• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Mili, s tím režimem je to jasné ale složitě udělatelné. Mám ten tvůj zajetý režim jak jsi ho popisovala okopirovaný a uložený, tak ho opět nastuduju a budu se snažit ho nějak vybudovat i u nás, zatím neměla stanovené hodiny kojení jen vím, že jedla přes den co 3 až 4 hodiny a v noci to bylo co 2 až 3. Teď kojím, takže zkusíme vydržet do tří pak nakojíme a půjdeme poprvé ven, uvidím jak bude spinkat. Dnes budeme koupat, zatím jsme koupali co tři dny a dneška najíždíme na co 2 dny. Zatím se jí koupání nelíbí hrozně pláče. Asi proto že je mamka pomalá a vše ji trvá moc dlouho. Zkusíme a uvidíme.

Holky děkuji za povzbuzení jsem moc ráda že Vás mám.
19. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
autor
barush, tak když Ti vydrží 3-4h tak to je super, tak si stanov tu pevnou hodinu koupání a následného kojení a pka si to jakoby propočítej zpátky :wink: Klidně můžeš dát přes den i pevný interval 3,5h :wink: Ten jsme měli ze začátku my :wink: Neboj, ono se to urovná - ale snaž se dodržovat ty časy. A že se jí nelíbí koupání .- to se taky spraví - nebo zkus nakojit před koupáním a pak teprve koupat :wink:
19. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Mili díky za rady. Vyzkoušíme a uvidíme.
Myslela jsem že když spí u prsu že bude spinkat i dál v postýlce jenže po 5 minutách oči jako žárovky a hrozný křik tak jsem nevydržela a dala do kočárku. Šiju si na sebe bič. Ale co nadělám, musí spát a já si taky chci odpočinout, manžel je doma a vaří příští týden už se musím starat sama.
19. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
mili: tak špenátová "polévka" byla mňam - měla jsem ji až na tváři, když mi dal při nesení do koupelny "pusu" :grinning:

baru: souhlas s Mili, taky jsem to tak dělala ... jen jsem cca 1.měsíc přes den kojila co 2h, než se mi to podařilo malinko začít protahovat ke 3h :slight_smile: :slight_smile: Jen na to spaní u prsa moc Sárinku nezvykej ... já si takhle na sebe ušila pěkný pětiměsíční bič :slight_smile:)))
19. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
baru jsem na tom stejně, příští týden jde manža do práce a já se musím starat sama, v PO ještě je doma protože jdu s Honzíkem na kyčle tak at nemusím k dr. tahat i Toma od úterý jde do práce

jinak jsem nevyžehlila skoro nic, první se vzbudil Honzík a než jsem přebalila, nakojila a trošku jsme se pomuchlovali byl vzhůru Tom takže až ve 21 usne Honzík jdu na to a mám tak do půlnoci co dělat :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Tak koukám, že Baruška tu stále řeší svůj problém - Baru držím palečky, ať se to spraví. :pensive:
S tím koupáním to máme stejně, taky se jí to nelíbí a pláče snad nejvíc, co jsem jí kdy slyšela. A že se může koupat po kojení mě teda nenapadlo - bála bych se, že se napapaná rozkřičí a bude jí zle.
19. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Ahojky zdravím vás moc všechny jak se stále máte? :slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
holky, co máte starší dítka - dělala vám někdy takové věci, jakože se třeba na vteřinu dvě propnula skoro až do luku, popř. v mírnější verzi se jen celá napřímila, a pak zase vše ok? Martin to začal dělat před nedávnem - myslela jsem, že je to kvůli nějaké nepohodě v bříšku nebo kvůli pocitu chladu, ale on to začíná dělat čím dál častěji ... :-/
19. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Hediku, ty jsi těhu tak to srdečně blahopřeju!!!!

Pauli to prso asi nebude jediný problém který budeme mít. To ale poznám časem. Sestřička už v porodnici řekla že je flegmouš a líná.

Smar my na kyčle jdeme ve středu a v úterý na 1.poradnu ale to už bude manžel v práci jenom se uvolní aby nás odvezl :slight_smile: sama si autem ještě netroufnu.
Prádlo se mi podařilo vyžehlit včera večer ale kdybych věděla jak to bude v noci tak se na to vykašlu i kdyby malá neměla co na sebe. :grinning: Dnes peru další tak uvidíme jak dlouho vydržíme :slight_smile:
19. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Baru, všechno bude ok - aby ses za pár týdnů nedivila, jak bude Sárinka čilá :grinning: Sestřičky v porodnici totiž občas pěkně kecají :slight_smile:

PS - všechny, co stíháte to dětské prádlo ještě žehlit, máte můj hluboký obdiv ... u nás to frčí tak, že to jen peru a suším :slight_smile: (a jsem ráda, když musím žehlit jen naše prádlo + manželovy košile, spoustu košil :frowning2: )
19. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
Hediku!!!!!!!! :dizzy_face: Mooooc gratulujeme!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pojď zase mezi nás! :wink: Už víte, co čekáte nebo si to necháváte jako překvápko?? :wink:

baru sestry pěkně kecaj - mě o Toníkovi řekli, že bude dravej a že bude ubrečenej :grinning: :grinning: No dravej je tak zdravě a nebrečí vůbec :wink: Takže neboj, oni nemaj žádnej 6.smysl, aby odhalily povahu mimča :wink:

paulie: Toník to teda nedělá, ale někde tady na to byla diskuze...A jak to vypadá?? To dělá když leží n azádech? A vzteká se u toho??
19. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Tak jsem zpět :slight_smile:

monitor v pořádku a zatím se vůbec nic nechystá :frowning2: :frowning2: takže to vypadá že vydržíme až do termínu :slight_smile:
a já si myslela že se aspon budu trošku otevírat a ono vůbec nic :slight_smile: no tak uvidíme zase za týden :slight_smile:

Hediku: moc gratuluju :slight_smile: pojd za námi uvítáme novou těhulku :slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Čau holky :grinning: byla jsem ráno v poradně, tak dobrý a pak zkusit koupit něco na ples v čem bych vypadala trošku normálně - nepovedlo se a jsem šííííííííleně utahaná :slight_smile:

Ajkaa zatím ses trefila, jen jestli to bude platit a trefil se i doktor :grinning: :grinning:

Hedík gratuluji k těhu :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak u nás pokračuje téma jména :grinning: :grinning: dnes se snažím prosadit Vanesku :grinning: takový kompromis mezi Deniskou a Valerkou...ještě padla Klárka a Šárka :grinning: :grinning: jsem zvědavá jak to dopadne...

Pauli čas by byl to je pravda, ale ráda bych měla jasno a používala to jméno už na bříško...pamatuju jak mamka mluvila do bříška Nelko a Nelinko, Neloušku a narodila se prostě Nela bez debat, nic jinýho by k ní už nesedělo :grinning:
19. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
hediku ahoj :slight_smile:

paulie jo Tomík to chvíli dělal ale pak to přešlo,prostě se to naučil tak to dělal a pak přestal a zas začal něco jiného

tak jsem s klukama doma sama, manža jel pryč-kamarádovi se narodila v pondělí dcera tak šli zapíjet ji i Honzíka tak jsem až do večera nebo noci s klukama sama tak jsem zvědavá, zatím jsem byla s nimi sama jen chvíli ale musím spoléhat sama na sebe, jak bude v práci budu je muset zvládat
19. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
Mili: pamatuješ, jak jsem ti onehdy večer psala, že jsem chytla nějakou paniku? Tak ten večer to začalo ... Jak to vypadá? On sedí/leží/je na bříšku, něco dělá nebo jí a najednou na vteřinu dvě se prostě propne (od hlavy až k patám, ještě se u toho zašklebí a hned zase poleví a dělá to, co předtím ... .-) Já fakt nevím, co si o tom mám myslet ...

ofi: dobré zprávy :slight_smile:

iva: rozumím tomu :slight_smile:
19. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
smar: předpokládám, že je to zase nějaká jeho novinka - ale tahle mě místy dost děsí :slight_smile:)) Ale díky za uklidnění :slight_smile:
19. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
paulie věřím že to tě děsí mě Tom taky dělá takové věci a jednu dělal dost hodně a tak nás to děsilo že jsme byli u dr. a ten nás pro jistotu poslal na neurologii ale naštěstí je to v pořádku a je zdravý, jen je to naše malá blbina
19. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
smar: jej, tak to jsem ráda, že jste v pořádku ... u nás to asi taky bude jen zkoušení nového, ale člověku to stejně nedá a začne to dítě víc pozorovat :slight_smile:
19. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
Ahoj holky..tak se musím pochlubit zimní semestr za mnou jupííí
Baru to se může stát kdykoliv i když jsou děti starší.. snad další noc bude lepší :slight_smile: drž se.. přes den zkus spát s malou...
Ivi gratuluju k holčičce..
Mili já ti jsem ráda za holčičku..kamarádka musí stahovat předkožku a to bych asi nedala :slight_smile:)))) říkala jak jí malý u toho bobek brečí...ono každé pohlaví má to svoje :slight_smile: ale jako druhé kdyby to byla holka by mi vůůůůbec nevadilo :slight_smile: asi tím že mám 4 bráchy :slight_smile: tak si chci holky užít
19. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
Taky že proto jsem tu abych se mezi vás opět zařadila :grinning:
Rozhodli jsme se že si nebudeme nechávat říkat co čekáme :slight_smile: chceme to mít s manželem jako překvapení :slight_smile:
Teď je vše ok a užívám si těhotenství :slight_smile:

Saronko gratuluji k zimnímu semestru :slight_smile:
19. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
ahojda.

hediku gratuluji, tehulko.

saronko super ukonceny semestr. jsi jednicka.

saronko....ono kazde pohlavi ma sve...u holek se zase musi hlidat, aby jim kacka nesrostla... :sweat_smile:

U nas pohoda. Jiricek spinka. Terezka si hraje. A co u vas vsech???
19. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
sluni u nás nic moc, od 15 jsem dneska s klukama sama doma, manže jel k holiči, rodičům a pak slavit a Honzík se před 16 vzbudil a od té doby chce jíst po hodě a pláče a pláče a zas se nemůže vyprdět, Tomovi rostou zuby takže kouše do všeho včetně sebe, mě i Honzíka takže řve že mu to zakazuju a že ho to bolí. Tomíka je okoupaný a už je s mlíčkem v posteli tak snad brzy usne a Honzík je v košíku a na bříšku má polštářek na bříško tak snad mu trošku pomůže a bude spát, zítra jdu pro baby calm. takže od úterý u nás bude asi veselo
19. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
smar jee, to mas teda opravdu veselo. je to mazec, vid?! Ale zvladas to na jednicku, smekam. prdiky jsou sileny...kdyz si vzpomenu na Jiricka, uff. Jsem rada, ze to mame za sebou.
19. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
Děkuji moc sluni a všem moc děkuji :slight_smile:
19. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Hedi já tě občas sleduju v diskusi se září..chodí tam kamarádka tak občas nakouknu k ní do albíčka :slight_smile:) je to super, že se vám to povedlo..
Smar to vidím na spurtíky taky jsme ho ve 3 týdnech měly... hrůza..jsi šikula že jsi to doma zvládla..
19. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Sari : jsi šikulka, že máš semestr za sebou tedka si na chvilku odpočineš :slight_smile:

já jsem chytla od mužíčka hroznou rýmu :frowning2: mám ucpaný nos, pčíkám a pořád smrkám no snad to brzo přejde je to jak na potvoru před porodem :frowning2: nemáte nějaké zaručené rady jak se toho rychle zbavit ?????

Smar: jsi dobrá, že to zvládáš :slight_smile: snad bude líp aspon Honzíkovi :slight_smile:
19. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
sluni jo prdíky hrůza, já doufala že se jim aspon Honzík vyhne když tak Tom trpěl ale bohužel ne, snad mu zaberou baby calm, sabíky nemám pocit že by zabírali

sari jo jo já to taky vidím na spurtiky + ted večer bříško, řve a řve a mám strach že mi vzbudí Toma-ted je sice v ložnici a má zavřené dveře a my jsme v obyváku a taky jsou zavřené dveře ale i tak mám strach že ho to vzbudí :frowning2: :frowning2:, no nic jdu za ním dát prso třeba se nabubmá a dá pokoj, za 2dny to snad přejde a bude líp
19. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Hedik gratuluju k těhu,podle jména si tě pamatuju, ale už om tobě nic nevím, přibliž se prosím:slight_smile:
19. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
Saronka: gratuluju k uzavřenému zimnímu semestru :slight_smile: Smekám, že dokážeš při miminku ještě studovat - to byc asi nezvládla :slight_smile:
Smar: jaj, asi si to druhé dítko rozmyslím – tohle vypadá na pěknou hoňku. Drž se!
Hedik: ahoj :slight_smile: Gratuluju k těhotenství :slight_smile:
19. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
holky díky..
Paulie no já to zkouším.. jsem v prváku na navazujícím po 4 letech od bakaláře takže učit se je záhul i tak..po tak dlouhé době :slight_smile:)
20. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.