• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Sari: já koupila včera jedny bio v DM a měkké teda nejsou ani omylem :grinning:

Mili: my si to fakt nějak prohazujeme :slight_smile:)))) Kojení neposouvám - většinou kojím nejdéle okolo páté, tak ta sedmá vychází v rozmezí 2h :slight_smile: Max. kojím až v 7.20, abych to nějak vykompenzovala. Ale díky příkrmu v 9.30 se nemusím "trápit" nějakým dopoledním počítáním hodin :slight_smile: Včera, jak vstával v 6.50, tak jsem ho rovnou vzala v tom kojení v 7.00 ... kupodivu nesl dobře, že měl o jídlo méně :slight_smile:
Super, že mu jablíčko chutnalo :slight_smile: Teď jsem tři dny zkoušela skleničkovou meruňku a Martin se mohl zbláznit, jak mu ta hladká kaše jela :grinning:
23. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Pauli já je nekupuju tak nevím jen jsem je viděla v těch obchodech :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
Mili k tomu jídlu já měla už i zelí.. jako prdíkovala ale neknourala..včera trošku česneku v omáčce..čersvté pečivo můžu od začátku :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
autor
Tak Toníkovi jedou obecně víc skleničkový věci :wink: Jinak ty křupky ochutnej - oni josu sice tvrdé, ale na jazyku se prý hned rozpustí..Já mám od Hami takové sušenky. Ale asi je Toníkopvi nedám, dokud nemá zoubek...
23. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
sari zelí jím taky:slight_smile: Toníkovi je to fakt putna..prdí pořád stejně ať jím, co jím.akže to je známa, že si s tím dokáže pěpkně poradit. akorát vím, že čerstvé pečivo mu ze začátku vadilo.
23. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
tak holky ja som sa konecne tuto noc aj vyspala :slight_smile:
hlasim len 1x :slight_smile: toaleta a :slight_smile: nebolelo mna nic
:slight_smile: jo my sme tiez minuly tyzden kupili monitor dychu a sooooom strasne rada viem ze budem aspon o troska kludnejsia
prajem pekny dnik :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
jo a este vcera som mala ko porodna mi povedala ze to moze dojst aj skor nakolko malicky je dost dole no uvidime :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
paulie mě se malý taky pořád bouchá do šprušlí, hodně cestuje ale na velkou postel je u něj ještě brzo spadl by mi s ní si myslím, má manitel kolem postýlky at to nejde tak slyšet. Občas leží napříš postýlkou, někdy má nohy na polštáři, někdy leží že má nohy opřené o postýlku, občas kouká noha ven, občas ruka :slight_smile:. ty kukuřičné křupky kupuju v bio obchodě :slight_smile: nebo v Polsku a jedou mu, ted o víkendu měl Tom poprvé ty sladké a jedou mu, kdyby mohl sežere celý sáček
23. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
mili Tomovi taky jeli víc skleničkové věci a i ted jsou některé co mu jedou víc ale zas jí idomácí
23. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
smar já taky právě chci aby mi toník jedl oboje, i domácí i skleničky, proto to hned od zčátku míchá. dnes bude mít brokolici ze skleničky a k tou doma vařenou bramboru a cuketu. dopoledne měl jablíčko ze skleničky :wink:
23. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
mili já to začla míchat hned jak jsem začla kombinovat, takže jak jsem věděla že jí mrkev, brokolici a květák začla jsem míchat :slight_smile: a brokolici má Tom moc rád - polívku i jako omáčka se sýram na těstoviny :slight_smile:, dneska měl zeleninovovu polívku s kuřecím masíčkem a zítra bude mít čočku-jeho oblíbené jdlo :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
mili: tak ty křupky tu měla kupodivu Danča - fakt se to hned rozpouští, tak je odpo koupím a za pár dnů je nabídnu :slight_smile:

mona: tak to je super, že ses pěkně vyspala :slight_smile: Hlavně, ať ti Davídek ještě pár dní v bříšku vydrží :slight_smile:

Smar: vidíš to - mantinel :slight_smile: Na ten jsem dávno zapomněla :grinning: Asi koupím nějaký dvojitý a omotám mu celou postel :slight_smile:
23. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
paulie já mám mantinel z ikei a ten je přes celou postýlku :slight_smile: a stojí kolem 300 Kč takže se to dá

moni že by byl Davídek tak zvědavý a chtěl ven dřív :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Smar: do Ikei se už nějaký ten čas chystám - pomalinku si kopíruju obrázky, co tam chci pro malého koupit, aby měl konečně pořádný pokojík a ne jen přespávací místnost :slight_smile:
23. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
autor
paulie my máme mantinely v postýlce nahoře i dole :wink:
23. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
njn, když já je nějak víc nezkoumala a brala jsem je jako hezkou část postele :grinning:
23. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
autor
paulie já to kupovala hlavně kůli průvanu a pak taky tomu bouchání :wink:
23. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
Mili kolikrát ted denně kojíš?? když už dáváte příkrmy.. kolik jsi má denně?? tedy spíše kolikrát denně vynecháváš kojení a dáváš už příkrmy?
23. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
sari kojím pořád stejněkrát - zatím. Nejprve jsme začali dávat zeleninku k obědu - a postupně snižuji dávky kojení. Dostane zeleninu a pak kojím. Ale 2x se stalo, že už ani nechtěl. A teď mu už zase nenechám prso dýl jak 4min já. Příští týden bych chtěla s tímhle jední kojením skončit uplně. Už tak jí porci přes 200g :confused: No a dneska jsme zavedli dopolední svačinky - dostal jablíčko a zse jsem pak kojila - a bude to stejně jako s oběděm - až se dostaneme se svačinkama na nějakých 150g (svačinka je menší), tak mu kojení utnu. Ty příkrmy dáváš prostě v čase kojení - tak jak máte režim, ten necháš, akorát místo mlíka dotává něco jinýho :wink: Takže my to teď máme že čistě kojím jenom o půl 5, v 7 (pak v 10 jablíčko, 13h oběd - postupem tedy bez kojení), v 16:30 a 19:30.
23. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak v prsu mám 5 cyst, ale prý to rakovina není, mám přijít za 4 měsíce na kontrolu. Moooc jsem si oddychla. Ale kde se to tam vzalo???

Marku - monitor se dá koupit u nás v porodnici(Zlín) a stojí tam 2990 a jsou to 2 ty desky, takže si můžeš dát i do obývakůu do košíku. Já jsme si ho kupovala přímo v porodce. Nebo ti ho pujčí na půl roku myslím za 900 Kč.

Holky, jak oblékáte mimča ted do kočárku, když už ej tak teplo? já dnes dala fleesovou zavinovačku, fusak a deku, jak jsme chodila v tech mrazech a malý byl spocený. Myslíte, že ted už stačí jen ta fleesocá zavinovačka a deka? fusaku bych se ráda zbavila, zabírá moc místa a my jsme dlouzí, už máme 65cm:slight_smile:

Jindrula si stěžuje v košíku, musím jít:slight_smile:
23. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
holky díky za názory na monitor...jak jsem měla dloooouhou chvíli v čekárně u dr, tak jsem nad tím přemýšlela... asi ho ještě rychle někde objednám...budu opravdu klidnější.jen ještě vybrat kterou značku, přemýšlím nad Nanny, nebo babysense...nebo jak se to píše.
Radi...skvělé zprávy :wink:
23. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
radi: tak to je dobře, že to není až takhle závažné :slight_smile: Nemůžou být ty cysty způsobené hormonama?
Já teď měla Martina ve fleecovém overálku, bundičce a pak ve fusaku :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
Ahoj holky! jsem pořád v stěhovací mánii, mezi kojením stěhuju. :sweat_smile:

marku ani jsem si neuvědomila, že jsi v těsném závěsu za ofi! To je báječný, už se tu za chvíli všechno odrodí.... :grinning:
Jinak monitor určitě jo. Pro klid duše je to super. Přes den tak ani není třeba pokud jsi s prckem stále v kontaktu. já v noci spím jak dudek. A i manžel mi říkal, že je to super věc, že si myslel, že je to k ničemu a jak je klidnej (i když spí hůř jak já :sweat_smile: ). Já snad ani na to světýlko nekoukám, sem tam když se vzbudím, tak to omrknu, ale jinak spím jak zabitá... dokud to nehlásí poplach jsem klidná (a doufám ,že ani nebude). Já ho koupila za 1500 a to ještě s roční zárukou. Takže kukni na bazary, určitě seženeš za dobrou cenu - a pak můžeš zase prodat.

Radi jsem ráda, že to není vážný. Asi jsi tu to prso už řešila, ale já si nevšimla. Tak hlavně že je to v pořádku.

Luci ahoj! Hedíkovi gratuluju, už jsem si toho tady všimla, jen jsem nestihla zareagovat. je to prostě super, moc jí to přeju. :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
Smar kuchyně super! Když k tomu doladíte všechno ostatní bude to paráda! Mě se ty barevné a leské taky líbí. Jen bych se toho osobně bála. No zůstala jsem u klasiky dřeva - ale to hlavně proto, že kdybych chtěla časem pozměnit barvy v domě, tak abych měla volnou ruku (ke dřevu se dá cokolov :wink: ). Fakt nevím, kterou bych si vybrala. A na nepraktičnost kašli. To by jsme kvůli dětem nemohli mít doma nic! Prostě když to chce mít člověk krásný, musí se pak kolem toho víc otáčet (a kolem dětí), to se prostě nedá nic dělat. :wink:
23. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
ahojky holky tak co je noviho :slight_smile: monitor mam taky protoze mame nedonosence tak mi ho doporucili v nemocnici mam nany a jsem vklidu uz mi jednou v noci houkal tak jsem hned vyskocila a maliho poplacala po tvaricce usnul totiz hlubokym spankem a zapomel se nadechnout jsem fakt rada ze ho mam uz jsem si rikala ze jsem ho koupila asi zbytecne a oha asi ne :astonished:
23. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
Čau holky :slight_smile: jsem dnes byla za našima v práci a teď se vyloženě přemlouvám k žehlení, ale nějak to nefunguje :sweat_smile: udělala jsem těstovinovej salát a čekám na manžílka z práce :slight_smile:

Smar kuchyně krásné, já mám takovou tmavě šedou(korpusy) s vanilkou(dvířka) :slight_smile:

Raad tak to je super, že je to ok. :dizzy_face:

Ivčo už do domečku :dizzy_face: :dizzy_face: tak to je super, budete mít klid a pohodu :slight_smile:

Monitor dechu taky plánuju. Budu ho mít pujčený od strejdy teď měli mimčo...akorát přemýšlím co s druhou postýlkou...chci mít dvě, protože manžel bývá často po nočních a budem s mimčem muset vegetit v jendom pokoji, aby se vyspal...tak nevím, jestli i do druhé postýlky...asi je to ale důležité hodně na noc že?? Když všichni spí...
23. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
tak jsem slupla další dávku slizu no hnus, ale jestli mi to aspoň trochu pomůže tak to za to stojí i když tomu sama moc nevěřím.

Raduš : tak aspon víš na čem jsi a určitě to nebude vážné a nebudou s tím nic dělat? třeba se to vstřebá . Asi je to kojením a nebo třeba hormonami.

tak jste mě navnadili jestli si ten monitor nekoupíme nový protože to asi vyjde levněji -když ho koupíme a budeme ho mít třeba i pro druhé mimčo a ne když ho půjčíme v porodce
za kolik jste to kupovali?
co myslíte co je lepší?
23. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
Ahojda holky.
Koukam, ze resite monitory. Ja mam baby sense II. Ma dve desky. Jednu mam v postylce v loznici a druhou v obyvaku-prendavam jen tu krabicku. Ale i Nany je dobra...jen ma jen jednu desku. Ale druha se snad da dokoupit...

ofi snad ti sliz z lnenych seminek pomuze. Ja znam jen lnene seminko na plet, je vyborne na aknozni plet. :grinning:

ivanas jee, stehujete se. jupiii, budete ve svem. super. :dizzy_face:

mili Ja jsem kukuricne krupky koupila min tyden ve meste a Terezka je ji nahusto. I ja je mam rada. Kupuji je ve Spalde, velky pytel do 15Kc. Co palec???

ivanau testovinovy salatek bych si taky dala. Ja delala topinky se smesi ze soji, mnamka.

smar Deticky mas moc hodne. Fakt to zvladas na jednicku!!! :dizzy_face:
23. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
holkyyyyyyyyyy Tomášek se pustil a šel sám asi metr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
ofi já monitor kupovala za 2200, jak chcete 2 děti tak by asi nebylo špatné ho koupit, pak ho můžeš prodat a někdy bývají v akci nebo se kukni do bazaru, kolikrát mamči prodávají monitor ještě v záruce

sluni zatím to jde i když jsem dneska byla hezky zpocená byli jsme totiž venku tak než vyndám kočár, obleču je tak jsem celá zpocená ale jde to, musí to jít. ale chodíme jen jednou, 2x fakt ne i když je mi líto Toma je zvyklý být víc venku. ale zítra půjdem dopoledne a odpoledne přijedou naši tak si ho vezmou a v pátek si ho berou na zem tak zas bde dost venku

ivi určitě to barevně doladíme, uvidíme co nám navrhno v tom kuchynském studiu, tohle byli barvy co nám padli do oka :slight_smile: ale určitě to doladím at sedí vše. Kluci budou mít asi takovouhle barvu pokoje http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2382359 něco takového zatím vede
23. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.