• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahoj Sari :slight_smile: jakou jste měli noc?
poslední dobou mám takový nějaký pocit že nevím jestli to zvládnu a že se asi začínám trochu bát i porodu měla jsi to taky ?
9. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
Ofi neboj se :slight_smile: to zvládneš..jako my ostatní.. já jsem moc strach neměla asi tím že jsem si nepřipouštěla že to přijde dřív :slight_smile: jinak dneska jsem kojila v 9, v 1, 3, 7. tak to docela šlo :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Sari no snad to bude dobré, ale občas mám takový pocit ale toho se asi jen tak nezbavím :frowning2:
Kojení je super že už Vám tak jde :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
neboj soustřed se jen na to jak se těšíš až budeš mít mimíska u sebe..na tamto nemysli..
9. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Já už mám ty dny tak spojený, každej den jsem zatím někam musela, v noci moc nespala, dospávala dopoledne a pak vyrážela pryč, vracela se až večer, že ani nevím, kdy jsem tu byla naposled. Dnes jedu zase do poradny, tak mi snad dr. udělá ten velkej utz a konečně budu po dlouhý době vědět míry naší šmudly. :slight_smile:
Četla jsem o Gol, to je hezký! :slight_smile: Jen aby byl prcek v pořádku... To se narodil asi o dva měsíce dřív že? Teď přesně nevím, odhaduju jen podle váhy.
Jinak nemám sílu Vás dočíst. Od pondělka jak někam jezdím, moc mě to zmáhá a jsem jak mátoha. Nemám chuť ani na PC jít. Jen mrknu na maily a co je potřeba a zase musím někam mizet... zítra mám konečně volnej den, jedinnej v týdnu, ale to musím dozdobit perníčky a mamce s něčím pomoct a v pátek razím už brzy ráno. Příští týden mám další dvě návštěvy různých institucí atd. No je toho teď teda moc. Ale všechny Vás moc zdravím :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
Ivi : ty se teda ani nezastavíš :slight_smile: :slight_smile: a to máš lítání asi kolem domečku co ?
no já bych taky měla začít třeba péci, ale nějak na to nemám chut ani čas odpoledne přijdu z práce a jsem utahaná :frowning2: tak snad vyberu nějaký jednoduchý a rychlý recept a něco už uklohním :slight_smile:
tak se opatruj a odpočívej a jak budeš mít čas tak se zastav :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj holky...dnes jen na skok, za chvili mi dorazi tchanovci...tudiz me ceka par narocnych dni: mi rodice a oni :sweat_smile: hardcore :grinning: :grinning: :grinning: no ale pak to budeme mit odbyte a snad klid, uz se tesim, az budeme zase sami. Jinak Natalka se pekne rozpapala a ja rozkojila, prikrm uz nepotrebujeme :dizzy_face: v noci jsem kojila v 22, pak v 1:30, 5:30 a pak az v 9:30, tudiz jsem taky vyspala - jen Natalka hned po kojeni nezabira, usne mi sice v naruci, ale jak ji polozim, tak je do minuty vzhuru a chce party...ale vetsinou do pulhodinky zabere.
9. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj Zdeni tak to budeš mít náročné, ale zvládneš to a pak budete mít klid :slight_smile:

Jsem moc ráda že od Vás slyším, že už to kojení je lepší a že Vám to jde jak po másle jste šikulky :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahoj Zdeni. To je fakt super slyšet takový pozitiva - hlavně pro nás, který to teprve čeká. :slight_smile:

Ofi no to taky. Konečně jsem se dostali na uzavření pojištění domečku co jsme domlouvali už před svatbou. Ale furt nějak nebyl čas a nevycházelo to ani nám, ani poradci. Tak v pondělí jsem jela odpoledne za manželem do práce, pak s ním k poradci. V úterý, včera, jsem musela zase do jinýho města k zubařce (no prej mám nádherný dásně :grinning: , jinak všechno ok a už v těhu nepojedu), dnes mě čeká poradna, zítra asi volno, i když plánujeme jet večer něco nakoupit do Brna na domeček, aby se to zase pohlo a v pátek ráno jedu na půlroční kontrolu na oční. V pondělí příští týden mám odpoledne první kurz "dýchání a tak", ve středu zase poradce skrz pojištění. O zbytku zatím nevím, ale možná se ještě něco přikupí. :sweat_smile: Je to fakt síla a vůbec se nedivím, že nic nestíháš. Já chodit do práce, tak se taky snažím co nejvíc odpočívat a nic nedělat. Ono to ani moc nejde co?!
9. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
ahoj holky mám fotku matyáška od goly - mrknětě :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj Mili jééé ten je krásnej a ani moc nelze poznat že je nedonošený to určitě rychle dožene :slight_smile:

Ivi : no hlavně tedka před Vánocemi to moc nejde chtěla bych si tolik věcí zařídit a nakoupit a udělat a upéct a uklidit , ale nějak to nestíhám :frowning2:
tedka bych potřebovala už být tak na mateřské a všechno bych asi stíhala, ale jak to tady vidím tak tu budu až do 23.12 :frowning2:

to tvoje zařizování kolem domečku je fuška ale asi je to zábava teda aspon mě to docela bavilo, když jsme zařizovali byt :slight_smile: no ale ty všechny kontroly do toho je to náročné :frowning2:
9. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
no toto tu sa clovek chvilku neukaze a dalsie miminko
goly strasne ti moc gratulujem a drzte sa hlavne ze malinky je zdravucky a je nadhernyyyyyyy nech ti robi len radost :slight_smile:
zdravim vas ako sa mi mate?
9. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky, co to vidím v mili albíčku? Ona už goly porodila? :astonished: Jdu vás dočíst...
9. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
anoli-no aj ja som v soku :grinning:
9. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj holky :wink: .

Gol Matyášek je nádherný, krasavec, tak ať jsou oba zdravoučký.

Mona nazdárek, já se mám fajn :slight_smile: . Ikdyž ráno jsem byla u zubaře, chytnul mě zub, tak mi prdla injekci a vyvrtala a snad bude klid. Pak jsem jela pro potvrzení na praxi, tak jsem si dobře pokecala s kámoškou, a pak jsem se stavila v práci, kde mi dali rozvrh. Teď se chystám upéct nějaký cukroví, mám zatím jen vosí hnízda.
A co ty?? Jak se cítíš s tím tvým pupíčkem? :wink:
9. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Gol, gratuluju!!!!! to je krásné, ale bude to náročné..

Zdeni, Jindrulka můj milovaný taky usíná v áručí, usíná už při kojení a pak jak čekám na odříhnutí, usne . ěkdy ale ne moc tvrdě a pkud je vše OK,, leží a kouká se,pokud má prdíky, chce se chovat v klubíčku a prdět mi do náruče:slight_smile::slight_smile: a ěkdy chce ještě po kojení přebalit a pak zas papat,ale to už vždy usne.

Jo holky, jak to máte s odříhnutím, odříhnou si mimča vždy?

Jinak jámm asi zánět močových cest a budu mudet brát antibiotika, jsem z toho neštastná, protože se to dostane do mlíčka...nechávám si čas do zítra a pokud se to nezlepší, začnu je brát...ach jo. a budu muset být doma a manžel bude muset sám na procházky, což mě mrzí...
9. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
aji-chodim teras po vysetreniach dnes som bola zasa na krvy dali mi cely rozbor plus stitnu a bola som na ekg lebo som mala taku zvlastnost zo srdieckom taky tlak ako keby sa zastavilo a zasa rozbusilo ale to len jeden den poobede uz je dobre ale vysetruju mi to :frowning2:
este sa im nezdalo moje ph v moci tak som musela zaniest moc na rozbor ci nemam infekciu :frowning2:
ale snazim sa mysliet pozitivne mainkeho citim rastie ako ma tak musim tak mysliet
9. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
aji-jo a brisko no to uz zacalo zavadzat teras a co potom pri konci pekne mi narastlo sak si vydela na foto :grinning:
9. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
radi-to mi je luto nech sa ti to co najskor zlepsi
9. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
Radulko, to mě taky mrzí, snad se to brzo spraví. Bohužel močové cesty a zánět je stejně nutné atb přeléčit - mám s tím vlastní zkušenost. Jinak se to dá i léčit bez atb, pokud není akut, ale pak se to zas vrátí a mít to chronicky, to je na palici. Tak tak :frowning2: , mno.......

Mona, snad bude všechno v pořádku :wink: . Hlavně myslet pozitivně :slight_smile: .
9. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla...
Gol, moc ti gratuluju k Matyáškovi - je nádherný!!! Přeju mu hlavně hodně zdravíčka, protože to je to nejdůležitější. :wink:

Radu, s tím zánětem je to teda pech. A nechceš zkusit nejdřív ty kanadský brusinky? Prý pomáhají víc, jak antibiotika a jsou přírodní. Koupíš je v lékárně bu´d v tabletkách nebo v roztoku. Zkus to, než do sebe budeš rvát antibiotika. Já jsem se o to zajímala, když jsem otěhotněla (ale to jsem ještě nevěděla), tak jsem měla zánět močových cest. Všichni mi je doporučovali a myslím si, že mi fakt pomohli. :wink:

moni, ty máš teda taky starosti, viď? :frowning2: Snad to bude v pořádku, držím ti pěsti! :wink:

Holky, my jsme byli včera na velkým utz. Náš prďolka spinkal, takže jsme ho neviděli se hýbat, ale Dr. říkal, že je vše o.k., tak jsem moc ráda. :slight_smile: No a když se nás zeptal, jestli chceme vědět pohlaví, tak manžel div nevykřinul, že ne... já jsem váhala, ale pak mně Dr. říkal, že se pak můžu stejně proříct před manželem a že nebude mít překvápko... no tak jsem nakonec chlapům podlehla a nenechala si to říct. A teď to musím vydržet až do dubna! Ani ve snu by mě nenapadlo, že se nakonec takhle rozhodnem... :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
anoli-tak klubuk dole ja by som to nevydrzala :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
aji-sak prave ked sa budem moc stresovat bude to citit aj malinky tak preto sa snazim len ten tyzden cakania na vsetky visledky bude strasnyyyyyyyyyyyy :frowning2:
9. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile: tady je poslední dobou nějak pusto :frowning2: asi každý připravuje Vánoce peče a tak :slight_smile: já nemám zatím nic, ale co se dá dělat :slight_smile: práce mě zaměstnává dositosti :slight_smile:
A jak je tobě ? jak se chystáš ?
9. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
Matyášek je krásný tak at hezky roste..
Radu- nemusí si vždy říhnout..Sofinka s tím má problémy od začátku..v porodnici říkali, že pokud do 10 minut si neodříhne máme je položit..když byla hodně malá tak jsem jí dávala pořád na bok, kdyby se poblinkala.. jinak si málo kdy říhne i ted.. v noci vůbec, přes den je to lepší.. někdy si říhne až když ji beru na další kojení :grinning:
9. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
ahojky jdu za vámi chvíli kuknout, Tom spí na zahradě :slight_smile: i když jsem o to musela svést boj s manžou, prý je sychravo a nemá v takovém počasí spát venku a taky o plávání svádím boj, prý to přes zimu není vhodné ale má smůlu, at se otužuje a posiluje imunitu

ivi já mám nabitý tento týden: v pondělí jsem se byla podívat na vánoční trhy + zajistit Tomovi účního, úterý dopoledne zubař a odpoledne poradna, dneska normálně plavčo a pak jsme jeli k rodičům, zítra jedem za na plavčo Tomík má focení pod vodou a pátek zas zubař, v sobotu jedem na vánoční výstavu do Kravař :slight_smile: :slight_smile: a možná se ještě něco najde a to všude bere Tomíka :slight_smile: a jezdím autobusy
9. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
holky..jde vám pustit moje video co mám v albíčku..psala kamarádka že ji nejde..poslala jsem jí odkaz..
9. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
sari chtěla jsem se podívat na to video a píše mi to: Toto video buď bylo z Facebooku odstraněno není dostupné vzhledem k nastavení soukromí.
9. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
aha..tak to jdu na facebooku změnit :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
Sari mě to jde pustit :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.