• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ahojte maminky :slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
ahoj Mony, jak se máš?Už máš nakoupenou výbavičku?
7. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
luci-jooooj este toho mam nakupit ajaj ale kociar mam aj na oblecenie uz mam asi vsetko ale kozmetiku plienky postilku flasky no este toho mma dost to sa nezda
7. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
hlavně nepřemýšlej o tom, že ti něco chybí, vše se dá dokoupit i po porodu neboj :slight_smile:
A jaký máš kočárek?
7. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
luci mam ho v albume :slight_smile:
ja viem ze sa da dokupit ale este musim niektore veci zvladnut pred :wink:
7. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
jo uz jsem na to koukala, pěkný :wink:
já jsem přidala nové foto našeho lumpíka tak mrkni :slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
luci-je krasnucky musi to byt nadherne ho drzat v naruci vsak ja mma susedku jej mala ma 7 mesiacov a taka je krasnucka ked ju mam na rukach tak si uz prajem mat mojho malinkeho aj ked viem ze sa vsetko zmeni od zakladu ale velmi sa na to tesim
7. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
přesně jak říkáš, když jsem měla v náručí jakéhokoli drobečka, už jsem se těšila na toho svého.Je to nádherný pocit, dočkáš se už brzo :wink:
7. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
jdu za ním do hajan, dobrou noc :wink:
7. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
luci-jo uteka to teras tie prve mesiace isli pomalsie lebo som sa nemohla dockat co budem mat to kriticke obdobie za sebou :wink:
ale konecne tu niesom posledna s tp :grinning:
7. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
luci-dobruuuuuu
7. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
Dobré ránko maminy a těhulky :slight_smile:
tak jaké jste měli noci ?a co miminka spinkali ?
8. pro 2009 v 07:17  • Odpověz
dobre ranko Ofi, noc super :slight_smile: Petřík spinkal od sedmi do jedne, pak se vzbudil v pet a tedka :slight_smile:
8. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
koukám že tu nikdo není :frowning2:
tak jsme od neděle nebyli venku, ale dnes půjdeme i když je tam hnusně, nějak mě ten vzduch chybí :slight_smile:
8. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj Luci :slight_smile: tak toje fajn že tak pěkně spinká
no taky hledí že nás všichni nějak zanedbávají :frowning2: a ven se Vám nechtělo a nebo jste něšli kvůli něčemu ?
8. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
fi včera pršelo a v neděli bylo taky hnusně, to byl jenom na balkoně.Dnes už jdeme i kdyby trakaře padaly :grinning:
8. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
Luci, tak to muselo byt desne s tim sitim :pensive: Mne to asi opichli, protoze to vubec nebolelo - citila jsem, ze tam dr "neco" dela, ale nebolelo to. Nebo jsem byla po tom porodu tak mimo, ze jsem to uz jako bolest nevnimala - o zadne injekci totiz taky nevim, ani jsem tam zadnou nevidela :sweat_smile:

My spali taky docela dobre, Natalka se prihlasila v 1, pak v 5 a pak asi v 9:30 :wink: a ted si tady brouka v kosiku...dnes zustavame asi doma, je tu hnusne, leje a fuci studeny vitr - a to jsem chtela do mesta, no nic, treba zitra
8. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
jdu mrknout na balkon, ale musíme být odolný, bude hůř :grinning:
8. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahojky, tady je taky hnusně, hrozně leje, tak asi dneska ven nepůjdeme.. Zatím jsme byli každý den, ale dneska leje fakt moc.. No třeba to přejde..
Jinak Terezka je zlatíčko, přes den kojíme po třech hodinách, v noci jak se vzbudí, zhruba po čtyřech, ale dneska třeba spinkala pět a půl hodiny v kuse.. Jinak teď skoro každý den nespinká večer od osmi tak do jedenácti, to prostě kouká a chce být v naší blízkosti.. A už kočička přibrala skoro kilo :slight_smile: Tak už nám za chvíli bude dobře i velikost 56, zatím v ní ještě trochu plaveme..
Tenhle týden a příští mám ještě nějaký zkoušky ve škole, tak se učím a pak už si budu užívat klidu Vánoc.. Už se docela těším..
Tak zatím pa, mějte se krásně, užívejte si mimísků a těhulky klídečku :slight_smile:
8. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahoj holky..mrkněte do albíčka..natáčela jsem jak si Sofinka hraje
8. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
koukám že tu nikdo není ani těhulky, že by všichni nakupovali dárky a pekli?

dneska jsem byla na poradně takže jsem přibrala 9kg, odhadní váha Honzíka 1867g a prý je řádně vybaven :slight_smile:, doslovně dr. řekl jéžiš ten je :slight_smile: :slight_smile:, poloha labilní a za 14dní už jdu monitor
8. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
Ahoj holky. My měli super noc, kojila jsem asi 4 krat a jinak hend usnul, tak jsme se pořádně vyspala. Dopoledne skoro celé nespal a čučel, je strašně roztomiloučký. Odpoledne jsme byli venku, i když pršelo trochu a od té doby jsme ho 2 krát nakojila a jinak pořád spí, asi od 14:00 do ted, jen s přestávkou na kojení, tak mám strach, že nebude spát v noci. Za chvilku chceme koupat, ale to ho vzdy tak probere, že pak dlouho čučí a nespí:slight_smile:

Jinak já šití cítila, dokrorka mi to umrtvila, ale ne všecky místa a spěchala, končila jim služba...:slight_smile:ale nebylo to tak hrozné, jak ty kontrakce:slight_smile: na procházce mě ale šití začlo bolet a začíná mě pálit při čurání, holky nemůžu mít nějaký záněta, nevíte? už bych chtěla být tam dole OK a víc pomáhat manžílkovi, dnes jsem jen vyžehlila plínky, jinak lítá vaří a tak on, ale je šikovný.

Vidím, že se tu nic neděje, maminky se pilně věnují dětičkám a těhulky chystají Vánoce, co? holky, hlavně si vše nachystejte před porodem na svá místa, jak se vrátíte z porodky, nebude čas hledat, kde máte ten Bepanthen a plínky:slight_smile:

Tak malý se konečně budí, tak my s manžou povečeříme a jdeme na koupání. Koupeme v kyblíku, líbí se mu to.
8. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Zdravím maminky a budoucí maminky mám na Vás dotázek - jsem čtvrtý den po ET - a stále se nemohu zbavit nafouknutého bříška přijde mi to horší a horší, nechci se tím zabývat, ale přijde mi to moc nepřirozené, užívám utrogestan a prednison - jen nevím zda nemám urgovat lékaře, protože mi to začíná být hodně nepříjemné řekla bych že mi břicho tvrdne a nafukuje se víc a víc... nevíte zastaví se to samo a je to běžné... díky za zprávičky... pěkný večer Romča
8. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
Romčo mohl by ti začítat OHSS (je tu na to téma i diskuze, kdyžtak mrkni) ale všeobecně jsem byla po ET taky nafouklá jako balon, záleží jestli máš bolesti...mě začínal OHSS a bolesti jsem měla...já bych se na Dr. klidně obrátila, v CARu jsou tam od toho. Mě píchali injekce, musela jsem extrémě pít až 5l, ležet, a zvýšit příjem bílkovin...mě řekl doktor 2x denně nutridrink (lékárna). Mě se to ale stalo ještě před ET, častější je to ale až PO ET...radši to nepodceňuj.
8. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
Jinak jsem celej den pekla cukroví a konečně jsem si sedla, mezi tím oběd a tak jsem tady až teď. Ale mám hotové 4druhy,tak aspoň něco, ještě linecký a rohlíčky.
8. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky, máme nvou maminku - GOLY mi psala :dizzy_face: Udělali jí císaře - malej se narodil dnes odpoledne a m 1850g. Mám vás moc pozdravovat :dizzy_face:
8. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
Jéééééééé tak já moc moc gratuluji, to už je pěkná váha, ať se mamince i miminku moc moc daří :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
gol moc gratulujem a at malý hezky přibírá a může jí brzo domů :slight_smile:, hlavně že jste v pořádku
8. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
Dobré ránko
Gratuluju Gol :slight_smile: hlavně tedka hodně zdravíčka :slight_smile:
9. pro 2009 v 06:57  • Odpověz
dobré ráno..
Velká gratulace Goll at to brzo doženou..
9. pro 2009 v 07:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.