• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Holky manžel tu Valerii moc nechce...mě to tak mrzí :cry:
18. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
autor
raada tak ono se vám to ještě 100x změní a pak se to urovná neboj :wink: A ty nekojíš hned po koupání??

Jinak Toník už papá: mrkev, brambora, cuketa, dýně, brokolice, květák, špenát..no a to různě kombinujeme :wink: V pondělí dostane navíc maso a další sobotu už první ovoce :slight_smile: Sám ještě nesedí..ale už je k tomu hodně blízko :slight_smile: Nového teď umí to, že do všeho plácá pravou rukou :grinning: :grinning: :grinning: A taky záměrně se vším, co má v ruce, hrká, aby zjistit, jaký to vydává zvuky - když to hrká, tak s tím cloumá jako o život a pak se s tím mlátí do hlavcy a přijde mu to vtipné :grinning: :grinning: :grinning: No je vidět, že má za rodiče blázny.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
mili díky za radu :wink: Ona právě řádí, už si hodinu bouchá do hrazdičky, jak kdyby ji nic nebylo, musím ji nějak zklidnit :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
autor
raada dobrou..

sima hlavně že už tomáte za sebou...ted už to bude jenom lepší a lepší :wink: Tak jstli je Nikolka takhle živá, tak to se neboj, že se s nějakou hexou nepopere :grinning: :grinning: Určitě ji zatím nic nedávej. Tak přehu klidnou noc :wink:

iva...třeba ho ještě přesvědčíš :confused: :wink:
18. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
No jo Mili ale zase se říkám, že jestli stím má být nespokojenej :frowning2: ale já jsem Miloslava taky nechtěla a furt mě to tak vnucivali, že by se kluk stejně po Milošovi jmenoval...mám pocit, že je to snad jen kvůli tomu, že sjem to vybrala :pensive: Deniska je taky pěkný já vím...
18. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
autor
tak Denisa by neprošlo u nás protože manžel má na tohl ejméno naprosto příšernou hlášku :confused: :rolling_eyes: Ale mě se docela líbí, je moderní a není jich moc :wink:
18. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
Radši mě ju ani neříkej... :sweat_smile: mám pocit, že hláška se dá vymyslet fakt na všechny jména a pokud není hláška tak máš to jméno s někým spojený...
18. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
ivanau do mě všichni hučeli, že nemůžu dát Nikolku, byli už zvyklí na Haničku, ale mě to právě vytáčelo, jak poslední měsíce pořád říkali to jméno, nějak jsem se blokla :grinning:
18. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
autor
iva taky si myslím, že to jde na všechny jména - takže ve finále je to vlastně jedno :slight_smile: všechny jména jsou krásný :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
Taky si pořád říkám, že to není důležitý, duležitý je, že vůbec nějaké jméno vybírat můžu :slight_smile: jenže víte jak to je...nejdřív jsem se furt srovnávala s Miloslavem, protože mě všichni vnucovali, že je to určitě kluk a moc mě to teda nešlo...
18. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
O Nikolce jsem taky uvažovali, ale mám známý a ti mají kluka Nikolase a furt mu říkají Nikolo, tak na to furt myslím... :sweat_smile: ale třeba to ještě přehodnotím...
Nebo třeba Eliška - jkenda mě odvedla minulýho chlapa, podváděl mě sní a pak se odstěhoval a já nezažívala zrovna nej období...i když teď bych jí poděkovala :grinning:
18. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
Dobre "rano" holky. Marne presvedcuju synatora, ze maly deti by v tuhle dobu mely spinkat...
:angry:
Simi: Nikolka je moc krasna, mne se hozne libi ty fotky s detailem nozicek nebo rucicek
Ivanau: Mne se zase naopka libi vic jmeno Denisa.
Mili: konecne jsem pochopila, co jsou to octovy ponozky :slight_smile: diky
19. únor 2010 ve 04:17  • Odpověz
tak mi jeste porad nespime :frowning2: Kazdou hodinu se dozaduje jidla a ja uz mam prsa uplne vycundany :unamused: tak jsem mu dala 60 ml nutrilonu a uvidim zda to pomuze
19. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile:

Sima: jajaj - vím naprosto, o čem mluvíš :frowning2: Měli jsme to doma 3,5m ... několik hodin pláče přes den, pravidelný večerní řev, nervozní utahaný miminko :frowning2: "Naštěstí" měl Martin jen ten tzv. excesivní pláč, koliky se mu vyhnuly - nevím, co bych dělala, kdybych řešila ještě to :frowning2:

iva: ještě máte "trošku" času na debatu na jméno - určo se doberete ke společným favoritům :wink: Btw - Deni, Deniska je taky moooc hezké :slight_smile:
U nás, jak manža zjistil, že to bude kluk, tak to byla celovíkendová tvrdá debata nad jmény (chtěl dát jméno po jeho taťkovi, což jsem mu rázně zatrhla ... no a protože neprošel jeho návrh, tak bojkotoval jakékoli moje návrhy :grinning: Nakonec jsme si každý šli trucovat do jiné místnosti, sepsali si seznamy pro nás přijatelných jmen a ty pak dali dohromady ... Martin vyhrál díky svatomartinskému vínu :wink: :grinning:)

lenousek: pane jo, tomu říkám pekelná ranní hodina :slight_smile: Já dneska tak dlouho zalehávala a ukecávala malého, že aspoň vydržel si hodinku ještě hrát a u toho pooooořád něco povídat :slight_smile:
19. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Lenoušku, to musíš být vyřízená, po takové noci.. :frowning2: Drž se..

Terezka je poslední dobou fakt zlatíčko, ale začala si cucat palec a to je hrozný, má ho už celý červený.. Schovávám jí ho do rukávu, ale za chvíli se jí ho podaří vyndat.. Dudlíky vůbec nechce, máme jich doma přes deset a všechny hned vyplivne a začne se vztekat, že jí ho vůbec dávám..
19. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
jdu na monitor a pak na kontrolu tak snad bude vše v pořádku :slight_smile: pak se tu objevím
19. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Tak vyzahl 60 ml, blazene se usmal a na 1,5 h usnul a ted uz zase rval hlady :angry: To je ale hrounej zrout,ze.
Ofi: to jsem zvedava jestli uz se neco chysta. Jo a ja tipuju holcicku :grinning:
19. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
lenousek kojíš nebo je na UM? tohle mi Tom dělal na Nutrilonu ale jak jsme přešli na jiné mlíčko nebyl problém vydržel 3hodiny, ho Nutrilon nezasytil. ale je fakt že on i hodně přetahoval dávky, vypil tak o 100 víc než měl a stejně řval hlady

reny mi Tom žádný dudel taky nechtěl a měla jsem jich doma hromadu, některé děti je prostě nechtějí ale co s palcem neporadím, Tom si ho naštěstí necucal a dudel začal chtít až ted když vidí že ho má Honzík

holky malý mi začal po kojení hezky zvracet :frowning2: pokud to bude trvat budem muset k dr. protože to není žádné ublinknutí ale hází šavle a hodně
19. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahoj kočenky! :slight_smile:
Teda smar, to je hrůza, doufám, že je to jen dočasný a spraví se to. :pensive:
Leni takovej drobek a tak papá co? Já doma žádnou UM ani nemám, tak nevím, co bych v takovým případě dělala...
19. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
Smar kojim, ale mela jsem pocit, ze mu moje mlicko nestaci, tak jsem zkusila Nutrilon.
Artik mi taky asi dvakrat hodil po kojo savli, ale protoze se to neopakovalo vickrat po sobe s Dr.jsem to neresila. Tak snad se Honzik jen hodne prepil.
19. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
ivi snad jo, večer jsem byla komplet poblitá a Honzík taky-Honzík bodyčko, overal i ponožky a já taky včetně podpsenky, sedačku jsem musela vyčistit, zem vytřít :frowning2:
19. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
ofi: užij si monitor :wink:
lenousek: nemáte spurtíka? to by na něj skoro vypadalo ... :slight_smile:
smar: pane jo, tak ať to je jen chvilkové a ne reflux :frowning2:
19. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
holky, mám takový zákeřný dotaz ... nevíte, jaký je rozdíl mezi petrželí a pastiňákem? Mně to prostě v tom obchodě přijde stejné ... :frowning2:
19. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
dobreee ranko
smar-drzim palecky a snad to bolo len chvilkove chudacik malinky
tak mna okolo 2 rano zacala strasne bolet zaha myslela som ze umrem nikdy mna totiz nebolievala a toto bol unikat :grinning: :grinning:
\jo a vcera sme kupili angel care a skusali sme to dat pod madrac no supeeer vecicka :grinning:
19. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahojky holky, potřebuju poradit. Dá se u tak malého mimča jako je naše malá změnit režim?
Jsem úplně hotová, ale asi mou chybou, včera krásně spinkala celý den, vždy se jenom napapala a pak usnula, pak v 8 večer a spala do 12, my jsme šli zrovna spát, já žehlila manžel chystal dnešní oběd, jenže jak jsme chtěli jít spát malá se rozhodla že nebude spát a tak jsme strašili do půl 5, nepomohlo chování, uspání v kočárku, prso. Dnes už jsem tak přetažená a mám strach že když usnu bude do 5minut vzhůru.
Uvažuju že najedu na Nutrilon.

Lenousku, máme to zlatá dítka že?

Simi, vůbec vám to období 2,5měsíce nezávidím! Obdivuju Vás že jste to zvládli!

Mili, pobavila jsi mě s tím Toníkem a hrkáním a třískáním do hlavy :slight_smile:

Ivanou máš krásné bříško :slight_smile: Výběr jmen je složitý, ale určitě vyberete to které se bude libit oběma :slight_smile:

Ofinku, ať monitor a kontrola dopadne dobře.
19. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Smar, jak píšou holky, snad to bude jenom chvilkové a ne nic vážnějšího. Drž se!
19. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
baru, Nutrilon asi nic nevyřeší ... Sárinka se teprve učí denním rytmům. Zkusím ti projet web, jestli nenajdu někde nějaké tipy, co jsem kdysi četla (např. světlo, běžný hluk a hraní si s malou přes den, naopak tma, ticho a žádné hraní si přes noc) ... ona si teprve musí "nastavit hodiny" na normální rozdělení dne :slight_smile: Vzpomeneš si, kdy byla v bříšku nejaktivnější?
19. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
barusko-tak to mi je luto ale ja ti urcite neporadim :frowning2:
som zvedava aky bude ten nas nezbednik :slight_smile:
19. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Pauli, ja vim jen, ze je to korenova zelenina, hodne podobna petrzeli. mela by mit ale jeste vyssi obsah vitaminu C. Spurtika asi mame, bo to uz neni mozny, ze ma furt hlad. predtim jedl treba a 3 h.
Holky mam taky dotaz. Vydavaji vase miminka zvuky ze spani. Ja zila v mylne predstave, ze miminka spi potichu jako andilci. Artik vzdy predvadi cely zverinec, nejcasteji mezi jak koza nebo kokrha jak kohout. Je to normalni?
19. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Leni, Terezka taky vydává strašný zvuky ze spaní, teď už ani tolik ne, ale když jsme přišly z porodnice, tak to bylo hrozný :grinning:
19. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.