• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
autor
Já už taky jím uplně všechno, včetně cibule, hrášku, čerstvého pečiva...možná jediné, co bych si ještě nedala jsou fazole a čočka :wink:
22. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
já teda luštěniny ani normálně ne - to bych asi někam odletěla jako balon :grinning:
22. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
mě to nic nedělá :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
ivi : to je super že se budete stěhovat bude to sice velká změna, ale budeš mít svůj klid a mamka za tebou může kdykoliv přijít. Je fajn mít svůj nový domeček :slight_smile:
asi si budu muset napsat číslo na někoho kdo tady teda bude :slight_smile: kdyby náhodou tak napíšu třeba Mili nebo Raduš :slight_smile:

no mám jen jeden termín a to je toho 7.3. a už se to teda hodně blíží :slight_smile: tak doufám, že nebudu přenášet raději bych trošku předběhla. Někdy se mě zdá že se drobek snaží dostat z bříška normálně jen přes břicho.

Jinak rýma se mi nezlepšuje je to hrozný slzí mi oči a bez spreje nemůžu vůbec dýchat :frowning2: hnus snad mě to brzy přejde, ale to už jsem myslela že bude dnes.

Smar: je super že jste dopadli na kyčlích dobře

Mili. Toníček si teda užije a vy s ním :frowning2: snad to bude dobré. a vybere si to všechno ted a pak bude v pořádku :slight_smile:
22. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
autor
ofi klidně mi napiš - když nejsem online, posílám to vždycky saronce :wink:
22. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
mě luštěniny nic nedělají a třeba u Toma bylo jedno zda jsem je jedla-řval i když pila jen vodu jedla stoleté rohlíky a chleba stejně jako když jsem vyzkoušela čočku, bylo to jedno a úderem 3měsíce to ze dne na den přešlo

paulie jo bude to náročné, spala bych-Tom sice šel spát v 19 a hned usnul ale Honzík usíná až ve 21, mezi 19-21 je období kdy ho trápí bříško tak tu cvičíme nožkama, masírujem bříško apod. a když ho netrápí stejně se chce chovat, ležet v košíku prostě nebude
22. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
Mili : Ok napíšu si tě nebo Saronku do mobilu :slight_smile:

dobrou noc jdu se natáhnout k Olympiádě :slight_smile:
22. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ofiku,kldinbě mi napiš, budu ráda, ale od 4. do 7.3.jedem na Slovensko, což je asi období,kdy budeš rodit:slight_smile::slight_smile: ale klidně napiš, poslala bych sms holkám, mám je v mobilu. Teeeda, další mimi se blíží...

Holky asi jdu spat, dobrou!
22. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
noooo holky aj ja by som si vas mala napisat a jaka je predvolba do cr? :slight_smile:
22. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
Ahoooj holky, zdravím sice pozdě, ale přece - přeju dobrou noc a kráásné ráno :o). :wink:
22. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz
Mona +420 a číslo :wink: .
22. únor 2010 ve 23:18  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

holky u nás dneska byla úplně super noc, Tomášek spal v kuse 19-6:30 a cca 21:15-5:30 :slight_smile:,manže je v práci tak už jsem s klukama sama, Honzík zrovna spí a my jsme s Tomáškem pilní jak včeličky-už pereme prádlo a vysáli jsme a ted jdeme převlíkat peřiny :slight_smile:, oběd máme ze včerejška tak jen ohřát a na zítra uvařím asi večer až přijde manža a si to co nejvíc ulehčím
23. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
dobre ranko - hlasim, ze my taky spaly hezky - Natalka se uz ze sveho usinani ve 23hod posunula na 21:30 - treba casem dojdeme i k nejakym "detskym" casum :grinning: zato ale chrni jeste ted :dizzy_face:

nas dnes zas ceka den v novem byte - musim uklidit vymalovany pokojicek a zacit montovat nabytek z Ikey, co jsme vcera koupili - byl to mazec: objednali jsme kuchyn, koupili pokojicek a koupelnu, a tech penez, co jsme tam nechali!!!
23. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
dobre rano,
tak co ofi je porad 2v1?
23. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
dobré ranko holky,za chvíli letím na kontrolu a na monitor. Ale chtěla jsem se vás ještě zeptat, neb už mi to týden leží v hlavě. Používáte někdo ten monitro dechu?? a jestli jo..tak jestli už vám opravdu někdy nahlásil aniž by to byl planý poplach. Nemůžu se rozhodnout jestli ho ještě rychle koupit, jestli má význam. U Šimonka jsem ho neměla (taky jsem spala jak na trní), ale je pravda, že asi budu klidnější s ním..i když je to teda palba za něj.:confounded: ....díky za názory, jak přijdu od dr. určo mrknu!
Ofi: maliník, taky popíjím, ale ne nijak pravidelně...pila jsem i u Šími a neposlíkovala jsem vůbec. Snad se ti brzy uleví už od té rýmy...hlavně ti nepřeji s ní rodit :frowning2: .
ivi: jé tak už budete stěhovat do svého...to je super :dizzy_face:
radi: myslím dnes na tebe...věřím, že vše bude v pořádku a ta bulka snad bude zvětšená jen hormonální změnou teď v kojení..určo písni, jak jsi dopadla :wink:
- taky bych si měla napsat tel. na někoho z vás, ale tuším mám uloženou Mili a Raaďu a ještě někoho:wink:
23. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
jsem stále 2v1 a ani mi nepřijde, že bych měla někdy ted rodit :slight_smile: nic mě nebolí ani se se mnou nic neděje no snad nebudu přenášet :frowning2: to bych teda nechtěla

Zdeni : Ikea je skvělá taky tam ráda nakupujeme :slight_smile: budete to mít super, ale věřím těch peněz :slight_smile:
23. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
zdez super za chvíli budete v novém :slight_smile:, jakou jste vybrali kuchyn? nám se bude dělat na zakázku, už máme vybranou barvu (teda 3 a pak se rozhodnem podle návrhu), příští týden si to jdem poměřit a pak už to zadáme at to už je navrhnuté a hned jak se vyklidí byt může se dělat. Holky zvažujem tyhle barvy kuchyně
http://www.kuchynskastudia.cz/kuchyne-delta-ora-ito/
http://www.kuchynskastudia.cz/kuchyne-delta-multicolor/index.php?foto=4
http://www.hanak-kuchyne.cz/home_cs/?acc=produkt_galaxie_oboustranny_vysoky_lesk_odstiny_zelene_zlute

ofi já taky byla v pohodě, nic mě nebolelo a nepřenášela jsem, rodila jsem den před termíne

marku jo my monitor máme a pískal nám-u Toma a planý poplach to nebyl ale sanitku jsme volat nemuseli stačilo ho dát hlavou dolů a plácnout párkrát po zádech a začal reagovat a paulie tu myslím včera psala o nějakých známých u kterých to bohužel dobře nedopadlo :frowning2:

ofi já maliník pila u obou-u Toma pravidelně, u Honzíka nepravidelně a druhý porod byl o hodně rychlejší, s tím semínkem neporadím to jsem nejedla
23. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky.. přišla jsem okouknout co Ofi :slight_smile:) už se to blíží..my byly včera na KO máme 66cm a 6520g a dostaly jsme hexu a prevenar tak jsem kojila večer v 19:30 a pak až v 5:30 byla z toho asi fakt hotová a ráno byla i teplotka takže poprvé zavádění čípku :slight_smile: no ale pospala si a snad už je to dobrý...
23. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
Smar koukám na ty kuchyn..jako ta první zelená od gorenje je luxusní..my máme šedivou.. nechali jsme se inspirovat z Ikei, pokud bych chtěla můžu poslat fotky..máme totiž želenou stěnu a šedivou linku a pracovní desku v barvě podlahy :slight_smile:
23. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
sari jestli můžeš pošli fotečky, ráda se nechám inspirovat :slight_smile:, u nás zatím vyhrává tahle barva http://www.hanak-kuchyne.cz/home_cs/?acc=produkt_galaxie_oboustranny_vysoky_lesk_odstiny_zelene_zlute ale samozřejmě kuchyn bude menší je to v paneláku, fakt kukej jen na tu barvu
23. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
jéééé super kuchyně :slight_smile: jsou nádherný :slight_smile: my máme taky novou jasan a k tomu tmavě červenou stěnu a vypadá to taky suprově jak bude mít čas tak to taky zkusím vyfotit :slight_smile:

tedka běžím do města ještě něco dokoupit u nás krásně svítí sluníčko tak se aspon provětrám :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
jak se tu máte?
pamatujete si na Hedik?Musím vám prásknout že je dnes 17tt :sweat_smile: Hedíku jestli to čteš, promiň ale musela jsem, mám z tebe radost :sweat_smile:
23. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Marku, taky máme monitor, jsem klidnější.Nám zatím nepískal, doufám že nebude :unamused: Když jedeme na víkend k rodičům, tak jsem furt vzhůru :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
tu Gorenje jsem viděla i live a byla jsem z ní unešená.. trošku tu pokladím a nafotím :slight_smile:) mám tu ted chlapy a montujou paraptety co se nám zničili...
23. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Čauvec holky :slight_smile: .
Luca ty seš teda práskačka :grinning: , ale Hedik už tu byla :sweat_smile: , tak to víme.
Smar ty linky jsou krásný, i ta oranžová. Jinak já osobně bych lesklou nechtěla - nepraktické - zvlášť, když máš malé děti. Budeš leštit každý den, co den, každou hodinu.
23. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Ajko já mám matnou a leštím taky :slight_smile:)
23. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Dobré dopolko všem :slight_smile: Holky, my měli tak fantastickou noc, až tomu nemůžu uvěřit :grinning: Celou noc spal bez jediného probuzení, ráno se vzbudil až v 5:15 (normálně chce jíst už o hodinu dřív :slight_smile:), nakrmil se a ještě u mě v pelíšku spal až do sedmi :slight_smile: Každopádně mi ukázal, jak se mu hezky spinká na bříšku, tak ho asi nebudu řešit :slight_smile: Jen mu budeme muset pořídit asi větší postel, protože v té své ty veletoče nezvládá bez obouchání šprušlí :grinning:

Smar: prima nápad vařit si večer předem … já si takhle občas nechám připravit něco zapečeného (manžovi se dostalo kuchařského nadání … na rozdíl ode mě :grinning:)
Ty kuchyně vypadají skvěle :slight_smile: My máme lesklou červenou s šedou (podobně jako na jednom tvém obrázku http://www.kuchynskastudia.cz/kuchyne-delta-multicolor/index.php?foto=1 ), kamarádka má tu zelenou v kombinaci s tmavě hnědým dřevem a vypadá to fantasticky :slight_smile:)
Na leštění je u nás dobré Pronto Multisurface – jde to tím rychle a vypadá to dobře, ale mně uklízecí prostředky smrdí ,tak ji občas leštím po večerech při zavřených dveřích a otevřeném okně :slight_smile:

Ofi: neboj, ten pocit porodu brzy přijde :wink:

Saronka: pane jo, Sofinka je kus ženské :slight_smile: 66cm měl Martin někdy v půl roce :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
holky, nevíte, kde se dají sehnat takové ty rychlorozpustné dětské křupky? Jsou myslím kukuřičné ... :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
viděla jsem je jak v lékárně tak i v bio obchodě..
23. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
autor
ahoj holky:slight_smile: tak toník dostal dneska poprvé svačinku - jablíčko - a chutnalo :dizzy_face: ted se jdu najíst, už mám hlad..dnes jsme vzhůru od půl 7 :rolling_eyes: Nějak se mu už pak nechtělo spinkat...bykl sice hodnej, hrál si, ale u toho se spá tnedá že.. :rolling_eyes: :sweat_smile:

paulie to je super, že jste dnes spali v kuse - my si to vždycky prohodíme co :grinning: A jak to pak děláš s kojením běhěm dne, když kojíš o hodinu déle tohle první kojení? posouváš to celé?

marku my monitor máme a díky němu spí fakt klidně - stačí kouknout jestli bliká zelené světýlko a nemusí malého ani kontrolovat :wink: dá se koupit i použitý - já mám od kamarádky za 500,- :wink:
23. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.