• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
raad taky jsme okoupany a uz spinkame my mame uz svuj rezim po 18 hodine koupu a pak se napapa a je tuhos mela jsem to i s Mireckem mame uz zabehnutou hodinu pak spinka do 22-23 hod a papame pak uz se budi co 2 hodky ale vzdy usne a je klid :wink:
24. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
jdu fandit klukům na běžkách a potom Martince Sáblíkové :slight_smile:
pa a dobrou
24. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
ofi tak si to užij :slight_smile:, já se jdu podívat tak na svoji postel jsem fakt utahaná. Tom spí už dávno, Honzík usnul před chvíli tak si jdu dát sprchu a padám do postele :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
já jsem taky unavená, ale taky čučím na běžky a ta Sáblíková mě taky láká:slight_smile: uvidím, jak vydržím.

Jindříšek dnes usnul výjmečně pozdě, ale to asi pro to, že jsem ho v 17 musela naložit do kočáru a jít hledat psa, který mi zas zdrhnul a koupal se v potoku, blboun:slight_smile: jenže Jindříšek usnul a byl vyspaný, tak ted ležel v kolíbce a kopal nohama, koupal kolíbkou a prděl:slight_smile: pak jsme ho přebalila a hodila zpátky do kolíbky a už hodinu spí.

Holky, já jsem se asi rozhodla, že si uděláme režim,a le když on jí nepravidelně, vůbec nevím, jak na to:slight_smile: já se ten režim snažím udělat už od začátku, ale nevím, ejstli to máme dobře nastavené...ale chtěla bych už, aby jedl tak zhruba v době svačinek a obědů a večeří, abych pak nemusela měnit režim, jak budeme zavádět příkrmy.
24. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
autor
ahojky holky, tak my dneska měli príma den - Toník byl od rána s prominutím jak "zhulenej" - prostě neustále chytal záchvaty smíchu :grinning: :grinning: stačilo, abych se na něj podívala a prostě se už řehtal..a takhle celej den :grinning: :grinning: Včera zas epořád kňoural, tak mi to dnes vynahradil. Byla tady celý odpolko kamarádka, tak jsme pokecaly, pak byli na procházce a pak si s ním hrála, tak to se mu líbilo :wink: co je tu nového?

sluni pěkná pyžama, ale já už chci kojit tak max. 3m, tak už to "dokojím" v tom, co mám :wink: jiříkovi už rostou zoubky? jak to poznáš? my furt nic :unamused:

raada toník už má ted dudlík daleko méně, než když byl mimi...na usnutí teda vždycky, ale to ho hned po usnutí vyplivne - jenom v kočárku ho má i při spinkání. ale přes den, když si hraje, tak ho nemá - jenom když kňourá - ale to už si po něm většinou i sáhne sám a vezme si ho - a uklidní se tím :wink: odnaučovat ho to zatím fakt nechci, na to je času dost :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
raada na ten režim si hlavně stanov pevný čas koupání a kojení a od toho se odpíchni... Klidně začni třeba na kojení po 2,5h jestli ti vydrží a on se i naučí s enajíst tak, aby vydržel :wink: Ono se taky neboj, vstávat v 9 pořád nebudete - ono se to bude zkracovat :wink: My jsme to měli taky a tak a ted vstáváme mezi 7-8, ale spíš kolem 7...ale ještě před měsícem to bylo mezi 8-9 :wink:
24. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
autor
...jo holky, nevíte někdo něco o Teryskovi?? Chodila sem s náma, ale teď jí nevidím ani u snažilek... :unamused:
24. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
Radi, nejdřív bych stanovila ten večer, aby Jindříšek poznal, kdy je čas jít spát, ten jídelní režim se bude v průběhu času ještě malinko měnit (ale něco jako snídani-sváču-oběd-sváču-večeři-atd. mu udělat můžeš :slight_smile:)

Mili, to by mohl být zhulený i zítra :slight_smile: :grinning: Btw - místo brunetky přijede zrzka :grinning:

Jinak - naše 8m třeštiprdlo má 7600g a 68cm ... prý hezký kousek :grinning: A dostal veeelkou pochvalu za odbourání zavinky a klobučků :grinning:
24. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
mili To se neda nepoznat...dnes byl uplne vyrizeny. Byli jsme ve meste-musela jsem mu koupit sirup na bolest a dat mu ho. Nechtel jist, jen plakal....bylo mi ho desne lito. :cry: Ma dasnicky zevnitr natekly...snad se brzy nejaky zoubek vyklube.

mili Ja bych chtela videt "zhulenyho" Tonicka....to musi byt boziii pohled. :grinning:

Ja jsem se vratila ted z tramposek....jsem plna energie, bylo to boziii. :grinning:
24. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
autor
Paulie už se s Toníkem těšíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

sluni já z něj prostě dneska nemohla...fakt jsem přemejšlela, jestli se mi nějak nezkazilo mlíko nebo co :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
Mili: to asi nebylo zkažený :grinning:

Slunilibu: chudáček malý :frowning2: Kolik mu je?
24. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
mili Mel proste dobry den. Copak delas zitra?

ahoj paulie Je mu 5 mesicu. No, dnes me fakt moc dozpevu nebylo, kdyz jsem ho videla. :pensive:

Mame bronz.....jupiii.
24. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
autor
sluni my už takhle nateklý dásně s 2 hrbolkama máme asi 2 měsíce...ale zub pořád nikde :confounded: Zítra přijede Paulie s Martínkem (je to totiž manželka mého bratrance) - tak se těšíme :sunglasses:
24. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
Sluni: juj, to je ještě malinký brouček ... tak ať ho to brzy přestane bolet! :slight_smile:
My zoubka asi ještě dlouho mít nebudeme ... :grinning:
24. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
jeee, to se mate.... uzijte si navstevu. :slight_smile:

nekde jsem cetla, ze se takhle dasne muzou pripravovat i 2-3 mesice. Ja si teda myslim, ze to bylo od zoubku. Desne slinta a porad ma v papule ruce nebo hracky.
24. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
Terezka mela prvni zub v 7 mesicich.
paulie To nevadi...alespon te nekouse pri kojeni. :wink:
24. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz
:grinning: zitra jdu zumbu....ja tak rad trsam trsam.... :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
Tak mi zitra asi vyrazime zase do mesta...teda pokud bude Jiricek v pohode....ja uz nechci sedet doma na zadku.

Jo, dneska jsem koupila Jirickovi krasnou bilou kosili. Bude na svatbe frajer.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Terezka si tu zkousi me ponozky.... :grinning:
24. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
Haloo...je tu nekdo.....nebo si tu kecam pro sebe....??? :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
Sluni: tak to moje zvířátko se na zoubky připravuje asi pátý měsíc ... ale pořád nic nevidím, ani necítím :slight_smile: A jestli bude kousat, tak dostane zpátky kloboučky :grinning:
24. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz
a nebo ho odstavis....ne, si delam legraci. :wink: ono se jim ma jasne pak ukazat, ze to nesmeji delat. Ja sem Terezku ve 13 mesicich kvuli kousani odstavit musela... :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
Jdeme hajat. Dobrou noc vsem. Snad se u nas bude spat....
24. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi zase od jedenacti nespinkame :unamused:
Ofi, ja jsem od Brna, tak bych se na srazik urcite pridala
Ivy, ja oblikam cisty oblecky po kazdym koupani nebo, kdyz se mi poblinka, prip. poruca pri prebalovani
Mili, co dela tvuj palec?
Smar, co to blinkani, uz nehaze savlicky? Jinak ta kuchyne se mi nejvic libi ta prvni, zelena
Hedik, ja mela tu samou bakterii v moci a brala jsem ATB v tehu. To bude dobry!
Holky, poradite nejaky knizky o vychove, vyzive, ...,ktery stoji za to si precist.
25. únor 2010 v 01:00  • Odpověz
Ofi přes SBAZAR.. dala jsem si vyhledat v bazarech... jinak jsem viděla i v MMB, ale dala jsem přenost tomuto protože jsem si ho vyzvedla v Praze
SLuni je super, ale do prodnice jsem si koupila v CA noční košilku s knoflíčkama a doma nosím co mám takže jen triko vyhrnu a hotovo..žádné crcání :slight_smile:))
Mili Terýsek mi psala někdy koncem roku zatím se snaží ale nedaří se.. i s pomocí doktorů ale nejde..
Paulí krásné míry. my máme o 2cm mín než vy :slight_smile:)
25. únor 2010 v 07:24  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: máme tu tchánovce tak jdu vařit oběd :slight_smile:

Leni : jasně čím nás bude víc tím to bude lepší :slight_smile:

Sari : tak to se potom podívám třeba budu mít štěstí a najdu něco tady v okolí :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahojky! holky, jak vám spí mimísci v kočárkiu? ten náš zvědavec usne, ale pak už nechce spát a čučí ven, už ho to zajímá, není to brzo???
25. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
radi, ahoj, Natalka to ma zpravidla naopak, nejdriv kouka po okoli a kreni se a pak z toho koukani usne :grinning:

Byli jsme dne s na KO: 58cm/6,1kg, kycle v poradku, dostali jsme hexu a pneumokoka - ted z toho chuderka odpadla - ja myslela, ze mi to srdce utrhne, jak plakala - nekricela, proste plakala :pensive:
25. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Radu Sofinka usne hned jak vyjedeme :slight_smile: a spí klidně 4 hodiny.. to už musí být když nespí.. a klidně i doma když nehoupu nebo tak..
Jinak myslím že to není brzo.. bud ráda.. doma ti bude spát a budeš mít čas na věci v domácnosti a takhle se hezky vevenčíte :slight_smile:) moje kamarádka dělá to že dopol jde s malým ven tak aby ji tam spal a odpol jde po spaní..aby se díval..tudíž stihne doma uvařit, poklidit a pak jdou spolu ven..až přijdou svačina a jde zase chrupkat..
25. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj mamulky! :slight_smile:
Potřebovala bych poradit: malá se mi asi jednou propotila a má v podpaží a v tříslech jakoby rozmokvanou pokožku. Už je to lepší, jen to má červený a "stará" kůže jí slízá, jestli mi rozumíte (zní to děsivě, ale není to hrozný). paní doktorka mi doporučila vysušovat a omývat to černým čajem - dělala jste to některá? nebo co jste v mém případě dělaly? Já právě moc nevím, jak ten čaj používat. Prostě udělat čaj a za studena pak otírat + ještě osušit? Jinak v lékárně mi řekli, že to bude asi opravdu nejlepší (ale tele mě nenapadlo zeptat se, jak na to).
25. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
ivi, bohuzel nevim, nestalo se nam :pensive:
25. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.