• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky ze snažíme se první měsíc :)

(Zamčená)
13. dubna 2010 
sima tu mam taky a mili ji ma tez. je boziiiii. a ditka tam vydrzi dlouho. terezka ji mela skoro do dvou let a svagrove deti v nich sedi doted a bude jim 5 let. u nas ji brzy vyzkousi i jiricek.
26. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
sima my máme Peg Perego prima Pappa Diner - je to až do 3 let :wink: Dá se sesunout až uplně dolů, tak si v ní pak třeba může kreslit nebo koukat na pohádky a zpololehu - má to jako takvé svoje křesílko :wink: jinak lžičky máme z DM Babylove, barevné. Kup si jich víc, já je mám tak nějak neustále v oběhu...mám jich asi 8 tuším :wink:
26. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
mili copak ti dnes uvarili??
26. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
sluni kuřecí žízek s kaší, mňam :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
Teda holky, tak se tady stavila mamka a dovezla nám chlebíčky a mini zákusky (měla objednané taťkovi do práce na oslavu) no tak to je obídek :grinning: a večer zvěřina na plese :grinning: :dizzy_face:

Pošta mě ale nic do schránky nehodila, tak nevím jak se toho dovolám, když ani nevím na které poště by to mohlo být :rolling_eyes:

Leni oscilo znám, já mám teď od Biopronu - pro imuno, může se to v těhu a je to pří chřipce a nachlazení. To někde vyšpijónila mamka, dáva od té firmy ségře laktobacili a úplně jí tim vyléčila chronický zánět močáku. Tak snad je to dobrý.
26. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
je tak koukám, že jsem vybrala dobře a holky jakou máte barvu, no mě se sice ta růžová líbí, ale chtěla bych spíš neutrální, co kdybychom měli ještě někdy kluka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Váhám mezi tou tmavou a béžovou s těma kruhama. Nevím, jestli ta tmavá je hnědá nebo černá a hlavně, když bych ji krmila někde venku, tak aby do té tmavé nepralo sluníčko...
26. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
jo a ještě dotaz, tyb lžičky asi nevyvařujete že jo a do kdy mám ještě vyvařovat flašky na mléko???
26. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
sima my máme světlou béžovou :wink: taky jsem chtěla neutrální...a lžičky nevyvařuju a flašky taky ne :sweat_smile: pořádně to umeju akorát vodou a jarem, mám n to speciální houbičku - je fakt, že flašku na mlíko používáme minimálně, jen kdy někam jdu.
26. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
simi, to by me taky zajimalo, dokdy se vyvaruje - tusim, ze jsem nekde cetla, ze do tri mesicu, ale ted si nejsem vubec jista...
26. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
mili, tak ta světle béžová u mně taky vyhrává :wink:
zdez já právě vyvařuju v jednom kuse, mám jen 2 flašky, tak jsem si teď koupila třetí a taky jsme změnili velikost flašky, Nikolka už je velká holka :wink:
26. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
sima ja mam zlutou s kostickama...ale ta kolekce je stara 3 roky. :wink:
lahve se vyvaruji do pul roka. vyvaruju je, ale tak kazdy 2-3 den. lzicky umyvam jen jarem - mam na ne a na lahve jinou houbicku.

mili tak rizecek....hmm, mnam. :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
do pul roka, ok, diky sluni, no nastesti je taky casto nepotrebujeme, doted jsem vyvarovala, i lzicky na sabika...ale toho uz dlouho nedostala, od dvou mesicu uz totiz nemame boleni briska :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
jsem hotova, ted jsem slozila 50 manzelovych kosil - normalne je ma jen na raminku a ted jsem je musela poskladat do kufru - :confounded: :confounded: :confounded: - zaslouzim si rad slozene kosile :grinning:
26. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Tak koukám od Verči zatím žádné zprávy...jejda, tak snad jí ty bolesti začaly až pozděj a nemordí se tolikých hodin :frowning2:
Jinak já tipuju MARUŠKU!
Ivanou: s Laclíkem mám zatím jen dobrou zkušenost, podle mě je taky chyba někde v poště.... neb mi balíček došel většinou hned do druhého dne., po sdělení, že je balík na cestě. A s kvalitou a stavem oblečka jsem taky spokojená :dizzy_face:
Raadi: děkuji ti moc za nabídku s hlídáním, ale nerada bych otravovala.Pokud to jen jde, tak angažuju rodinu-manžu a babičky.
Na zubním jsem moc nedopadla, neb mi nic nemohla s tím dělat pro rozsáhlý zánět....což jsem nečekala, myslela jsem, že je ta bolest jen z toho prořezávání :pensive: ........ vyfasovala jsem antibiotika a na bolest si to mám jen chladit obkladem :frowning2: a vypláchla mi to teda peroxydem :cry: :cry: . Mám prý počkat 24h jestli se mi to nezlepší, tak jet do nemocnice, že mi ATB budou dávat žilně.prostě když se to, tak se to..... :frowning2: .
Tak jsem si pojedla studenou dětskou přesnídávku (neb ani kousat nemůžu) a se Šimonkem na oběď vývar, neb ten má zase střevní chřipku a půjdu si zkusit lehnout......... :pensive:

Mili- tu reakci na TBC očko. jsme měli taky, ale teda dřív...říkali mi sice, že se mu udělá hnisavý pupen, ale už jsem z toho byla tenkrát na nerv, neb mu to šlo pořád do hloubky ke kosti a prasknout to nechtělo. Nicméně Mudr. to nijak nechtěla řešit. Nakonec mu to teda prasklo a zahojilo se docelo dobře.
Ivanas: já jsem chytla cca 14 dní po porodu angínu a přesto, že jsem měla malého u sebe skoro pořád,hlavně díky kojení, naštěstí to tenkrát odemně nechytil. Ale přeci jen buď ostražitá, neb imunitu malá teprve sbírá. Tatínek to muchlování s Lucinkou bude muset holt na chvilinku oželet.
Simi:lžíčky na krmení doporučuji ty co psala Mili...babylove z DM..jsou super
a židlička je taky dobrá volba :wink: !!!
-s vyvyřováním lahviček nemám zkušenost, neb malý byl jen kojený a UM mi nikdy žádné pít nechtěl...dudlíky jsem vždy jen zalila horkou vodou a nechala na 5 minut v ní, ale nevyvařovala!
-a ještě k tomu věkovému rozdílu...nemůžu ještě plně posoudit, jaké to bude až se malý narodí....ale už teď můžu říct, že kdybych je měla mít od sebe 2 roky...tak by to u nás bylo na mašlu :rolling_eyes: ...neb u Šími se děsně po druhém roce projevil ten klasika vzdor dvouletých (do dvou let byl zlatý) a to bylo pořád jen ...NE, NEBUDU, NECHMĚ, JÁ SÁM A VŠE NA TRUC NAOPAK NEŽ JSEM ŘÍKALA JÁ. Teď už je klidnější a hlavně už se dokáže víc sám zabavit, je samostanější. Sluni, jaký máš názor na ten rozestup 3 let ty??Jinak co se týkalo mě už v půl roce malého se mi po těhu stískalo :sweat_smile: .

tak snad jsem reagovala na vše, co jsem chtěla..omlouvám se za ten román! :sweat_smile:
26. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
zdeni to balení nezávidím,naštěstí manža košile má všehovšudy 3.Takže si řád za těch 50 jistojistě zasloužíš :grinning: :wink: ....... my se stěhovali do svého taky ve třech měsících malého.........ale zase ta vidina svého bytečku.......už se určo moc tešíš viď!
26. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
marku ahojda. Ty jo, zanet. To je sila. Snad atb pomuzou a nebudes muset do nemocnice. Drzim palecky. :dizzy_face: hezky si odpocinte.
Rozestup 3 let je bych rekla idealni. Ale kazdy to v sobe citi jinak. Terezce je iuz 3,5 a musim rict, ze ted ma uzasne obdobi. Posloucha, je hodna, se vsim mi pomuze, stara se o maleho, sama se zabavi....proste pohoda. Je mi jasne, ze zase nejaky vykyv prijde....ale ted si toto obdobi max uzivam. Myslim, ze az bude Jiricek sedet, lezt ... bude z Jiricka Terezka jeste vic paf nez je ted. Docela se na to tesim. :slight_smile:

zdez ty brdo, 50 kosil...to jsi dobra. :sunglasses:
26. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Sluni: děkuju :slight_smile: , ráda bych, abych nemusela do špitálu :frowning2: , neb nevím, kdo by hlídal malého :confounded: ...manža teď musí sekat v práci směny, neb po porodu chce být s náma týden doma..tak teď valí 12-14h každý den. a o víkendu pomáhá bourat naší mamce kuchyň.
26. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
tak kuknu ještě pozděj, jak to vypadá s tou Ofi
26. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
juu Ofi rodí to je bomba..
jinak máme už naušničky tak můžete mrknout do albíčka..ale je to máznuté tak není zase tolik co vidět.. :slight_smile:)
26. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
jeeee ofi este nic dufam ze sa chudinka netrapi tolko a uz to ma za sebou len je unavena ked nenapisala
26. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
ahojky tak koukám že ofi pořád nic, snad to má už za sebou a jen ještě nenapsala a jinak tiuju Marušku :slight_smile:

dneska jsme byli na tom očním s Tomáškem tak šilhá ale není to nějak moc ale bude se to sledovat, takže zas za půl roku na kontrolu. Honzík byl s kamarádkou a lahvičku vzal naprosto v pohodě-asi zastává názor hlavně že něco teče

a těhu pro mě teda bylo krásné odbdobí, když to půjde finančně do třetího byh klidně šla :slight_smile: :slight_smile: uvidíme časem, akorát pořád mám pocit že tady má být ještě jedna postýlka, nějak na to ted po porodu pořád myslím že nás mělo být o jednoho víc
26. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Holky dnes je šílenej den. malá od půl 7 spala v kuse tak 2x po půl hodině. Pořád se kroutí, place, pecičky nepomáhají, pořád "hledá" a má hlad, jak jí dám k prsu, chvíli tahá, pak usíná, pak je zase zle a dost se u toho rozčiluje, protože když se odtrhne a zase začne hledat, tak to má v pusi, ale nedokáže to chytnout a začne plakat - přitom to má v pusině jako jindy, ale podaří se jí chytit až po několikátý. Je nervózní a já nevím co s ní. Ted i když prší mamka vyjela na procházku, aby usnula aspoň v kočáre. V postýlce sem tam na chvíli zabrala, ale jen s dudlem v puse a jak jí vypadl, zase byl pláč, pak zase děsně tahá jako když má hlad... já fakt nevím. Jíst chce, ale přitom jako by se tím dávila, když to má v pusi. Prostě fakt nějakej začarovanej kruh, nevím co s ní....
26. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
teda jestli ofi rychle nenapise, tak se dozvim jak dopadla az v nedeli :frowning2: ja netipuju, nikdy se netrefim...
26. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
dark, tak tu nech na sebe číslo a my ti dáme vědět. :slight_smile:

smar no jo vlastně... chápu, jaký máš asi pocity, teď je to možná silnější jak v těhu viď
26. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
Ahojky holky moc zdravím při pátku :slight_smile:
Lenousek děkuji za podporu kamarádka jí měla taky ale měla to až ve 28týdnu. Mně dr řekla že je to tak lepší já se nebojím o sebe ale bojím se o toho svého mrňouska. Ale jsem ráda že mi je dr dala protože mě pěkně pálí při močení tak to fakt chtělo :wink:
Holky tak jsem si dnes zadala diplomku tak musím na ní začat teď rychle pracovat protože pak asi moc času mít nebudu :slight_smile:
26. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
Jé copak se děje u Ofi nějak nestíhám dočítat?
26. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
Ahoj Hedi, ještě jednou gratuluju k prckovi! :slight_smile: Ofi v noci praskla voda!
26. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
Jé tak to jí moc držím palečky. Tak to jí přeju ať je to co nejrychleji :wink: děkuji moc no snad mu ta bakterie a ta atb nic neudělá
26. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
Teda, Ofinka to ma uz delsi nez ja....chuderka...anebo je uz tak hotova, ze nemuze dat vedet :zipper_mouth:
26. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
Ahoj holky, mame dalsi miminko, Ofinka napsala: v 15:46....
26. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.