• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Reny, to jsi me uklidnila. Manzel uz se nekolikrat prestehoval do obyvaky, protoze u toho nemuze usnout. Srab :grinning:
19. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
leni: v tom případě vydrž, vydrž ... čeká tě jich ještě několik :grinning: Teď vážně - cca zítra, pozítří by to mělo skončit a vrátit do "normálu", jen se připrav na plnější prsa (upraví se ti a zvedne trochu laktace kvůli vyšší spotřebě :slight_smile:)
Jinak Martin nespí potichu doteď, jen tu zoo už poněkud omezil a místo toho jen občas kníká :grinning:
19. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
lenousek je to normální, H taky v noci vydává zvuky a asi 2x už jsem s ním šla spát do obyváku protože to budilo Tomáška a Tomášek dodnes taky občas v noci kniká a vzdychá ze spaní, někdy i brečí
19. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
je mi tu s vámi dobře ale oba spí tak toho musím využít a jdu žehlit
19. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
No ja mam ted prsa uplne mini, fakt totalne vypity :frowning2: Holky, vy jste zlaty. Vzdycky poradite nebo uklidnite. Jeste ze vas mam :grinning:
19. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Smar, taky jsem mela potrebu sdelit vam, ze jsem rada, ze vas mam a taky jdu zehlit :grinning:
19. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
Baruško tak to ti vůbec nezávidím. Lucinka už po pár dnech asi poznala, co je den a co noc. V noci spí dlouho a když ji po kojení dám do postýlky, frfní se tam, kňourá, jak jí to papání jde bříškem, ale usne. Přes den je to horší, nezabere tak rychle a kňourá o to víc, spíš až plače.
19. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:

lenousek to fakt bude spurtík, ještě jak máš "vypitý" prsa - to jsem měla v době spurtu vždycky tay - ale neboj, mlíko ti ndojde :wink: vydrž holka!! :wink: A stěmi zvuky - Toník zase vrčel jako pes a pak tlačil i když netlačil...a dodneška jakoby kníká :grinning: I když teď už spíš spí opravdu potichu - dělají to hlavně malá mimča a je to normální neboj :wink:

barushko - my jsme teda Toníkovi dělali režim od začátku a nikdy se nám nstalo, že by většinu noci nespal - asi jenom 2x byl 2h vzhůru, ale to byl fakt maličkej. Pokud Ti prospí větinu dne s av noci ne, tak to má přehozené. Já bych to dělala tak, že bych jí přes den budila snažila se jí udržet vzhůru hlavně před koupáním...Tak jsme to dělali my a fungovalo to :slight_smile: Oni sice všichní říkají nebudit nebudit, ale když pak dítko v noci nespí, tak bych to tak fakt udělala...A Paulie má pravdu - Nutrilonem nic nevyřešíš. Akorát si přiděláš práci s připravováním flašky :unamused: Taky zkus malé dávat jídlo pravidelně - třeba přesně po 2h jestli Ti vyfrží nebo i déle...ale aby ten interval měla pokaždé stejný...a v noci to pak nech na ní. Jasné, že na každé dítě platí něco jiného, aleu nás tohle fakt fungovalo, prostě držet režim od začátku :wink:

smar to zvracení hlídej...budu držet palce, aby to nic nebylo a byl jenom přepapanej,. Podle mě by byl problém, kdyby to dělal po každém kojení,. Jinak to asi nevadí...snad.

paulie...ten rozdíl fakt nevim, ale lenousek to asi vystihla dobre...my budeme pastinák zkoušet až k masu asi. tak apson to vím dopředu:slight_smile:
19. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
Čauvejs holky :wink: , jůůů Ivanau bude mít holčičku - já jsem se jednou trefila :grinning: . Ivi tak gratuluju :slight_smile: .
S těmi jmény je to těžký - já chtěla Ondřeje - že je to klučičí verze mého jména, ale toho má švagrová, pak jsem chtěla Karlu - hrozně se mi to na holčičku líbí - to mi neprošlo kvůli bývalému, dál to byla Kristýnka, Nikolka, Matěj, Kryštof- ty mají zase moje blízké kamarádky, Robert, Martin, ŠImon, Lukáš a mnoho jiných se nelíbí manžovi, takže předběžně - Marek, Jiřík, Šárka, Pavla, Radka. Ufff to bylo vyčerpávající.

Mili ty seš provokatérka - tak hodný dítě - krásně spinká, papá vše, co mu dáš, nezlobí, sám si hraje. Já ti to přeju, ale počkej druhý ti to vynahradí :grinning: . Ne to byla sranda, mám radost, že je Toníček takový šikulka.
19. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
ajkaa to máte teda zstím dlouý seznam :grinning: nebo musíte mít hodně dětí :grinning: :wink: Od kdy se vlastně můžete znovu snažit?? Jinak jaký DRUHÝ myslíš?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: Já zatím o žádném druhém nechci ani slyšet...asi vinou toho porodu :confused: :rolling_eyes:
19. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Mili prostě druhý :grinning: :grinning: :grinning: . Můžem se snažit už od 4.2.2010 :slight_smile: , ty mě vůbec nesleduješ :grinning: .
19. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
A ten seznam se nějak vytříbí :wink: .
19. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
autor
ajkaa promin, to mám veliké významné míííííínnus :fearful: :zipper_mouth: :sweat_smile: Takže už se snažíte!!!! :sunglasses: :wink:
19. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Mili spíš velké bezvýznamné mínus, nesnažíme. Mám toho teď plný kecky, asi počkám na prázdniny, jako loni :grinning: .
19. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
aji-musite sa snazit lebo musime mat novu tehulku za chvilku porodo ofo potom jaa posledna je Ivanau takze tu potrebujeme dalsiu musi to byt taka tradicia :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
ja uz pisem jak madar :grinning:
ze PORODO OFO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
porodi Ofi :wink:
19. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Mili: Toník je prostě vzorné dítě ... já vždycky když jsem viděla Martina s Toníkem spolu, tak jsem si v hlavě sumírovala žádost o vzetí malého k vám do převýchovy :grinning: :grinning: :grinning: Máte v těch Pcích asi lepší vzduch nebo co, protože tam vždycky bez keců usnul, byl hodňoučký, .... :grinning:
Jinak s tím režimem souhlasím - dost se osvědčilo lidem okolo mě stanovit si hodinu koupání jako první "zachranný bod" pro dítě ... během krátké doby se dítko naučí, že koupání = příprava na spánek :slight_smile: ALE bacha na to, pokud koupání dítko spíš rozjaří, než zklidní (jsou i tací experti :grinning:) ... to je pak lepší koupat třeba ráno, nebo po obědě, apod. ... :slight_smile:

Ad pastiňák vs petržel ... prostě to zatím nebudu zkoušet :slight_smile: Petržel už malinko vyzkoušenou mám (ještě že Billa u nás dává vzhledově stejnou zeleninu do různých beden s jinými cedulkami :grinning:), ale stejně ji Martinovi zatím nebudu moc dávat - byla na něj moc chuťově výrazná a aromatická :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
autor
mona přesně tak - potřebujeme nějakou novou těhulku :wink:
19. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
autor
paulie: však si připrav, co potřebuješ naučit Martínka, až k nám ve čtvrtek pojedete :grinning: :grinning: :grinning: knížky už mám připravený - co dalšího?? :grinning: :grinning: s tím režimem souhlasím. :wink: co dnes děláš martínkovi? u nás brokolka+mrkvev... Jinak jsem už vysledovala, že mi krásně kaká po cuketě - ta ho trochu projme a je klid :wink:
19. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
tak ja si moc nechcem planovat ale tiez chcem mat rezim
segra to mala tak isto dala si rovnaku hodinu kupania a maly sa naucil ze po kupani je spinkani a maly to mal tiez prehodene v noci hore cez den by len spinkal tak ho budila aby sa unavil a cez noc aby spinkal vyzera to mozno troska krute ale zasa potom su krute tie noci a maminky nervozne a miminka taktiez lebo to citia no uvidime ako budem chytra ked maly mi tu bude plakat :grinning:
19. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
No jóooo porád :grinning: . Když budete hodný i těhulka bude :grinning: :grinning: .
19. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
No tak vidím, že to už to vázne, tak asi nebude nic :grinning: :grinning: :grinning: .
19. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
autor
ajkaa budeme hodný!!! :grinning: :wink: o prázdninách tu chci najít, že máš // jinak nehraju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
presne
a este dark :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
Ahojda holky.
Jee, Ajko vy uz se snazite o mimi....to je supeeeer. :dizzy_face: Drzim palecky, aby se zadarilo.

U nas dobry. Terezka uz jen pokaslava, obcas smrka. Jiricek spinka. Zda se mi, ze ho trapi zase zoubky. Varila jsem leco. Jiricek mel dopol ovoc presnidavku a odpol dostane mrkvicku s bramborem.
19. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
No proto :grinning: , tak jo, ale musíte si to zasloužit :grinning: :grinning: . Ale myslela jsem letní, ne ty velikonoční prázdniny :grinning: .

Holky já mizím, musím nakoupit, uvařit - dnes je na přání knedlo vepřo zelo, vytřít a večer jdeme trsat na ples.
Ještě nakouknu, když bude čas. Zatím páček a mějte se hezky, a krásný víkendík všem :wink: .
19. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
ahoj sluni tak už přikrmuješ? :wink: a jak jiříkovi chutná? to je fajn, že terezka už zase bude zdravá! toník ted taky spinká, ale čekám, že se mi každou chvíli ozve chůvička. jdu mu připravit oběd :wink:

ajkaa zatím pááá :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
Mili: jasně, už si píšu seznam :slight_smile: Jinak teď zkouším špenát, takže beru část ze skleničky a dneska k tomu dostane bramboru a trochu mrkve :slight_smile:

Mona: jj, občas se doporučuje miminko nenechat moc dlouho spát přes den, aby spinkalo v noci ... ale je to asi jedna z posledních možností :slight_smile: Kdybyste měly problémy s nespavými dětmi, napište mi do IP - pošlu vám jeden soubor o spaní dětí (a dost se dočtete v tématu Kazde dieta sa vie naucit spat .. ale je to až pro starší děti :slight_smile: Nejdříve to zkuste po dobrém :grinning:)
19. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
ahoj mili jojo, prikrmuju. Jiricek je zrout. :sweat_smile: Zatim mu vse jede,....musela jsem uz zavest i svacu, takze dostava presnidavku.
Taky cekam, kdy se Jiricek vzbudi. Mam v planu odpol vyrazit na nakup....mam chut na lambrusco. :grinning:
19. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
paulie tak to jsem zvědavá, jak bude špenát Martínkovi chutnat :wink: já už hodinu vařím mrkev v páře a ta ne a ne změknout :angry: :angry: :angry: mám brokolku skleničku, tak to chci nakombinovat...
19. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.