• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
neva zdeni. mě jen nejde do hlavy jak "vysušovat" čajem.... i když je mi jasný, že suchej sáček by asi přiložit nestačil :sweat_smile: ... je to jen mírně rozdělaný a už se to hojí.
25. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
no, zni to fakt zajimave - ale asi bych to udelala, jak jsi psala, jina varianta me taky moc nenapada...jeste treba ten pytlik s cajem namocit a prilozit...ale asi je to blblost
25. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
aha, to je taky možnost. ale to by asi vyšlo tak nějak na stejno asi. no nic, jdu uvařit čaj, snad se tím nic nepokazí. :wink:
25. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Ivi já bych šla k doktorce.. dá mastičku a uvdiíš.. nebo si tam zavolej.. sama bych to neléčila..přecijenom mají hodně citlovou pokožku..
25. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
Sari mě právě dr. říkala, vysušovat otírat černým čajíkem... jen jsem se zapomněla zeptat, jak aplikovat. Mastičky jsou prý zbytečně invazivní, neměla to moc.
25. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
Jo a přidala jsem pár foteček. Je to prostě malej chumlík. :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
Ivi : malá je kouzelná :slight_smile:

dneska mě bolí tak divně břicho tak si jdu lehnout třeba to bude lepší:frowning2:
25. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
Ofi no mě taky bolelo divně a pak jsem šla rodit :slight_smile:) tak si odpočiň..
Ivi aha to jsem nečetla.. to neporadím...
25. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Pěkný večer :slight_smile:
Ivi malá je kouzelná a jak špulí pusinku :dizzy_face:¨
Ofi, že by?? :wink: :dizzy_face:
Holky tak jsem to samozřejmě lapla od manžela :frowning2: a jemu už je dobře...bolí mě v krku a mám rýmu :rolling_eyes: tak kloktám jak divá a prolívám se všemy směry vincentkou...se teď bojím, že nebudu moct jet na hory v neděli...ale snad jo...ptala jsem se PA v kurzu a říkala, že by mě hory mohly spíš pomoct.
25. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
Ivi, malému se v tříslech, pod pažíčkama a pod krčkem taky začervenala pokožka a loupala se kůže, ale to nebude tím zpocením,podle mě to je možná od nedostatku krému - protože v těchto místech je ta kůže pořád na sobě, nevětrá to a je potřeba, aby se tam nanášela mastička, aby na sobě nebyly ty 2 suché vrstvy kůže. Já Jindříčka mažu každý den bud slunečnicovým olejem nebo Excipialem a tyto ošemetná místa mu mažu i víckrát za den Bepanthenem, Rybilkou nebo Sudokremem.Teda ted už ani ne, už se i víc hýbe a už je to lepší, víc se ty místa dostanou na vzduch. Podle mě je to v tomto věku malinkatýc mimušek normální, bud v klidu. Tak to jsou mé zkušenosti a rady:slight_smile:

Jsem dnes totálně unavená, nic nestíhám, Jindříšek je dost náročné dítě:slight_smile: a když mám čas, tak tu s váma kecám:slight_smile::slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
stále jsem tady :sunglasses: :sunglasses: už je mi trochu lépe takže to asi nic nebylo. No uvidíme zítra jdu na monitor a na kontrolu.

četla jsem tady na koníkovi o nějakém vyvolávacím koktejlu ??????? neslyšely jste o tom??????????

má to být ricinový plej+alkohol+ džus :slight_smile: že prý to zaručeně rozjede porod. No nevím šly by jste do toho ??????

ivi : já dostala od manžela pořádnou rýmu které se nemůžu zbavit už přes týden :frowning2:
25. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak koukám, že Ofi se možná brzo "rozrodí" :grinning: To je fajn, těšíme se na mimi :wink: Jinak my dnes měli uplně super den - byla tu Paulie s Martínkem a ten celou dobu tak krásn ěpovídal a smál se :dizzy_face: :dizzy_face: Toník byl uplně paf, ten zase jenom koukal s otebřenou pusou :grinning: Prostě byli oba hodný, tak jsme popovídaly, pak jsme šli ven - bylo uplně jaro - nádherná procházka, kluci spinkali jako jezulátka :grinning: :wink: Teď už Toník spinká a já půjdu do sprchy. Zítra jdeme n akontrolus tím očkováním a pak řijde kamarádka, tak si pohrajeme a pak tzase ven - je těhotná, tak zavzpomínám.... :wink: Jinak Toník měl dnesk apoprvé kukuřičnou křupku - byla sranda ho pozorovat, když zjistil, že to, co si dává do pusy, se dá najednou jíst :grinning: :grinning:

Ivi krásné fotky, malá je šmudlinka krásná :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
ofi já bych to nechala na přírodě :wink:
25. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
Mili : taky se mě do toho nějak nechce , prostě až se drobkovi bude chtít a bude vše připraveno tak to snad bude :slight_smile:

dobrou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
ofi ahoj porad koukam jak jsi na tom...
25. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
Ofi rýma je hnus a když se nedá nic kapnout....jsem zvědavá jak budu dýchat v noci...vincentka moc
neuvolňuje.
V kurzu nám říkali, že do 41+1tt je to poho a pak se snažit vypouzet...mimochodem o štamrdli jsem dneska taky mluvily :grinning: říkala nám jaké jsou homeopatika na :grinning: uvolnění u porodu a taky na odbourání strachu před porodem a pak říkala, že ona preferuje dát si štamrdli na kuráž :grinning:
25. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
Iva: já bych to taky mázla Bepanthenem nebo Excipialem a každý večer bych to omyla aspoň mokrou žínkou (pokud denně nekoupeš ... teď si v rychlosti nevzpomínám :slight_smile:) a zase mázla ... Jukla jsem na fotky a Lucinka se tam krásně špulí :grinning:

Ofi: divně bolí bříško? :slight_smile: A v nějakých intervalech? :grinning: Přeju ti klidnou noc :slight_smile: Jinak já bych do žádného podobného koktejlu nešla ... fakt to nech na miminku :wink:

Mili: bodejť by se nesmál a nepovídal, když na něj oblíbená teta dělá cukrbliky :grinning: Hihňal se a kecal ještě cestou dom :slight_smile:)))))) Musíme to zase brzy zopakovat :slight_smile:
A propos - kukuřičné křupky ... Marťas mi doma zahrabal v tašce a protože se mi nějak otevřely, tak se obsloužil :slight_smile: Potvora! :grinning: Tak good luck zítra :wink:
25. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
ofi: o koktejlu jsem slysela, jedna kamaradka si ho vecer dala a jeste v noci jela - ale mel by o tom vedet dr, nebo PA, bez jejich souhlasu by se to snad nemelo

paulie je taky Pardubicanda? :confused:
25. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz
Ahoj holky praskla mi voda bolesti nemám žádné takže se sbalíma jedem tak na mě prosím myslete :slight_smile:
mám Vás ráda :slight_smile:
26. únor 2010 v 01:16  • Odpověz
Jujda :astonished: , Ofinka rodi. Moc drzim palecky a praskam zvedavosti, kdo nam pribude do klubu... :grinning:
26. únor 2010 v 05:03  • Odpověz
Jé teda taky moooc na Ofinku myslím... jak praskla voda, pošlíčci už to nejsou. :grinning: Už je to tutovka! Co si vsázíte? Já teda vůbec nevím, ale tipnu si kluka!!!

Jinak dnes nemám moc dobrou náladu. :frowning2: O víkendu jsme se měli stěhovat, vesměs už tam krom pár kousků oblečení a nějakých blbin jako CD a drogist. věcí máme, takže fakt šlo o akci s pár taškama..... jenže manžel včera lehl s horečkou, myslel, že to bude dobrý a dnes jel k doktorce. Vůbec nevím, jak to dopadne.... ale vidím to bledě. :pensive:
26. únor 2010 v 07:46  • Odpověz
ahojda.

jeee ofinka rodi...to je krasny. Ja tipuju taky chlapecka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To bude uzasny zazitek az jim reknou - maminko tatinku je to.... :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
Sluni to jo, ale to čekání.... no nevím, jestli bych to zvládla. A už i to (i když je to blbost), jak je krásný ty dětičky mít oblečený v růžovým nebo v modrým (prostě holka kluk). To by mi teda taky moc chybělo, nemoct nakupovat takový věcičky. :slight_smile:
26. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
iva ahojda. Ja bych to taky nevydrzela. a u nas jsem stejne ani nemohla nevedet, co to je...pri jednom utz to bylo videt prekrasne, pindik jako vysity. :grinning: :grinning: :grinning: a to obleceni by mi taky bylo lito...

Jdu nakrmit Jiricka, dostane presnidavku.
26. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Dobré ráno holky,
Ofinka rodííííííííí :dizzy_face: ...........tak držíme s Kubíčkem všechny palce co máme!!!průběžně budu sledovat, jestli už to mají za sebou.
Mončo, tak to vypadá, že už jsme na řadě my :confused: :wink: .
Dnes jsem měla šílenou noc, prořezává se mi zub osmička a bolí to jak čert :frowning2: ....chytlo mě z toho i ucho a krk :angry: .Takže jsem víceméně nespala a čekala od 4h rána až budu moct zavolat k zubařovi. sestřička mě hned první po telefonu sjela, jaktože už tam nejsem, že pohotovost mají půl hoďku před otvíračkou...no jenže to jsem nemohla vědět, když se vždy objednávám na určitou hodinu a v ord. hodinách to napsané nemají.ach jo,takže v 10h tam naklušu, neb dřív nemám hlídání a budu čekat, jestli si na mě udělají čas :unamused:..... docela se bojím, neb vím, že mě to budou muset řezat. Ale na druhou stranu, hlavně když to trochu pomůže :pensive: .
26. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
dobré ránko všem :slight_smile:

Zdez: nene, já jsem napůl hradecká a napůl pražská :slight_smile:

Ofi: koukám, že "divná bolest" se projevila :slight_smile: Doufám, že to bude krátké a bezproblémové :slight_smile:
26. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Jujdáááá, Ofinka rodí,bude to Maruška!!! Jéé,to je romantika, příště si to taky nenechám říct:slight_smile:to jsem chtělai ted, ale nevydržela:slight_smile: Holky, já se už stejně tak jak Saronka těším, jak budu zase těhule, je to nádherné období, to očekávání, //na testu, první utz,první kopanečky, první pohled na mimi, prostě to za tu bolest stojí...

Marku,drž se, kdybys někdy potřebovala, malého ti pohlídám, už je velký, on by si tu pohrál, takže stačí zavolat!
26. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
Holky, kdy chcete druhé mimi? vím, že Mili zatím neee, ani Sima, Saronka chce děti od sebe o 2 roky. A vy ostatní? Já teda chci děti o 3 roky, takže my se budem snažilkovat tak za necelé 2 roky. Už se na to těším a faaaakt vám tu udělám napínák a nenechám si to říct:slight_smile::slight_smile::slight_smile: a kdyby mi řekli - Máte holčičku, tak ye asi zblázním radostí:slight_smile::slight_smile:
26. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
RAdi teda já si to všechno kolem mimi začnu pořádně dle sebe užívat, až spolu budeme moct žvatlat chodit, hrát si.... :grinning: těhu mi nijak přenádherný nepřišlo.
26. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Tak to sem dneska budu muset pekne naklusavat, kdyz vi, ze nam Verunka rodi - snad to pujde rychle...i kdyz...uz je to taky par hodin... :confounded: :confounded:

My meli suprovou noc, holky, Natalka to zalomila ve 21:30, pak se vzbudila na kojeni az v 6:30 a ted jeste spi :grinning: Ja to dite miluju :grinning: asi ji vcera dalo tak zabrat to ockovani...

Radi, ja bych do druheho asi sla taky tak, aby byly o tri roky....driv rozhodne neeeee...ja ten porod porad jeste nejak nestravila :sweat_smile:
26. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.