore :wink: Snad to bude brzy ok - už se prostě chystáš :slight_smile:
17. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
paulie-no jo aj ja si myslim teras sa idem pekne napapat mne zacali tie tehotenske chute az teraz nedavno jem asi vsetko no nie uz tolko lebo zaludok mam malicky ale o to castejsie a vsetko nahromadu :grinning:
17. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
Mona: tak to rozhodně dobře uděláš :grinning:
(jo, těhotenské chutě - mně zůstaly i po porodu :grinning: S láskou vzpomínám na některé obzvláště vypečené kombinace :slight_smile:)
17. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
paulie mrkni tady na nějaké ty tipy na hraní http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=172052&e=activityDetail&cid=197358&cminAge=0&cmaxAge=72&ctypecode=np&ccat=play_and_learn&minRelAge=0&maxRelAge=72

jinak na plavání se potápí jen malý, chodíme od 5měsíců a líbí se mu to a jak jdem z bazénu tak brečí ještě ven nechce
17. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
autor
smar to je super stránka!! :slight_smile:
17. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
díky za pochvali bříška :slight_smile: no na břichu opravdu strie nemám jen na bocích. ale myslím, že to ještě není všechno :frowning2:
17. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
mili někdy tam kuknu jak nevím co s Tomem
17. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
autor
ofi mě se nejvíc strií udělalo 14 dní před porodem..to mi poprasklay i stehna, břicho, prsa....no děs. Ale naštěstí teď to už fakt není vidět :wink:

mona těhotenské chuté mám stejně jako paulie dodnes :grinning: :grinning: :grinning: První 3 měsíce po porodu jsem vůbec neměla hlad...asi jsem žila ze zásob.. :grinning: ..ale pak se pocit hladu postupně dostavil a už mě neopustil :grinning:

Toník už spinká, manžel je v hospodě, tak já jsem si pustila TV..vyžehlit zbytek hory prádla jsme stihla odpoledne, tak budu odpočívat :wink:
17. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
Smardik: tuhle stránku znám, pár her už jsem zkoušela :slight_smile: Ne vždy s úspěchem - trošku musíme zapracovat na udržení pozornosti :slight_smile:

Tuhle stránku jsem našla včera: http://www.hraveuceni.cz/
Rozhodně jsem si ji uložila do oblíbených :slight_smile:

Jaj - chutě :slight_smile: No, kvůli kojení se značně omezuju, ale když se dostanu k jídlu, tak se neznám :slight_smile:)) Říkám tomu večerní bílý sex :grinning:
17. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
paulie díky za tip, to se bude Toníkovi taky líbit :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
Ahojky holky,

jenom nakukuju.. Dneska jsem dostala za dva ze zkoušky a už mám konečně hotovo.. :dizzy_face: Tak teď budu jen relaxovat a užívat si Terezky.. :dizzy_face: Ta už pěkně spinká, tak se jdu natáhnout k telce..
Zítra vás dočtu.
17. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
reny moc gratulujeme a užívej zslouženého odpočinku :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
Holky tak jsem tu, vše je ok, srdíčko jako zvon, no a vypadá to na HOLKU :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: teda první pan Dr. neviděl nic, že byla prdelkou zavrtaná do kraje a tak jsem řekli druhému Dr. co dělal to kardio, že se mimi nechtělůo ukázat, tak se mrkl a říkal, že je to holka...tak snad jo :slight_smile: trochu nevím jestli můžu věřit :wink: ale chci si nechat udělat ten 3D ultrazvuk a to se musí udělat do 25tt tak se třeba ukáže pořádně tam abych uvěřila :grinning:
17. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
ivanau - další princezna!!! no super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to gratulujeme :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
Reny - gratulace ke zkoušce :slight_smile:

Iva: super zprávy :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Holky díky...Tak doufám že se teď nenafixuju na pipinku a pak na mě nevybafne šulda na příštím ultrazvuku :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
autor
iva i to se může stát :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Mili já vím, když já bych milovala i toho klučíka co si budem povídat :wink: :dizzy_face: hlavně že je mimčo zdravý
17. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
ivanau ahojda. gratuluji k uspesne kontrole. a taky gratuluji k holcicce. to je krasny. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
autor
iva přesně tak :wink:
17. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj holky! nestíhám dočítat,máme tu tchánovce, dnes jsmecměli vítání a oslavu,bylo to úžasné.
Vítám paulie, super, že máme novou kolegynku:slight_smile:
Zdeni, vy máte jen 56 cm??? my máme 64 :grinning: teda mi už to ani nepřijde směšné, jsem už neětastná, začíná mu být malé oblečení na 3-6měsíců a máme jen 2,5:frowning2: já jsem mu ted začla dávat oblečky 6á a už je mu to malé,jsme z toho trochu v šoku:slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
Mili : na stehnech mám taky malé strie :frowning2: no co už myslím, že se tomu nedá nijak moc zabránit :frowning2: ale co bychom pro ty naše miláčky neudělaly :slight_smile:

Reny : gratuluju k ukončení semestru tedka si můžeš na plno užívat Terezku :slight_smile:

Ivi : jéééé princeznička to je super :slight_smile: ale jak říkáš hlavní je je to zdravé :slight_smile:

dívám se na olympiádu, ale asi za chvíli odpadnu :slight_smile: tak dobrou a klidnou noc Vám všem :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
Iva: znáš to, 100% jistotu budeš mít až po porodu :slight_smile:

raada: díky :slight_smile: a neboj, on neporoste takovouhle rychlostí až do dospělosti :wink:

Jdu odpadnout (to žehlení je fakt dřina :slight_smile:) - dobrou noc všem :slight_smile:
17. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.