• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Sima a co tatínek ten by nešel? :wink:
18. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
asi půjde tatínek, ale nevím, jestli se tam nesloží :grinning:
18. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
No mně stačilo už to dnešní očkování, držela jsem ji u sebe a dostala do každé půlky jednu, po té druhé už vyváděla slušně, úplně mně to rvalo srdce. Už teď mám fobii z dalšího očkování :pensive:
18. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Simi :grinning: ale taky by ty oušenka mohli něčím potřít aby to nebylo tak citlivé že? No třeba to dělají...
18. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Chuďátko maličky, taková malá prdelka a takový bodance :frowning2: ale je to pro zdraví... :pensive: :slight_smile:
18. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
No já chci nechat nastřelit i vkůli tomu že se prý dítě jen lekne.. a tolik se o to člověk nemusí starat.. no snad to se Sofinkou zvládneme.. jdu tam sama..si to fakt užije..pondělí hexa a prevenar, v úterý naušničky..
18. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ivanau: neboj, to kojení se zvládne :wink: a když ne, tak to jistí UM :wink: Každopádně Valinka je hrozně krásné jméno … je prostě takové něžné :slight_smile:

Sima: teda, Nikolka to hezky dohání :slight_smile: jukla jsem na album a zrovna tvoje mě asi před dvěma týdny upoutalo v „nabídce alb“ na hlavní stránce :slight_smile:

Saronka: neboj, ve středu už si ty jehličky pamatovat nebude :wink:
18. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Holky hodila jsem do albíčka pupík a mimuško :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Holky teda ještě že máme kluka - nevím nevím, jak bych náušničky vyřešila... :unamused: Ale pro krásu se musí trpět, že jo holky???? :grinning: Ony to ty vaše princezny zvládnou nebojte!! :sunglasses:

Sari už koncem roku se chcete snažit?? To Tě obdivuju...já zatím o druhém necchi ani slyšet...I když dnes tu byla těhotná kamarádka, tak jsme jí hladila bříško a trochu si vzpomněla, že ten prostředek těhu byl vlastně docela fajn :wink: Ale už si to vůbec nepamatuju jaké to je mít bříško.... :slight_smile: I když mi teda zatím vůbec nechybí.

ivanau: Jméno Valérie je prostě bomba!! Strašně se mi líbí a je fakt, že na to bude hezky balit kluky :sweat_smile: :wink: prostě Valinka, Valča...má to spustu pěkných podob :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
autor
ivi máš krásné kulaťounké bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sluší ti to!! :sunglasses:
18. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
ivi, máš moc krásné bříško ... až to se mnou zase začíná cukat :grinning: Asi se přidám k Saronce :grinning:
18. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
paulie... ?? :grinning: :grinning:

Holky já jsem asi divná nebo co....všichni říkaj, že mě to přejde, že druhý chtít budu....ale já jsem nějaká bloknutá asi nebo co...
18. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
tak jsme byli na pivku asi na posledním :frowning2:

Ivi: krásné bříško, už se pěkně kulatíš moc ti to sluší :slight_smile: Valerie je krásné jméno, ale pro mě to největší kritérium "zkrácení jména" moc nejde a Valča je jak Verča a já to třeba osobně nemám moc ráda :slight_smile:
Ale jinak je to krásné jméno :slight_smile:

Baruš: myslím, že pokud se budeš cítit dobře tak není žádný důvod proč nejet :slight_smile:

Simi: moc Vám to sluší a hlavně jak jsi tam s Nikolkou je to kočička :slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Holky, vy jste dneska zas nakecaly, snažím se dočíst, potřebuju vědět všecky rady od Paulie:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Ivanau, gratuluju k princezničce!

Ivi, my taky přibírali 5OOg za týden, bud v klidu.Navíc máme se zdeničkou stejně staré děti, natálka má 56 cm a jindříšek 64, takže já už se ničemu nedivím:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Jinak mám ted taky uplně plné prsa a odstříkávám skoro každý den, včera jsme zkoušela krmit v flašky, no moc mi to nešlo:slight_smile:jsem happy, že kojím a nemusím furt umývat ty flašky:slight_smile: jo holky a jak odstříkáváte? já mám tak plné prsa,že prostě jen zmačku ze strany a to stříká, odstříkávám do úlevy a dnes jsme odstříkala 100ml. Myslíte, že tovadí,když ty prsa jakoby mačkám? jak to děláte vy?

Jdu postupně dočítat dál:slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
mili, kašli na lidi :wink: Ty děti rodíme my, ne? Tak taky my rozhodujeme o počtu! :grinning:
Ale tu holčičku už jsem si doma zadala :grinning:
18. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
autor
raada tak v tomhle ti fakt poradí paulie - ta má s nalitými prsy zkušeností dost myslím :grinning: :wink: a co jinak jindříšek? jak ti spinká v noci?

paulieto máš pravdu...akorát už mě pěkně se.e, jak furt kždej - ho přeci nebude tonínek sám...atd :angry: :angry: snad naše věc ne???
18. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
holky, tak Nikolka má 37,7.°C, ale bez odečtu, odečítá se 0,5°C ? Mě doktorka říkala, že mám dát něco proti teplotě až při 38,5°C :confused: Taky nevím, jestli ji mám radši v noci probrat a přeměřit teplotu nebo ji mám dát něco na tu teplotu pro jistotu před spaním :unamused:
Mili s druhým dítětem... První 2,5měs ani za milion :grinning: jen pejska, teď už si to umím představit, ale ne takhle brzy za sebou. Ale já taky nemám odvahu do toho těhotenství, nechtěla bych porodit 600g mimi jako se to stalo málem u Nikolky. Mám jen jedny nervy a jsem dost citlivej člověk, na tom rizikovým jsem to nesla dost blbě a znova bych to zažít nechtěla :pensive:
18. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
mili: znáš to - nejdřív kidy v těhu, pak po porodu a dokonce i teď ... že se na všechny nevy....rem! :slight_smile:))
18. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
Holky díky :grinning:
Ofi neva, já ti rozumím, já všechny jména co přicházela v úvahu dávala do podob, které se budou nejpravděpodobněji používat a vybírala tu která by mě navadila. Třeba já - jsem Ivana, ale nemám ráda když mě tak někdo řekne, mám pocit, že se na mě zlobí nebo co :grinning: Ale pro zasmání, od známé z práce dali vnoučkovi jméno Alexand, ale vysloveně si přáli aby se mu neříkalo Saša, že mu budou říkat Xandy, Xandíku atp. tak to všichni dodržovali i babičky, které moc nesouhlasily no a dali malého do školky a po nějaké době se ho někdo ptal jak se jmenuje a on na to : Saša :grinning: :grinning: :grinning: maminku málem kleplo :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
sima to jí určitě ještě nic nedávej..tělo musí bojovat a když jí to takhle nízké srazíš, tak tomu vlastně bráníš. 0,5 se odečítá, takže to skoro teplotku nemá :wink: Počkej, co v noci, kdyby byla neklidná nebo tak..Jinak bych ji určitě měřila. Srazila bych jí to, až kdyby měla fakt nad 38 (po odečtu).
18. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
paulie no jo kydat prost ěbudou všichni furt :angry:

iva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dto je ta dětská upřímnost :grinning:
18. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
mili díky mooc :wink:
18. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Holky,u nás ty naušnice dělají hend na porodnici a prý je to nejšetrnější...ještě že máme chlapa:slight_smile:

Baru,určitě jdi, já už hned po 6N lítala po plesech a zrovna dnes jsme chtěli vyrazit na snowboard, ale nakonec jsme šli plavat a superně jsme se odreagovala. musím využít, že tu máme babi a dědu ze Slovenska:slight_smile:

JInak ta výživa z Polska vypadá dobře. určitě v ní není nic zlého, jen neplatíš za značku...
18. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
autor
simi oni ty miminka snášej teplotu fakt dobře neboj se, většinou to prospí :wink: Kolem půlnoci bych jí znova změřila - nemusíš jí budit - jen jí pomalinku rozbal třeba přímo v postýlce nebo u sebe v posteli a uvidíš jestli teplota stoupá nebo jak se to vyvíjí. Nech ji bojovat, ona to zvládne neboj se!! A ještě rada - kdyby se už blížila 38, tak ji třeba dej nejdříve octové ponožky - namoč ponožtičky do studené vody s trochou octa to jí oblékni - a Panadol nebude ani potřeba uvidíš :wink:
18. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Raadi, kdyžtak napiš - ráno budu do osmi tu :wink:

Sima: tak to má 37,2, to je dobré ... v noci ji jen hlídej, ale zbytečně nebuď :wink: Martin měl osmatřicítky, ale díky prospané noci to zvládl na jedničku srazit sám :slight_smile: Další hexy už měl bez teplot (max. lehounkou zvýšenku, ale je to chlap ... :slight_smile:)
Jestli se můžu trochu netaktně zeptat - co myslíš těmi 2,5 měsíci? Hádám období "tříměsíční koliky" ...

Mili: kašli na ně ... oni se ti o ně starat nebudou :slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
dobrou noc všem :slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
autor
Paulie dobrou..taky brzo půjdu :wink:
18. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Holky já mám z toho očkování hrůzu:frowning2: bobánci naši...

Mili, díky za optání. Jindříšek je zlatíčko, vnoci spinká takto: V 18:30 koupeme, pak se s ním musí chodit a skákat na baloně, je uplakaný a usne, pospí si 30minut.Pak se v posteli nakojí, usne, přenesu ho do kolíbky a když nespí, dám mu dudáčkaa odcházím, on usínáa spí do 1-2 a pak kojím v 5-6. A pak spí do 7:30 a někdy ještě znova usne do 9. Takže nebýt toho úvodu hend po koupání...ale snad i ten vymizí...jinak už kojíme i přes den po 3-4 hodkách. takže kdo máte hladovce a jíte po 1,5 hodině, budte v klidu a vytrvejte,mimča se napapají dosytosti a pak zvolní:slight_smile: Mili a co Toníček? už umí něco nového? a už sedí sám? a jak příkrmy, už papá něco jiného než mrkvičku?
18. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Holky taky jdu spát, dobrou!
18. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
pauli jo jo kolika, myslela jsem si, že mě odvezou, byli jsme s manželem na zhroucení. Už jsem to tady psala několikrát, tak pro úspěch ještě jednou :grinning: Každý večer řev 2,3 nebo 4h v kuse ať člověk dělal co dělal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.