• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ahoj
teda to jsem zvedava co bude ofi mit, ale protoze v tipovani jsem zoufale nepresna (jediny koho jsem spravne tipla byla zdez) tak uz ani netipuju, jsem si myslela, ze segra bude mit holku a ve ctvrtek mi volala, ze je to kluk...
a ted musim na poradu a budu tu az po obede to zas bude nervak...
26. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
ahojda.
Tak pro me byla obe tehotenstvi naprosto neskutecne uzasny zazitek. Byla bych tehotna klidne cely zivot!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ale uz se mi to nepostesti...
26. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Jéééé tak vážně byly ty divné bolesti začátek porodu :dizzy_face: Já tipuji Marušku :wink: No teď jsem napnutá jak kšandy...

Ležím v pelechu, prolívám se čajem a vincentkou, kloktám a to máme jít večer na ples...tak jsem se těšila a teď tam asi se zacpaným nosem moc nepobudu :rolling_eyes:
26. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
ahoj sluni - fakt jo? Ja kdyz vzpomenu na prozvracene prvni tri mesice a na ufunene posledni dva, na paleni zahy, migreny...hmmmm...ale kazde tehu je jine, treba i to pristi bude lepsi
26. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
marku-ja tu brecim jak zelva ze uz je to tu a my dve sme na rade nevim ofi som mala taku hranicu a teras ked uz rodi sme tu len mi dve ja stale tomu nemozem uverit
tak im drziiiiiim palecky holky ja vazdne neviem mozno chlapecek :grinning: :grinning: :grinning: ???????
holky ja sa tak tesiiiim a vobec nerozmyslam nad porodem myslela som si ze na konci sa budem aj bat ale ja som asi niako na hlavu ze sa tesiiim viem ze to bude boliet a ten pocit ze je to tu a mimisek uz chce ist von to je silnejsie
26. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
já jsem ještě nedávno tvrdila, že jdu do druhého hned po roční pauze ... ale nějak už je to na 90% :grinning: A když si jako zdez vzpomenu na první půlku na záchodě, potom dva měsíce pohody a pak zase nervy ohledně porodu, tak mě ta odvaha občas opouští :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
paulie-ale novu tehulku by to tu chcelo :grinning:
26. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Holky kdo z vás objednával na laclíkovi oblečky?? Jal dlouho jste na to čekaly? Jsem to zkusila v jakém stavu to dojde...objednávala jsem v sobotu, v úterý psali, že to posílají a furt nic nedošlo :rolling_eyes:
26. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
paulie: mas recht, hlavne ted je k tomu uz jedno dite, o ktere se clovek musi starat, ja kdyz si vzpomenu, jak mi bylo zle, jak jsem nemohla nic delat, ani se ohnout, abych nezvracela, tak nevim nevim...

ivi: mylslim, ze Radka
26. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Já si vůbec nedovedu říct, kdy jít do druhého...nevím jak to budu zvládat s jedním mimčem a tak nevím...

Mě to nachlazená tak štve, mám strach, že mě to sedne na průdušky a nevím jak tomu zabránit...jedu v neděli na ty hory, tak si vezmu asi pro jistotu paralen s sebou a jitrocelovej sirup ještě nebo co myslíte??
26. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
zdez-pssssssst :slight_smile:
holky ja neviem zasa kde mam tu tabulku s cislami napisete mi niektora do ip vase cislo?nech si ho dam do tel a keby nieco pisem
aj tak ked porodim tu pustia domov za takych 6 hodin ale urcite sa nedostanem k pocitacu aka budem unavena a tak a potom tu budem mat porodnu babu :grinning:
26. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Mona - no, já mám ještě čas :grinning:
26. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
paulie-ty jsi taky na FB, vid, jestli se nepletu - a pilne komentujes Miliny prispevky...??? :wink:
26. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
paulie-aj ja si myslim :grinning:
ja by som chcela druhe tak za 3 roky alebo 2 aby tam bol odstup
no ale uvidime ze
ivi: myslim, z eto bude dostacujici, sul na kloktani tam asi sezenes a vic stejne nemuzes :confounded:
Zdez taky si říkám a ten horskej vzduch by mě mohl ulevit doufám...dneska jsem říkala menželovi, že to je ta jeho paličatost, místo aby si hned zašel k doktorovi a řek, že jsem těhotná a měl třeba antibiotika nebo se doma vyležel, tak to přecházel a soplil tady 14dnů :rolling_eyes: a já si nemůžu nakapat ani do nosu, ale přiznávám se, že jsem si v noci kapla jednou olynth a hned to zase vysmrkala a uvolnily se mě dírky, tak snad to miminkové nevadilo :pensive:
26. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
Holky jak moc je rizikový, když tatínek je nějak nemocnej? myslím hlavně pro malou? (chřipka a tak).
26. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
zdez-malicka je nadhernucka
ivi-zda sa mi ze malinka ide do teba :grinning:
ivanau-ja som bola chora za tehu asi 4 krat no hruza a tiez som niekedy nakapala uz ked sa to nedalo vydrzat a dr mi povedala ze je to v poriadku
26. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Zdez: já si pamatuju cestování ranní tramvají ... cestou do práce (půl hodiny) jsem vycucala 2 zázvorový lízátka a vystřídala 2-3tramvaje, abych to zvládla bez ztráty kytičky :grinning:
A na FB jsem ... :wink: Miliiny fotky nejdou nechat bez komentáře :grinning:

Když budete chtít, pošlete žádost (a klidně napište přezdívku odsud do zprávy, abych vás nezamítla ... furt mi tam píšou nějací cvoci :slight_smile:)

Iva: snad tě to nachlazení brzy opustí :frowning2: Netuším, co by ti na to ještě pomohlo ... v lékárně žádný tip neměli?

Mona: ale já bych jako klidně do toho druhého šla ... to bříško se mi moc líbilo :grinning: Jen si občas nejsem jistá, jestli by se mi nenarodil ještě větší divoch, než je Martin :grinning:
26. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Ja jsem taky mela par neduhu behem tehotenstvi...hlavne na konci vzdy cisar,. :frowning2: Ale i tak to byl stav pro me uzasny, nepopsatelne krasny!!!!!

Ja jsem si mili na FB davala do pratel, ale nepotvrdila mi to...beeee. :pensive:
26. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Zdez, no nepovídej, že bysme byly spolubojovnice i v druhém kole?:slight_smile: moc se mi to s tebou líbilo:slight_smile: A vlastně s náma byla i Sima a Renča, co? ale my dvě jsme byli na týden stejně:slight_smile: pamatuju si, jak jsme dostaly obě v ten samý den MS a pak jsme hend po sobě zjistili//:slight_smile:

Ivi, já si objednávala v toto pondělí, domů mi to došlo už ve středu, včera jsme to vyprala a ted to jdu žehlit...to je divné, že ti to ještě nedošlo...jinak jsou ty věci v´ždycky fakt jak noivé. I když ted ty spací pytle je vidět, že jsou xkrát prané, ale jsou hezké, akorát jeden jsem tak jaksi neodhadla barvu a je světlunce růžový :grinning: :grinning: :grinning: myslela jsme, že je to světle hnědá...no nevadí, tak jindříšek bude spát v růžovém pytli, stejně ho v noci nikdo nevidí :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
paulie, tak jsem ti poslala zadost a koukam, ze nas nespojuje jen Mili:slight_smile: svet je maly...
26. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
sluni: jsi na FB? jak to, ze to nevim????
26. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
zdez jsem
26. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Holky dík, Pauli právě tohle Vincetku, Jitrocelový sirup a Pinosol - jenže ten je bylinkovej a já jsem alergická na trávy a mám pocit, že mě to včera dráždilo ke kašli, tak jsem si trošku kapla do teplé vincentky na inhalování. No snad to brzo přejde.
26. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
raada: :grinning: :grinning: :grinning: to by bylo vtipne, takze dej urco vedet, az vase snazeni zas vypukne...a nezapomen, ze nam to taky chvili trvalo :wink: ted bychom si to mohly prohodit - ty holcicka a ja kluk :grinning:
26. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
raada Jiricek taky spinkal v ruzovem spacim pytli po terezce...ono to fakt neva. :grinning:
sluni: a jak te najdu? Neznam prijmeni....
autor
ahoj holky:slight_smile: tak ofi rodí?? wooow, bude mimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já tipuju holčičku - Marušku :dizzy_face: Jinak Toník se dnes rozhodl, že od půl 5 si chce hrát.... :confused: Takže jsem krapet nevyspinkaná...Sice byl strašně hodnej a hrál si sám, ale u toho neusnete že... :rolling_eyes:

sluni ty jsi mě žádala na FB o přátelství?? jeeeee...to mi nějak uniklo...já tě ta nemůžu nají - tak mě to pošleš ještě jednou prosím? a napiš do zprávy, že jsi to ty :wink:

jinak já teda na těhu taky nemám nějaký extra krásný vzpomínky.... :rolling_eyes: zepteje se mě nejdřív za 4 roky, jestli chceme druhý :zipper_mouth:
26. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Raad fakt??? Tak to bude teda asi někde zádrhel :confounded: asi zase tady na poště a jak se toho dopátrám nevím :angry:
26. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.