• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
zdez mas IP
26. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
zdez vy máte s paulie společného přítele?? tak to je svět teda malý...já mám zase psolečnou kamarádku se saronkou :grinning:
26. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
mili poslala jsem ti pozadavek o pratelstvi
26. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
sluni už tě tam mám :dizzy_face: :dizzy_face: super, díky!
26. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
mili Co Tonicek???
Holky, copak varite???

Zdez co bytecek, jak se to rysuje?? nebo uz bydlite...mozna mi neco uteklo. :sweat_smile:
26. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
sluni dobrý, kaorát ted řešíme, že se mu udělala až ted docela ošklivá reakce na očkování tbc..tak zase lítámě po doktorech a ženou nás i na plicní :confused: ale dětská říká, že to snad bude ok...prostě mu to nemůže jakoby puknout a ten hnis se mu hromadí pod kůží :confounded: jinak já nevařím nic, obědy mi vozí - za chvíli si pro ně jdu s kastrůlkama..jako důchodce :grinning: :grinning: A Toník dne sbude mít špenát+brambory+cuketu :wink: Dopolko měl půl skleničky hrušky :wink: co vy??
26. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
Holky teda napadlo vís někdy, co dělaly naše maminy v dobách bez Internetu??? :grinning: :grinning: Vždyt mi u toho sedíme furt :grinning: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Zdez: jee, ty znáš Adélku? No to je překvápko :grinning:

Iva: snad budeš brzy ok :wink:
26. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
mili To mela Terezka taky...ale pak ji to prasklo. Davala jsem ji na to sacek s hermankem. Jiricek zase nema reakci zadnou a ceka ho ve 2 letech preockovani. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja varim znojemskou a ryzi. Jiricek spinka v kocarku. Terezka kouka na Elma. :grinning: Jiricek bude mit zeleninu s masickem a ryzi.
26. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
mili co delaly...drbaly s zenskyma u obchodu, pred domem na lavicce, na patre v baraku.... :grinning: :grinning: :grinning:

Ja si teda svet bez internetu neumim predstavit...pres nej si zaridim skoro vse. Ja uz ani hadry detem nekupuju v obchodech, ale vse jde pres internet. :sweat_smile:
26. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
paulie: chodila jsem s ni na gympl:slight_smile:

sluni: stehovani probehne zitra :unamused:
26. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
sluni my taky neměly vůbec nic...a projevilo se to až po 2.hexe... sáček s heřmánkem mi právě dr. říkala že ne, že ten to jakoby zatáhne....tak ted teda nevim. vám to po tom prasklo??
26. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
zdez aha, to nezavidim...jezis, kdyz jsme se stehovali my....to bylo sileny...jsem zhubla behem dvou dnu asi 3kg. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
mili ja nevim...uz si to moc nepamatuju. ja jen vim, ze ten nermanek leci zanet....tak ze bych ji ho davala az kdyz to prasklo...fakt nevim, jsem zmatena. terezce to doktorka zmackla a prasklo to...nekomu to i rezaji.
26. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
sluni: silene to taky je, vsude sama krabice, jesteze nam dost pomahaji kamaradi, jinak bychom to nedali ani nahodou, nemam cas se ani najist, vcera jsem mela 1 preclik, chudak natalka, ale kupodivu nehubnu...teda uvidime, az najdu vahu :grinning:
26. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
Já nevaří nic, očekávám něco od manžela, ale spí po noční tak nevím. Nemám na to sil. :unamused:
26. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Mili: my jsme Toníka nějak nakazili :slight_smile: A dnešní vstávačku jsme měli "až" v 6.30 :grinning:
Jinak mamky drbaly ústně, popř. šly brzy makat, takže toho moc zas tak neřešily :grinning:

Zdez: já na vysokou :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Mě nějaký očkování na základce taky hnisalo a píchali mě to a vymačkávali hnis na rameni...zůstal mě tam pěknej boban :rolling_eyes:
26. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
mne Naty vstala az ted :wink: uz jsem myslela, ze exploduju a odsavacka je uz zabalena :sweat_smile:
26. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
ivanau no tak to bude ono:(
26. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
Holky můžu ještě jednou otravovat? Mám se o malou hodně bát, když bude mít manžel chřipku nebo angínu? vím, že by v mlíce měla mít nějaký imunitní látky, ale i tak. Máte zkušenost?
26. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
ivanas Snad by to chytit nemela, ale nikdy nevis. Radsi ji od manzela drz dal. A pokud to chytne, tak ji budes lecit...ale z mlika urcite protilatky ma. :wink:
26. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Sluni díky. :wink:
26. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Iva: nějakou imunitu získává od tebe díky kojení, ale i tak bych já osobně byla malinko opatrnější :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Ahoj holky, je tak ofi rodí, myslím na ni. Notaky jsem zvědavá, co to bude.
Mili, sluni, jak jste začínali s příkrmy v poledne? A co jste měli za lžičku, já mám nějakou silikonovou pro začátek :confused:
Taky přemýšlím, jakou koupit jídelní židličku, vybrala jsem cca za 3800,-, ale nevím jestli to není zbytečně drahé, když tam bude sedět pár měsíců....
Nikoka už se normálně sama posazuje, když ji mám o sebe opřenou, vůbec ji nepřitahuju za ruce, normálně se sama posadí, ale jen balancuje, musím ji přidržovat, aby nespadla na stranu. Jinak holky, děti se nejdříve otáčejí z bříška na záda nebo opačně? Nikolka se už párkrát přetočila z bříška na záda, ale přijde mi, že moc neví, kam dát ruku, jestli připažit nebo dopředu :grinning:
Ivanau, věci z Laclíku mi chodí v poho, jestli ti už napsali odesláno, tak se to zaseklo na poště.
26. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
ahojda simi.
jakou mas stolicku???
prikrmy...dala jsem jirickovi poprve par lzicek, snedl skoro pul sklenicky. :sweat_smile: a pak jsem ho dokrmila mlickem. ted uz ji vic a nekdy mu mlicko ani davat nemusim... lzicky mam od MAMu - jednu na zeleninku a druhou na presnidavky.
26. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
Sima: lžičky jsou dobré asi jakékoli (plastové, silikonové), nedoporučuje se používat kovové (nevím, proč :slight_smile:)
My jsme židličku nakonec taky teď koupili obyč. plastovou (Pepe od Baby design?), i když jsme chtěli kupovat až dřevěnou rostoucí (a do té doby krmit v sedátku) ... Malý v ní vypadá spokojeně a může s námi i teď sedět u stolu :slight_smile:

To je fakt šikulka, že už se posazuje :slight_smile: Martin se nejdříve otáčel z bříška na záda (na bříšku se mu vůbec nelíbilo, tak vždycky hledal únikovou cestu :slight_smile:), a pak se začal točit i opačně ...
26. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
sluni, vybrala jsem tuhle, ale ještě rozmýšlím...
http://www.kupsikocarek.cz/detail.php?idzbozi=1626
26. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Tak nakukuju, co Ofi a nic. Doufam, ze celou tu dobu nerodi chudatko. Snad uz to ma za sebou a jeste nestacila pisnout.
Ivanau: me pri nachlazeni vzdy hodne pomohlo oscillococcinum
26. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
pauli no tak taky hledá únikovou cestu z pasení, takže už moc nepase ale snaží se otáčet :wink:
26. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.